GB12 rakstīja:
Nu, protams, ka mācies no citu kļūdām. Jo nekļūdās tie, kas dzīvo uz senču rēķina, pērk vecus, nojātus šrotus un liek iekšā 3x lielākas summas, lai dabūtu tos kaut cik braucamus.
P.S. Nez kāpēc man un daudziem citiem jaunu auto lietotājiem ar garantijām problēmu nav...
Kur es dzīvoju uz senču rēķina un par kādām trīsreiz lielākām - par ko trīsreiz lielākām - summām tu runā?
Man ir patiess prieks ka tev un vēl dažiem iauto lietotājiem kas lieto jaunas mašīnas [kaut gan tu vispār nelieto jaunu - gadu veca mašīna vairs nav jauna...
] ir paveicies - pamatā tie jauno mašīnu braucēji forumos neapgrozās. Man tādā ziņā patīk viena 4 gadus veca A6 braucēja problēma - ir vibrācija priekšā, parādās pie 150-170 kmph. Atšķirībā no fana - maza rūķīša, kura lētajai škodai ir problēma garantijas laikā - viņu neviens nepasūta, jo gan klients ir nopietns, gan arī tas nenotiek par garantiju, bet par to tiek maksāts - jau gadu meklē - dīlerserviss, protams - man liekas ka bija jau viss nomainīts kas tur tajā pusē griežas... ![]()

















