Biideklis rakstīja: nedomaaju, ka seenjojot gadaa var norulleet 50k, tad jaabrauc augu diennakti.
Doma bij pieraadiit visaadiem idejotiem, ka it kaa suuda 2 litru starpiiba pateerinjaa gala iznaakuma nemaz tik maza nav, kaa liekas.
Vismaz man. Jo man ir taa, ka shis auto iet 2reiz labaak un eed tos divus litrus mazaak kaa ieprieksheejais autinjsh ar tiem niikulja 100 zirgiem. Tikai esoshais ir shaa gadsimta, a ieprieksheejais bija 98 gada. Nenoliegshu, ir patiikami.
Tev to nesaprast, jo tev liekas ka aizveesturisks audi ir pilniibas virsotne
Saskaroties ar pēdējajos desmit gados ražoto mašīnu problēmu kaudzi, cilvēkos rodas divi iespaidi - lielākajai daļai "tikai jauns ir labs" - ko cenšas ieborēt ražotāji, tev tas gods godam jau ir ieskalots, vai arī tieši pretēji - turēties pie tā, kas ir labs, kā teica Ideots, taisīts cilvēkiem
Nekad neesmu teicis, ka vecie audi modeļi būtu kaut kāda pilnības virsotne, bet no pāris aspektiem tomēr ir - pirmkārt, tur ir salīdzinoši maz elektronikas, un tā pati ir kvalitatīvs Bosch ražojums, kā arī nav piebāzts ar nevajadzīgu elektroniku, otrkārt, izturīgi un lētas detaļas biezā slānī par saprātīgu cenu pat liepājā, par ūdensgalvu nerunājot
Par ekonomiju - kā būtu ar tiem pašiem vecajiem 1.9 TDI un R5 2.5 TDI?
To ekonomijas rādītaji nav sliktāki kā tiem jaunajiem širpotrebiem, par kuriem tu kaifo. Vēl vairāk - tā kā tur nav sabāztas visādas nevajadzīgas lietas, tad arī kalpo labāk - piemēram, EGR uz 2.5 TDI sāka likt no 1995. gada, negatīvās sekas ir labi saskatāmas. Protams, tiem, kas grib paņemt mašīnu un maukt, tiem labāki ir šī gadsimta modeļi - pa īstam tā stulbā sacensība starp ražotājiem uzkurinājās tikai šijā gadsimtā - paskatieties kādā kosmosā aiziet RS, ///M, kaut kādu porsche un meršu topmodeļu jaudas 