nomiks rakstīja: es personīgi atbalstu tādu modeli, ka palielina akcīzes nodokli degvielai, bet neiekasē šo ikgadējo nodevu.
Kurš vairāk brauc (lej degvielu), tas arī vairāk padalās ar valsti.
Un arī es bez šaubām uzskatu, ka šādam nodoklim 100% jāiet ceļu uzturēšanai nevis ierēdniecības uzpūstajam aparātam.
Es arī. Pie noteikuma ka atceļ "ceļa nodokli" vispār un atceļ pašu akcīzi - priekš kam tad tā ir domāta? 
Sretsked rakstīja:
Kam ir daudz naudas, tieši tas var atļauties bēgt. Nu tu paliec arvien pāķiskāks savos uzskatos. Jums tur, Liepājā, ēst nedod ?
A nakuj tam, kam daudz naudas mukt un nevis iedot pateicību?
Tiešām liekas ka Mārupē vienīgā paika ir kūdra 
Seene rakstīja:
es par to, ka apsver iespēju bēgt no policijas. Par to mums sodi ir nesamērīgi maigi.
Nē nu kam ir daudz naudas, tas stājas vai arī viņam nemaz nav iemesls bēgšanai...
Gachs rakstīja:
audistails un iauto jau nu baigie etaloni un tehniska rakstura vortāli
Labi, nav. Bet vaimanas par 2.5 TDI sadalenēm vienalga visās malās gan te, gan tur.

Sretsked rakstīja:
No kā tad viņš aizbēga ar to mopēdu 318 ? No policijas roverdžipa ? Bērnišķīgi izskatās tās tavas zīmēšanās. Džeki ar 1000 cm3 baikiem stājas policijas subāriem un volvo, bet tu te par tarataikām stāsti...
Vot - varoņi uz litrīgajiem močiem
Neesi pamanījis ka menti brauc ne tikai ar subāriem un ļurbo volvo? Diez kāpēc lai pārzinot katru apkārtnes celiņu nevarētu ar tādu miskasti pamukt no kaut kādām megānēm, getzienm un kaut kā tamlīdzīga? 
Seene rakstīja:
Izskatās, ka tev mūsu valstī vēl par mazu liekas līdzšinējā noziedznieku aizstavības poliitka.
Mazliet saprotamāk, lūdzu?
Sretsked rakstīja:
Tipiskas pāķu puišeļa basņas. Goda vārds.
Tik vien ka to es dzirdēju no cita, kā arī tādu sīkumu, ka pieminētā personā nodarbojas ar autosportu, aizmirsu kādu tieši un vēl vienu vienas jauniešu grupiņas iecienītu izklaides veidu - pa nakti ar divām mašīnām uzraut ķerīti, otra mašīna ir B2 A80 ar 1.9 10v, kas arī iet dakujā labāk par to E30, bet vienalga noķert nevar, jo A80 vadītājs tiek apfists 
Seene rakstīja:
Baidos gan, ka mēģinopt bēgt ar mašīnu bez numuriem var ĻOTI ātri izpelnīties brīdinājuma šavienu pakausī un pēc tam arī riepās. Mūsu policija šajā jomā savas spējas ir jau pierādījusi.
Par kurieni, tavuprāt, brauc ar mašīnām bez numuriem - pa pilsētu uz 50 gaišā dienas laikā?
Vai varbūt tomēr pa laukiem, kur cepisti uzrodas pāris x gadā un kur beznumuru braucējs, iespējams, ir pietiekami izmanīgs, lai cepisti nemaz nepagūtu nokļūt šāviena attālumā?
P.N. Dzirdēts te par vienu karakteru, jamam 18 gadi, kurš ar nokautu 318 E30 vairākas reizes izveicis runaway no cepistiem. Ja es mācētu tik labi braukt, nemaz neredzētu vajadzību kāpēc man būtu pie manām pašreizējajām vajadzībām vispār jādomā par TA un OCTA manam A90q, jo tas iet 2x labāk par tādu E30

Seene rakstīja:
Tev NAV jāmaksā nodeva par transportlīdzekli, kas nepiedalās ceļu satiksmē. Prasība nodot CSDD numurus un noņemt transportlīdzekli no uzskaites, ja kādu laiku nevēlies ar to braukt, ir ļoti normāla. Un problēmas rada tikai tiem, kas vēlas vizināties bet TA un OCTA.
Problēmas? Man liekas ka tieši otrādi, nav speciāli jāņem nost numuri jo tie jau ir noņemti.

Gachs rakstīja:
ja par šīm tiptronic kārbām nekā neesi dzirdējis, redzējis lasījis, tad iesaku palasīt, painteresēties, jo visa pasaule nav ap audi b2/b3
Nu un kas man jāpalasa?
Ja šķiptronikam būtu tādas pašas probas kā muļķutronikam, tad ar tām būtu piebļauts pilns gan stiliņš, gan iauto. Bet kaut kā nav pamanīts. Atšķirībā no tām pašām 2.5 V6 TDI sadalenēm. Un jaunajiem audī šķiptroniks ir diezgan bieža parādība, tāpat kā tas 2.5 TDI, atšķirībā no muļķutronika.
Sretsked rakstīja:
Saldajos sapņos.
Vai tad es runāju par pilsētu jauniešiem un jawām, kuras ir oficiāli ejošas?
Protams, jauniešu - jawu lietotāju skaits noteikti ir mazāks nekā ejošās jawas, jo visi žiķeļi jau vēl nav nokauti 
Sretsked rakstīja: Acīm redzami joprojām tas visus apmierina, jo ne nu visi var kur aizbraukt un tā ir gļēvuma pazīme, un nemana pilnas ielas ar protestētājiem.
Vakar aizskrēja 20 motociklisti pie MK un uzreiz nokrita nodoklīc no 100 līdz 50
Jā. Un gan tavam, gan manam audī nodoklītis pacēlās no 40 uz 48.
jugasvilli rakstīja:
Tu vispār zini, cik Latvijā ir javas (ejošas)? Cik jauniešu ar javām brauc?
Daži tūkstoši noteikti būs.
P.N. Brālēnam tāds ir, tikai bez q - trīs gadu laikā kaut kādi 60k km norullēti, mainīts ABS datčiks, remontēts ABS hidrobloks, tagad nesen nomainīja vienu stabilizatora atsaiti, vēl kaut kādi nieki motoram, a tā tik rullē. Es vienīgi aizdomīga spidometra rādījuma dēļ jau kādu gadu gribu ielūrēt tam motoram zem vārstu vākiem 
Gachs rakstīja:
zini klasisko latvieša iegrābšanos saistībā ar autiņiem? klasiskā klišeja - audi a6 C5 2.5 V6Tdi Tiptronic automāts ar quattro pilnpiedziņu, kas ir nopirkuši šo variantu (arī bez Q), vairs nevļas pat atcerēties visu to čakaru - sadalenes, augstspiediena sūknis, elektrogļuki, stūres pastiprintājas problēmas, balstiekārta, starteragļuki un protams tiptronic
Topika autoram iesaku, meistaru Viktors: 29415571 Jelgavas ielā, sen tur nav būts, bet cik bij darīšanas, varu teikt visu to labāko
Ko tu te lej - kas tad tam tiptronikam tāds ir? 
Seene rakstīja:
Nu tā mazliet jānoplāta rokas... Kad pirki Audi automātu, bija jārēķinās ar dārgu un riskantu tehniku. Diemžēl krīzes esamība nekādi nenomainīs ne tava auto modeli, ne kārbu. Nu jā krīzi jau arī laikam negaidīji... Tāpat kā visi. Tāpat, kā sniegs katru gadu ir dabas katastrofa...
Ak tā. Un ja pērk sābu, fofāgenu, mersi, kaut kādu amūrikāni ar tomātu, tad nepērk dārgu un riskantu tehniku?
A vispār naskuj tieši savienojums "audī" un "tomāts" ir riskants, a?
uupis rakstīja:
turbopiile rakstīja: runajot par topika tēmu, - tad jau redzes ko darīsies jaunais zīmola īpanieks..
100 % sadardzinās servisu…
Uupis, kā parasti, ruļez 
P.P.N. Centis pateiks ka tā manuāļa sastādītājs bijis delīrijā un viņam rādījusies skrūve kuras nav 
Savādāk? Nu nezinu, reku pat iekš haynes manuāļa pieminēts "Note that the idling speed cannot be adjusted, and the screw in the throttle housing must be completely screwed in."
Centis, protams, turpinās gvelzt tālāk muļķības, lai nevajadzētu atbildēt uz jautājumu, kas tad ir bildē redzamā skrūve
P.N. Šitentajam audī nav nekāda sakara ar klaipēdu 
Pirmais rakstīja:
airbags noplēš visu nakren nost.... plastmasas plīšana ir iestrādāta lai tev pēc avārijas nebūtu ford nospiedums uz purna

Uupi, man ļoti patīk tavas nodokļu idejas 
jugasvilli rakstīja:
Ir gan viennozīmīgi. Trūcīgs cilvēks nevar pēc darba uzsēsties uz moča galvu vēdināt. Tā ir turīgo privilēģija. Un, kā jau minēju, ar mazāku jaudu un kubatūru varētu būt mazāks nodoklis, jo superbaiks ir tikai un vienīgi zīmēšanās vai luksus prece, par kuru, uzskatu, ka 100 LVL gadā ir stipri par maz. Bet, nu, tas ir tikai mans viedoklis.
Gara acīm iztēlojos - džugašvilī noskatās kā kāds jaunietis aizbrauc ar jawu un nodomā "Pļē tas tik ir bagātnieks, šitāds luksusa superbaiks, pēc skaņas un dūmu krāsas var redzēt ka jaudīgs, tam nu gan jāieruba kārtīgs nodoklis"

O, zaibis, ja šito pieņems, tātad no ceļa nodokļa nevarēs izmukt pat noņemot no uzskaites
Ķipa braukt nebrauc, bet ceļus fiš vienalga.
viktors1961 rakstīja:
VWfans rakstīja: Sarēķināju vidējo dīzeļdegvielas patēriņu manai Merivai, kurai nobraukums jau pārsniedzis 89 tūkstošus kilometru.
No 17.11.2008. līdz 16.11.2009. nobraukti 30035 km ar 1532,81 litru dīzeļdegvielas. Vidējais degvielas patēriņš 5,10 litri uz 100 km. Tālajā braucienā uz Anglijas ziemeļiem degvielas patēriņš bija 4,73 litri uz 100 km. Ja šo tālo braucienu neņem vērā, tad vidējais dīzeļdegvielas patēriņš pēdējā gada laikā bija 5,19 litri uz 100 km.
Un??? mans vecais 2,5 TDi A6 ēd no 6-7 uz 100. lai arī 7 nekad nav bijis, lai būtu 7x0.45 (tik pašlaik maksā piegādāta krievu DD) =Ls3.15 uz 100km. Tavi 5,1x0,67= 3.40. Jautājums - vai ir vērts grūst naudu iespējā taupīt, vai arī vnk neļaut sevi apjāt? var protams apelēt pie fakta, ka es maita nemaksāju par ceļu taisīšanu, ka pateicoties tādiem maitām kā es tev jālauž mašīna pa bedrēm, bet man tas ir pie vienas vietas. No tā, ko es nomaksāju nodokļos, maniem paldies dievam vēl pie veselības esošajiem vecākiem pensijai sanāk un vēl pāri paliek, nemaz nerunājot pat to, cik es PVN-u maksāju.
Tad salabo savu motoru, parasti jau audisti apgalvo ka ir 5-6 [vismaz bezpiedziņai], tb tādā režīmā, kā fanam vajadzētu dabūt apmēram tādu pašu strebienu 
Mefistofels rakstīja: 46 santīmi super ietaupījums, to var notriekt no benzīntanka uz mājām braucot pie luksafora grīdā iespiežot un pagalmā nevis vienkārši iebraukt, bet iedriftēt. Būs asas izjūtas uz haļavu
Šitas labs 