Kārtot: Augošā secībā

Tēma: TEHNISKĀ APSKATE REIZ DIVOS GADOS, KO TAUTA PAR TO SAK

modena rakstīja:

edijz rakstīja: C`mon. Ir kaut kāda statistika par to, cik ceļu satiksmes negadījumu notikuši tieši slikta auto tehniskā stāvokļa dēļ?

varbūt tādēļ kā TA ir katru gadu nav tik bēdīgas statistikas?

Pasaki vēl ka mūsu sodi un pravu atņemšana novērš braukšanu šmigā

Tēma: TEHNISKĀ APSKATE REIZ DIVOS GADOS, KO TAUTA PAR TO SAK

Ko jūs, "astoņgadnieki - desmitgadnieki" pīpējat? Jūsu pieminētās tačkas kak raz ir vieglāk nokaujamas un vecums te absolūti neko neizsaka Izsaka detaļu cena un tas, vai to piecgadīgo - desmitgadīgo nav ieķēris kāds ļoļiks - izlaiduma gada fans, kas knapi var atļauties savas piecgadīgās tačkas līzi bet ne detaļas, kuras ir vairākas reizes dārgākas kā tai divdesmitgadīgajai. Vienīgais ko izmaina tas gads ir to, ka desmitgadīgai tačkai ir stipri mazāka iespēja ka tai būs pusizjukusi bundža, nekā divdesmitgadīgai, kaut gan korejieši cenšas pierādīt pretējo

No viedokļa par vispārējo mašīnu stāvokli es būtu pret, bet pie fakta ka mūsu TA nav objektīvas, es esmu PAR. Jūs laikam esat piemirsuši, ka TA ļoļiki dala vieniniekus un divniekus vairāk atkarībā no garastāvokļa un par profesionāliem viņus nosaukt nevarētu. Ja mūsu TA darbotos kā angļu MOT [kaut gan tur ir otra galējība, cik var dzirdēt], kas izfiš pēc grāmatas, vēl varētu piekrist, bet nevis tā, kā tas notiek pie mums. Un jo vairāk, nav jau nekāda proba to nakļeiku nopirkt

Tēma: A6 2,8quattro

kasinsh79 rakstīja: Cena ir kosmoss

Bet tie beņķi, tie beņķi - āda izskatāskā pēc 500tkm

Ej nu ej - kādam nobraukuma jābūt, lai ādā vietās kur vairāk brucina pakaļu, rastos caurumi,bet vietās, uz kurieni noliek pakaļu, āda saplaisātu?

Tēma: Nedeg papildus stopiķis

Baslix rakstīja: Tā, nu vispār es zinu, kas ir +, kas ir - un kas diode ir pēc definīcijas kā tāda, ja kas. Lūdzu nevajag mētāties ar apvainojumiem, ja nepazīsti cilvēku!

Masa pie lampām ir 100%, nekad tur problēmas nav radušās. Vads stopiķim arī ir bijis pielodēts pie pareizās plāksnītes (masa, jā, tik tiešām masa!!) par + nemaz nerunājot.

Paldies par info, ka masa pie lampām ir tāda pati kā visur, kā man jau sākumā likās

Tik tiešām nezinu, kādēļ tas tik jocīgi uzvedās, jo viss jau bija tā, kā jūs skaidrojāt...

Muteres golfmašīnai arī viss bija jauki, tik man reizēm iekrita acīs, ka pēc motora izslēgšanas bezsakarā mēdz spīdēt pakaļas miglu gaismas diode [mk3 golfmašīna]. Nu kuj sņim. Pagāja vēl kādi pāris gadi, mutere sāka sūdzēties, ka reizem pavaroti nedarbojas. Izeju laukā, mutere piebrauc, skatos, aizmugurē disene, atjaucot izrādās, ka tam mēslam, kas lukturī kabinās, nopuvis masas kontakts

Tēma: cik jūsu audī ēd eļļu

uupis rakstīja:

Ronalds_ rakstīja: Es nezinu nevienu jaunu vai normālā stāvoklī esošu auto, kuram būtu jāpapildina eļļa starp eļļas maiņas reizēm.

Tev vienkārši nav bijis auto ar eļļas līmeņa devēju un attiecīgu informāciju uz priboru dēļa.

Kurš no abiem variantiem - tu uzskati, ka līmeņa izmaiņas par pāris milimetriem nozīmē motora nāvi jeb vai jaunajiem būmeriem bīdeļi tādi, ka pāris milimetri nozīmē eļļas trūkumu un nosprūšanu? Vispār normāliem motoriem starp abām atzīmēm ir vesels litrs

Tēma: cik jūsu audī ēd eļļu

uupis rakstīja:

Seene rakstīja: Piemirsi gredzenu nomaiņu. Labi izdilis zemapgriezienu dīzelis ar no cilindru sieniņām nenoslaucīto eļļu var pārtikt un griezties [b] kosmosā [/b] pat ar pārtrauktu degvielas padevi

Tēma: cik jūsu audī ēd eļļu

Uz redlainu iegriezies motoriņš ar visu degvielas padevi arī divos pukšķos noslāpst?

Tēma: A6 2,8quattro

recluse rakstīja:

Ir mocīts līdzīgs, tikai avants un ar pilnāku komplektāciju, bet bez mp3 gan, DE navigācija strādāja gandrīz perfekti, bet LV samērā bezjēdzīga ekstra.

P.S. Tā cena nav nemaz tāda limonāde, lai gan komplektācija laba, un piedziņa arī ir.

P.S.S. Priekš manis pa vecu/jaunu, vnk intereses pēc bija jautājums par mp3 un navigāciju, tipa kā ir citiem.

Kas pērk mašīnu lai brauktu, nevis nomainītu kārtējo kreklu, var nepažēlot dažus sotus un ībejā nosolīt RNS-E navi, kas nāk pēdējo piecu gadu audī, varbūt vienīgi sliktākajā gadījumā kaut kas vadiem jāpārveido [kaut gan skaņai un barošanai tur abiem ir parastais DIN aka "eiro" štekeris] vai kādi moduļi jāsamaina, bet izmērs tas pats 2DIN vien ir.

Tēma: A6 2,8quattro

recluse rakstīja: Tā navigācija arī reāli LV adreses atrod un kas viņam pārbūvēts, ka mp3 lasa? Pilnākā komplektācija bez lūkas un ar kkādiem kreisajiem lietajiem

Šī ir RNS-D navi, kurām latvijas karšu nav un arī nespīd. Tevis piesaukto nekvalitatīvo skaņas kompresiju laikam arī no šitā laikam varēja izdabūt tikai ar ķīniešu mēsliem, kuri imitē mainītāju

Tēma: A6 2,8quattro

Kaksis rakstīja: muļķitroniks?

Kā kvatrõ var būt ar muļķutroniku?

Tēma: cik jūsu audī ēd eļļu

Starp abām eļļas maiņas reizēm ir bijis kāds defekts, kādēļ nācies pāris litriņus eļļas uzliet, bet savādāk nekādas eļļas līmeņa krišānās novērotas netiek par spīti tam, ka 1998 kubi tur ir izdiluši par kādiem diviem litriem

Tēma: Pērku Virpu metāla apstrādei

Sretsked rakstīja:

Krīze ir tādiem lohiem, kā tu, galvās, kuri tik auro par to. Patiesība ir tāda, ka notiek dabiski procesi.

Pēc šādas definīcijas arī autoavārijas, kurās iet bojā bariņš cilvēku, arī ir dabiski procesi

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Smukā ātrumā pazuda tas leišu topiks

Tēma: SIA LOCO iepirkšanās Stils.

Pirmais rakstīja: a tev kā ar to sia loco??? pasūti man sētu moška.

a es vakar beidzot noķēru to pamparu.... pavisam netīšām....

šis solījās tūlīt tūlīt saņemt algu un sākt maksāt.... es izvilku brīdinājumu (kas man bija līdzi) un iegrūdu šim parakstīt.....

tagad man atkritīs sludinājums latvijas vēstnesī...

pēc mēneša man kautkur vajadzēs dabūt izziņu, ka es esmu lezbiete un tad man būs tiesā viss bez rindas....

Nē, vajag sniegt tiesā ka kekss nemaksā un tāpēc tu tajā dzīvoklī gribi ierīkot geju bāru

Tēma: SIA LOCO iepirkšanās Stils.

Sviestc rakstīja: Labrītt!

Jauna diena ir klāt un liekam jaunu bildi iekšā....

Pirmais, kā Tev tur iet ar tiem īrniekiem

Ar dihlofosu izdzīt nemēģināji

Tēma: SIA LOCO iepirkšanās Stils.

Sviestc rakstīja:

Kaksis rakstīja: Inventārs - 500 Ls, izbraukšana uz notikuma vietu - 500 Ls + tavs auto vai naudas ekvivalents, darba stunda - 500 Ls cilvēkam (grupā 3 cilvēki).

Ar seku likvidāciju nenodarbojamies.

Tu jau varēji arī konkrētāku pakalpoju izcenojumu uzdrukāt, nu piemēram

gludekļa terapija uz Klienta vēdera 120Ls +PVN;

lodāmura terapija Klienta pēcpusē 150Ls +PVN

un t.t.

Klients šajā gadījumā būtu Pirmais

Tēma: Kur un par cik var novērst rūsu arkās?

Kaksis rakstīja:

visos tajos bošos, denso un hujenso ir vienas un tās pašas china komponentes

Datoru sastāvdaļas arī tiek stellētas ķīnā, taivānā, malaizijā vai tamlīdzīgās valstīs, bet tas nenozīmē, ka brendam nebūtu nozīmes - taisni otrādi, kaut kāda asrocka mātene būs ar lielāku nodegšanas iespējamību nekā kāda abit vai DFI mātene pat pie vienādiem čipsetiem

Tēma: Chrysler 300m motora kapitālais remonts.

[c]Kindzulis rakstīja:

Yetti rakstīja:

juutu- laaaps texts zudis...

Tēma: Vai ATV kvadracikli ir ok ?

Tad jau tur varbūt viss no puņķiem sastāv un otrajā bezceļu izbraucienā izjūk

Tēma: SIA LOCO iepirkšanās Stils.

Nemaksājot, tavuprāt, nepārkāpj?

Tēma: Kur un par cik var novērst rūsu arkās?

WALA rakstīja:

Hmm intersanti, droši vien tā ir UK saliktā Carina. Tādu gan nav nacies sastapties, vai aºī ja ir - tad laikam neesmu iedziļinājies.

Bet jā tā ir, tad nav brīnums - UK auto tas ir kaut kas "nepārspējams". Pat Toyota un Honda tos čūrātājus nespēj izmācīt strādāt kā pieklājas !!!

Nu te gan pie vainas ir bošs un fakts, ka koijota inženieri pieļāva, ka bošs tādu sūdu iedod - vismaz vizuāli parasts boša ģeņģeris, kādi atrodami deviņdesmito gadu audī, fofāgenos, opeļos, bembjos etc, vienīgi šokolāde tāda interesanta - it kā parasta boša šokolāde [bet mazliet savādāks izmērs, parastās šokolādes laikam bija par lielu], bet tai klāt tāds plastmasas sūds, kurā ir dažas radiodetaļas un galā štekeris ar trīs kontaktiem - un tas viss maksā kosmosu Bet nu nav vienīgā boša detaļa, kas sastāv no pāris niekiem, bet maksā kosmosu, mani šis boša faktors arī diemžēl skar

Tēma: SIA LOCO iepirkšanās Stils.

Man ļoti patīk dekša teksti un viss jau būtu labi, bet šajā valstelē ir viena nopietna problēma [nu neskaitot tūkstošiem citu ] - kad jādomā par nodokļiem un augstāko ierēdņu algām, tad jāskatās uz rietumeiropas valstīm. Kad jādomā par algām visādiem ārstiem, skolotājiem, policistiem, tad gan ne. Sanāk dubultmorāle Jo seviški tādēļ, ka šo nodokļu maksātāji pa lielai daļai ir tie ārsti, skolotāji, policisti.

Tēma: Chrysler 300m motora kapitālais remonts.

Kindzulis rakstīja:

par suukni ar tikai daljeeja taisniiba- suuknis ir zem viena vaaka ar kjeedi... un ar sameeraa iisu kalposhanas laiku- biezji liidz 100K izjuuk

Tur drīzāk bēda ir tā, ka tur tāds sūknis ir apvienojumā ar ķēdi - VAG 1.9 TDI ir līdzīgi, bet ar zobeni un kaut kā nevienam nerodas problēmas kopā ar zobeni mainīt sūkni, kā nekā siksnai pavisam cits resurss

Tēma: Kur un par cik var novērst rūsu arkās?

Kaksis rakstīja:

Nu kā lai tev izskaidro...

Prezi vienreiz izmanto un izmet - tas par japāņiem

To pašu prezi vairākkārt - audi

Kaut kā nav nācies manīt ka šajā valstelē kāds pat getzu pēc līzes beigām vestu uz šrotu un nevis censtos pārdot

Tēma: Kur un par cik var novērst rūsu arkās?

WALA rakstīja: P.S. Msh - ja nezināji, tad aftermarket ģēneratorus koyotam var nopirkt no dažādiem ražotājiem, un Audi tāpat, un jaunc ģenerators nemaksā tos 250 Ls.

Tā bija 1995. gada karīna. Tā kā tur bija šokolādei nopuvuši kontakti, man tos tomēr izdevās salodēt. Ja nebūtu izdevies, tad būtu šrotā piemeklēts kāds līdzvērtīgs normāls boša ģeņgeris. Un jā, tas pats Liro teica ka var jaunu ģeņģeri pa 120 ls dabūt.

Pierīgā varbūt kādi vecie civiki palikuši,liepājā astoņdesmitajos ražotos kantainos vairs manīt nevar.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti