ValdisM rakstīja:
Rakstu visu šo tikai tāpēc lai pateiktu paldies Stalinam, jo pateicoties šim komentam sapratu iespējamo iemelsu, kāpēc manam auto tagad pēc eļļas maiņas eļļa spiediena lampiņa izdzest kādu 1-2 sek pēc dzinēja pielēkšanas un nevis jau kad starteris griež. Visas iepriekšejās kādas 14 eļļas maiņas reizes dzinēju vienmēr skaloju, šoreiz uzdzinu auto uz bedres, aizgāju uz pagabu pēc skalojamā un konstatēju ka tas beidzies, braukt uz veikalu bija slinkums, nomainīju tāpāt bez skalošanas.
Nākamreiz mainot eļļu obligāti skalošu un tad skatīšos kas tad notiks ar eļļas lampiņu. Rezultāti zināmi būs rudenī
Skalotāj, uzliec normālu eļļas filtru nevis lētāko sūdu, ja filtrs ir normāls, mošk uzticamajam japānītim eļļas sūknis saka atvadas 
Paskatāmies albūmā - nu nav.
Kaksis rakstīja: Audi 90Q ar Nr. DG-5718 šorīt ap 8.00 brauca ar ieslēgtiem pakaļējiem miglas lukturiem.
Itkā būtu sīkums, ja vien pakaļā nerēgotos iauto uzlīme.
Pakaļējajiem?! Daudzkaitlī - vairāk par vienu miglas lukturi?!

Tā jau viss būtu jauki, a naskuj šis tofiks nav nsnf zonā?

Shiirs rakstīja:
ka tas ir, braucot pazaudeet ellu. normaliem auto ta vienkarsi elja braucot bezsakaraa nepazuud. iznjemums ir veci sroti ar 4 rinkiem uz restes. tiem jau spainits javada lidzi, citadi muniki liek sodus par dabas piesarnosanu. un ja nu gadijuma es tiesam pa gravi izbraucu un parsitu karteri, es vienkarsii nebraucu talak, es izsaucu evakuatoru.
Ā nu pareizi, alfām eļļas spiediena datčiki nav, tātad nav arī kam izbeigties.
P.N. Kopš es savulaik savam A80 uzliku papildpulksteņus, eļļas līmenis tiek skatīts tikai mainot eļļu, savādāk - naskuj tur skatīties muļķības - ir spiediens - ir līmenis 
Pst, es savulaik par cenšanos šo faktu iestāstīt diviem wannabegonščegiem stiliņā atrāvos "divu nedēļu banānu", kas ilgst nu jau pusotru gadu, tā ka uzmanies, ka nepiemeklē līdzīgs liktenis.

Shiirs rakstīja:
msh rakstīja:
Pirmais rakstīja: vispār interesanta tautiņa
ja deg eļļas lampiņa, tad metas mainīt spiediena datčkiku
Ko tu ņirdz? Kaut kādiem golfiem, piemēram, mēdz mirgot spuldze gļukainu eļļas spiediena kontroles releju dēļ. Tieši tādēļ eļļas spiediena papildpulkstenis ir laba lieta
pilnigi lieka un nevajadziga fiica.
Ko tu darītu, šīri, ja tu braucot kaut kādā bezsakarā pazaudētu eļļu līdz beidzot iedegtos spuldzīte - ietu ar kājām līdz tuvākajam suckoilam pēc eļļas vai spēlētu krievu ruleti "noķīlēs, nenoķīlēs"? 
Kindzulis rakstīja:
aha un graboshi vaarstu kompensatori arii liecina par elektrosisteemas gljuku
Nu ne šajā gadījumā, protams 
Pirmais rakstīja: vispār interesanta tautiņa
ja deg eļļas lampiņa, tad metas mainīt spiediena datčkiku
Ko tu ņirdz? Kaut kādiem golfiem, piemēram, mēdz mirgot spuldze gļukainu eļļas spiediena kontroles releju dēļ. Tieši tādēļ eļļas spiediena papildpulkstenis ir laba lieta 
14. ar 13. ne? 
Dekša un edgara komentāri arī labi 
Centis_Nuudele rakstīja: Ja es istabā izlīmēšu Ķīnā ražotas tapetes, vai man būs Eiroremonts?
Nē, tad tu būtu ķīnietis 
Pirms gada kak raz leišos sanāca izveikt līdzīgi sastrēguma apbraukšanas manevru, kādu kilometru garš sastrēgums uz vietējas nozīmes ceļa, viens priekšā stāvošs buss sāka visus apbraukt pa labo malu, es pakaļ. Vienīgā starpība bija krustā sastrēguma galā - tas p i darass ielīda taisni, kur visi pārējie brauca, bet es nogriezos pa labi, kur neviens nebrauca.
Un vispār pats otrais penis varētu būt labāks atskaņotājs, vienīgi pastūzi un tumbas vajag.
ATX tipa baroklim jāsavieno mātenes barošanas štekerī zaļš vadelis ar kādu no blakus esošajiem melnajiem ar kādu skavu. AT [otrajam penim var būt arī AT] ir prosta barošanas vadā slēdzis, kas tev ir, skaties pats.
Tikai neaizmirsti paskatīties, cik lielu strāvu tas baroklis spēj dot uz +12v un vai maģis nebūs par rijīgu 
TDIOTS rakstīja: lai arī kā negribētos iesipt zantīmu , Vveida dzinēja skaņa un veiktspēja ir varen baudāma lieta kas liek aizmirsties par degvielas patēriņu
Kaut kā izklausās ka šitentajā topikā aptirstais mazlitrāžas V6 pusi zupas patērē tikai skaņas radīšanai un otru pusi tās kastes kustināšanai...
Tad labāk 2.3 R5, tas vismaz taisa garšīgu skaņu, pretī neprasot lielus zupas daudzumus

Haha 
Tfu, "ka pa velti nebūs" 
Ka pa velti, skaidrs, bet kas jādara, lai csdd "zinātu" ka numuri ir nosperti? No "Z" jāprasa protokols [ja jams jau nav paguvis ar to atslaucīt savu tirsu]? No mentiem var izdabūt kaut kādu izziņu? Vai varbūt līdz csdd fakts, ka "mašīnai ar vn xx-xxxx nosperti numuri" aiziet automātiski?
A kas, jūs nezinājāt, ka isuzū supā dupā 3.0 V6 ķīselis gaisu gan iesūc, bet degvielu nefiga iekšā nedod un tāpēc nefiga nestrebj, neatkarīgi no ātruma?

Situācija sekojoša - mans neejošais A90q, ir uz cilvēka "A" vārda. Šis cilvēks ar šo A90q visus 12 gadus, kopš tā tačka ir reģistrēta latvijā, nav ne reizi braucis
, tā viņš vismaz man pa telefonu teica. Tā vietā ar šo tačku šos 12 gadus brauca hvz, viens vai vairāki cilvēki, to izprasīs. Pēdējais ar šo tačku [ne]brauca cilvēks "Z", kura garāžā tā tačka, spriežot pēc tā, kad beigusies TA, kādu gadu atpūtusies. Kaut kad jūnija beigās kaut kādi kropļi šo garāžu uzlauza un tačku apfizģīja - ļitaki, pakaļas lukturi, salonā šis tas izrauts, motortelpā pāris vāciņi un pārplūdes trauks aizgājuši, priekšējie lukturi safisti, un nosperti numuri. Cilvēks "Z" izsauc mentus, tie sastāda protokolu, pēc tam pazvana uz visrullzīgāko liepājas šrotu un tačka tiek tur aizejakulēta, kur es savā pēdējā liepājas braucienā ar A80 nejauši pamanīju, izpētīju, ar CSDD SMS palīdzību pārliecinājos, ka uz to tačku nekādi sodi nekarājas un no "Z" dabūju "A" numuru, ar kuru tika sarunāts, ka jams kkad drīzumā samaksās uz sevi esošus sodus un, cerams, kaut kad nākamnedēļ varēs pārrakstīt. Jautājums - ko tad, ja pēc pārrakstīšanas gribas izņemt jaunus numurus pa lēto un nevis pa dārgo? 
Tajā stulbajā CSDD lapā neko nevar saprast un atrast
Es tik redzu ka "Autotransporta numura zīme, ja to izdod bojātās vietā 11,18"
Var kāds nopietns cilvēks pastāstīt - ja mašīnai ir nozagti numuri, kad iet uz CSDD pakaļ jauniem, lai jaunie būtu lētāki, viņiem ir jārāda mentu protokols vai tas mentu protokols līdz viņiem ir aizgājis automātiski?
P.N. Kāds varbūt arī var pastāstīt, cik maksā tas komplekts, ja ir un ja nav protokols? Otrajā gadījumā tas dvacārs, kas reģistrējot pirmo reizi mašīnu par numuru komplektu? 
Kindzulis rakstīja:
dinamika veciit... atsver ekonomiju
Ar pareizu ķīseli var abus. Vēl skaties, dabūšu savu A90q ejošu un kaut kad nākotnē vēl mošk būs jāiestellē kāds kla-kla-kla zem haubes 