DekstersFF rakstīja:
It kā tu kaut ko par maniem sapņiem zinātu.
A kas tur ko nezināt "tā kā manu sapņu mašīnu patlaban nopirkt nevaru, braucu ar opeli" (c) tu.
Tēma: Jauns vai vecs auto?
DekstersFF rakstīja:
It kā tu kaut ko par maniem sapņiem zinātu.
A kas tur ko nezināt "tā kā manu sapņu mašīnu patlaban nopirkt nevaru, braucu ar opeli" (c) tu.
Tēma: Visatļautība
VWfans rakstīja:
Mani priekšlikumi par sodu apmēru: par ātruma pārsniegšanu līdz 10 km/h 70 lati ārpus apdzīvotām vietām un 30 lati apdzīvotās vietās, no 10 km/h līdz 20 km/h visur 150 lati, 20-30 km/h visur 250 lati, 30-40 km/h visur 400 lati, 40-50 km/h 700 lati utt. Lielo kravas auto ātruma ierobežojumu (80 km/h) var paaugstināt līdz 85 km/h, bet papildus visiem satiksmes dalībniekiem ieviest ātruma ierobežojumu tumšajā diennakts laikā ar tuvajām gaismām 80 km/h. Tādā veidā mēs varētu panākt vieglo auto ierastā šosejas ātruma samazināšanos - vieglie auto pa šosejām masveidā brauks ar 80-90 km/h, nevis ar 90-110 km/h, un tas daudzkārt samazinās apdzīšanas manevru, kas pēc būtības ir bīstami, skaitu.
Apdzīšanas manevru skaitu mēs varētu samazināt ieviešot savādākus sodus - teiksim, 20 ls par katru kilometru ZEM 90 - tātad, ja tu ar savu merivu regulāri uz šosejas onanē uz 85, jo pie 95 visiem ripuļiem parādās nežēlīgs disbalanss, stūre sāk tā mētāties ka knapi var noturēt rokās un zem haubes esošā šujmašīna draud kuru katru mirkli nokliegties, tad katru reizi sastopoties ar cepistiem un nolokot pa sotakam būs radies labs iemesls lai pārsēstos uz baudāmo opeli astmu G ar divām durvīm, briesmīgi garu priekšas stiklu un 2.0 kuļmašīnu un braukt uz 95 kā visi citi - deksters apliecinās - viņa astma pie 95 un lielākos ātrumos sadalīties netaisās. Tādējādi tiks novērsta masveida ātruma pārkāpšana par 20-30 kmph dēļ plūsmas nepieciešamības tevi apdzīt.
Bet ja nopietni, nevaru nepievienoties recluse tekstam. Vasaras beigās vēl biju vienu sestdienu aizripinājis līdz visuma centram un cēsīm - deksters un tamlīdzīgi pasaku teicēji bija sastāstījuši ka "visuma centrā brauc pavisam savādāk nekā laukos, visi drāžas kā aptrakuši" utt - kuju pļe, braukšanas stilu nemainot brīžiem pārņēma sajūta ka es esmu tas agresīvais braucējs un vienīgā visuma centra īpatnība, pie kuras bija grūti pierast bija kreisā pagrieziena iztrūkums visās malās un tas kā visādi praideri nagļakā lien korķos. Par nežēlīgajiem ātrumiem uz šosejas - es vidēji gāju kruīzā uz 95-100, ar ko pamatā pietika lai aizmugurē braucošajiem, izņemot dažus retus indivīdus, nerastos vēlme mani apdzīt - tieši tāpat kā manā galā.
Tēma: Jauns vai vecs auto?
DekstersFF rakstīja:
Kāds pats, tādi mērķi. Maz tev vajag..
Viņam vismaz nav neaizsniedzams slapjais sapnis kā tev
![]()
Tēma: vw passat 1.8
GB12 rakstīja:
DekstersFF rakstīja: FE ir apmēram 2002-2003. gads.
2004., atļaušos palabot... FD numuriem pirmajiem parādījās ES logo, kas bija pēc iestāšanās Savienībā 2004. gada 1. maijā.
Piedod, aizmirsu ka ES iestājās 2004. gada 1. maijā, nevis 2001. gada 1. maijā. Muteres golfmašīnu maijā atdzina, tāpēc tai kā reiz ir FD.
Tēma: Renault Laguna II
Pirmais rakstīja:
jā....
protams jāņem 2.0 dCi, ja izdodas atrast....
Cik mazāk tā šujmašīna vidēji patērē - 500 grami būs?
DekstersFF rakstīja:
Ko ta nu kazoku uzmeti otradak peksnji ? Tu zini,piemeram,cik maksa Lamborghini F115 dzeses suuknis ? Un kapec man izmest 2 tavu schrott audi naudu par to, ja var saremontet ??
Nu re - tu pareizi uzrakstīji - "ja var saremontēt". Tofika iemesla detaļa tāda nav - nē nu labi, tu varbūt kaut ko saķīmiķotu, bet es tad tādā mašīnā sēstos tikai vispirms pie kājām noliekot kārtīgu bugatieri... ![]()
Visu ko var mēģināt remontēt - tikai deksters noteikti nav pamanījis ka ārpus viņa purva padomju laiks ir beidzies, detaļas ir nopērkamas bet jāties ar neremontējamām detaļām nav vērts - tā vietā nopērk jaunu.
Nu tad kārtējo reizi tas gadījums par grāmatas nelasīšanu... ![]()
Tēma: vw passat 1.8
DekstersFF rakstīja: FE ir apmēram 2002-2003. gads.
Pirmās numura zīmes ar eiropas karodziņiem bija FD, tā ka FE būs 2003. gada vasara.
DekstersFF rakstīja:
Ir tik vienkārši-noņem sūkni , nopērk tā remkomplektu, samaina membrānu un nekas nekur netek.
Gribēšu redzēt kā tu dabūsi remontkomplektu - nerunājot par tā uzlikšanu - sūknim, kurš ir aizpresēts ![]()
CRDI rakstīja:
Paprasi iedgaram....
Bet kaut kā šitā livani.lv/...
Es nemaz nešaubos ka daļu no jaunajiem liepājas luksaforiem pēc kāda laika izslēgs un varbūt pat novāks, un visdrīzāk bez šitādiem interneta tekstiem - tāds liktenis jau dažus luksaforus ir agrāk piemeklējis.
Latvijā kaut kā parasti vispirms saliek luksaforus un pēc tam domā vai tie tur ir vajadzīgi ![]()
CRDI rakstīja:
Es jau gribēju, bet šamiem tur nav foruma.... Gribās jau lai tak visi Tur zina, kādi Var-oņi ir kaimiņos....
Ahahā
Kas tev tik ļoti iepatikās - ka es pa A11 virzienā uz klaipēdu nebraucu pa joslas vidu?
Nebaidies, te nav rīga un cilvēki daudzmaz viens otru pazīst
P.N. Ja mana ciema mājaslapā būtu forums - nu tad man droši vien nāktos paprasīt lai to idiotismu, ko tu tur ierakstītu, izdzēš - varbūt pat nevajadzētu ![]()
kolumbs rakstīja: Varbūt uzreiz vajag par audi inženierri msh pasūdzēties vietējā pašvaldībā, nevis izvērst saraksti uz 100 lapām?
A šitas ir kā jāsaprot? ![]()
P.N. Es arī pa to ceļu regulāri izbraucu normāli, tik vien ka kopš savilktas līnijas, nākas pārkāpt CSN, jo ir tikai divi veidi kā visu laiku nerullēt pa bedrēm - vai nu pa šosejas vidu, kas nav manā gaumē, vai gar pašu malu, kur, ak vai, labās puses riteņi brauc aiz līnijas.
GB12 rakstīja:
Pirmkārt, man nav sābs, pārdevu pirms sešarpus gadiem. Otrkārt, pirms apmēram pusotra mēneša braucu pa to ceļu. Nu un? Visu izbraucu normāli. Varbūt mazāk vajag klausīties, ko tantes stāsta?
Nu lai tā būtu ka sesks aiz neko darīt toreiz organizēja to parakstu vākšanu ![]()
DekstersFF rakstīja:
msh rakstīja:
DekstersFF rakstīja: Izrādās, īstenie darītāji ( pēc viņu pašu uzskatiem) Latvijā ir tie, kuri braukā pa ceļiem ar šrotvāgeniem, nespējot samaksāt par tiem paredzētās nodevas un bez apskates
Jā, dekster, huļi tu braukā bez apskates?!
Klau, tev labi ar galvu viss ?
Man jā, par tevi gan ir stipras šaubas, kaut vai tāpēc ka
DekstersFF rakstīja: Izrādās, īstenie darītāji ( pēc viņu pašu uzskatiem)
šī frāze tev vislabāk piestāv, jo tu te visu laiku slavē sevi kā darītāju utt utjpr, bet
DekstersFF rakstīja: kuri braukā pa ceļiem ar šrotvāgeniem, nespējot samaksāt par tiem paredzētās nodevas un bez apskates
šī frāze nepiestāv ne man, ne visdrīzak nevienam citam šī foruma lietotājam, bet no tevis visu ko varētu sagaidīt.
Tēma: dīzeļautomāts
Sanāk ka dekstera maksātspējas līmenis ir 300 lašu ienākumi mēnesī x2, jo tāds ir vidējais G astmas lietotājs - kurš parasti priecājas tāpat kā deksters, jo uz to astmu ir pārsēdies no kāda B3 passāta vai kā tamlīdzīga
Paskatoties cik maksā, piemēram, kāds A4 2.8q, jājautā, ar kuru galu jādomā lai pirktu žopeli ![]()
Tēma: dīzeļautomāts
DekstersFF rakstīja:
Tad, kad tu brauksi ar auto, kurš maksā vairāk par DSG kārbas iespējamo remontu, tad drīkstēsi izteikties.
A tu vispirms nopērc auto!
DekstersFF rakstīja: Izrādās, īstenie darītāji ( pēc viņu pašu uzskatiem) Latvijā ir tie, kuri braukā pa ceļiem ar šrotvāgeniem, nespējot samaksāt par tiem paredzētās nodevas un bez apskates
Jā, dekster, huļi tu braukā bez apskates?! ![]()
GB12 rakstīja:
Kā deksters un ko panāk, ka cilvēki mūk prom?
Paprasi viņam pašam. Vai, ja viņš nespēj atbildēt, sameklē sēni un paprasi viņam. Kaut gan tu jau pats arī pie ko piederi...
GB12 rakstīja:
Sāk vilkt uz i_edgara diviem golfiem...
Nezinu neko par īedgara golfiem, bet ja pabrauksi pa liepāju un A11, tad varbūt sapratīsi ko es domāju. Vienīgi - ja tavs sābs parasti ir apauts ar zemprofila ripuļiem - pirms pabraukšanas klaipēdas virzienā vēlams tos apmainīt pret ripuļiem ar normāla augstuma riepām - man nav bijusi šāda problēma, bet tantes stāsta ka pagājušā gada protesti par šosejas stāvokli radās dēļ seska meitas drauga, kurš dabūja pabeigt braucienu ar savu [noteikti biezo] mašīnu uz ejakulatora, jo divas zapaskas viņam nebija... ![]()
anonimikis rakstīja: bija kādreiz tāds romāns - "Kā rūdījās tērauds"
Esmu pat tādu lasījis.
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
5
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
3
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
5