Davai nedirs, intelektuāli. Visu savu mūžu esmu strādājis darba vietās kur vidējais intelekts ir kā tu apraksti - kaut kā nodarīt smagas traumas visās cilvēki sev iespēja pamatā tikai tad, ja bija normālāk iekodušies. Nu labi, man šobrīd darbā ir palīgs kurš kādu laiku atpakaļ pamanījās roku iebāzt zeimerī, ar viduvējām sekām [lasīt - nevienu pirkstu nost nenogrieza], situācijā kur mēs pārējie nekādīgi nevarējām iebraukt kā viņš to dabūja gatavu [rokas ne tuvu ripām nav jāliek], bet tam cilvēkam tiešām galva darbojas pašvaki, stipri zem vidējā līmeņa.
Tu to no personīgās pieredzes, ja?
Pasāku braukāt ar četrriteņu pitonu uz darbu, par cik lielais ričuks gaida kad nopirkšu vēl vienu ķēdi; uz diviem riteņiem jau nomocīti 18 km. Sāk jau parādīties pirmie refleksi - sestdien braukšanas uzsākšana notika ieskrienoties līdz kādiem 10 kmph uz trīs riteņiem un tad ar apzinātu kustību paraujot stūri uz attiecīgo pusi lai palīgriteni uzceltu gaisā - tagad, pie noteikuma ka virsma daudzmaz līdzena, tas jau sāk notikt automātiski un ir jāpiedomā lai saprastu ka nevis ričuks pats iztaisnojās bet gan es uztaisīju vieglu kustību attiecīgajā virzienā kas to iztaisnoja. Kājas nu arī sāk palēnām piedalīties balansēšanā, iepriekšējās dienas to darīja tikai rokas, kas ir ļoti nogurdinoši un grūti.
Pēc sešiem mēnešiem? Vau... Es gan kaut kā gribētu kādus piecus gadus - kas jau tāpat ir maz, pie tā ka normālām slimībām dabiska izslimošana lielākoties dod imunitāti uz visu mūžu.
Obligāta prasība pēc ķiveres ir debīls sociķu izdomājums, paldies ka to pieminēji, jo tas ir tikpat debīls kā piespiedu brīvprātīga potēšanās - normālā pasaulē būvlaukumā būtu pietiekams daudzums ķiveru un strādājošie būtu saņēmuši instruktāžu par riskiem, bet ķiveres valkātu pēc saviem ieskatiem un ja kādam nevalkātājam kaut kas uzkristu dēļ kā viņš noliktu ķelli, par to darba devēju nesodītu.
Realitātē būvlaukumā, vismaz tādā kas nav debesskrāpja būvniecība, ar ķiverēm ir tāpat kā ar pasākumiem kovida epidemadafakoloģiskās situācijas uzlabošanai - uz papīra šausmas ārprāts, reālajā dzīvē visiem pie kājas.
iciks rakstīja: Šodien braucu gar Saharova ielas lidlu. Taisnību sakot, par tāda eksistenci nezināju, bet līdzbraucēji parādīja. Būtu ieraudzījis laikam tāpat, jo tā rinda ļoti manāma bija. Tas tā, ap 10iem no rīta. Braucu vakarā atceļā pēc 18iem garām un rinda bija ja ne lielāka.
Par cilvēku prāta spējām šaubas kļūst arvien lielākas.
Tas jau vēl nav nekas :D Kolēģis sestdien prikola pēc Liepājā aizgāja - izstāvēja 50 min rindu, mērķis bija nopirkt dažas lietas, beidzās tas ar pilniem ratiņiem. Gaidot rindā šis papļāpāja ar apsargu - esot bijis atbraucis vesels autobuss [!] ar pircējiem no Rīgas, jo tur pārāk garas rindas... :D
Es sestdien Liepājas lidlam arī pabraucu garām - ieraugu, pilns stāvlaukums, hm, aizdomīgi - tad ieraudzīju rindu veikala dziļuma garumā, nah, nevajag man to lidlu... :D
Stāvlaukuma. Lūk, reku tur kur rakstīts "kazino", tur arī iebrauca goo.gl/maps/jNwd5mp5Vh8PuVfh8
Par avārijas bremzēšanu nesmīdini - desmitgadīgām mašīnām tas radars vēl dzīvs būs?
Tā konkrētā vieta ir stāvlaukums pie lielveikala ēkas, kur bruģētā ietve ir ne platāka par pāris metriem - ko tu tur gribi sašaurināt, ietvi vai stāvlaukumu?
Cīņa ar sekām, visur barjeras nesaliksi - vieglāk ir atsijāt no braucējiem pedāļu jaucējus.
Es nezinu kā tieši klimats reaģē uz sauli, vai iekšēji pazeminot pieprasīto temperatūru, vai izmainot pūšanas virzienus, un kāda izskatās jūtības līkne - jebkurā gadījumā tas devējs mēra infrasarkanā apgaismojuma blīvumu, un pat ja tas devējs atrodas jumta ēnā, tā mērījums ir stipri lielāks nekā tad, ja nekas nespīd.
Un kas tad ir ka tā kondiša tur nav? Galvenā problēma ar kondiša neesamību - kļūda vadības blokam par to
Gaisa plūsmas/recirkulācijas klapes motoriņš salīmēts.
Bail no blakusparādībām - jo vairāk uzspiež potēšanos, jo vairāk stāstu gadās dzirdēt, un arvien biežāk nevis "viena tante teica" līmenī, bet par cilvēkiem, par kuru esamību nav šaubu. Teiksim, pirms pāris stundām purnagrāmatā lasīju vienas sievietes, par mani 5 gadus jaunākas, bēdu stāstu, zem kura bija diskusija ar viņas pašas piedalīšanos, sieviete no Liepājas un redzams ka mums abiem ir kopīgs paziņa - pāris mēnešus pēc potes atrāvās kaut kādus tur kakla iekaisumus, problēmas ar ādu, aizdusu... Es labāk pariskēšu ne lielākā apmērā ar kovida sekām 
Ja tu esi saģērbies tā ka vari pastaigāties ārā pie, teiksim, -10 grādiem, cik grādus tu griezīsi nost mašīnā lai neizceptos? :D
Valdībai ir ko darīt, un tāpēc ir jārada problēmas kuru varēja nebūt. Tu tikai iedomājies - ja pie mums kovids būtu uzveikts [un to arī šobrīd varētu izveikt dažu nedēļu laikā, bez jebkādām potēm], kā valdība varētu attaisnot miljardu aizņemšanos un notrallināšanu? Princips tas pats, tikai mazākā apjomā, kas ar ekofašismu - bez izdomātas problēmas cilvēki uztrauktos par īstām problēmām, kuru risināšana politiķiem būtu nevēlama un neienesīga...
Atkarīgs no organizatora - pēc Latvijas es savulaik Anglijā biju ļoti pārsteigts par stacionāro fotoradaru uz kura bija uzlikta sarkans pārvalks ar uzrakstu "not in use"...
www.liepajniekiem.lv/zinas/kriminalzinas-negadijumi/ar-automasinu-iebrauc-spelu-zale-kas-notika/
Vispārējā braucēju debilizācija un tomatizācija nes augļus - ļoti nepārsteidzoši ka tajā skatlogā tur mētājas pēdējās desmitgades mašīna.
Viņš patlaban dien dirsēju un troļļotāju bataljonā - patlaban viņš, kopā ar dažiem līdzīga līmeņa cilvēciņiem golfkluba spamā organizē troļļošanas uzbrukumus kaut kādām tur telegram pretpotēšanās grupām.

Jo krutāks pitons, jo tam vairāk riteņu... :D
Pitons nedēļu pastāvēja garāžā pussaliktā stāvoklī, kad beidzot saliku, izdomāju ka pienācis laiks mācīties braukt uz diviem riteņiem. Čakars tāds pats kā pirmajā reizē, pirmajā vakarā 2x300 metri tika pārvarēti pusstundas laikā, otrajā bik ātrāk - pa vasaru šajā punktā es nospļāvos un pārgāju uz trīs riteņiem, tagad es zinu ka braukšana uz trīs riteņiem divu riteņu braukšanas iemaņām dod maz, un man bija palikusi no aizmugures dakšas nogrieztais U-U formas riteņu tureklis - tas ar četrām līmspīlēm tika piespiests pie aizmugures dakšas un aiziet. Tagad es saprotu kāpēc bērniem velosipēdiem liek palīgriteņus; mācīšanās līkne paliek nenormāli stāvāka ja var braukt uz 15-20 kmph [apzināti sevi ierobežoju lai lielākā ātrumā nenotiek kāds nelāgs atgadījums] bumsinoties ar palīgriteņiem pret zemi nekā ejot uz rokām - aizbraucot divas reizes līdz centram un atpakaļ, procesā nobraucot kādus 3 kilometrus, pēdējā atpakaļceļā jau izdevās vairākus simtus metru nobraukt ar īsiem un retiem palīgriteņu pieskārieniem pie zemes
Vēl pie viena uz mana parastā lielā ričuka tika mazliet izbērta nauda - jau sen gribēju tam normālus klaņus esošo 165 mm lētuču vietā, bet nu labais klanis pasāka lūzt tizlās vietās nost, tad nu nolēmu tikt pie normāliem klaņiem - diemžēl ejot uz normāliem klaņiem ar maināmiem zobratiem tas viss beidzās ar MTB perversijām ar asi kas bāžas caur monobloku, lasīt - dārgu vipendronu - un tā nu klaņi, zobrats, aizsargs, monobloks, aizmugures zobrats un ķēde izmaksāja 120 eiras - un diemžēl nāksies pirkt vēl vienu ķēdi, jo jaunā ķēde radās esam par īsu, atšķirībā no vecās, kura bija pietiekami gara; tam pirmskara rāmim ir mazliet īpatnēja ģeometrija dēļ kā es jau tā lietoju 36/18 zobu zobratus. Aizmugurējo zobratu galu galā izdomāju nemainīt - priekš kam mainīt ja to var vienkārši apgriezt otrādi? 
Sūds par mutācijām - neaizmirsti ka tā pošu imunitāte ir ne ilgāka par pusgadu - ja tautu izdosies uzsēdināt uz adatas tad mutācijas vai nemutācijas bet ik pēc pusgada būs vaka vaka aiiijõõõ vai arī trešās šķiras pilsonis.
Jā, un kur ir problēma tās dažas minūtes pasēdēt vēsā mašīnā tajā džemperī? Tas pat ir vesels džemperis :D - es ziemas laikā garākos braucienos sēžu pie stūres vienā t-kreklā, un reizēm nākas sev atgādināt par nepieciešamību iekāpjot noģērbt jaku.
Vai nu tu nemāki klimatu lietot, vai arī klimats sūds. Manā pieredzē ļoti izplatīts ir pirmais variants, klasiskā pazīme - iekāp svešā mašīnā, a tur klimatā HI vai LO uzlikts... Manā golfā klimatā ir uzlikti noklusētie 22 grādi un viņš tur dzīvo savu dzīvi, un galvenā situācija kur varu izdomāt viņu patraucēt - lietainā laikā var nākties pieprasīt vai nu pūšanu uz priekšas stikla, vai arī likt tam pūst vienlaicīgi uz priekšas stikla un kājām. Bet tā parasti es uz to verķi tikai paskatos lai paskatītos kāda ir āra temperatūra.
Icik es tev pastāstīšu divus noslēpumus. Pirmais, par to jaku - man golfā klimatam pieprasītā temperatūra ir istabas temperatūra, 22 grādi - ir pilnīgi dabiski tādā situācijā braucienos kas garāki par dažiem kilometriem ziemas laikā pirms iekāpšanas jaku noģērbt. Otrais, par to sauli - šī iemesla dēļ Hella kādus 30 gadus atpakaļ izdomāja pievienot saules gaismas devēju klimatronikiem - B4 un C4 audī, arī Hella ražojums, vēl iztika bez tā, un tā vietā izmantoja divus salona temperatūras devējus, vienu panelī un vienu pie griestiem, bet B3 pastētes, bik jaunāka un neatkarīga izstrāde [parādījās vēlīnā B3 pastētē, vismaz gadu pēc C4 audī] jau saturēja saules gaismas devēju kreisā priekšas skaļruņa restē. Manam 20 gadus vecajam klimatam attiecīgi arī tāds ir, no dzimšanas atradies kāda mk4 vai B5 paneļa uz stiklu pūšanas atveres vidū, man, protams, kreisā skaļruņa restē. Tavai oktāvijai, domājams, atrodas arī tur paneļa vidū - manai ELSAi jaunākās shēmas ir par 2014. gadu, tur jau figurē veseli divi saules gaismas devēji vienā korpusā.
Es tā aizdomājos - a ko diez valdība pasāktu ja visi pēkšņi ņemtu un sapotētos? Pizģec tak viņiem būtu, jo visa līdzšinējā diršana un darbība balstās uz to ka liela grupa nesapotēsies - ja visi sapotētos, ko tad atrastu par grēkāzi savai neizdarībai un kovida realitātei? Nē nu gan jau nākamais jājamzirdziņš būtu tie kas nav sadūrušies kārtējo poti un pēc tam jau bērni...
Iekavās rakstītais ir pilnīga patiesība - paskaties kā potēties negribētāji viens pēc otra zem darbavietas spiediena padodas, kā to dabas parādību nosaukt?
Viens čoms kurš strādāja [nu jau pagātnes formā] jūras spēkos pāris mēnešus atpakaļ teica ka 6 no 21 viņa vienībā ir nepotēti - pienāca tas brīdis kad vairs nevarēja, un galu galā viņš vienīgais aizgāja + vēl viens no orķestra [laikam], pārējie pieci padevās.
Manās acīs, tāpat kā tavās, sūds ir tas, kas vispār ir jāremontē - bet manās acīs tas tomāts ir sūds jo [neskaitot pašu braukšanu] agrāk vai vēlāk pienāks tas brīdis kad viņu vajadzēs remontēt, kamēr tev viņš liekas ok, jo tajos dažos gados ko tu brauc ar to mašīnu, iespējamība ka tā kārba izģērbsies ir maza, un pēc tam tu to mašīnu nogrūdīsi un pisīsies cits - man tāpat iespējamība nokļūt slimnīcā ar kovidu ir maza un pats kovids abstrakts, kamēr iespēja atrauties kaut kādas blakusparādības no tevis pielūgtās potes ir tieša un reāla - un pēc pirmās potes sekos otrā, un tālāk vēl, un vēl un vēl - nu nah man to tavu krievu ruleti katru reizi vajag? Nē nu labi, krievu rulete ir abi varianti, tikai nepotēties ir rulete ar vienu patronu kamēr potēties ar divām.
Un cilvēku mehāniķim, atšķirībā no automehāniķa, ir tiešs vai netiešs sakars ar apkārt valdošā cirka vadītājiem, kas viņa teikto padara šaubīgu jau saknē
"Tikai tad , kad būsi 7 gadus braucis ar auto, kas vispār nav jāremontē, tu sapratīsi, ka viņš ir labāks par 30 gadīgu golfu, kuru vajag metināt un piekrāsot katru gadu " - ar ko tā mašīna labāka? Ne ar ko. Pasaki cik tā tačka to septiņu gadu laikā izmaksāja un es tev pateikšu cik par to naudu var iepirkt trīsdesmitgadīgus golfus kam uztaisīt pilnu kapitālo remontu, visu nokrāsot apstrādāt utt, pēc kā tās mašīnas spēs to pašu
Jauna mašīna ir tāds ļoti dārgs nekā nedarīšanas veids, es dodu priekšroku nekā nedarīt pa lēto, pēc principa "sataisi un aizmirsti". Bet kamēr viss vēl nav sataisīts, reizēm nākas šo to taisīt - bet tas tāpat ir lētāk nekā tavas mašīnas apkopes un kasko.
Jā, ļoti iespējams ka es kovidu pārslimošu - vispār nav jau arī teikts ka es viņu jau neesmu pārslimojis, vasaras sākumā mums darbā aplīti izgāja tāda jocīga saaukstēšanās kuras izcelsme, domājams, bija mans 60 gadus vecais palīgs kurš degunu šņauc pa tiešo uz grīdas un šķauda visādos virzienos - vispirms šis vienas nedēļas otro pusi puņķojās un šķaudīja un piektdienu paņēma brīvu, tad pirmdienā mēs kādi trīs citi tādi bijām, otrdienā es vairs neizturēju un aizgāju uz slimības lapas - diemžēl kovida tests bija nederīgs, laikam ambulancē sēžot par daudz degunu biju urbinājis... :D
Nu tādi ir tie gudrie cilvēki, vaksētāji...
Princips ir elementārs - jebkuras nozares kurā kaut ko remontē [veselību, mašīnu, whatever] būs šausminošs viedoklis par kaut ko, ar ko viņam bieži sanāk saskarties - tajā pašā laikā viņš visbiežāk neaptver ka viņš bieži saskaras ar to slikto tikai tāpēc, ka pie viņa arī ierodas tie sliktie gadījumi, un daudzums izriet no kopskaita, nevis proporcijas... :D Tu stāsti ka kovids šausmīgs un tāpēc esi pret to potējies - princips tieši tas pats kas ar vienu čali, ko gadījās pirms 9 gadiem satikt, kurš strādāja Recro, brauca ar audī un teica "nekad nepērc volvo ar automātu" - bet gluži tāpat kā tautas masām pajāt par tavām paniskajām bailēm no kovida, tāpat arī Volvo pircējiem pajāt par ieteikumu nepirkt tomātu...