ValdisM rakstīja:
Japānu auto izskatās Tev uzdzen pamatīgu nervozitāti Kāpēc tā.
Lai Tevi nomierinātu, tad zini, ka:
1.japānītim man dārgākā detaļa ir maksājusi šķiet 45Ls(lielākā daļa izpūtēja)
2.kur un kas jāpaņiem veic diagnostiku es piemēram vispār nezinu, nezina arī pārliecinoši lielākā daļa japcar lietotāju.
3.Japānim manam nemaz nav nepieciešams veikt savirzi pēc piekares remontiem (jebkuriem).
4.apskatot visu 4 TA pārbaužu protokolus, pēc atgāzu sastāviem, mans autop atbilst Euro 6 normām kuras plānojams ka stāsies spēkā 2014 vai kurā tur gadā
5.stūres pastirpinātājs un el.logi japāņiem ir bāzes komlpektācija nevis ekstra
1) Reizēm cilvēkiem veicas ka iepriekšējais visu ir saremontējis un līdz ar to nav nācies iepazīt cenas
Kad paziņa bija nopircis divdesmitgadīgu koltu, kārtējo reizi pārliecinājos ka divdesmitgadīgi audī vai fofāgeni ūber alles - tam koltam, lai arī baigākais musars, tās nedaudzās detaļas, ko vajadzēja, apzeltītas, un nekur nav
2) Lasīt pirmo punktu. Vai arī tu brauc ar divdesmitgadīgu karburatormazduli
3) Audī arī var ieseksot sani un neregulēt savirzi, ja maiņas laikā izmēra detaļu attālumus. Bet īsti normāli tas nav vienalga un agrāk vai vēlāk uz stenda uzbraukt vajag. Es tavā vietā nebūtu lielījies ka šitas tiek darīts nonstopā
4) Laiks izravēt katalizatoru, ja vien tev tas brīnums nav ražots jau šajā gadsimtā
Un, galu galā, atgāzes stāvot uz vietas nav nekāds rādītājs - vistiešākais rādītājs ir strebiens.
5) Pričom te tas? Nu apsveicu, vairāk kam noplīst
Es nemaz nebiju bēdīgs ka A80 nebija stūres pastiprinātājs, tagadējajam A90q [A90 gan tas bija bāzītē, neatkarīgi no piedziņas
], protams, laukā neravēšu, jo tas darbojas un ekstras ārā netaisos ravēt principa pēc.