Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Chrysler Stratus 2.5 aut. 95.g. patēriņš

Slinkā piedāvātais variants

Tēma: Chrysler Stratus 2.5 aut. 95.g. patēriņš

Tumšajai pusei tas nederēs, viņam vajag santīma seksu bez investīcijām

Tēma: Volvo srots?

Laikam kāds taxi fans ieraudzīja

Tēma: Volvo srots?

Šīris nav kaut kādu "taxi" saskatījies?

Tēma: Tiem, kuriem LT numurzīmes - uzmanību!

Vairs neatceros, vai tikai nebija kaut kāda ģeogrāfija. A varbūt vēsture.

Tēma: Tiem, kuriem LT numurzīmes - uzmanību!

Yetti rakstīja: Ventspilē, bērnu pilsētiņā, sīkos nelaida no slidkalniņa, kamēr nebija apēduši kompekti.... čoms metās augšā, bet tie kucēni, pa trubu, aizmuka... apsargs izbolīja acis un pateica, ka tas neesot viņa pienākums...

Izsakies skaidrāk, neko nevar saprast

P.N. Atceros, kā pirms dažiem gadiem olimpiāžu uzvarētājiem no skolas vasaras sākumā bija ekskursija uz ventspili, pirms prombraukšanas visi tur izkāpelējās pa to laukumu, izslidinājās pa slidkalniņiem un, visbeidzot, uz ārpusē stāvošo autobusu devās pa tiešo, pārkāpjot pāri sētai [es gan pa vārtiem izgāju ] Viss būtu beidzies labi, ja vien divas pamuļķes nebūtu uzlikušas mīksto noteiktajam laika termiņam un tajā laikā nebūtu kafejnīcā rijušas, a tā sargs paguva atvilkties un izlamāt

Tēma: Tiem, kuriem LT numurzīmes - uzmanību!

Domāti tādi tipi kā tas subjekts

Tēma: ? Opel Meriva īpašniekiem?

Haha, "daudz gaisa, lieli logi" Par "augstumu" vispār nerunāsim, man tas automātiski asociējas ar transportieri, bet transportierim vismaz var redzēt, kas mašīnas purna priekšā notiek, zato visādām kastelēm kuj

Tēma: Atrasti Numuri

Atkarīgs no motora un cik/kā ierauts. Bet elektroniskajām špricēm gan jau gaisa masas mērītāju parauj komplektā

Tēma: Jepp Cherokee raustaas

Shiirs rakstīja:

msh rakstīja: Tas ka čerokam ir liela motortelpa nenozīmē ka audī piebāztā ir kaut kas sarežģīts, tur tikai ir zināmas problēmas ar roku iebāšanu visādos punktos

normaaliem auto "tur"savas rokas vispaar nav jaabaazh

Tu gribēji teikt "normāli auto izjūk pirmajos desmit gados un pa šiem gadiem motortelpā nekas nav paspējis notikt".

Tēma: Jepp Cherokee raustaas

Tas ka čerokam ir liela motortelpa nenozīmē ka audī piebāztā ir kaut kas sarežģīts, tur tikai ir zināmas problēmas ar roku iebāšanu visādos punktos

Tēma: ? Opel Meriva īpašniekiem?

Seene rakstīja:

Velomens rakstīja:

Es jau ar autobusu nebraucu. Un negribētu.

Kā nu ne - brauc jau gan. Tik tādu dīvainu. Kas sanāk, ja "mikrovens" amerikānismu nomaina pret latvisko nosaukumu (van = mikroautobuss)? mikromikroautobuss Uz Disnejlendu ar tādu mkimausi braukt, ne dzīvē

ĀĀĀĀĀĀĀaahahā

Tēma: ? Opel Meriva īpašniekiem?

Velomens rakstīja:

Tad kāpēc Tev mājās griesti nav 1,90 m ??? [/c]

Tāpēc ka pa māju staigā, bet mašīnā SĒŽ. Man arī šitā lieluma mānija nav izrotama. Ja nu vienīgi ja pieņem, ka visādu autobušeļu un kašteļu/suvu braucēji ikdienā ar kravas mikroautobusu izvadā preces vai pārtiku un pieraduma pēc tad arī pēc darba jābrauc ar lielu kasti Izņēmums, protams, tie, kas uzrāvuši vairāk par trīs sīkajiem, tiem lieluma mānija ir attaisnojama.

Tēma: Cik var krāmēt uz piekabes.

Pirmais, gribi teikt, ka acīmredzami pārgruzītas mašīnas vadītāju arī nevar izfist?

Tēma: Chrysler Stratus 2.5 aut. 95.g. patēriņš

Ak tu nabadziņš

Tēma: Skudrulāča noma

kliks ruļez, tumšās puses ieteikums arī ruļez

Tēma: ? Opel Meriva īpašniekiem?

Viņam noteikti nebija baudāmā 1.3 šujmašīna zem haubes

Tēma: Volvo srots?

Ne pirms ne pēc kapitālā nav mirgojušas eļlas spuldzes un spiediens vienmēr parādījies uzreiz pēc piešķilšanas. Kamēr zupādupā japānītim vienu reizi neizskalo motoru un ar ražotāja ieteiktu filtru jau ir neaļo - ja jau filtrs ir labs, tad motors ir sūds vai arī tu tur ielej nevis eļļu, bet atrabotku

Un jā, ar to motoru bija plānots kā minimums vismaz pāris gadus braukt.

P.N. Mašīnas sastellēšanu no divām sauc par naudas un/vai bēniņu platības ekonomiju

Tēma: Chrysler Stratus 2.5 aut. 95.g. patēriņš

Smejies? Latvietis vidējais uz ko tādu iziet, ja ekonomija ir 50% un investīcijas nelielas, nevis kā tur - ekonomija maza, investīcijas stipri lielākas

Tēma: Chrysler Stratus 2.5 aut. 95.g. patēriņš

Ozz rakstīja: Normāliem pacaniem startējas uz benzīna un tad uz gāzi pārslēdzas.bet vēl normālākiem pacaniem nekas zem haubes nedzirksteļo.tam šuda krajsļeram parasto gāzi nevaº nemaz likt,jāliek šprice.

Es varētu darksaidam pa telefonu pateikt kur labu onku var satikt,kam ir visādas gāzes iekārtas.

Ko tu tur tirs, kā nevar? Priekš tādiem tumšās puses santīma mīlētājiem gāzes iekārtu licēji visu var Nekad neesi redzējis motoru ar elektronisko šprici, uz kuras santīma baudai uzmuhļīts reduktors?

Tēma: Volvo srots?

Tātad valdiņš izmet naudu uz skalošanu, toties iesip kapeiku uz filtriem

Tēma: Elektronikas interešu pulciņš

Antīkiem maģiem noskaņošana notiek griežot vienu pogu un kaut kas izskaņoties var tikai tad, ja pa nakti saskrien rūķīši un izgroza

Tēma: Chrysler Stratus 2.5 aut. 95.g. patēriņš

Pirmais rakstīja:

atpakaļšāvieni parasti ir piestartējot aukstu motoru

lētajām iekārtām parasti uzliek tādu gumijas korķi, kas šaviena gadījumā atverās

Vienalga - nekad neviena šāviena nebija.

Ir redzēts šrotā 3A motors ar paštaisītu pretsitiena vārstu ieplūdnieka augšā.

Tēma: kruīzkontrole

āāāāāāāāāāāaaaaa kūlants

Mazāk tādus tizlus raksteļus lasīt un linkus peistot, vēl citi padomās, ka tās muļķības, kas tur ir sarakstītas, ir patiesība

Tēma: Chrysler Stratus 2.5 aut. 95.g. patēriņš

anonimikis rakstīja: aizdedzes sistēmai un visam kas elektrisks zem kapota ir jābūt ideālā kārtībā, ja grib likt gāzi. veci auži visbiežāk nodeg, jo uzliek gāzi autiņiem ar cauriem svečvadiem, dzirksteļojošu starteri un sadalītāju, etc ...

Sensenos laikos gadu nobraukāju ar 1.8 karburatornieku ar gāzi, šī gada laikā brīnījos par visādiem tekstiem par atpakaļšaušanu - gada laikā nepiedzīvoju nevienu šāvienu, par spīti tam, ka sūdīgas aizdedzes [vai varbūt izdiluša motora] dēļ brīvgaitā reizēm izpalika pa taktij un uz vietas stāvot bija jūtama gāzes smaka.

P.N. Kāpēc pretšāviena gadījumā būtu kaut kam jādeg? Neesi pamanījis, ka gāzes iekārtām ir nevis manuāli atskrūvējams krāns bet gan elektromagnētiski vārsti, piedevām divi gabali?

Lasītākie raksti

Jaunie raksti