Ideots rakstīja: jūs esat nelabojami.
Varbūt ar, ka esat 19 gadīgi puikas ar lielu drosmi un tik muld.....
90tajos tā tikai bandas bruņotas siroja pa laukiem un trakas lietas darīja.
Var jau būt. Vismaz kaut kā nav nācies dzirdēt ka maniem radiem būtu bijusi kāda saskare ar to. Ir tikai viens sīkums kas tagad atšķiras no deviņdesmitajiem - tolaik nebija datori un internets, tagad ir. Tas jebkurā gadījumā piedos nelielu izmaiņu.
Nejaukt Pasaules Nabas satelītciematus ar īstajiem laukiem 
Kurš idiots divus ļitakus spertu?
P.N. Nav jau teikts ka detonators nostrādātu 
Ozz rakstīja:
vai ta jau paaris gadus atpakaļ vareeja ar 300 ls dziivot un veel dziivoklim atlikt
Nu pareizi, bez Pasaules Nabas nekas cits neeksistē
Pirmais rakstīja: korišiem savilaik bija ideja paņemt piekabi, piegruzīt ar dinamītu, uzlikt ļitakus un atstāt pietiekami nomaļā vietā...
Un?
Lai pēc tam varētu dinamītu vest tālāk piekabē, kurai ir metāla diski?

Ideots rakstīja:
Ozz rakstīja: msh ir students- stažieris
jams ir izmēģinājuma trusis, kastrēts
Atlikt d1ršanu

Nu, kas te notiek, šterns pat vēl spīd? 
Kindzulis rakstīja: p.s. nedraudziigajiem.lv- www.zip.lv/...
Automātiski redirektējas 
Ronalds_ rakstīja:
Jā, ASV sistēma nodrošina to ka bezsmadzeņu cilvēks nevar iebraukt tik lielās auzās kā pie mums, tomēr mūsu sistēma nodrošina vairāk iespējas tieši domājošiem un atbildīgiem kredītņēmējiem!
Cik % no visiem tādi ir? Puse ir?
Kindzulis rakstīja:
msh rakstīja:
Kindzulis rakstīja: pirms paaris gadiem par dziivoklja pirkshanu ar tevi neviena banka pat nerunaatu
Ja tas uz mani, tad šaubos
sorre aizmirsu studiju kriitus...
Gribi teikt ka pirms pāris gadiem ar vidējo aldziņu 300 ls nebūtu iedotas 12 štukas dzīvoklim? 
Jums abiem banānu vajag
Deksim par renismu, Pirmajam par atbildēšanu 
Eye rakstīja: Man vajag Audi oriģinālo (laikam) kalpaku. Laikam uz 15". Vienu gab.
Varbūt arī nevajag.
Bet ja kadam ir, tad es padomāšu vēlreiz.
Audī ar 15" bleķa diskiem nāca sākot ar B3 un C3 
Žiguļiem bija ļitaki un sekretkas? 
Kaksis rakstīja:
msh rakstīja: P.N. Ar ko atšķiras mana konstruktora plastmasas bāciņā ielietā zupa no tās, kas ielieta kaut kādā, teiksim, S600 mersī? Jā, pareizā atbilde - vienīgi ar oktānskaitli
Ar to, ka tādā mucā nekad nav vairāk par rezervi...
Tu droši vien runā par tām, kurām ir kārtīgi vārstīgie motoriņi, no kuriem normāls braucējs strebienu zem 15l uz sotaku nedabū un vienkārši ātri beidzas
Jā, bet man ir mazmotoriņš kas daudz nerij, tāpēc rādītājs zem puses reti nokrīt
Nu izņemot, protams, tos brīžus, kad izslēgta aizdedze
Tā, eju trīt cirvi, šonakt kaksis nāks manu bāku durt

Kaksis rakstīja:
msh rakstīja:
Kaksis rakstīja: Un sargiet arī bākas. Nepildieties savā rajonā, lai nevar nolūrēt. Neatstājiet auto ar bākas vāciņu uz pagalma tumšāko pusi. Un parkojieties uz apmalēm, akmeņiem, lai grūtāk palīst apakšā un izsist caurumu bākā.
Parkošanās uz bordām taisni palīdz - ja mans brīnums ir noparkots taisnā vietā, tad kuj apakšā palīdīsi, bet tā kā es to parkoju uz bordas, tad es ar visu savu "športa riepu" diezgan mierīgi varētu pa priekšu palīst apakšā un pa aizmuguri izlīst
Nu tavs auto jau varētu interesēt tikai diviem - tev un Tolmetam. Par pēdējo vēl varētu šaubīties.
Ko tolmetā ar zupu dara?

Kindzulis rakstīja: pirms paaris gadiem par dziivoklja pirkshanu ar tevi neviena banka pat nerunaatu
Ja tas uz mani, tad šaubos 
Pie mums angliskus manuāļus arī nevar nopirkt. Toties var nopirkt sūdīgi krieviski pārtulkotus haynes manuāļus 
SEA rakstīja: Skatos msh avatars atbilst viņam,- minoritāte...
Avatara minoritāte draud pāraugt par majoritāti
Ja apkārt sarastos lielāks procents msh'u, arī nebūtu slikti

Kaksis rakstīja: Un sargiet arī bākas. Nepildieties savā rajonā, lai nevar nolūrēt. Neatstājiet auto ar bākas vāciņu uz pagalma tumšāko pusi. Un parkojieties uz apmalēm, akmeņiem, lai grūtāk palīst apakšā un izsist caurumu bākā.
Parkošanās uz bordām taisni palīdz - ja mans brīnums ir noparkots taisnā vietā, tad kuj apakšā palīdīsi, bet tā kā es to parkoju uz bordas, tad es ar visu savu "športa riepu" diezgan mierīgi varētu pa priekšu palīst apakšā un pa aizmuguri izlīst 
Pirmais rakstīja: sekretčiki pļā
ja kāds akurāt gribēs noskrūvēt diskus, tad aizies paskatīsies kāda sekretka, aizbrauks uz rumbulu (vai dalanu) un nopirks atslēgu
efektīvāk par "sektetku" ir skrūvēt tos ripuļus nost un likt pa nakti zem spilvena
Vajag uzlikt tādu sistēmu kā sacīkšu mašīnām - katrs ritenis ar vienu uzgriezni un arī to, kas pati paceļ mašīnu

Varbūt vienīgi vēl vairāk reklāmu saliks 
Sretsked rakstīja: Ne pirkt, bet zagt.
KAD VARĒS LABOT POSTUS ?????
Nekad. Vismaz iauto nekad 
Ideots rakstīja: MB rullz, paši redzējat, vakar pat V8 SL 500 pa trasi brauca
Tomēr izdevās uzstumt?
