GB12 rakstīja:
Tu beidzot esi savu mitekli atradis? Vai arī sācis senčiem īri maksāt?
Un, lai savu to Auto, kā tu lielījies, dabūtu labākā līmenī par manu bijušo B6 pasātu, domāju, tev nevajadzēs iekrāmēt tajā 3x lielāku summu, par kādu esi to šedevru iepircis? Starp citu, kā tev veicas ar to? Solīji 2 gadu laikā, ja nemaldos, bet gads jau drīz būs pagājis...
Šajā dzīvoklī par velti es esmu mitinājies tikai laikā kad es mācījos skolā
Trīsreiz lielāku summu? Mašīna tika nopirkta par 250 lašiem - nu pie štukas bija tajā momentā kad es ar to izgāju TA nepilnus divus gadus atpakaļ. Patlaban gan jau trīs ir sen pāri, baigais nikolajs skaitīt. Ar sekmēm palēnām, bet līdz tam laikam kad atkal izdomāšu to mašīnu savākt vienā gabalā un aizbraukt līdz TA, būs iebāzti smuki, neizļurkāti mk4 recaro ķebļi, sakārtota to apsilde, aprīkojumam pievienojušies lukturu apmīzēji, motors aprīkots ar VEMSu, transmisijā izķertas visas luftes, izņemot torsena lufti, iznīcināta visa rūsa zem mašīnas, priekšas piekarē jau pagājušovasar tika nomainīts viss, izņemot pusrāmi, atsperes un stūres ķegas, uz niknākiem un mudernākiem elementiem, vēl šādi tādi ķiņķēziņi elektrībā izveikti. Tālāk manīs kādā secībā sarindosies prioritātes - pabeigt kondišu [vajag jaunu kondensatoru aka motortelpas radiatoru, sausinātāju, jādabū cits kompresors ar kronšteinu un gan jau tam šis tas jāsamaina, jāuztaisa pāris trubas, jāpiepilda sistēma], uzlikt gāzi, ielikt turbiķi, ielikt 6 robu kārbu, pāriet uz piecām riteņu skrūvēm - pagaidām liekas ka gāze būs pirmā un pēc tam turbiķis, kondišs, kārba un skrūves, bet sometimes shit happens un viss var mainīties 