uupis rakstīja:
Vagonrūpnīca – tramvaji Rīgai, D-pilim un Liepājai. Tak nevajag – labāk ir nopirkt kautkur sprancijā pa dārgo pēc tam samaksāt soda naudas un paņemt no čeha škodas.
Par daugavpili nezinu [visuma centrā laikam domā par jaunu džimbuļu iegādi], liepājā pērk bēū džimbuļis - kakaja huj razņica kur ražoti bēū džimbuļi? 
Centis_Nuudele rakstīja: Tiek lietots pasažieru/kravas versijā..varbūt ka T4, bet sinhra man domāt viņiem vienāda. Protams, caurgājība viņam labāka nekā FWD, bet nekāds džips tas nav, ar to jārēķinās. Padārgs prieks, ja nonīkst kardāns.
Nu mļe, motors kur - priekšā vai aizmugurē? 
japcar rakstīja: Ja tomēr liksi- noteikti noregulē lukturus normālā līmenī lai tiešām nav citu pretimbraucošo šoferu žilbināšana.
Atkārtot vēlreiz? RE-FLEK-TORS IZ-STA-RO UZ VI-SĀM PU-SĒM PA-RAZĪ-TI-SKOS STA-RUS neatkarīgi ko tu tur kruķī. Hrenonistiem ir tāda tizla atmazka "neskaties lukturos bet uz grāvi" - a nahuj mani tie lukturi žilbina ja teorētiski man viņa lukturus pat saskatīt nevajadzētu?
Vielielākā pērle, ko šajā gadījumā gadījies dzirdēt no viena tāda kas "ja citi, tad es ar" ielicēja - lukturus vajagot pagriezt uz leju no normālās pozīcijas - tad varbūt atstāt halogēnās spuldzes, ja jāgriež uz leju, tb jāsamazina apgaismojamais laukums?
SuperZigis rakstīja: Ar tiem neoriginal Zenoniem gan 3x padomājat, pirms liekat. Normālas kvalitātes kreisie Zenoni ir dārgi + arī TA var aizmirst kā tādu, katru gadu mainīsi, liksi parastos uz TA iekšā.
Kā arī, jau 2x esmu redzējis pēdējo 2 mēnešu laikā, kad CP reāli liek izņemt kreisos Zenonus. Tā arī puki stāv pie saviem Golpiem un ravē ārā..... kā arī viena tante teica, ka drīz CP īpaši sāks šos te gadījumus kontrolēt.
Tā kā, ja gribas Xenonus, labāk uzreiz pirkt auto, kam tie ir no rūpnīcas, ar visu regulāciju automātisko, lai nežilbina citus.
KO?! Beidzot tas ir pienācis?
P.N. Man liekas ka tu dzīvo kaut kur citur, nevis latvijā, ja tu runā ka automātiskie līmeņotāji esot domāti lai nežilbinātu citus
Vācijā tie varbūt palīdz, latvijā tie izdara lāča pakalpojumu + mēdz sabojāties 
Motora vadības bloks vienalga nekādā veidā ģeņģera darbību regulēt nevar. Ja domā ka pie vainas mašīnā kaut kas, paņem atvieno ierosmi, sagāzē lai ģeņģeris pašierosinās un pamēri spriegumu.
TDIOTS rakstīja:
waj wēl labāk tavu
;A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk..
'biwalijs' jebijomaķ......
Kas apsver domu par T3, tas nespēj finansiāli pacelt laķēto kasti cirvi, to jau nu tev vajadzētu saprast
P.N. Tavā šlāgerī aprakstītais objekts nesen nonāca tolmetā, tā ka vari to šlāgeri droši uzrakstīt uz avīzes un atslaucīt ar to avīzi pakaļu 
Tirš viņi tur, motora vadības bloka vienīgais sakars ar ģeņģeri ir tas ka tas patērē ģeņģera ražoto strāvu, tas arī viss. Remontē vai maini ģeņģeri.
anonimikis rakstīja:
Nemaz nerunāsim par biodegvielu, kuras vienīgais uzdevums ir paildzināt iekšdedzes dzinēja, kas reāli ir absolūti mazefektīva 19.gs. tehnoloģija, mūžu.
Kļūdies. Gan par tehnoloģijas vecumu
gan par ibio mērķi 
Seene rakstīja: Kādēļ Palanga ir spējusi izveidot normālu kūrortu, bet Jūrmala ir graustu un urlu pilsēta?
Tāpēc ka leiši ir kā traki uz jūru
Papē esi bijis?
anonimikis rakstīja:
vot klāt vēl viens gudrinieks. Straume varēja gan ražot Zimbabves līmeņa blenderus un turpat tos arī tirgot. Tikai pat tiem melnajiem tos sūdus nevajadzētu.
Vot 
Tas T3 to cirvi salona ietilpībā vienalga saliek vienos vārtos
Tofika autor, ja nav akurāt prasība pēc busa, tad jau labāk audī ciguāru ar pareizo piedziņu

Iesākumam pārbaudi vai reflektoru pārklājums nelobās nost un vai stikli nav galīgā pakaļā.
usinss rakstīja: Skaidrs, tātad bez normaliem lukturiem nav ko sākt xenon likt.
Bet ja pareizi noregulēt tad jau gaismas līnija nedod acīs, un escort ir salīdzinoši zems...
Reflektora lukturi dod uz visām pusēm parazītiskos starus. Neesi pamanījis ka pa nakti nostajoties blakus mašīnai, izrādās ka apgaismo arī blakus mašīnai stāvošu personu utt? Bet kamēr tur ir parastās halogēnu spiuldzītes, tas neko īpaši neietekmē, bet, kā viens cilvēks reiz teica - trīsreiz spožāka spuldze nenozīmē ka tu trīsreiz labāk redzēsi bet pilnīgi noteikti trīsreiz spožāk žilbināsi pretīmbraucošos
Tāpēc VISI oriģinālie ksenoni nāk ar lēcām.
Jaunajām mašīnām ksenons ir ar speciāliem stikliņiem, lēcām, apmīzējiem un līmeņotājiem. Ielikt šķūniga hrenonu reflektora lukturos ir līdzvērtīģi kā pretīmbraucošajam rādīt faķīti un iespļaut sejā. Ja tev ar redzi un lukturiem tiešām viss ir kārtībā, eksistē šķūninga bihrenons ar lēcu, bet tur tas prieks ir puse tava eša vērtības.
Neesmu pētījis [neesmu pusakls pediņš] bet pieņemu ka tā arī ir. Jeb varbūt tālie bija parastie. Bet tas jau neko nemaina jo pretīmbraucošo sejas tiks apgaismotas ar ziliem tuvajiem 
Kāda starpība? Nekāda, ķieģeļi lidos logos jebkurā gadījumā.
Seene rakstīja:
uupis rakstīja: Lieciet mieru pencionāriem – paši kādreiz tur būsiet…
Esi par to tik drošs? Kā paliek ar starpību starp pensijas vecumu un vidējo dzīves ilgumu?
Nu bet priecājies ja neizdosies davilkt līdz tiem 64 vai cik tur gadiem, vismaz nebūs jāmokās ar visādām kaitēm 
Seene rakstīja:
Bez jēdzīgi. Un arī salikt abus vienā maisā bezjēdzīgu. "Izlepušās jaunās māmiņas" bija laba motivācija maksāt nodokļus ar cerību vismaz kaut ko saņemt arī pretī no valsts. Pensionāri savukārt ir lielā mērā paši pie tā vainīgi, jo pēdējos padomju gados (kad tapa šī brīža nodokļu maksātāji) bija ļoti populāri baudīt brīvu dzīvi bez bērniem. Un kāda h*&% pēc man tagad viņus jāuztur?
Tagadējās tantiņas tevis nosauktajā momentā sīko vairs nespēja uzcirst ...nu vismaz lielākā daļa
P.N. Likteņa ironija bet man kā reiz ir tieši otrādi - divi pensionāri palīdz meitai un palīdz diviem, nu labi, vairs tikai vienam mazdēlam. Jeb kā tu teiktu - paši pie tā vainīgi, nevajadzēja sešdesmitajos uzcirst pāris bērnus 
uupis rakstīja:
Saki ka mana balss vēl ir atvērta – izskatīšu visus piedāvājums…
Konkurss būs godīgs un vinnēs viskonkurētspējīgākā cena par manu balsi…
+1 
Seene rakstīja:
Ceļu nodokli vispār vajag atcelt. Tieši tāpat kā visus citus ar AUTO sasitītos nodokļus. Un atstāt TIKAI degvielas akcīzi - kas ir vienīgais godīgais (proporcionālais) nodoklis. Bet to jau neviens negrib atzīt, ka katra nodokļa administrēšana prasa papildus līdzekļus birokrātiskā aparāta uzturēšanai.
Nebūs tak labi, ja lauku onkulis, kam auto vajadzīgs, lai reizi mēnesī aizbrauktu ar sievu uz kapiem nemaksās tikpat lielu ceļu nodokli, kā kurjerpasta auto.
Ej nu beidz, tā jau vēl latvieši sāks aizrauties ar šrotu kopā lipināšanu kā leiši [kuriem reģistrācija maksā kapeikas] un vēl csdd nobankrotēs jo nevarēs gadā iekasēt pārdesmit latus par ceļa nodokli 
anonimikis rakstīja:
vidēji mēnesī ir 22 darba dienas.
uz darbu var iet ar kājām, braukt pa zaķi vai stopiem - itogo 0Ls izmaksas.
pusdienas var ņemt līdz no mājām kastītē kaudzi ar (sviest)maizēm ar maximas nocenoto desu. Pudelē buljonu uzdzeramajam (pasilda padusē). Var iekļauties zem lata. Itogo 22Ls pagaidām.
Dzīvojamā platība, nu ir variants zem tilta vai pie bomāriem, bet to šoreiz neapskatam. Meklējam kādu pendžiku vecā koka mājā un ņemam no šī istabiņu pa 10Ls. ūdens aka pagalmā, malkā var kurināt kādus šķūnīšus. itogo 32Ls. Nu labi 5Ls elektrībai, ko teļļuku palūrēt. = 37Ls. (lai gan to arī var pieslēgties pa kluso)
Ziepes un zobu pasta būs kādi 2-3Ls mēnesī, nevajag jau ēst. Pirtī vienu reizi, dušu uztaisam no cauras mucas. Itogo 40Ls.
Zandales tirgū maksā lētākās kādus latus 10. 2-3 pāri pa gadu. 30LsJaku/bikses humpalās uz svara. Kopā diez vai virs 20Ls.
Itogo 90Ls.
Un tas ir minimums par ar iekļautu tv.
Pļē šitas ir labs

Crankshaft rakstīja: Normaals spriegums atbilstoshi standartiem 12V sisteemaa ir 13.6 ... 14.2 V, ja viss ir kaartiibaa, tad tieshi taa arii ir, tukshgaitaa, ar iesleegtiem lielajiem ugunjiem parasti tuvu
tiem 13.2, ap 1500 rpm jau vajadzeetu buut tuvu 14.2V. Shitas
izskataas peec gjeneratora suku dilonja, apdegusha kolektora.
Nu es ta to zinu bet ir redzēti nezinīši kas vadoties pēc aķa sprieguma iedomājas ka normāls borta spriegums ir 12v

EDMUNDSS rakstīja: Nevaru īsti saprast tā jābūt vai ne,kad autiņš ieslēgts ģenerātors lādē normāli
Kāds tad ir tas normālais spriegums - 12v?

Sretsked rakstīja:
i_edgars rakstīja: Sretsked, tēlo vien tālāk gudreli!! Pašam smadzeņu vietā tak zāģu skaidas.
Nu tad pastāsti, gudrais, par tablešu maiņu, nenoņemot ģeneratoru.
Nekad neesi mainījis savam audī šokolādi? 
GRIZLI rakstīja:
tt rakstīja: Vēl kāds risinājums?
Elektrisks sūknītis, aiz vai pirms pečkas (tjipa "Webasto").
Elektrisks sūknītis radīs siltumu?
