Slinkais rakstīja:
joprojaam uzskatu ka pie mums HD tellis vel nav vajadziigs. nesen iepirku Ultra slim CRT teljuku. Ar S-video ieeju shii kamera raada izcilu atteelu. caur RCA gan sliktaak. 30gigabaitos salien 7 stundas best quality, kas ir pilniibaa pietiekami iebkuros apstakljos. iesleedzas arii aatri. DVD aparati ir daudz lenaaki.
un kraans man nav jastaipa. dazhi suudzas ka pa garu
Nu teliķis ta teliķis, vienalga tuvāko gadu laikā tev būs un tad tev diez vai DVD kvalitātes mpeg2 patiks skatīties. Nevari atļauties blu-ray rakstekli, pērc lielus cietučus, tie tagad ir lēti 
Seene rakstīja:
Tātad esi pirāts. Un pie tam nesaprātīgs. Par 30" monitora cenu var nopirkt 47" HD TV. Bet ja pietiek ar 32", tad ietaupīt ļoti daudz. Tātad staipītājs esi vien pats, ja skatoties "uz kompja", neredzi iemeslu iegādāties TV.
Bet tu jau arī neesi saprātīgāks - tu akli skaties uz collām, izšķirtspēja un attālums no ekrāna tev gan neko neizsaka
Priekš 720p nepieciešamo izšķirtspēju nodrošina jebkurš 17" LCD vai 21" CRT, kas nodrošina priekš 1080i nepieciešamo izšķirtspēju pie cik collām, neesmu pētījis, bet tavas iedomu 30 collas tur vienalga nav. Un kāpēc tas teliķis ir lētāks - nu kā lai nav lētāks ja nekvalitatīvāka matrica etc - nesāc strīdēties pretī - paskaties 20 cm attālumā uz viena ekrānu un otru un salīdzini pikseļu izmērus 
Vismaz audī C5 A6 iekš loga mehānisma bija iebāzts viss relejs, gan jau ka abiem B5 tas pats.
Nu un ko tas tev izmaina ka tā kaste sastellēta krievijā? Ja pieņem ka detaļas tās pašas un garantija tikpat ilga, cik garš tik plats - padomijā ražotā elektronika vai tad nebija apveltīta ar pietiekami ilgu darbamūžu? 
SD - Standart Definition, HD - High Definiton - en.wikipedia.org/...
Es slinko saprotu, viņš noteikti lieto vecus mazus ķīniešu televizorus un tad jā, smags viģiks kas neko nedod pretī. Un nav pamanījis ka mūsdienās viens no pagarinātājiem ir bezizmēra platekrāna teliķis dzīvojamajā istabā - jo lielāks, jo īpašniekam garāks krāns, un uz tāda DVD [un DVD kvalitātes digitālais saķiks] izskatās nožēlojami un visus kompresijas artefaktus var skaisti saskatīt

Ja vajag shēmu, še tev B5 manuālis spynet.lv/... 
nomiks rakstīja:
p.s. normālām fočenēm 10x15 formātā pilnīgi pietiek arī ar 3,2 megapikseļiem, ja kas!
Normālām 15x10 cm fočenēm pietiek ar 1 mpix pie noteikuma ka tas nav mobīlais [kaut gan dažs labs 1 mpix mobis arī dod ciešamu bildi]
3.2 ir ļoti daudz un es atļaušos uzskatīt ka ziepjutrauka optikai tie ir griesti,virs kuriem tā ir tikai izšķirtspēja bez seguma 
Pirmais rakstīja:
anonimikis rakstīja: kolēģim bija allroad.
reizi mēnesī kā minimums servisojās.
pusgadu izturēja, atrada citu laimīgo
remontos pa to laiku virs 1,5K Ls, 2 mēnešus auto servisā stāvēja.
kad es to pašu teicu par audī, tad man viss iauto uzklupa virsū ar tekstu "droši vien nopirka nojātu" (no salona jaunu) vai arī nejēdz apkomt
A varbūt "veiksme"
Brālēns divarpus gadus brauc ar bēdīgi slaveno 2.5 TDI, piedevām pirmā izlaiduma - šad un tad maina tur kaut kādas siksnas, bet savādāk brauc. Vēl joprojām neesmu jamu pierunājis beidzot noraut nost vienu vārstu vāku palūrēt, kas zem tā darās, vai jau tur nemētājas rokeri 
Pirmais rakstīja:
a viņam nevajag....
Tāpēc laikam arī nevajag.

Pirmais rakstīja:
msh rakstīja: Tālākā nākotnē es arī sev kaut ko līdzīgu pacentīšos sagādāt, bet nu tas tā. Nepatīk budžeta piekares uzvedība kad pulkstenis tuvojas divītim
opļā
poliuretāna bukses ir tieši tas, kas pietrūkst mizai, kurai jebkurā vietā grīdai cauri var izbakstīt skrūvgriezi
Tev jau neviens neliek savam renim likt poliuretānu

Tālākā nākotnē es arī sev kaut ko līdzīgu pacentīšos sagādāt, bet nu tas tā. Nepatīk budžeta piekares uzvedība kad pulkstenis tuvojas divītim 
Pirmais rakstīja: es esmu citēšanas ģēnijs? vai iauto????
karoč: msh tur kauko blablabla, un Pirmais teica;
Sviestcs netirgo plastmasas bukses, bet Sviestcs tirgo pirkstus, šaras, amīšus un citu kuiņu, ko tās plastmasas bukses izjās
sagaidīsim nākošo topicu - "uzliku poliuretānu, kur nopirkt dārgākās piekares detaļas manam antīkajam lūznim", tad arī dosim padomus no sērijas "kas īsti ražo oriģinālās detaļas"
Pirmais, pastāsti, kāda velna pēc saliekot cietākas bukses, kurām funkcija ir mīkstināt triecienus uz rāmi, nevis amartiem, būtu tam kaut kā jāietekmē amartu mūžs?
Un nekā cita jau tur tajā piekarē bez padsmit buksēm, diviem amartiem un diviem stūres pirkstiem arī nemaz nav...
Varētu padomāt ka centimetrs gumijas kaut ko milzīgi amortizē un aizvietojot to ar poliuretānu, vairs nekas neamortizētos 
Ā, aizmirsu piemest piemēru kas ir vairāk par tēmu - pakaļas tilta bukse - www.exist.ru/...
- interesanti kurš no apakšējā saraksta ir augšējais bet diez vai tālāk kā sešus zaļos vērtais lemforderis
Šo joku vēl neesmu izpētījis, kurš ražotājs ražoja visādas bukses priekš VAG. Par lemforderi es šaubos, bija B2q kkādas detaļas piekarē, kuras dīleris piedāvāt nevar bet lemforderis var...
Jā jā, pārmaksā dubultīgi kā tev valdiņš iesaka
Valdiņ, vai nu tu esi atrauts no realitātes, vai japānīšu realitāte ir savādāka
Bet tā kā tev patīk fantazēt par tēmām, par kurām īstas sajēgas nav, lūdzu viens piemērs - www.exist.ru/...
- detaļa ne par tēmu, toties ļoti uzskatāms piemērs - VAG ir dīlera cena detaļai, kuras ražotājs ir Sachs
Skaisti, vai ne - kastīte ar četriem riņķiem maksā vairāk par detaļu
Atkal piemērs - www.exist.ru/...
- augšā esošās detaļas ražotājs apakšējajā listā ir ar nosaukumu Reinz [bet vispār priekšā vēl liekams Victor] - tur, manuprāt, jāskatās uz mazāko cenu jo reālā veikalā tā blīve maksā kapeikas
Brauc vien, axel182, uz TĀDA līmeņa veikaliem kur ir vismaz 200% uzcenojums
Topika autor, ja baigi gribi poliuretānu, pieregojies @ vwmotion un kontaktejies ar lietotāju envy, šis tur tās lietiņas tirgoja.
P.N. Es brīnos, kāpēc Pirmais vēl nav ieteicis griezties pie sviestca
P.P.N. Neaizmirstam ka tur tās cenas manis iemestajos linkos ir tikai piemēram jo exist.ru tomēr ir krievu meklētajs 
Ideots rakstīja:
Sretsked rakstīja: MB RULZ !!!
vari rīt mūs apsveikt
www.mbclub.lv/...
Nu tad jau jārīko kāds lukšerī embē bērzdei pārtī 
Ak pareizi, gāzes iekārtām tak bija
Ar kāda veida degvielu mēģināsi savu ķīseli nokaut? 
Pirmais neveido šrotu?

vmartini, tam audī doķi ir kārtībā, pārrakstīt var? Nav sapuvis tā, ka ar pirkstu var izbakstīt sliekšņos caurumus?
Tas tā, ja nu šis tev tur vēl kādu laiku papūst un man uzrodas kāda kapeika pie dvēseles... 
scope rakstīja:
Da lab, nemuldi, servisā tieši tāpat var gadīties...
Ja servisā krata ar kratekli tad varbūt. Bet ja mierīgi pagroza sviras ar moņķirofku, tur jābūt vienīgi šmigā vai aklam lai nepamanītu beigtu sviru 
Ja būtu tie 80 lati tad pat varētu padomāt. Par cik nav tad nekā.

Ja viss ir labi, ko tur diagnosticēt?
Par ieteikumu par TA pārbaudes ļoļikiem var tikai pasmieties. Nesens piemērs iz dzīves vienam cilvēkam - nesaudzīgi ekspluatēts D2 A8 aizbrauc uz TA [bet tikpat naudu nesaudzējot[uz detaļām nesaudzējot
] remontēts] aizbrauc uz TA, TA iedeva divnieku par ieplīsušu miglu, par piekari neko. Nākamajā dienā sāk grabēt kaut kāda piekares svira...
Brauksim diagnosticēties uz TA? 
Vai vienkārši nokritusi kāda trubele 
Drīzāk nevis aizdedzes moments bet pretspiediena regulators, ar aizdedzi tam nav nekāda sakara 
Kas tam audī kaiš?
Tas gan vairāk sarunas uzturēšanai 