Bazhix rakstīja:
Roneens rakstīja: Visai nepatīkams gadījums. Skat adresi:
www.tvnet.lv/...
Tu vari paraadiit gadiijumu, kur avaarija buutu patiikams gadiijums?
Konkrētu gadījumu nepateikšu, bet tādi varētu būt. Piemēram, kāds sašmigojies vai citādi policiju redzēt nevēlošs personāžs sataisa avāriju un, lai CP nebūtu jāsauc, izmaksā cietušajam kompensāciju, kas lielāka par cietušā transportīdzekļa vērtību.
Tas gan ar nosacījumu, ja cietuši tikai bleķi. 
Tās benzīna mucas tur nejauši trāpījās kadrā vai tomēr nākošajam īpašniekam arī tādu vajadzētu, lai limuzīnu pabarotu?
Viktos rakstīja: Es laikam galīgi smadzenes pazaudēju...
Tikko pasūtiju to bemu no Vācijas.
Pēc 2 nedēļām būs Latvijā...
smadzenes varbūt nē, bet ietaupījumus gan 
Aizpildīju.
No pēdējiem jautājumiem sapratu, ka tomēr esmu diezgan priekšzīmīgs autovadītājs 
Ja paturpinam offtopicu - praktiski tajā pašā jaunu mašīnu cenu un klases kategorijā, kur Sonāte, varētu ielikt Accordu
www.skandimotors.lv/...
vs www.bensonsauto.lv/...
Braucis ar Sonāti neesmu, tāpēc nemācēšu pateikt vai ir līdzvērtīgs gaitas īpašībās. Galvenā atšķirība būs cenu kritumā un iespējās no lietota par apmierinošu cenu atkratīties, ja vien ne oplīzings. Servisa cenas, man liekas, varētu būt līdzīgas.
Marchiks_ rakstīja:
Uggga rakstīja:
Marchiks_ rakstīja:
Uggga rakstīja: Kas jauns un labs (pārbaudīts) aķīšu pasaulē? Manējais jau pavasarī bija izmetams, bet vasaru tomēr vel izvilka. Tagad gan, pirms mīnusu uznākšanas, vajadzētu nomainīt.
Sviestc, kaut ko konkrētu vari piedāvāt Galant 2.0 benzīns, `97?
Liec orģinālo rūpnīcas aķi, izvilks vismaz 10 gadus.
Un kāds tas būtu? Kur var nopirkt?
10 man nemaz nevajag, netaisos visu mūžu ar vienu mašīnu braukt.
Nezinu, kas tev ir par auto, piemēram, SAABam ir savs SAAB orģinālais aķis, kurš čomam jau velk 10-to gadu bez problēmām.
Tad lasi, kas rakstīts un sapratīsi, ka man ir Galants. Par Mitsuku orģināliem aķiem neko neesmu dzirdējis 
lusja rakstīja:
vmaxer rakstīja: P.S. Uzsildīt jau tiešām iet ātri. Ar vienu nosacījumu - ja var pielaist.
vispār jā, kā ir ar tiem gadijumiem, gad auto nelec?
kā tā poga vispār strādā? tipa piespied vienu reizi un ej vannā vai jāstāv pie loga un jātur pogu kamēr pielec autiņš?
dargākiem variantiem var ieprogramēt, ka ik pēc cik tur stundām tiks ieslēgta sildīšana un cik tur minūtēm [/c]
Pat nevajag neko dārgu. Sencim kadreiz bija 84. gada Sierra un pat ne Ghia komplektācija, kam tāda fīča bija. Tiesa gan, visas instrukcijas bija vāciski un tā arī neizdevās pārbaudīt vai strādā 


Marchiks_ rakstīja:
Uggga rakstīja: Kas jauns un labs (pārbaudīts) aķīšu pasaulē? Manējais jau pavasarī bija izmetams, bet vasaru tomēr vel izvilka. Tagad gan, pirms mīnusu uznākšanas, vajadzētu nomainīt.
Sviestc, kaut ko konkrētu vari piedāvāt Galant 2.0 benzīns, `97?
Liec orģinālo rūpnīcas aķi, izvilks vismaz 10 gadus.
Un kāds tas būtu? Kur var nopirkt?
10 man nemaz nevajag, netaisos visu mūžu ar vienu mašīnu braukt.
Kas jauns un labs (pārbaudīts) aķīšu pasaulē? Manējais jau pavasarī bija izmetams, bet vasaru tomēr vel izvilka. Tagad gan, pirms mīnusu uznākšanas, vajadzētu nomainīt.
Sviestc, kaut ko konkrētu vari piedāvāt Galant 2.0 benzīns, `97?
Master_D rakstīja: Toties ir šeit!
www.youtube.com/...
Vai nu Tev pirksti kluini vai galīgi neizdevies jox 
modena rakstīja:
Master_D rakstīja: BMW X5 vs Rolls Royce Phantom
www.youtube.com/...
This video is no longer available due to a copyright claim by OJSC TNT Broadcasting Network

kolumbs rakstīja: Žēl, ja nevarēs novietot tranportlīdzekli stāvēšanai Kronvalda bulvārī, tur aiz ģenerālprokuratūras bija viena no retajām bezmaksas stāvvietām Rīgas centrā...
Un bieži Tu tur vietu dabūji? Es laikam 1x 
Master_D rakstīja: biš ne pa tēmu, vienkārši interesants video
www.autoblog.it/...
Nesapratu ne vārda, kas tur rakstīts, bet izskatījās, ka M3 bija falšstarts un vēl Bugatti iedeva viņam foru, pirms sāka spiest gāzi 
VWfans rakstīja: Nākamo auto domāju pirkt lielāku - Honda-FR-V ar 1,8 litru benzīna motoru un automātisko ātrumkārbu, taču tas noteikti nebūs šogad.
Tev taču ar šo Merivu kādi gadi 6 vēl jābrauc, lai piepildītos aprēķinatais ietaupījums 
Mazliet palasīju komentārus - lielākā daļa sašutusi, ka tik daudz mašīnas ieradušas.
Un, ja neviens "palīgā" nebūtu atbraucis nu agresīvais būtu izvilcis stroķi un sācis laist no kājām visus, kas formās, visi bļautu, kur tad papildspēki?
Nu ok, man arī terauda 
Varbūt kādam ir metāla diski Galantam R14, 114.3x4 labā stāvoklī par lētu naudu?
uggga@inbox.lv
richy rakstīja: Labs mārketings
ss.ss.lv/...
Pārdevējs pats laikam braukā ar 19 gadus vecu MB www.mbclub.lv/... 
BTW, viagris nevar izpalīdzēt?
kliks rakstīja: ehh... torrentos neko neatradu...
es arī tikai vēl vienu servisa manuāli atradu 
Te viens vieglāks, bet vienalga servisa manuālis
pdftown.com/... 
kliks rakstīja: links ir ar servisa manuāli, bet nekur nevar izrakt vienkāršu jūzera manuāli...
Torrentos meklēji? Darbā man nav, bet vakarā varu paskatīties.
kliks rakstīja: varbūt kāds gudrinieks var palīdzēt - nekādi nevaru atrast lietotāja manuāli angļu valodā
2000. gada patrol GR y61 3.0 dīzelis MT
www.nissan-4x4.ru/...
Izskatās, ka angliski, bet varbūt tomēr krieviski 
Domā šitādas?www.boschautoparts.com/...
Pagājušajā gadsimtā gan laikam vēl nebija, bet gadus 5, man liekas, jau ir. Sākumā gan bija lux segmentā, tagad jau gandrīz visiem modeļiem pieejami. Maksā tiešām virs 20Ls par gabalu, bet kas mūsdienās lēts? 
Marchiks_ rakstīja: Miljonārs ne miljonārs, bet pirkt štruntu tikai dēļ mb bļembas nav jēgas. CLK 500 - tā ir ģēla.
Intereses pēc, ar ko tad pats brauc?