Šovakar atkal lukoilā prieki - 1,1l vairāk
![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
P.S. Kā 1.2D var būt ar 53 lopiem?
VAG 1.6D bija ar ~50 un 1.3 benzīns ar kaut kur tikpat...
VWfans rakstīja: Ford C-Maxim ar 2 litru 136 zirgspēku dīzeļmotoru sestajā pārnesumā pie 90 km/h ir tikai 1600 motora apgriezienu. Motoru nedzird...
Kas notiek, kad vajag apdzīt?
VWfans rakstīja: Merivai 1,3 CDTI gan piektajā pārnesumā pie 90 km/h ir 2350 apgriezienu, un motoru nedaudz dzird. Šodien pārliecinājos, ka Meriva pa šoseju labi uztur ātrumu, teicami velk augšā pakalnos, bet švaki paātrinās. Starp Raunu un Bērzkrogu ar stipri piekrautu mašīnu ņēmos apdzīt kādu ar 85 km/h braucošu fūri. Pārliku no piektā pārnesuma ceturtajā, sekoja stiprs rūciens, bet ātrums pieauga gausi. Secinājums - ar maziem motoriem nevajag apdzīt saspringtās situācijās, kad ir šaubas, vai var paspēt !
Tas būtu kaut kas jauns?
Tikai tagad atklāji? ![]()
Tēma: cic auto
Skaists aparāts
Ļoti piemērots deksim - pilnpiedziņa un lāpsta, ar ko kūdru stumt ![]()
Kas tas tev ir par A6 ar tik sūdīgām bremzēm?
Vecās bremzes, ar kurām probas diezgan minimālas [ja neskaita triperiskās ufo bremzes
], vairāk vai mazāk gāja līdz 2k... Klasiskajam variantam 2x gadā eļļot/tīrīt vajag tikai tad, ja jau tur viss izrūsējis ![]()
Cirvim, vai kas tev tur bija, kalotkas un diskus maina nahaļavu? ![]()
Tēma: LAMBO durvju eņģes
Normālām eņģēm komplektā nāks kompresors ar šlangām, ar kurām automātiski nopūtīsies ūdens?
![]()
Un tā tik uz leju...
Vispār interesanti - jau 1997, gads, bet vēl žurka... Biju pat piemirsis, ka to ērmīgo aparātu ražoja arī deviņdesmito otrajā pusē...
Ja trāpītu, tad zvanītu
P.S. Man ir konts pie jamiem, tur tad arī paretam pārskaitu kādu kapeiku, kas automātiski atvelkas.
Peksiic rakstīja: staasts par banku.
Te vienu kolēģi regulāri tirdīja, laikam, ge money, zvanot "vai jūs esat tomēnes samaksājis, bla bla bla", nākamajā dienā pazvana cits
Man pašam ir neliels patēriņa kredītiņš unibankā, pēdējo pusgadu katru maksājumu nokavēju par mēnesi, man tikai sms atsūta
Labi, būs kaut kad jāiečeko pastkaste, tur mošk kaudze ar vēstulēm ![]()
Viens procents?
Joptv...
Nekas, pēc dažiem mēnešiem būšu to skaitā ![]()
nomiks rakstīja: piekrītu Seenei
Ar karti ir nevien izdevīgāk, bet arī ērtāk - var pieliet bāku "līdz lūpai" nevis tikai, piemēram, par 10 Ls (kā to dara msh). TAd jārēķina, cik vēl varēs bākā ieliet un traki ir tad, ja samaksāto degvielu nav kur ieliet, jo sanāk pārrēķināties
Tak atpūtini acis, no papīru smērēšanas nogurušas, nespēj atšķirt "1" no "2", sarakstīsi vēl savos papīros muļķības
Kā tas ir - "piegāžu līdz lūpai" - tā ka pats, vai vismaz, labākajā gadījumā, tikai cirvis noliets?
Turpinoties tagadējajām cenu tendencēm, ja pasākšu lieties pa 40, nevis 20, spīd līdzīgs variants - man tak bāciņa tikai 68l
P.S. Naskuj reds nevar nolikvidēt to tizlo "reset" ikonu... ![]()