Einstein rakstīja:
cap rakstīja: Mazliet no teorijas - ja auto budžets ir 30k un pieļaujams ir arī lietoc auto, kāpēc vaig noteikti dīzeli? pērc amurkāņu lielmotoru (teiksim, GČ vai Durango vai tml) ar kādu 4.7-5.9 l gasoline engine par ~15k (sanāks labais) un atlikušos 15k salej bākā turpmako 2-3 gadu laikā (nemaz neizdosies) - sanāk kudiš lētāk par jebkuru dīzeli + brauksi ka lielais.
Zināma loģikas kripata te ir....
Šito teoriju mazliet parēķināju, pieņemot, ka 3 gados nobrauc 80000km un dīzelis maksā 1,05EUR, benzīns 1 EUR:
1. Jauns dīzelis pa 30k EUR, vidējais patēriņš 8l
degvielā nobrauc 6720EUR
pēc 3 gadiem mašīnu pardod pa 15k EUR
uz cenas un degvielas rēķina 3 gados iztērē 30000+6720-15000=21720EUR
2. US lietots lielmotors (bet ne mega) pa 15k EUR, vidējais patēriņš 15l
degvielā nobrauc 12000EUR
pēc 3 gadiem mašīnu pārdod pa 10k EUR
uz cenas un degvielas rēķina 3 gados iztērē 15000+12000-10000=17000EUR
Aprēķinos netika ņemtas vērā apkopju izmaksas, iespējamās remontizmaksas (jaunam ir garantija).
Shiirs rakstīja:
bulcinja rakstīja:
bulcinja rakstīja: Padomju audiotehnikas šedevrs - tumbas Radiotehnika S50. Neviens no skaļruņiem nav izgrabējis. Vizuālais - kā jaunas! Cena??? Hiu vinj zin...Varam sākt ar 70 ls...samovivoz. Pārdaugava.
Kļūdījos. 50 Ls.
galigi saspiedies esi tadu cenu par shito grabazhu prasiit.
Līdzīgas cena citi arī prasa ss.ss.lv/...
Pie Sviestca meklēji?

schizo rakstīja: Pārdodu četrus dzelzs diskus priekš volvo 740, 850 vai V70. R15
Cena? Sāksim ar Ls70
29103172
Diskiem ir savs topiks! Ja vien neatdot tos diskus par kādu 0.7, tad ņe po adresu 
Leekaiz rakstīja: Varu pardot omegu 99 gada prieksa apmicita, 1000 latiem, vienigi motors neatbilstosh 2.5 benz.
Ja par mani biji domājis, tad ne tikai motors, bet arī izmērs neatbilstoš
Ideālā gadījumā piekrītu, TDI. Manā gadījumā sievieti neinteresē jaunas (maz)mašīnas, kuras varētu atļauties jaunas, ja kāds piemestu kādus 30kEUR, tad gan 
TDIOTS rakstīja: persoonas koodu veel iedod
un ibankas kodu karti un paroles 
pārsvarā gan LV esošo PSRS ražoto autiņu īpašnieki internetā nedzīvojās 
Autiņiem no US nevajag pat carfax, lai dabūtu bildes pārdošanas brīdī (salvage gadījumā), pietiek ar VIN.
Manai MBa tomēr nepatīk, PT pakaļa esot pārāk kantaina
Tāpēc es joprojām esmu neziņā, ko vēl apskatīt 
Ir kādas pozitīvas atsauksmes vai vienkārši prātā ienāca?
Man arī līdzīga problēma
Budžets ~6-9k EUR
Gads - sakot no 1999
Kārba - automats!!!
Motors - ne lielāks kā 2l
Piedziņa - FWD, var arī AWD
Neder korejieši un mašīnas, kas lielākas par A4.
Pats jau vairs nezinu uz ko lai skatās, jo katram kandidātam atrodas kaut kas, kas neder.
Sākotnejā doma bija par kaut kādu pseido sporta mašīnu (piem. Celica).
Ir vēl kadas idejas? Varbūt kāds kaut ko var piedāvāt?
TDI rakstīja: axxa rangers , znaajim taadu nospied uz pultes abas pogas un turi liidz pulc lampinja degs patstaaviigi , tad atlaid un piespied itkaa valjaa taisiitu . tad nu tai kakashkai vajadzeetu tjip paarstarteeties un straadaat . Manai vismaz ira taa .
hondas rangeriem tā ir
arī kad baču nomaina javeic šī operācija, reizēm arī kaut kas nogļuko un šī operācija jāveic.
Man reiz esītim arī pazuda siltums. Izrādījās radiators aizaudzis pats ar sevi
tb nolobījies alumīnijs no iekšpuses. Nomaiņa uz lietotu palīdzēja tikai daļēji.
drīzāk gan ka kāds drošinātājs, visas lampas nevar vienlaicīgi izdegt
kasinsh79 rakstīja:
Uggga rakstīja:
kasinsh79 rakstīja: Var atšķirt Multitronic no Tiptronic arī pēc ātrumpārslēdzēja salonā.
Te varat apskatīt atšķirību:
foto.inbox.lv/...
Kas šī foto.inbox.lv/... ir par kārbu?
Tas ir 99.g A4 1,9TDI 110zs aparāts.
Tiem vispar bija slavenie muļķtroniki?
Parastais automāts. Muļķu drošs un uzticams
Paldies
un kur problēma brokeri nodarbinat letāko variantu meklējot?
kasinsh79 rakstīja: Var atšķirt Multitronic no Tiptronic arī pēc ātrumpārslēdzēja salonā.
Te varat apskatīt atšķirību:
foto.inbox.lv/...
Kas šī foto.inbox.lv/...
ir par kārbu?
Tas ir 99.g A4 1,9TDI 110zs aparāts.
Tiem vispar bija slavenie muļķtroniki?
Skatos, rinda jau sastājusies 
ja vajag augsto ķebli, paņem kaut ko šitādu www.comparecarseats.com/...

TDI rakstīja:
Dorisa rakstīja:
Uggga rakstīja:
Dorisa rakstīja: Labrīt.
Pie kura saimnieka tad Jauno gadu sagaidīja baudāmais golfs????
Šogad Jauno gadu sagaidīja nevis golfs pie saimnieka, bet saimnieks pie baudāmā golfa.
Galvenais - lai būtu stipras ģimeniskas attiecības.
ira , ira , stipras gjimeniskas attieciibas , staau kaa lauznis klucii un negriba skjirties
No Jaungada salūta nenobijās?
Dorisa rakstīja: Labrīt.
Pie kura saimnieka tad Jauno gadu sagaidīja baudāmais golfs????
Šogad Jauno gadu sagaidīja nevis golfs pie saimnieka, bet saimnieks pie baudāmā golfa.
Par edzuli un opeļiem jau vecs joks, netceros, kurš pirmais sāka, bet 1. reiz patiešām labi izdevās 
Ieteiktu apstaigāt turienes sētniekus, ja neviens cits nebūs pacēlis, jābūt pie šiem.