Ich sprache nicht deutsch, pastāsti par ko tur iet runa ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Ich sprache nicht deutsch, pastāsti par ko tur iet runa ![]()
Labs iemesls
Jāiet laukā pakrāmēties gar vienu A80q, kuram lieku elektriskos logus un spoguļus, vēlāk varētu aizlaist bik kaut ko ķeksīša pēc izdarīt manam A90q, savādāk tur nekas uz priekšu neiet ![]()
edgars80 rakstīja:
nezinu par dacīti, bet biedram bij 1.3 getc, kas jauns rija ap 10l uz simtu, tanī laikā, kad man golps 1.8 mono, gandrīz pilngadīgs, ēda ap 7,5 un gāja labāk!
ar tiem mikro mēsliem ar neko neietaupīsi!
Nesaki to man, es to labi zinu
Ne jau es te vienlaicīgi vāvuļoju par jaunu tačku un par nespēju ieliet/uzlikt gāzi četrpadsmitgadīgai ![]()
Kindzulis rakstīja:
msh rakstīja: Kādi vēl citramoni?
xm
Daudzskaitlī?
Kāpēc izjaukti?
Nez kāda tad būs tā sapņu ekonomiskā mašīna - getzs vai dacīte?
Bet par ar tādām līze + zupa pārsniegtu to sotaku ![]()
Pakat, kādas prasības - golfs ir sūds [jo neēd kā tā miza, par kuru tu te vaimanā] un 200 ls par otro golfu esot dārgi - nu pareizi, vajag pa sotaku filntstonmobīli, kur varēs gan svarkot, gan vaimanāt "kāpēc mans 1.6 ēd 15 litrus zupas?"
Un tajā pašā laikā vēlme pēc gāzes iekārtas, bet ne pa pieciem sotiem jaunu - 500 ls par gāzes šprici priekš sešiem katliem tak ir maz, kaut kāds lētais apakšgals
P.N. Lambdas maiņa mainīšanas pēc arī ir interesanta nodarbe ![]()
Kaut gan man vislabāk patīk situācija, ka "kreklu mainītājs" dižķibeles dēļ paliek ar "cauru kreklu" un jāizšķiras vai nu par saņa seksošanu un "caura krekla lietošanu" vai tomēr "lāpīt cauro kreklu". ![]()
Dark_Side rakstīja:
tadsjautues rakstīja: es laikam tieshaam paarietu uz etalonu ja manejais taa riitu degvielu uz 100km, shobriid man iznaak zem 7 l/100, vai arii samainiitu to drapaku pret kaadu golfu
es ari ietu, diemzel man no majam lidz darbam (Mangalji - Ciekurkalns) ir 3!!! autosi viena virziena un 3 otraa!!! 2.40 Ls tikai par celju dienaa!!!! + 1,5h katra virzienaa! tas ir ekvivalenti cik apeed shii riima, bet komforts un laika ekonomija 0!
vai tiesham neviens nevar ieteikt ko gudru - paarmaaciit kompi, ko citu, nekas ka ies sudigak galvenais lai nerij 16-18l pa pilsetu!
Ko tu tur pārmācīsi, mācītāj?
Kompis rūpējas par to, lai motors darbotos optimālā režīmā un viss. Gan jau ka tādas amūrikāņu kastes kompis vispār atteiktos kaut cik sakarīgi darbināt motoru, ja tu sadomātu motoram sarīkot destruction derby, norubīt nost lambda zondes un nogriezt zupu, sak' paskatīsimies, pēc cik ilga laika iznāks laukā kāds klanis režīmā "nemitīgi detonējošs motors".
![]()
Pirmais rakstīja: saderam, ka šo topiku izdzēsīs jau šodien
Mēs varētu saderēt ![]()
Tēma: audi 80 b4 raustās
Tā nav nekāda uzkāršanās
, lambda vienkārši nosprāgst un dod pārāk vāju signālu vai vispār nekādu, ko kompis iztulko, ka vajag dot zupu. Kāpēc no tā varētu slāpt... ![]()
Seene rakstīja:
msh rakstīja:
Un tā prosta, bez autoskolas, bez eksāmeniem..
BEZ autoskolas, AR eksāmeniem
A naskuj bez autoskolas?
Seene rakstīja:
uupis rakstīja:
Kaksis rakstīja: Pačukstēšu mazu noslēpumu - dabū LT tiesības un brauc ar LT numuriem bēdu nezinot.
LT tiesības tik viegli dabūt?
Vai tik nebija jābūt pastāvīgam iedzīvotājam lai dabūtu tās valsts tiesības kuras vēlies?
Nemaz ar ne. Pietiek ar labi motivētu biežu uzturēšanos, jo ES robežās darba vai mācību atļauja vairs atsevišķi nav vajadzīga. Dabū, piemēram, izziņu no kādas LT takšu kompānijas, ka gatavojies pie viņiem strādāt, bet viņi vēlas, lai tu iegūsti vietējās tiesības. tas tev nekādi neuzliks par pienākumu patiešām kļūt par taksistu, bet tiesības dabūsi.
Un tā prosta, bez autoskolas, bez eksāmeniem.. ![]()
Tēma: audi 80 b4 raustās
Kā tad tā uzkāršanās fiziski izpaužas?
A ja nu viņam ABK? Arī gofra pušu? ![]()
Kaksis rakstīja: Tie paaugstinātie apgriezieni ir vajadzīgi, lai izcirstu bmw... brīvgaitā...
Nebaidies, bembim ar parāvušos gāzes trosīti zem 3k nav ![]()
Tēma: Boras sadalene.
Kaksi lec podā, tam V5 nav nekāda sakara ar audī, ja nu vienīgi kaut kādos golfveidīgajos ar četriem riņķiem tāds ticis likts.
Centis_Nuudele rakstīja: To droseles stāvokļa slēdzi pārbaudījāt?
Bez brīvgaitas slēdzīša kompis uzgriež brīvgaitu starp 2 un 3 k rpm, lai vieglāk pārslēgt robus ![]()
Par cik krievu valodu protu ne pārāk labi, ar acīm pārskrēju pāri - tā fiška ir tāda, ka kaut kāda merša to plāksnīti var pa kapeikām nopirkt un izmantot iekš audī? Stiliņā arī lasīts, ka pirms daziem gadiem varēts nopirkt plāksnīti priekš audī par kaut kādu saprātīgu cenu, tikai diemžēl vairs nevarot.
Slinkais rakstīja: netaa ir daudz pamaciibu kaa to poci dabuut pie dziviibas, ar kontaktu nobiidi uz neizdilushu zonu. nekaa sarezhgiita
Davai, dod linku, gribu redzēt. Kaut kā šaubos, ka tur kaut ko diži var nobīdīt, jo tas potenciometrs nav arī diži garāks par iespējamo lāpstas gājienu. Labākajā gadījumā var nospekulēt uz to, ka pilnā ručkā kompis nevadās pēc tā potenciometra.