Kārtot: Augošā secībā

Tēma: izpuuteejs rollerim wanted

draco rakstīja: nu, ple, tas grabazrollers jauns maksaa ar visu latvieshu pieeju ( iepirkuma cena *1.5 *1.21 *xx ) maksaa nedaudz paari 300 Ls, as so pirkt vinam tik prastu detalju par cenu, kas sasniedz 10 procentus no jamaa jauniibas laika veertiibas man kautkaa negribaas.

A ko man darīt ka manam audī detaļām lielākoties cenas sākas no 20 lašiem - arī fist prātu sev un citiem, raudot par kosmonautiem, kuri salikuši detaļām cenas 5-10% no mašīnas vērtības? Ja vajag, tad jāpērk. Tiešām nesaprotu šitentos ļoļikus kas pielīdzina detaļas cenu pašas tarataikas cenai un brēc

Tēma: Policijas kļūdas

Nu pareizi, pienākas vai nepienākas maksāt, bet vari, tātad maksā! Vai ne? Šajā tofikā kaut kā sāk sarasties komunisti...

Tēma: izpuuteejs rollerim wanted

Paga, a kur tā saprātīgā naudas tērēšana? Es redzu vienīgi sīkstulības diktētu naudas netērēšanu. Tu vispār varētu darīt kā mans kolēģis, kurš šādu pat iemeslu dēļ ietaupa uz savām ērtībām un nesaprot priekš kam mašīnai ir vajadzīgs aprīkojums un ierīces, kuras tieši neietekmē braukšanu. Es tikmēr nesaprotu kāda kuja pēc viņam to lamatu vajadzēja krāsot un pirkt jaunus šķūninga ļitakus, ja pašam jāsēž sagrabējušā salonā, ar roku jārausta durvju pipuki, jāskatās uz temp rādītāju, kurš rāda kaut kādu kuiņu [jauns maksā tikai 10-15 laši [man tāds prieks izmaksāja 25] "nakuj man tas ir vajadzīgs!"] utt, utjpr.

Saprastu vēl ja tajā veikalā tev tas izpūtējs maksātu sotaku un būtu no kaut kā izplatīta, respektīvi ir izredžu kaut ko atrast, nevis kaut kāda nezināma ķīniešu lamata, kuras nosaukuma izrunāšana bez iepriekšējas pieteikšanas, par ko ir runa, liktu apkārtējajiem domāt ka tev nav pilns rubulis... Vai arī - ja jau reiz esi tāds ahūnais ekonomētājs - salabo esošo detaļu, tb sametini esošo bunduli.

P.N. Es gribētu zināt kāda ir tā 25 lašu ķīniešu navigācija - droši vien šī rāda ka tu visu laiku brauc pa pelēku lauku...

Tēma: izpuuteejs rollerim wanted

Šitā jau ir santīmfišanas augstākā pilotāža - gatavība ilgi čakarēties 10-15 lašu dēļ Būtu priecājies ka vispār kaut kur ir un grābis ciet!

Tēma: Sodi no fotoradariem

teksts pāris dienas vecs.

Tēma: Sodi no fotoradariem

Citēšu vienu stiliņa biedru

"Neiebraucu šorīt prikolā.

Braucu atpakaļ no atvaļinājuma caur Rumbulu tur zīme 70km/h.. taisnais ceļa posms līdz Visdariem (nākošais luksofors), kur iepriekš viss ceļš bija 70km/h.. Es arī braucu, te pretī brauošais BMW man midžina.. skatos riņķī kaut kas nav tā.. noņemtas 70km/h zīmes un uzlikts pārvietojamais fotoradars."

Palaidnieks teiks ka tā ir normāla, audzinoša biznesa prakse...

Tēma: Sodi no fotoradariem

Palaidniex rakstīja:

Pārvietojot visus radarus pa visu latviju panāksim, ka aizmirsto CSN sadaļu par ātruma ierobežojumiem atcerēsimies ne tikai dažās - stacionāro radaru vietās...

Vai tu pats šīm muļķībām arī tici?!

Tēma: Sodi no fotoradariem

Pagaidi, kādu atdevi tev vajag - naudas izkāšanas atdevi vai CSNg samazinājumu atdevi?

Tēma: Sodi no fotoradariem

A ko tu gribi no tā punkta? Tur ir rakstīts ka tu drīksti palūgt savam bračkam lai šis samaksā par bildi, ko šis ar tavu tačku uzfočējies, aizmirstot pierakstīt ka šis drīkst arī tevi pasūtīt dažas mājas tālāk...

Tēma: VW vai SEAT

Nevajag jau visu džerim pielīdzināt, lielāks par A200 ir

Tēma: Sodi no fotoradariem

Pirmais rakstīja: fotožops?

Nav. Kvīts pieder vienam stiliņa biedram, rīgas traktorgurū.

Tēma: Sodi no fotoradariem

A kādā bezsakarā fotoradars fiksējis vai pa ceļu kāds brauc?

Tēma: Sodi no fotoradariem

Laba bilde, žēl tikai ka otru mašīnu tomēr var saskatīt.

Tēma: Policijas kļūdas

Ir labs

Tēma: Sodi no fotoradariem

Nu bļa, varējāt pacepties labāk par fotoradariem Gaidīju ka šitentās pāris lapas atkal būs par tēmu "palaidnieks skrien ar pieri sienā un sēne cenšas viņu vest pie prāta", bet nekā, tikai savstarpēja nodiršana...

Tēma: Sodi no fotoradariem

Kas jau kuram tuvāks

Tēma: ko darīsiet, kad dīzels maksās 1Ls/litrā

To tu man pastāsti, vienīgais ķīselis ar ko man ir saskarsme ir pustukša A pudele ar tankā par pilno cenu ielietu ķīseli tīrīšanas nolūkiem

Tēma: Policijas kļūdas

Palaidniex rakstīja:

Tad jau arī baļķvedēju drīkst uzkraut cik tas spēj, brutāli pārkāpjot max atļauto tr. līdz. sastāva svaru?

Un max ātruma ierobežojumu var pārsniegt taču gandrīz ar jebkuru auto. Sanāk, ka cilvēki pērk tr. līdzekļus, lai pārkāptu CSN? Moš tad nakiu tos CSN? Visi brauksi m pēc poņāķijām un vairāk taisnības tiem kam biezāks vāgens?

Toč laikam lauķiem nesaprast...

Atšķirībā no tava pārkrautā baļkuvedēja, vieglā mašīna ir uztaisīta adekvāta tās iespējamajam maksimālajam ātrumam, tb vilkt tik, cik iet ir pilnīgi normāla lieta, vismaz no mašīnas ekspluatācijas viedokļa, bet tik tālu tu laikam neesi aizdomājies. Vismaz es neesmu savā audī vēl atradis uzlīmi ar tekstu "lai arī šī mašīna ir spējīga sasniegt 200 kmph, ar šo mašīnu nedrīkst braukt ātrāk par 120 kmph, savādāk var dabūt sodu", varbūt alfās tādas ir

A par to tavu ātruma pārsniegšanu - iedomāsimies ka motoru spējas izsaka tikai tilpums un jauda ir proporcionāla tam - ja 90 kmph uzturēšanai uz šosejas mocim pietiek ar 100 kubiem, tad viens litrs ir 10x lielāks motors nekā vajadzīgs. Pārnesot šādu analoģiju uz vieglajām mašīnām - pieņemot ka kaut kāds A80 vai golfs ar 800 kubu motoru spētu sniegt līdzīgu rezultātu, dabā eksistējošie pāris litri ir tikai divarpus reižu rezerve

Tēma: Policijas kļūdas

Seene rakstīja:

Lauķismu gan. Diez vai ar moci esi braucis, ja šāds viedoklis. Pēc tiesību iegūšanas braukāju ar 500 kubiem, bet ir skaidrs, ka nu jau ir par maz - divatā braucot prasās 650-750. Litrs "parastam" mocim gan ir krietni vairāk, nekā ikdienas satiksmē nepieciešams. Tomēr ir moči kam tas tā tik vien pietiek, un ne jau noteikumu pārkāpšanai.

A ko divatā ar piecsimt kubiem grūti izdarīt - skaidu atraut? Ālēties?

Pilnīgi par palaidnieku jāpaliek - tev kā daudz ceļojušam būtu jābūt pamanījušam ka dienvideiropā pilsētās ir pilns ar visādiem pļerdakiem ar darba tilpumu 50-125 kubu robežās. Cilvēki brauc un nekādu problēmu. Tev 500 par maz...

Kad es biju ačgārnajā salā, es vienu brīdi apsvēru domu par kaut kāda 125 kubu pļerdaka iegādi lai brauktu uz darbu - jo A kategorija man nav - bet nu tā kā 125 kubu četrtaktniekam vmax ir tikpat liels, cik viņiem ir atļautais ātrums uz autostrādēm un reālais iz A klases ceļiem, nebūtu vērts - visu laiku zāģēt motoru pilnā ručkā

Tēma: HYUNDAI GETZ servisi

Cilvēks redz to, ko grib ieraudzīt. Dek$ters arī apgalvo ka divdesmitgadīgus audī dižajā pilsētā nefiga vairs nevarot redzēt. Es gan nepilnu gadu atpakaļ atgriežoties no ačgārnās salas, mikrobam iebraucot pirmajā rajonā aš pilnīgi no aizkustinājuma pāris asaras notraucu, jo pie mājām saparkoti viens pēc otra stāvēja divdesmitgadīgi audī un fofāgeni, kādus ačgārnajā salā varēja labi ja pāris gabalus pa visu pilsētu atrast.

Tēma: Sodi no fotoradariem

Sēnem žetons par garu cīņu ar diviem bezceriem

Tēma: ko darīsiet, kad dīzels maksās 1Ls/litrā

Krāsaino tak mazdās vai opeļos liet nedrīkst

Tēma: Policijas kļūdas

Lauķismu vai reālismu?

Reku, teiksim, kāds ferrārī vai lambordžīnī vai hoķ poršs maksā stipri jūtami vairāk nekā litrīgs mocis - kā tu domā, vai tādus arī pērk lai ievērojot CSN piedalītos ceļu satiksmē? Gribi ar moci piedalīties ceļu satiksmē - latvijas apstākļiem tam ir domāti 125 kubi, ārzemju apstākļiem kādi 250

Tēma: Policijas kļūdas

DekstersFF rakstīja:

Tieši par šo attieksmi mani izbanoja no motopowera, jo tur pat portāla īpašnieks atbalsta noteikumu paºkāpumu.

Es domāju gan. Kurš tad pērk litrīgus močus lai ievērotu CSN, ja neskaita atsevišķus dīvaiņus?

Tēma: HYUNDAI GETZ servisi

smaidiigais rakstīja:

vaitad visas mašīnas ir tikai 50+ 'štukām' gadā?

piemēri par mazmašīnu, kas nebūt nenobrauc daudz:

a) cilvēks gados mazpilsētā, brauc tik uz bodi un atpakaļ

b) mašīna tikko tiesības nolikušai studentei, kas ikdienā tapat pārvietojas ar riteni/tramvaju

c) otrā / trešā mašīna biezā ģimenē ar ko suni uz treniņu vest

utt utt

A kāda jēga mazam nobraukumam pirkt jaunu kujdaju, nevis desmitgadīgu premiumu?

a) Cilvēks gados no kādas naudas pacels jaunu kujdaju?

b) Cik būs tādu studenšu, kurām vecāki varēs jaunu mizu pacelt? Nē nu nedaudzas ir, jā.

c) Nu es nezinu kas tas par biezo, kas gribēs tikt redzēts kujdajā, nevis greznā mersī...

Lasītākie raksti

Jaunie raksti