Kas šitam forumam pat bolds nav? ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: VW T3 syncro
Seene rakstīja:
Vispār jau silšanas problēmas parasti ir "viskomuftām", [b]kas ir gan torsenā[/b], gan klasiskajā automātā. Bet tik un tā piekrītu - kā jau agrāk rakstīju, haldeksis, manuprāt, ir advancēts ESP ielas mašīnai, nevis darba zirgs.
Tēma: VW T3 syncro
WALA rakstīja:
Gribi piedalīties
Par kādu kvatro tu runā, tādu kā Audēju quattro un Torsenu, vai Haldexu jeb par kvatro kā AWD ??? Un kur tas kvatro tā rullz, tas būtu degvielas patēriņš vai ???
Kur rullz? Nu piemēram uz slideniem ceļiem ![]()
Tēma: VW T3 syncro
Gachs rakstīja: pipec kas ar Jums notiek? atkal strīdās kuram taisnība? neesat kādreiz padomājuši palasīt tehnisko literatūru, nevis tajā laikā ar putām uz mutes dragāt pa klaviatūru netā?
Ja neproti spamot tad nespamo! ![]()
Tēma: VW T3 syncro
Seene rakstīja:
Tieši tā.
Nu labi, pārāk lielus apgriezienus uzņemt neļauj, bet parasti komplektā ar to iet "anti lag" - ļurba kas jau griežas arī pusjaudai?
P.N. Kā jau mēs visi labi zinām, motori max griezes momentu parasti attīsta ātrāk par max jaudu
Sevišķi nepatīkami tas tādai ielas atmosfērai kā mans parastais piecu katlu brīnums, kur motoriņš maksimālo jaudu attīsta komplektā ar 1.3 cienīgu griezes momentu
![]()
Tēma: VW T3 syncro
DimanC rakstīja: FWD tačkām motora svars nodrošina pietiekamu piespiedējspēku ziemai. tieši tāpēc FWD ir labāka caurejamība ziemā un sliktos apstākļos.
Bagāžniekā ieliktā motora svars?
![]()
Tēma: R15 185 60
Pirmais rakstīja:
VWfans rakstīja: ... un manējās riepas ir kalpojušas uz rāmās Opel-Merivas 1,3 CDTI, ar kuru, kā jau iAuto lasītājiem zināms, nav braukts strauji un riepas jājoši.
tas, ka tavs opelis ir trīsritenis vēl nebija zināms nevienam
Motorikša
![]()
Tēma: VW T3 syncro
Seene rakstīja:
Tieš tā - nevajag domāt kā dornim. NEVIENS auto startā neizmanto max jaudu. Un tieši tadēļ ir smieklīgi argumenti par to, kas FWD spējot izmantot 300Zs braukšanas uzsākšanai.
Zini kas ir starta kontrole? Tavuprāt uzstādītie apgriezieni ir "pusjauda"? ![]()
Tēma: VW T3 syncro
Maija_Eskuella rakstīja: Šitam kadram tādi gudri argumenti nederēs.
Labāk padomā tā- kāpēc visādiem žiguļiem un bē-mē-vē ziemā liek smilšu maisus grabažniekā?
...
Tikai, lai ar papildus svaru uzlabotu saķeri!
Jā, a pričom te pakaļas bezpiedziņa? Esmu šadus skatus redzējis arī priekšas bezpiedziņām.
Tēma: VW T3 syncro
Seene rakstīja:
msh rakstīja:
Seene rakstīja:
Un par ESP iejaukšanos neko neesi sapratis - haldeksim tā nav iespējama principā, jo viņam nemaz nav atsevišķa ESP.
Ja? Es vispār runāju par mehāniskām pilnpiedziņām, bet to neesi sapratis tu
Kā saprast to "pakaļas spiešanu pie zemes"? Šāda parādība paātrinoties notiek neatkarīgi no piedziņas
Tu jau vari runāt par mehāniskām pielnpiedziņām, cik gribu - bet ESP un ABS šobrīd Eiropā ir OBLIGĀTI jebkuram auto (jaunam). Attiecīgi haldeksis ir tas, kas spēj šo normu izpildīt, saglabājot normālu auto piedziņu.
Un par pakaļas spiešanu pie zemes saprot jebkurš cilvēks, kas ir braucis ar kaut ko jaudīgāku par muteres golpmašīnu - FWD šī iemesla dēļ nespēj izmantot jaudu, jo priekšējie riteņi atslogojas un izslīd.
Ak tad ar ESP nevar saglabāt mehānisku pilnpiedziņu?
Diez kāpēc tad ESP šādām mašīnām vēl ir uzprogrammēts veikt pāris funkcijas kas parūpējas par attiecīgās pilnpiedziņas mīnusiem?
Un pakaļas spiešanu pie zemes tiešām saprot jebkurš cilvēks. Gan pēc tava teksta varētu padomāt ka tavs sābs ir apauts ar lisakiem "kordi rullē", ja jau tavam sābam spiežot pedāli grīdā pakaļa nenospiežas ne pa centimetru bet izslīd priekša ![]()
modena rakstīja:
tavuprāt valsts, kura sadalīta vairākas daļās, laikā periodā garākā nekā 100 gadi - joprojām pastāvēja ka valsts?
Protams ka nē. Nepiesienies vārdiem
Polija atradās Krievijas Impērijas, Vācijas Impērijas un Austroungārijas sastāvā un vsjo ![]()
Tēma: VW T3 syncro
Seene rakstīja:
Un par ESP iejaukšanos neko neesi sapratis - haldeksim tā nav iespējama principā, jo viņam nemaz nav atsevišķa ESP.
Ja? Es vispār runāju par mehāniskām pilnpiedziņām, bet to neesi sapratis tu
Kā saprast to "pakaļas spiešanu pie zemes"? Šāda parādība paātrinoties notiek neatkarīgi no piedziņas ![]()
Tēma: Riepu iekšmalu dilšana
Pārbauda ar lineālu, jeb vai tu mašīnas augstuma starpību neredzi pat uz aci?
Kaut kas šitentajā tofikā nav kārtībā, iauto hondisti tak parasti korī bļauj cik hondas esot rullzīgas un uzticamas a šitentajā tofikā ideja ir ka hondas uzticami noēd riepas, wtf?
![]()
Krievijas impērijas. Un? Tavuprāt valsts atrodas tās okupācijas varas sastāvā, kura ir savākusies gabalu ar tās galvaspilsētu? ![]()
modena rakstīja:
PS. Poļiem savas valsts nebija 123 gadus... pie tam kādus simts gadus šie bija Krievijas sastāvā....
Vēsturi pamācies.
Tēma: VW T3 syncro
Un? Par citiem ražotājiem nezinu, jaunākiem audī ESP ir speciāli uztaisīts lai iejauktos, tb kaut kādas vilkmes kontroles un "elektroniskā difera bloķēšana", kam par godu bloķa fīča neeksistē kopš B4 un C4 A100 beigām. ABS arī ir pielāgots q, vecākiem modeļiem, kam ir bloķis [varbūt kaut kādi paši pirmie modeļi nebija ar ABS, bet mazākais no kāda 1983. visi q ir ar ABS] tas piedevām tiek izslēgts sabloķējoties, lai arī es pat nesaprotu kāda no tā jēga, jo bremzēm uz pakaļu ir tikai viens kontūrs.
Seene rakstīja:
Tieši tā - pats sīkāk paskaidroji, kādēļ torsens nav labs ikdienā braucamai mašīnai. Neaizmirsti, ka to vēl tagad papildus jākomplektē ar ESP un ABS, kas vēl vairāk sajāj piedziņas spēju saprast, kas un kāpēc slīd. Haldeksis savukārt pats jau ir ESP un ABS, līdz ar to spēj tikt galā ar piedziņas sadali.
Nē, tā arī es nesapratu - tu ikdienā rullē caur purvu?
Jā, tādam nolūkam torsens nav pārāk piemērots ![]()
ValdisM rakstīja:
plus pie tā visu māk dzīvot saprātīgi:
brauc ar paveciem tomēr ne būt ne sliktiem auto (kamēr pie mums treknajos gados šādus un pat labākus auto ar vielgu roku dzina uz Tolmetu),
neizskatās ka valsts iedzīvotāji tērētu 100Ls mēnesī par dārgām drēbēm (pie mums aizejot uz jebkuru pasākumu pilns ar cilvjiem kas sapiķojuši 100Ls par Stockamm boss biksēm un vienalga izskatās bezgaumīgi)
uzņēmēji darbina veco tehniku-gan smagie auto, gan autobusi ir paveci, sakopti, tomēr savu funkciju pilda (izņemums ir tranzītnieki-jo bez jauniem auto tie pa eiropu nevar braukt).
pat tik banāls sīkums-poļi māk ekonomēt naudu pat uz ceļa zīmēm-taisa tās vienkārši mazāka izmēra. Bet pie mums maskavas ielas posmā pie spīķeriem -pie katras izbrauktuves uzlikta vienvirziena brauktuves zīmē un it kā ar to vēl nebūtu saprotams - pie katras izbrauktuves maskavas ielā iesprausts ķieģelis (un rezultātā uz tām padmsmit zīmēm vieglu roku izmesti ap 2000Ls (zīme+stabs+uzstādīšana) un tā ir tikai viens pārsimts metrus garš posms.
viesnīcās joprojām pie poļa stāv vecie crt televizori, pa ne plakanie, pie mums katrā pirtī/dzertuvē uzlikta plazma, lai tikai weekendā atnbraukušie tusētāji varētu konstatēt ka tas tur ir, un turpināt dzertiņu.
viesnīcās veļu poļi bieži vien mazgā paši, pie mums visu dara apklpojošās firmas. katrs sūda birojs uzskata ka jāpsūta maināmo paklāju/kājslauķu pakalpojums.
Un tā turopināt un turpināt.
Nemāk Latvijā daļa tautas dzīvot , nu nemāk. Padomju laikos par resrusiem un ekonomiki nebija jādomā, varēja šķērdēt uz nebēdu. Un tā arī turpinājām iepriekšējos gados.
Daudzus tagad krīze iemācīs
"Latvijā" aizstāj ar "Rīgā". Kaut kā nespēju iedomāties novērojis dzīvē tevis nosauktās parādības.
Pirmais rakstīja:
Mūsējie tak nevis gurķojas, bet katru regulu izpilda pēc maksimuma. Un katru rekomendāciju izpilda kā obligātu. Lai tik ielīstu dziļāk siltajā vietiņā...
vieni mūsējie tur cīnās lai eiropā (privāti uzņēmēji) nedrīkstētu lietot krievu valodu
bet otri mūsējie cīnās pret to, ka eiropā krievu valodu diskriminē [/c]
Kā tad šo diskriminē - kaļiņingrada iestājusies ES bet visiem pajāt par tādu krievu valodu?
![]()
Tēma: VW T3 syncro
Seene rakstīja: Torsens, īpaši starpasu, nekādi nespēs "pārķert" viena riteņa izslīdēšanu tik ātri.
Jo torsens spēj sadalīt griezes momentu tad, ja tā abi gali atdod slodzi nevis viens griežas pa tukšo. Šī iemesla dēļ es ar savu A90q varu atraut skaidu - ar vienu priekšējo riteni, protams. Sūdīgi tas ir ja patīk pabraukāties pa purvainām pļavām un tamlīdzīgām čuhņām - viens priekšējais ritenis nogrimst un var soļot pēc traktora
Tāpēc varbūt nākotnē būs jāpadomā par mk1 q kārbu ar bloķējamu starpdiferi.
Seene rakstīja: Bet par Poliju - nav ko piebilst. Ne tik vien ar savu valsti ir ļoti veiksmīgi tikuši galā, bet arī praktiski vienpersoniski (ar nelielu čehu atbalstu) ir izcīnījuši visu, ko vecā eiropa jaunajām dalībvalstīm gribēja vēlīgi "nogriezt".
Piemēram?
Nu mļe. Tieši tā, kompresijas pakāpei nav nekāda sakara - manis nosauktie lidmašīnu motori būtībā ir atmosfēriski motori, kuriem ļurba kompensē pazeminātu spiedienu paceļoties.
Kuriem tiek izsmelta? Nu standarta motoriņiem varbūt tik vienkārši netiek... Zato par piemēru neviens vien audists ir savam čipsotajam 2.2 20vt atvienojis WG trubeli tā, ka ļurba visu laiku tiek griezta tik, cik motors dod ārā - šāda varianta jauda nesamazināsies uzbraucot augstāk, ko? ![]()
Tēma: VW T3 syncro
Seene rakstīja:
Torsens rij nejēgā degvielu - tāpat kā klasiskais automāts. Un ir gandrīz nespējīgs reaģēt uz pēkšņu problēmu - piemēram ledus pleķi uz sausa asfalta. Tādēļ arī ne priekš ģimenes auto. Haldeksis savā ziņā ir idejiski līdzīgs DSG - robotizēta mehānika, kas ir ļoti atkarīga no elektronikas, bet savu iespēju robežās sniedz ļoti efektīvu rezultātu.
Nejēgā?
Kaut kāds litriņš ir - a priekš kam tad ir ķīselis? ![]()
Seene rakstīja:
nuja... Viena palielina gaisa spiedienu, bet otra palielina gaisa spiedienu.
Jā. Bet viena darbojas visu laiku un uzbraucot augstākā kalnā tās rezerve tiek izsmelta, otra jūras līmenī nepūš neko un sāk pūst ceļoties augstāk. Ā, un kompresijas pakāpes, protams, arī atšķiras ![]()