Nekada pāreja nav vajadziga,pats tikko nomainiju galaxsim.Vienigais vajag spec stienišus uztaisit,lai var izvilkt ārā...
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Nekada pāreja nav vajadziga,pats tikko nomainiju galaxsim.Vienigais vajag spec stienišus uztaisit,lai var izvilkt ārā...