ja gribi nedaudz patrakot pa lauku ceļiem ar skaistām sānslīdēm , tad tas ESP ir jāslēdz ārā , jo savādāk tik čakarēsi savu audi
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
ja gribi nedaudz patrakot pa lauku ceļiem ar skaistām sānslīdēm , tad tas ESP ir jāslēdz ārā , jo savādāk tik čakarēsi savu audi