Gachs rakstīja:
Maija_Eskuella rakstīja:
Šajā ziņā Tev piekrītu, bet tomēr portāla saimnieks ir tas, kurš te nosaka kārtību, un ja viņam labpatīk, ka dažas darvas karotes sabojā medus podu, tad tā arī te turpinās smirdēt daži subjekti, un labākais, ko tu vari darīt, ir tos ignorēt.
vajag "igonre" pogu.
nav brīnums, ka šo mūldētāju, murgotāju, renault/citro/pego fanu, rupekļu un šī bērnudārza dēļ iauto tiek apsmiets visos auto vortaalu forumos.
Tie daži useri visiem jau ir apnikuši ar savām teorijām, plātišanos ar neko, jēlībām un preteklībām, un savu praidošanu
vissnavslikti.lv jo ir volvoklubs 4rati japcar 200sx bmwpower saabclub mpower
tas nu tā nost no tēmas.
autor kā iet ar auto pirkšānu?
Ignore tev vajag galvā, ja tevi tas traucē
Mani vienīgi traucē tas, ka jāizlasa liela čupa postu
A tā interesanti, šo to var reizēm jaunu uzzināt, reizēm ierēkt par pērlēm un vēl piedevām interesantāk 
Arsmens rakstīja:
Tikai ne vecu tīzeli...
3. golfs... jums ar beibi vienīgās izpriecas būs garāžā zem auto un sajūsmas saucieni par detaļām, kuras dabūtas pa 5Ls/spainī.
P.s.
Žēl ka šim forumam nav Redaktora, kurš varētu uzlikt nieka 3 banus un visi topiki nebeigtos ar kūdru, benāru staipīšanu un privātīpašumu salīdzinājumiem
Zini ko nozīmē vārdiņš "diagnostika"? Bez tam, visi nedara kā tu - nofiš mašīnu līdz kliņķim un tad maina. Trešā golfa ķīselis ir tas vecais ķīselis? Paskaties kā audī ķīseļu fani bāž visādos citādos modeļos 2.5 TDI, ko audī izmantoja līdz 1997. gadam tb līdz trešā golfa beigu gadam - ja visādi arsmeņi nav paguvuši tos motorus nofist līdz kliņķim to oriģinālajā atrašanās vietā, tad bieži vien no tiem vēl noceļ 400+ nm un pārsimts lopus
Saprastu ja tofika autors gribētu pirkt pirmo golfu ar ķīseli
- bet arī tie 1.6 atmosfēriskie nemotoreļi ar visu savu 25-30 gadu vecumu mēdz būt tīri normālā stāvoklī jo tādus wannabegonščegi nepirka. Viss ir relatīvs, protams, ja pircējs ir idiots, tad viņam arī iesmērēs sūdu.
JJJ rakstīja: taču reiz man gadījās uz kaut kāda apbraucamā ceļa pie SIguldas, ka nu nekādi kalnā augšā tikt nevarēja - kur ieskrieties nebija, taču kalns, lai arī neliels, darīja savu. Vot i varēju iepūst savām bezradžu riepām un vairākas reizes vienkārši slīdēt no kalna atpakaļ gaitā, kad līdz paugura augšai kādi metri 2 bija palikuši. Nebiju arī tāds vienīgais.. Kaut kā jau uzkārpijos beigās, bet ekstrēms bišku bija, kad atpakaļgaitā nāc no kalna lejā un aiz muguras nākošais autiņš izdomā forsēt kalnu... Tāpat man ir laukos, kur uz viensētu jāuzbrauc pa pietiekoši stāvu kalnu. Vot i vadāju līdzi smilšu maisiņu.
Eu, a kāpēc tev avatarā ir četri riņķi?

Pirmais rakstīja:
msh rakstīja: Ir, 1995. modeļa gada B4 ir krutāks salons
P.N. Tantes šrotos stāsta ka pirmajiem B4 esot tāda pati ritošā kā B3 [es gan nezinu kas tad tur tāds B4 atšķiras ]
toč ir 95 gada 2.8 quattro sedani?
un manai kvatrai salons ir apzīmēts ar quattro logučiem.... un sēdekļi ir biki citādāki kā kaimiņa 1.9 dīzelim
un pakaļas logā ir quattro logucis loga kausētājā
Brilles uzliec - modeļa gads sākas septembrī 
Īpaši lēnām aizdedzēm varu piebilst ka tas teksts par mazduli, protams, ir subjektīvs, ja kādam tas nedaleca
Jebšu "izjūtas pēc visādiem VAGmobīļiem iekāpjot iekš mx3"
Sretsked rakstīja:
msh rakstīja: Patreizējā diemžēl jau ir otrā. Un?
Tad skaidrs, ka esi varens zinātājs par mašīnām.
Mans ārējais izskats nerada šaubas kas liegtu man uzticēt mašīnu atšķirībā no tevis

Patreizējā diemžēl jau ir otrā. Un?
Sretsked rakstīja: msh ,interesanti, cik mašīnas tev ir bijušas īpašumā ? Vai valdījumā ,vienalga.
Kāds sakars īpašumam ar mašīnu ar kuru gadījies pabraukt? 
VWBraucejs rakstīja:
es gan neesmu redzējis nevienu sarūsē'jušu Tigra. Bet tas nu tā, iespējams, ka neesmu skatījies vērīgi.
Man liekas, ka Opel ap kādu 96 gadu jau saķa domāt par rūsu.
Tikai nesaprotu,kā viena gada Tigra var maksāt 600 un 1600ls, tā otra, ko ir zeltīta vai?
Neesi aizdomājies ka otrā var būt labā stāvoklī bet pirmās īpašniekam iestājusies nikna dižķibele?
Kas tur tajā cenā 1,6k tik ļoti kosmisks?
P.N. Opelis apakšas saviem mazajiem modeļiem sāka cinkot no 1995. gada, par visu nezinu, bija vai nu no 1997. vai arī mainoties modeļiem.
Kvalitatīvs salons?
Ej nu ej
Fāteris ar tādu jau vairākus gadus brauc, iekāpjot tajā gribas bļaut pilnā rīklē - TRIPERIS!
Labi, varbūt ir izturīgs un lētas daļas, nezinu, jo esmu tikai pabraucis nevis ekspluatējis [ekspluatācija ietver arī remontus
], toties par braukšanu var teikt tikai vienu plusu - kad pēc pusgada ar to 1.6 nemotoru izdodas ieskrieties uz 90, ripo normāli
Toties tādu dabas parādību kas saucas "griezes moments" tā šujmašīna neattīsta, kārba īsa, tā tevis pieminētā gulēšanas pozīcija, salons patizls. Vārdu sakot, ja tādu grib lietot braukšanai, tad laikam jāpērk ar V6, jo ar 1.6 šujmašīnu var tikai pārvietoties, apvienojumā ar gulēšanas pozīciju aizmigt
Ā, labi, vēl viens pluss - spidometrs rāda pareizu ātrumu 
Gachs rakstīja:
anonimikis rakstīja: no rīta izskatīsies šādi - mosties.org/...
feini, ka kādam latvietim nepaveicās ne?
Pričom tur skaudība?
Jeb tev ir probas ar skaudību un tāpēc tāds teksts?
P.N. Nav nekur teikts ka tofika autors negrib iepirkt diskus, kas bijuši uz tajā linkā redzamā bembja 
nomiks rakstīja:
Ģimenei, kas bieži tālus atālumus veic piecatā (t.sk. 2 mazi bērni), šie argumenti ir vieni no svarīgākajiem.
Vai tad honda ražo tikai civiku un cirvi?
nomiks rakstīja:
un cik reizes šī pilnpiedziņa tevi ir izglābusi no problēmām???
Un tavējā? Manējā vismaz nevar uztaisīt grūti paredzamus pigorus, jo tā ir tīri mehānisks veidojums 
TDIOTS rakstīja: prikolīgi lasīt 'pontmobīļu' megaspeca DUmshA viedokli
Man, starp citu, nav absolūti nekas pret mašīnām, kuru izmērs atbilst funkcijai, neatkarīgi no to vecuma - nu ja cilvēks var atļauties, lai jau viņam ir
Dažu cilvēku pārvadāšanai sedans vai universālis, lielāka bara un/vai kravas pārvadāšanai bušelis, ja daudz jābrauc pa bezceļiem, īsts džips ar rāmi, zemajiem robiem un tamlīdzīgām fīčām 
To šlāgeri TDIOTS var droši aizmirst, jo tajā skaitāmpantiņā pieminētais objekts jau kādu mēnesi ir sakrauts čupā un gaida ceļojumu uz tolmetu 
Pirmais rakstīja:
ja tev ir padomju laika atslēgu omplekts un vēl atslēdziņa uz 15, tad fofāgenu izjaukt ir elementāri
Nu nu, šur tur mēdz būt seškantes un torkši...
Ko nozīmē arābiski uzraksti uz gadu veca fordeļa zapaskas [latīņu burtiem tur ir vienīgi km/h
] - ka dvieļu galvām domāts mūsu klimatam nepiemērots fordelis pārdots latvijā? 
nomiks rakstīja: msh
1) mans CR-V nav pontmobīlis. Varbūt, ja būtu dārgākajā komplektācijā, tad vēl varētu sākt domāt, bet CR-V jau pēc definīcijas nav nekāds pontmobīlis. Ir virkne citu auto, kuri par tādiem būtu jāuzskata;
Tu joprojām ar pagājušā gadu tūkstoša četrriņķu musorrņiku pārvietojies???
Visi CUVi/SUVi ir pontam domāti un nekam vairāk, bet sevišķi jau CUVi, jo "liela mašīna uz kompakta bāzes ar mazmotoru zem haubes" bet vestspēja tāda paša kā kompaktam un nav īsta pilnpiedziņa
Apmēram, vienīgā problēma - tas musars saliek tavu cirvi visur, izņemot augstumā no zemes [zaudē par dažiem centimetriem], salona litrāžā [bet nu es ar rokām pa gaisu braucot nevicinos, tā ka tā nav problēma
], aizmugurējo kājām mazāk vietas un vēl īpašnieka krāna pagarinājumā.
Un jā, pilnpiedziņa tam musaram arī ir īsta, nevis pilno bikšu pseidopilnpiedziņa kā cirvim

Piebaldzens rakstīja:
Tad man jautaajums, KAS TAVAA izpratnee ir LABS AUTO??? Tas padsmit gadiigais VW, BMW, OOOO ??? NU NEVAJAG nodi... Un es gribeetu paskatiities CIK SUPER DUPER negrabosji un PERFEKTI tiiri ir sjie TIPA AUTO...
Nē nu pakaļas pārvietošanai @ 80 kmph un vienlaicīgi seksojot sani nemotora renis noteikti noder... Bet kamēr pie mums nav tāda aptirsinātāju mafija, kā rietumos, nav jau iemesla ar tādām miskastēm braukt.

nomiks rakstīja: rudens68
Rakstīju aktuālo 2007.gadu, jo saskaņā ar masu medijos publicēto info, gandrīz visi nozagtie CR-V bija ražoti 2007.gadā.
Attiecībā uz to dārgo EXE komplektāciju domāju, ka viss ir skaidrs - lielākie krāpnieki ir tie, kas dzīvoja pāri saviem reālajiem līdzekļiem un dzīvoja pārlieku lielā optimismā, ka idille būs bezgalīga. Visbiežāk šādas kategorijas indivīdiem bija ļoti svarīgs MAX aprīkojums, kas vidusmēra patērētājam nebūt nav nepieciešams.
Attiecīgi vidusmēra pilsonis ar krāpniecības biznesu diez vai nodarbojas.
Tāpat, ja var ticēt apgalvojumam, ka nozagtie CR-V tiek nogādāti plašajā Krievzemē, tad ir sa[rotams, kāpēc tiek zagtas tikai dārgākās versijas - īstens KRIEVS taču nekad nebrauks ar tačku bez ādas salona, bez automāta, bez aerodinamiskajiem spoileriem, utt.
Man radās tāds vienkāršs jautājums - kāpēc pērkot pontmobīli, ir jāskaita santīmi?
Baidies ka krāns pat pēc aptīšanas ap kāju līdīs laukā no bikšu staras?

Pirmais rakstīja:
Gachs rakstīja: motors ir neekonomisks un gurdens.
pilnīgas muļķības
benzīna 1.6 16v reāli paceļ pīdz sotakam zem 10 sekundēm - pats mērīju ar www.gtechpro.com
1.4 varētu būt tas gurdenais...
vidējais degvielas patēriņš man bija ~8 litri - tas bija gadus 5 atpakaļ.... galerijā var redzēt to zilo brīnumu
Nemotorus pērk lai iesptu sani nevis nonstopā zāģētu līdz redlainam

JJJ rakstīja:
nu, nu, kādām detaļām 2007.g.auto? Manai 2006.g.Honda frv ar 150000 uz spido vienīgās detaļas, kas pie 130000 bija jānomaina bija ieplaisājušas stabilizatora bukses (vispār jau normālas bija, bet lētāk bija samainīt, nekā pieļaut varbūtību 2.dzīt uz skati), kā arī bremžu kluči. Nedomāju, ka dēļ šīm ļoooti dārgajām detaļām kāds autiņus zog... Tākā ar crv nav sliktāk un šitos "viens čoms teica..." DOmāju, ka viennozīmīgi liela daļa ir krāpšanas ne detaļu iegūšanas vēlme..
Tavuprāt zog kaut kādu gultņu, kalotku, bukšu dēļ?
A varbūt, teiksim, dažs labs savu cirvi nenovalda un padara tā ērmīgo purnu vēl ērmīgāku - bet tur visi tie nieki un plānie bleķi garantēti maksā sotaku kilogramā
Vai nu mazums.
P.N. Ar tekstiem "visiem ir kaskas" lūdzu neizcelties
P.P.N. Un kur tad lai liek krāpniecības nolūkos nozagtos - uz tolmetu? 
TDIOTS rakstīja: zog , konkrēti , EXE komplektāciju ( nau paredzēta bomžiem -kaksis & Co) , nomikam inau EXE , lai nestreso....
Sanāk ka nomiks ir tas Co

Jā, visus pēdējos trīs gadus uz latviju brauc tikai kaut kādi nenormālie, kuri līdz ar to arī brauc pa palangas šosejām... 