Centis_Nuudele rakstīja: Labrīt, aptaurētie.
skat uz jumta i-netu uzvilcis,trakais elektrstikjis ![]()
Centis_Nuudele rakstīja: Labrīt, aptaurētie.
skat uz jumta i-netu uzvilcis,trakais elektrstikjis ![]()
nu pie 240 t.km ir aizdomas ka vel vissir -original-.vnk cetri gadi atpakalj iecekoju,ka dereetu buut gatavam -mainiit
veel nekas un nekur -necakareejas,bet pa 4 gadi bija laiks nobriest mainjai
Pirmais kaa tur bija ar to teoriju,kāpēc viena dilst ātrāk par otru?
P.S. ogliites tika pirktas apm. 4 gadi atpakalj ![]()
vokaraa jaaietaupa kaacs kapeikjis.
nepirku pie pistavuato.lv detalju-sprieguma regulatoru-tableti-
nopirku vosch ogliites... paarlodeeshu ![]()
Tēma: Rùsins jàj!
Zoo rakstīja: Kaa vienmèr ceturtdien,20.00.ok?
ko ne shodien?
kishmish tak ceturtdien gulees jau skolas solaa.
Pirmais rakstīja: es iesaku caur kādu pensionētu vācu mācītāju to mersedesu pēčāk notirgot superzigim par kādiem 14000 eiručiem.....
dārgs mersedess nevar būt slikts
tragiskaakais paroles atcereeties
lai staav rezervee,ja nu -bargais reds- atkalj banj mashiinu iedarbinaas ![]()
Centis_Nuudele rakstīja:
Ideots rakstīja:
1. jautrītis
2. skauģītis
3. muļķītis, kam nekad nav īpašumā bijis auto ar tomātu
Blee, Ideot....
psec, cik nopietni
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
neaiztiec sveeto govi ![]()
Centis_Nuudele rakstīja:
sviestdienis rakstīja:
P.S. nepieciešams divus kokus aizvest uz Alūksni.
Tepat Rīgā nevari tos kokus nomest
bet lieta nopietna
kocinji mazinji laims un kalamandiins,par aizveshanu varu piesoliit veel vienu kocinju-kalamandiinu(mini mandariini).
audi ar tomaatu man nevajag tocj ,shito -censored-.
bmw-taa jau ir cita runa. aizdomas ka meercja tomaats ir tikpat labs kaa audim...
kads uz Alūksni nedosies ap šhīm dienaam +- ? a ta kociņu krustmāte i nemaz neliekas par zini par saviem bērniem
P.S. nepieciešams divus kokus aizvest uz Alūksni.
Centis_Nuudele rakstīja: Automātiskā kārba ir domāta lai visi nejēgas varētu pabraukt ar mašīnu.
Nu, sievietes un tām pielīdzināmas personas....
+1
un lai liigani-lasi leenu-braukt nemaz nevajag pat 2.0 kjiiseli,pietiek ar 0.8 ![]()
Sviestc rakstīja: Iedeotam Mersedesā ir pielns ar rokas grāmatam...
"Kā pareizi aizvērt MB C124 vadītāja durvis" ( divos sējumos )
"Kā pareizi pārslēgt automātisko ātrumkārbu" ( trīs sējumos )
"Grāmata par to, kā var iedarbināt C124" ( četros sējumos )
un t.t...........
galvenais ir kaa parezi to nokraasot
un nebrauca,jo zaaveej kraasu ![]()
Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Kas bija vakar?
Kāpēc nav regulāra ziņojuma par pārdošanas norisi?
Piedod lūdzu, ja vari!!!
Biju drusku izgājis......
Tātad, Godājamās Dāmas un Kungi!!
Ir pienācis 20. augusta saulainais rīts, un Šovs var sākties, jau nu nē , bet gan varam turpināt informēt Interesentus par to, kā netirgojas Saab 9-5, kuram pašlaik "degošā" mazumtirzniecības cena ar spec atlaidi priekš iauto Lietotājiem ir 3998 RUR.
Paldies ka lasījāt!!
Lai jums jauka diena!
cik tas ir tolaaros? 24 RUR ir viens tolaars ja?
tad jaulaikam ir pa leeto .... laikam dikti nobraukts...
Tēma: NSNF 164 uno !
peec klusuma spriezjot SZ brigaade njem prieksjaa Sviestcu,a Bize aiz beedaam pieleejies,ka sho nenjeema liidz...
Tēma: LEXUS IS300
auto maksaa 2000 ls.
bet nezimaksaata 7000 ls.
kur te ir sviestcs?
es peerku pa 2000,bet tu samaksaa nesamaksaato? kas ir lielaaka par auto cenu?
Zoo rakstīja: 3ciemà no pagraba panjèmu 3 litru burku ar àbolu kompotu,ieliku stàvus bagàznieká pasà vidú un atvedu uz Rigu.burka pat neizkustèjàs.
un tu veel saki ka Dac'te nerulz?