Caura kaut kāda shlanga vai gofra, ja jau kompis brēc, ka pārāk daudz gaisa...
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
P.N. Vācieshi savā vāciskajā wiki par savas valsts mashĪnām diezgan daudz tehniskas infas sarakstĪjushi
Nevis kā varžu ēdāji, kuri pie reņiem tikai sarakstĪjushi, cik jauns renis iztirsh CO uz kilometru un jaudas ![]()
TDIOTS rakstīja:
msh rakstīja:
TDIOTS rakstīja: manas fublas LV ienāca 'pod šumok' valsc iepirkumiem
dajebkurš importeris ( mī tūŪ ) lielu pasūtijumu gadijumos , paķer kko 'pa virsu' ko viņš ar to 'virsu' talāk dara- pārdo čomam pa 1/2pīrādziņu waj krietni uzvārās tas jau ir cic stāsc
bet nu eņīwej -lai nu par ko ?? bet jūsmot par renõõõ , līdzīgi kā par ikdienas autõ 'big 3'-MB.BMW,AUDI , var tikai galīgs fubloīds
P.S. japāņi , kā jau tikkai 'transporteris vulgaris' ārpus konkursa
Tu aizmirsi fofāgenu un opeli pieskaitĪt
ej na xunaj muckastniek , še V50 gulnis tiek cilāts ! & citas fublas 'poputno'
Neredzu to gultni ![]()
ValdisM rakstīja:
msh rakstīja:
Arnijs rakstīja:
msh rakstīja:
Kindzulis rakstīja: Msh: standarta muca...standarta aprīkojumā ar Cx kādu nu tas ir...un tik garu,īsu gaņģeni&difu kādu nu ražotājs uzlicis-aizmirsti...
ETKĀ ir sarakstiņš ar kārbām, neesmu gan atradis, jo neesmu meklējis bet zinu, ka ir Pameklē @ www.elcats.ru pārliecināsies par dažādu garumu kārbu esamību uz vienu modeļu vieniem motoriem
Tiem pašiem viena modeļa vienādas kubatūras dzinējiem ir dažādi kodi, kas nozīmē dažādas jaudas.
Ne gluži. Ja runa par 2l, tad 3A 8v 113bhp/170 nm, AAD 8v 115 bhp/168 nm, 6A 16v 140 bhp/180 nm. Uz B4 palika AAD, klāt nāca ABK ar elektronisko shprici un cipariem +/- kā AAD un vēl viens 2.0 mono ar 90 lopiem, kodu neatceros. Bet visai 1.8 varzai uz B2 un B3 iezĪmes vienas - ja karbulis, 88 vai 90 lopi, ja mono, tad 90, ja k-jets, 112. Lai arĪ kodi padsmit vismaz.
neesi wikipēdiju pārlasījies.
Nu neies 2.0 muca uz 236km/h, vnk neies
Samierinies
Wiki tehniskai infai netiek izmantota
Vairāk gan lai palasĪtu par kaut kādu vēsturi vai vienkārshi apskatĪtos, kā izskatĪjās tā un tā tarataika ![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Gribēshu redzēt, ko tā digitālā televĪzija dos, ja neskaita nepiecieshamĪbu iepirkt kaut kādas papildus kastes. Kad pēc n gadiem lĪdz liepājai atnāks un nolikvidēs analogo, tad laikam būs prosta variants to čaiku, kas otrā istabā pūst, izmest un kompim iespraust attiecĪgu tv karteli ![]()
batka rakstīja: Pļa kas pa aunu.Tagad tu stasti ka max/V atslega ir varstu skaitsD.Tev par parsteigumu varu pateikt ka tur bus vajadzigi zirgspeki un nejau kaut kadi 140Un pokuj cik varsti
Tieshām, kas tu esi par aunu
Neesi gadĪjumā no tiem, kuri piesprādzējushies jūtas neērti un nav sanācis dažas reizes kaut kur ieskriet?
Tad vēl varētu saprast
Neko vairāk te piebilst nav tolka, tāpat tuksha runāshana ![]()
Arnijs rakstīja:
msh rakstīja:
Kindzulis rakstīja: Msh: standarta muca...standarta aprīkojumā ar Cx kādu nu tas ir...un tik garu,īsu gaņģeni&difu kādu nu ražotājs uzlicis-aizmirsti...
ETKĀ ir sarakstiņš ar kārbām, neesmu gan atradis, jo neesmu meklējis bet zinu, ka ir Pameklē @ www.elcats.ru pārliecināsies par dažādu garumu kārbu esamību uz vienu modeļu vieniem motoriem
Tiem pašiem viena modeļa vienādas kubatūras dzinējiem ir dažādi kodi, kas nozīmē dažādas jaudas.
Ne gluži. Ja runa par 2l, tad 3A 8v 113bhp/170 nm, AAD 8v 115 bhp/168 nm, 6A 16v 140 bhp/180 nm. Uz B4 palika AAD, klāt nāca ABK ar elektronisko shprici un cipariem +/- kā AAD un vēl viens 2.0 mono ar 90 lopiem, kodu neatceros. Bet visai 1.8 varzai uz B2 un B3 iezĪmes vienas - ja karbulis, 88 vai 90 lopi, ja mono, tad 90, ja k-jets, 112. Lai arĪ kodi padsmit vismaz.
TDIOTS rakstīja: manas fublas LV ienāca 'pod šumok' valsc iepirkumiem
dajebkurš importeris ( mī tūŪ ) lielu pasūtijumu gadijumos , paķer kko 'pa virsu' ko viņš ar to 'virsu' talāk dara- pārdo čomam pa 1/2pīrādziņu waj krietni uzvārās tas jau ir cic stāsc
bet nu eņīwej -lai nu par ko ?? bet jūsmot par renõõõ , līdzīgi kā par ikdienas autõ 'big 3'-MB.BMW,AUDI , var tikai galīgs fubloīds
P.S. japāņi , kā jau tikkai 'transporteris vulgaris' ārpus konkursa
Tu aizmirsi fofāgenu un opeli pieskaitĪt ![]()
Tēma: benzīna cena 0.27Ls
Zaļais saucas "izdegshana"?
Varbūt labāk vajadzēja ņemt airus, nevis elektriskos logus? ![]()
ValdisM rakstīja:
batka rakstīja:
msh rakstīja: Īsā shportiskā kārba, ko tu gribi? Kaut kādiem B2 mazmotorkvatro redlains iestājas jau pie kādiem diviem sotiem
Man gan ir tāda diezgan dziļa pārlieciiba, ka tā bija opcija, vismaz bezpiedziņām. Varbūt kļūdos.
P.S. Audi dohc motoriņiem redlains ir septiņas shtukas, ir pat dzirdēts, ka esot septiņarpus, nevis parastie ohc motoriņu 6,2
Tikai nevajag ka ar kaut kadiem suda 140 lopiem var ieskrieties 236 km/h.Varbut no kalna un ar ceļa veju(orkanu)no muguras
da nemokies, tu tāpat viņu nepārliecināsi.
Viņš nemaz nav mēģinājis, bet zina ka var.. rēķina tikai pārnesumu attiecības, apgriezienus un dabū ātrumu ar kādu vajadzētu iet.
Un nemaz nezina, ka ir ļôti ļoti grūti ar parastu vecu 2,0 dzinēju dabūt paātrinājumu no 190 līdz 200km/h, savukārt paātrinājums starp 200 un 236 vispār principā ir utopija.
Nemaz nemaz
Man jau nav tavi sapņu japānĪshi, lai nemēĢinātu
Un vēl viens, kas neredz starpĪbu starp v2 un v4 [ar to domājot vārstu skaitu uz katlu] darbĪbu
TūlĪt nosaukshu vēl vienu lietu, ko jums ar putām uz lūpām noliegt
- B3 2.0 16v kož nost B3 2.3 10v. Tas nekas, ka visādu jaunieshu rĪkotos dragreisiņos tā ir realitāte - cita lieta, ka to 16v [6A/ACE] ir maz.
Un visbeidzot - divdesmitgadĪgu motoru stāvokļi ir dažādi. Ir gadĪjies braukt ar tiem pashiem 2.3 10v NG, kuri iet sūdĪgāk par manu gļukaino motoriņu.
P.S. "Pārnesumu attiecĪbas un apgriezieni" - kā tu domā, kāpēc max jauda ir pie konkrētiem apgriezieniem, kas nav redlains? ![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Kindzulis rakstīja: pljac "ko tas plikais radījums uz aizkaru stangas tāds tramīgs...."
+1 ![]()
P.S. Tie tevis nosauktie "pusputējushie autoradĪtāji" apvienojās trĪsdesmito gadu sākumā
Esoshais audĪ tikai izveidots ar vw roku no tā, kas pēc kara bija palicis pāri.
Palasi tak wiki
Ir, protams, shis tas, kas tur nav aplūkots, bet tās ir sĪkas detaļas.
Tas piekopējās klāt, tur bija mashĪnas bildĪte
Audis bija pastāvĪga marka 1910-1945. Un tad pārdesmit gadu tukshums. Reanimēts, jo DKW bija "divu taktu garsha" no kuras vajadzēja tikt vaļā
Bet vismaz n reizes labāks liktenis kā maibaham.
Tēma: benzīna cena 0.27Ls
"nav runa par REDLAINU, bet par reālu apgriezienu ierobežotāju, kas tavai merivai nostrādā pāris reizes vienu dienu gadā, kad tā iebrauc tehniskajā apskatē...."
Ble shitik labi pateikt...
![]()
Tēma: Minets.Un pēc tam.
Pirmais rakstīja: man jautājums.... vai topicā aprakstītajiem personāžiem tiešam bija seksis? ja bija tad kāds un cik reizes?
un kādas krāsas svecīti topica autors turēja?
Vēlies uzzināt, vai ieksh pežo var būt sekss? ![]()
Tēma: Minets.Un pēc tam.
demo rakstīja: Nu ljoti labs topiks..vemt rauj..dabas draugs atradies..
Droshi vien nevis dabas draugs, bet zemes Īpashnieks ![]()
Viss slēpjas max jaudā, apgriezienos, pie kādiem tā jauda tiek attĪstĪta un kārbas saskaņotĪbā ar iepriekŠējajiem diviem, tikai tu to negribi saprast, lai arĪ pats nosauci piemēru, kur motors ar pārāk Īsu kārbu uzgriež 220
P.S. Kas ir "japāņu nemotors" - kaut kāds gondas 1.5 vai 1.6 vteks ar max jaudu 150-160 lopiem kosmiskos augstumos?
![]()
Tēma: benzīna cena 0.27Ls
Eu pļē, tas tak ir nopietni - uzliekot bezizmēra ļurbu varētu uzgriezt uz diviem sotiem
![]()
batka rakstīja:
msh rakstīja: Īsā shportiskā kārba, ko tu gribi? Kaut kādiem B2 mazmotorkvatro redlains iestājas jau pie kādiem diviem sotiem
Man gan ir tāda diezgan dziļa pārlieciiba, ka tā bija opcija, vismaz bezpiedziņām. Varbūt kļūdos.
P.S. Audi dohc motoriņiem redlains ir septiņas shtukas, ir pat dzirdēts, ka esot septiņarpus, nevis parastie ohc motoriņu 6,2
Tikai nevajag ka ar kaut kadiem suda 140 lopiem var ieskrieties 236 km/h.Varbut no kalna un ar ceļa veju(orkanu)no muguras
Kā redzi tam tavam "reiz bija audĪ" pietika ar "sūda 133 lopiem" lai aizgrieztu lĪdz redlainam, lai arĪ standarta 8v motoram max jauda ir kādu Štuku zemāk ![]()
Tēma: benzīna cena 0.27Ls
Master_D tu tajā savā žurnālā arĪ visādus nepārbaudĪtus datus un materiālus publicē?
Tā lapele jau tāpat ir diezgan neuzticama un reizēm ražotāji mēdz piedāvāt vairāk par vienu kārbu... vismaz VAG...
![]()
Īsā shportiskā kārba, ko tu gribi?
Kaut kādiem B2 mazmotorkvatro redlains iestājas jau pie kādiem diviem sotiem
Man gan ir tāda diezgan dziļa pārlieciiba, ka tā bija opcija, vismaz bezpiedziņām. Varbūt kļūdos.
P.S. Audi dohc motoriņiem redlains ir septiņas shtukas, ir pat dzirdēts, ka esot septiņarpus, nevis parastie ohc motoriņu 6,2 ![]()