Man ir jautaajums - tie 300+ ls par motora tilpumu, katru gadu pie theniskaas buus jaanoliek, jebshu tikai pie pirmaas registraacijas?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Nodokļu bums !
Man ir jautaajums - tie 300+ ls par motora tilpumu, katru gadu pie theniskaas buus jaanoliek, jebshu tikai pie pirmaas registraacijas?