TDIOTS rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Es arī piekrītu viedoklim, ka Opel ražo normālas mašīnas.
man ar ira opelastra - ļoti normals auto
gadu nostavēja ( ar TA ) aizdzinu pēc jauna TA - aizsūtija hunaj -slieksnī caumuriņš , bākā caumurs ,stūres pirksc kirdik un kas nu vēl tur no stavēšanas nobeidzies ...
tagad tas opeļš stāu garāžā - gaida kad saņemšos viņā ~ls200-250 iegrūst , lai atkal varētu normāli stāvēt līdz nākamai TA
tāc lūk normāls autõõ
Līdz nākamajai TA tur no tā sliekšņa vairs nebūs ne smakas

Aigarcix rakstīja: Ja nemaldos nu jau kā gadus divus tas 25 un vecāks ir atcelts,maksā kā par atbilstošu svara utt kategoriju.))
Kas atcelts? Transporta līdzekļa nodoklis?
Ā, par visādiem beigtiem ģeņģeriem - opeļastrāts, tas kas rūsas karalis, pampst nost pie 8v borta sprieguma, bet koijota karīna [deviņdesmito gadu vidus celicas sedans] pie kaut kādiem deviņiem
Indukcijas spole arī var izbeigties - ja izbeidzas pati spole, noteikt vienkārši - bik ilgāk pastartē un apčamdi, ja caursisti tinumi, būs karsta 
Kaksis rakstīja: Ja diviem identiskiem dzinējiem ir dažādu ražotāju vadības bloki, tad viņi ir savstarpēji savietojami.
Elementārs variants, dārgais kaksīti - teiksim, bīdelis ar vienu kodu domāts lai tam būtu, teiksim, EGR un citas super duper ekoloģijas fīčas, bet otrs bez. Vai arī kas cits. Pirmajā variantā pinouti mainās garantēti, neņemos spriest, iespējams pat štekeris.
P.N. Tiem boša motronikiem, kas nāca uz volkswāgen un audī, bija arī kļūdas kods ar nozīmi "vadības bloks kaput"
Protams, kompja pašdiagnostika droši vien nav pilnīga, bet nu enīvei.
Einstein rakstīja:
msh rakstīja: Jūs abi dzīvojat aiz polārā loka un Einsteinam vēl varbūt ir zapiņš ar nestrādājošu pečku?
Aiz polārā? Nu no kuras pasaules malas skatās...
Nea, ar pečku viss ir kedā, bet kamēr salona siltums atkausē aizmugures logu, baigi ilgi jābrauc.
Īstenībā tas traucē, jo, ja ir uzsalis tāds ledus grumbulis, tad loga ščotka nevar pienācīgi veikt sev uzticēto uzdevumu, abet kasīt to ledu nost, savukārt, ir slinkums...
Es kaut kā nesūdzos, ka pa tām 5-10 min kad mans konstruktors sildās sildelements nespētu atkausēt, arī salā

Eu deks, Audī deviņdesmit komplektācijā "plika žurka" elektriskie spoguļi tomēr ietilpa, bet ja pareizā piedziņa, tad tām ekstriņām vajadzētu būt bik vairāk... Ja tev spoguļi nesilst, značit izdaudzīti/nopīzdoti un ielikti kreisie 
Ideots rakstīja: kā iznerrot blakussēdētāju lidmašīnā
1. Izvilkt Laptopu
2. Lēnām un domīgi atvērt
3. Ieslēgt
4. Pārliecināties, ka kaimiņš skatās
5. Ieslēgt Interneta Pārlūku
6. īsi pievērt acis, tad attaisīt un paskatīties lūdzoši it kā uz debesīm
7. dziļi ieelpot un atvērt šo LINKU
www.thecleverest.com/...
8. novērot kaimiņa sejas izteiksmi

Var tiešām redzēt, ka tu tāds servisu apmeklētājs, kas no tehnikas nekā nejēdz, esi
Ja tev tur tiešām ir sadalītājs - kā var kompis izzīlēt, kas notiek ar augstsprieguma daļu?
Kompis kaut kādas kļūdas dabūt no datčikiem nevis no katra sūda kas ir motortelpā
Svecēm pa ķēdīti tuvākais elements, kura atkošanos kompis saprastu varētu būt indukcijas spole, bet arī nav teikts, vai var, kādam varbūt var.
Intereses pēc - kas ražo tādiem vulvõ tos vadības blokus? 
Atklāji jaunu ameriku. Visas tās nodokļa likmes var aplūkot csdd mājaslapā.
Plēs nost
Man tikai plēve ir iemesls tam ka nav šādi salabots, bet es, atšķirībā no Einstein, bez divām svītrām iztieku 
Bet savādāk piekritīšu Deksteram 
Pasmīnēšu par līkroci
Palaid etku, paņem kataloga sadaļu, augšā pirmajā sešu ikonu apkopojumā apakšējajā rindā kreisā pusē ir ikona ar tabulas zīmējumu, tur izvēlnē Sprachauswahl un pēc izvēles valodu. Tev mīļā slāvu valoda tur arī ir, bet tad gan nāksies neunikoda progām ierubīt to pašu, savādāk būs ķeburi.
Siksparnis rakstīja:
msh rakstīja: Tur jau ir 3,6, sava laika M5 līdzi neturēja. Tikai retums...
Kāda viena vai diva Latvijā bija, tikai sapuvušas gan.
Tad jau arī noteikti nokautas.
Kaut gan pie tā, ka mūsdienās visam kam ir ierobežotājs uz 250 kmph, arī mūsdienās visas standarta emkas uz bāņiem kostu nost 
Ideots rakstīja: kas ir Lotus - Audi ?
Ja tas būtu audī, tad tur būtu rakstīts "Poršē" 
Tur jau ir 3,6, sava laika M5 līdzi neturēja. Tikai retums...
Mazāk vajag kost un vairāk vajag iauto lasīt

Leiši ne to vien spēj 
Nu kā - būmer ūber alles
Būmeri tak pērk lai citi skaustu, redzi - tu noskaudi un neļāvi būmeristam pabeigt jama kruto manevru.

Pilns ss ar plikām karburatormucām, golfiem, passātiem 
Nuļļuki ar kvadraciklu
