Varbūt vajag aplīmēt tos spoguļus?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Priekš kam tad diez apsilde domāta? Nerunājot nemaz par to ka elektriski lokāmu spoguļu locīšana sala laikā var novest pie to locīšanas mehānisma izbeigšanās.
Tēma: Kā Jums Wāze "patīk" (?)
Liepājai to vienkārši nevajag...
Es pat nevaru atcerēties kad es pēdējoreiz liepājā esmu uz asfaltētas ielas bedrē iebraucis... :D
Es tā vēlreiz padomāju - izrādās ka 33. klucijai aķa ietilpības zudums esot dēļ nepareiza uzlādes kontroliera... A man te kaut kur mētājas 5G Video īpods, kura 8 gadus vecajam aķim ir kādi 60% ietilpības palikuši [es brīnos ka tik daudz]; tur arī ir "nepareizais" uzlādes kontrolieris?
P.N. Kad stāsti cik teslu aķi labi saglabājas, neaizmirsti ka pilna ietilpība tiem netiek izmantota, tā ka faktiskā ietilpība jaunam aķim ir lielāka - nerunājot nemaz par plikākajām komplektācijām, kur ir diezgan nopietna aķa rezerve lietotajam neizmantojama...
Es domāju tas bija ļoti savāds skats - tādu mašīnu braucējiem parasti ir dīlera izsniegta atļauja likt mīksto CSN, a te, hujaks, 5 gadus veca beha brauc zem atļautā ātruma...
Nuja - un elektromobīļu braucējiem nodokli par TECos iesūkto gaisu un HESu appludinātajām teritorijām.
Nu un visu laiku tu tajās šaurajās vietās liec mašīnu ka vajag automātisku spoguļu nolocīšanu, nevis vienreiz dienā nospiest pogu?
Šajā gadījumā gan laikam būs problēma nevis sētas šaurumā, bet mašīnas platumā + citu tizlumā - es kaut kā neesmu piefiksējis ka kādai manai mašīnai jebkāds būtu uztaisījis kontaktu ar spoguļiem [tā "melnā plastmasa" ir ABS nevis poliuretāns, švīkas uz tās paliek], lai arī agrāk es dzīvoju sētā, kas noteikti nebija platāka par tavējo.
"telefonos baterijas nokauj neesošā dzesēšana" - hmm, tiešām? Plakanajos varbūt, bet tur to vairāk izdara biežie lādēšanas cikli - man kaut kā galvā stāv mana pieredze ar nokia 3310 [kur tu redzēsi 10 gadus vecu plakano?], telefons bez ātrās uzlādes, un nespējīgs ātri izlādēt savu akumulatoru - kur akumulatoram ir zelta dzīve, atšķirībā no nomocītajiem teslas akumulatoriem, kurus jādzesē, jo tos spīdzina.
Par pēdējo teikumu sasmējos; jūtu tev līdzi - visu laiku jābaidās ka nejauši neatstiepj pedāļus, droši vien nēsā arī ķiveri, lai ķieģelis uz galvas neuzkrīt, līdzi jānēsā elpošanas aparāts, ka nenoslīkst, utt. Problēma šajā gadījumā ir tavā galvā
Ak jā, tev ir ļoti paveicies ka neviens tiešām necīnās pret oglekļa dioksīda izmešiem, jo tad tev nāktos valkāt pamperus braucot ar mašīnu, jo tā būtu līdzīga VW 1l konceptam, maza, viegla, nevis kā esošā, pielāgota priekš iemaldīšanās iekš "destruction derby" trases.
Lai arī gābešņika behas trīslitrīgais traktordzinējs spēj septiņas sekundes, paņemsi, fan, par latiņu astoņas sekundes. Tātad - 16k, jauna mašīna, paātrinājums līdz simtam 8 sekundes. Vai tāda eksistē? Golfam tam vajag 1.5 turbiķi, kaščejam 1.6 turbiķi, tevis piesauktajam Tu Krusts arī vajadzēs to 1.5.
Sapņot nav aizliegts, bet uz šādiem sapņiem nevajadzētu balstīt argumentus. Es gribētu redzēt ko tā aķa 10 gadu garantija garantē - noteikti ne ietilpību - zinot kā darbojas 10 gadus vecs telefona litija jonu akumulators, es nevēlētos lai man būtu jābrauc ar elektromobīli, kuram jau jaunam bija knapi pietiekams brauciena attālums, bet nu jau ir 10 gadi - es ar tādu teslu labi ja līdz liepājai un atpakaļ aizbrauktu
Ā, un vēl tāds mazais sīkumiņš - man kā svētdienas braucējam [vidēji braucu divas dienas nedēļā] tā teslas garantija izbeigtos pēc 7-8 gadiem... 10 gadu garantija te ož pēc principa - "tie kas daudz brauc, tiem ātri beigsies garantija, kas maz, tie piecietīs 9 gadus veca aķa niecīgo atlikušo ietilpību, jo brauc maz".
Parasti jauni modeļi iznāk vidēji reizi piecos gados - pastāstīsi kā cilvēks kam pieder max 5 gadus veca mašīna, var to "uzturēt labā tehniskā stāvoklī"? Kaut kā vienīgais kas nāk prātā ir stipri biežāka eļļas maiņa, ko cilvēks, kurš taisās mainīt mašīnu pēc dažiem gadiem, diez vai darīs...
Nuja, esmu lētticīgs. Man vienkārši kāds ir iestāstījis ka parasta mašīna spēj noiet vairāk nekā 10 gadus / 150k km...

Latvijā ogļu elektrostaciju nav, bet tikai tāpēc ka nav ogļu - bet neuztraucies, kad pašiem savas elektrības pietrūkst - jo, piemēram, tiek piesprausts kāds elektromobīlis uzlādēt - no krievijas tiek saņemta ogļu TECos ražota elektrība - nu vai arī vecos atomreaktoros ražota ![]()
Kad mēģini iepīt "pārējos elementus", paturi prātā ka dīzelis noies pārdesmit gadus, lasīt, sākotnējie izdevumi/atgāzes būs uz 2x ilgāku periodu...
Pareizi ir lieki nesarežģīt dzīvi. To variantu ka nepatīk radio piedāvātā mūzika es tiešām nevaru saprast; es nespēju saprast kā kādam var būt tik šauri specifiska gaume, ka plaši pārstāvētie radio žanri ir neklausāmi.
Bet tā jau forši ka viskautkas notiek pats no sevis; tik man savādā kārtā klausoties mūziku ar telefonu ar austiņām diezgan daudz kas jāspaida; izrādās ka mašīnā, kur vēl jāslēdz zilie zobi iekšā un kaut kas jāpāro, tur tikai viena poga ![]()
Par ko man jābūt pārsteigtam? Ja tu būtu izlasījis manu postu no viena gala līdz otram, nevis izķēris no tā kādu daļu, tu būtu pamanījis ka es arī agrāk biju starp šiem cilvēkiem. Bet vienkāršāk un patīkamāk ir tad, ja ar mašīnu brauc, un fonā skan mūzika - un nevis dīdžejs spaida telefonu lai nodrošinātu disenē pareizo atmosfēru, ā, un starp citu, tiek spaidīti pedāļi, grozīta stūre un aiz stikla mainās bilde... Tāpēc man ar 29 gadus vecu maģi nav tādas problēmas, kādas ir gābešņikam ar 9 gadus vecu sistēmu. Latvijā ir pietiekami daudz radiostaciju kas nodrošina pieņemamu fona mūziku, sevišķi jau nu rīgā.
Kā tas ir - nav taisnība? Tu vienkārši neesi iemācījies radio lietot; esi tajā stadijā, kāda man bija kādus 6-7 gadus atpakaļ, kad visu laiku vajadzēja spaidīt maģi, mainīt diskus utt. Tad mans audī nostājās, un pieejamā mašīna bija muteres golfs, kurā vēl šobaltdien stāv tā dzimtā Alpha 4, kasetnieks ar diviem skaļruņiem - un es atklāju ka reāli neko vairāk par radio nevajag. Tas kas man ir izmainījies ar manu golfu - man tur ir Gamma 3 maģis, tam vismaz ir RDS funkcija. Bet tā - es ielieku atslēgu, maģis ieslēdzas, citreiz tas ir nogriezts un es klausos brauciena skaņas vai vienkārši gremdējos domās, citreiz uzgriezts [noklusējuma stacija LKR]; garos gabalos, kur to staciju neķer - viens pogas nospiediens un maģis kaut ko atrod - ja nepatīk - tā pati poga tiek nospiesta vēlreiz un maģis atrod kaut ko citu. Ļoti elementāri un ļoti ērti, nekas nav jāsagatavo, nav kaut kāds telefons jāspaida... Šī iemesla dēļ man plauktā jau kādu gadu putekļus krāj Gamma 4, ko vajadzētu atbloķēt un ko varētu ar Yatour mainītāja emulatoru aprīkot, stāv, jo man to reāli nevajag, jo ja es to izdarīšu, es, iespējams, nolaidīšos līdz tam līmenim kur visu laiku kaut kas jāspaida...
Siksnām risinājums ir vienkāršs - šrotā paņemt melnas siksnas un ielikt. Tavas telefona skaņas problēmas - nu tak iemācies radio lietot :D ; mašīnā vajag nevis diskotēku ar īpašu dziesmu izlasi bet fona mūziku. Kruīzs - tev ir pārliecība ka tev tur tas tiešām ir? :D Agrākos laikos bembjiem kruīzs bija atsevišķs kloķītis - ātrs gūglējiens rāda ka šīs desmitgades behām tas ir pogas stūres kreisajā pusē. Ja nav - tātad nav - būs iemesls uzlikt apsildāmu stūri ar kruīza pogām... :D Pogu dilums nav nekas īpašs, noteikti šī gadsimta ahūnais risinājums - soft touch pogas, kas fiksi nodilst; ja tas tev nepatīk - tai behai ir tikai 9 gadi - nopērc pie dīlera jaunus slēdžus un nomaini.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Tas tāpēc ka pie mums tie, kas citur pirktu kaut kādu mazo toyotas sūdiņu, nopērk polo vai golfu.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Princips tas pats, kas ar plakanajiem telefoniem vai operētājsistēmām - iznāk jauns ielāps/jauna versija - un ja paveicas, tad tūkstošiem vai miljoniem kaut kas nedarbojas... :D
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Man patīk ka tev pašam patīk ja tev ir puņķaina mašīna
Man, piemēram, golfa piekare un ritošā +/- satur tādas pat detaļas kā B4 passātam, pusotras reizes smagākai mašīnai - man tas nozīmē izturīgāku mašīnu - tevi tas noteikti šausmina, jo gribas biežāk servisus apmeklēt. Kārba... Nu jā, 020-tajai kārbai ir tikai 200 nm paredzētais griezes moments, jo tur ir ieekonomēts uz galveno pāri - lielais zobrats pie satelītu korpusa ir piekniedēts; tās kniedes var neturēt - ja saliek kniežu vietā skrūves, tad kārba, kuru uzprojektēja priekš mk1 kaut kāda 1.6 benzīnnieka, tur arī jūtami vairāk par tiem 200 ņūtoniem. Tev atkal šausmas - gribas taču piedzīvot lai zobrati izbirst...
Attiecībā par padomju tehnikas izturību - procentuāli varbūt, bet tikai vārgo nemotoru dēļ. Kādu tu izturību sagaidi no nekvalitatīva izstrādājuma, ja, piemēram, transmisijai daudz ko izsaka zobratu rūdījums un apstrādes precizitāte?
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3