Uggga rakstīja:
msh rakstīja:
Tu varbūt paņem vispirms izmēri?
Kas jāmēra?
Ātrums
Tēma: S60 vs S80
Uggga rakstīja:
msh rakstīja:
Tu varbūt paņem vispirms izmēri?
Kas jāmēra?
Ātrums
boliks rakstīja: Varbūt kāds ir redzējis pārdošanā esot tāda fiška tjipa radio uztvērējs ar USB pieslēguma vietu, kas barojas no piepīpētāja. Sarakstot USB mp3 failus un piekonektējot to, tā raida radio signālu tevis izvēlētajā frekvencē, līdz ar to ar minimāliem līdzekļiem tiek atrisinātas problēmas ar ASV frekvencēm cena esot aptuveni 18 ls.
Vēl viens idiņš ar sūdīgu dzirdi...
Tēma: Meklēju Skaļruņus.
Palaidniex rakstīja:
msh rakstīja:
Tavos ideālajos apstākļos vienkārši iestātos klusums Basiem ar to arī pietiek, dārgais zinošais cilvēk Protams, tev, kā jau riktīgam akustiķim, gan istabā, gan mašīnas grabažniekā ir vēl kāds rūceklis, un tad, protams, maini tumbām vadus kā gribi, rūceklis kā rūc, tā rūc, un basi nezūd
Protams, ka skanējums mainīsies, mainīsies lokalizācija, būs visvisādīgākās fāzu nobīdes utt, bet basi nekur nepazudīs. Tas arī būtu Tevis nosauktais klusums.
Un tas, ko daudzi uzskata par labu skanējumu (marketinga vai "zinošo čomu" padomu iespaidā" bieži vien ir galīgi nepareizi saregulēta sistēma...
Vēlreiz atkārtoju - visu šito klausīties no "specialista", kas pērk nokaķi maisā, kā arī nespēj pārbaudīt, kas tieši viņa "Dzidriņas megasistēmā" ir bojāts un dod čerkstoņu...
Tākā - puikiņ, nesatraucies, par šo tēmu es zinu pietiekami daudz, lai Tev bez sircapziņas pārmetumiem teiktu - aizej labāk pabaro savu kāmi...
Es redzu, ka tu tiešām esi viskautko saklausījies no visiem, kam nav slinkums ar tevi runāt, bet dzīvē vai nu neesi pārbaudījis, vai arī vienkārši zilonis pa ausīm bradājis
Par tādu cilvēku eksistenci gan nebrīnos - muteres golfmašīnā, piemēra, jumta abšivka [man] gandrīz pie auss ņerkst, ja sanāk ar muteres golfmašīnu braukt, krīt uz nerviem, jama nemaz to nedzird... Piebilde par "labu skanējumu" laikam domāta, ka tumbām nemaz nav jābūt pareizā polaritātē, tur tik tādi idiņi kā es sarakstījuši plus un mīnus zīmes
Par kaut kādiem kaķiem maisā - kā jau n reizes atkārtoju, tas bija sen [bet nepielec...
], kā arī vēl tāds sīkums - es vispār šaubos, ka arī tagad tajā veikalā - liepājas sakarīgākajā elektronikas detaļu veikalā - var kaut ko paklausīties. Tā nav rīga, kur visādi izlepuši gudreļi grib, lai pārdevēji viņiem klanās līdz zemei. Protams, ja tas būtu tagad, tad es būtu tos pļurņikus aizvedis atpakaļ uz veikalu - ja tas būtu tagad.
Un visbeidzot - man tas ir dziļi P0HUJ, saproti? Trīsdesmitnieces čarkst, deviņdesmitnieces nečarks. Trīsdesmitnieces prioritātes ziņā ir diezgan tālu aiz kompja, kurā vajadzētu sabāzt šādas tādas lietas pa pāris sotiem, bet kompis aiz mana brīnummobīļa, kur situācija ir līdzīga, bet ar naudu sūdīgi... Un deviņdesmitnieces vienalga ir labākas, vienīgi būs kaut kad jāsalabo mani abi U-7111 ![]()
Labs rīts centim
Cik tonnas salātu šodien jāmazgā? ![]()
Tēma: Meklēju Skaļruņus.
Palaidniex rakstīja:
msh rakstīja: Netirs pats, ja nezini
Un to saka pilsonis kas nopērk skaļruņus nepaklausoties... Un kas nespēj pārbaudīt vai viņā akustikā iemontētais pasīvais filtrs nav nokūries...
msh - ja gribi kaut ko nebūt uzzināt par skaņu un skaļruņiem, vismaz kādu grāmatiņu palasījis būtu par teorētiskajiem elektroakustikas pamatiem vai papļāpājis ar zinošākiem cilvēkiem...
Tikai teorētiski tie basi pazudīs, jo skaņa neizplatās ideālos apstālķos un skaņas viļņi tieši nepārklājas, lai to pretfāzes nodzēstu viena otru
Tavos ideālajos apstākļos vienkārši iestātos klusums
Basiem ar to arī pietiek, dārgais zinošais cilvēk
Protams, tev, kā jau riktīgam akustiķim, gan istabā, gan mašīnas grabažniekā ir vēl kāds rūceklis, un tad, protams, maini tumbām vadus kā gribi, rūceklis kā rūc, tā rūc, un basi nezūd ![]()
Tēma: Meklēju Skaļruņus.
ValdisM rakstīja:
msh rakstīja: Pat biezās auses piefiksēs ka basu nebūs
samaini vietām savas S-30B tumbas aizmugurē pieejošā vada dzīslas - un dzirdēsi ka atšķirības nav nekādas.
Ir mainīti vadi gan deviņdesmitniecēm, gan trīsdesmitniecēm, gan tiem pļurņikiem, kas manam brīnummobīlim atrodas uz pakaļējā plaukta - protams, ka starpība ir. Un mainīti tieši tāpēc, ka liekas, ka kaut kā pietrūkst. Vienam apmaina otrādi, "aha, ir" ![]()
Kindzulis rakstīja: piss nauhj siikpirdi ja esi po zjiznji apdaliits- nu nevajag ar to lepoties...
msh- tas uz tevi
Apdalīts - tas nozīmē - nav vakarā viens 0,5 ko izraut? ![]()
Piebaldzens rakstīja: Ir dzirdeeta versija, ka CP pastiprinaatu uzmaniibu piesaistot komkreetu marku auto. Tipa MB, BMW, AUDI, jo esot itkaa izkristalizeejies videejais aritmeetiskais konkreeto marku brauceejs... mani piem. ar Renault staadina LJOTI reti un arii tikai t.s. kopeejo ablavu ietvaros - nesen Ropazjos iebraucot no Siguldas puses, aptureeja, pat iisti dokjus nenocjekoja un palaida valjaa... Taa pat par aatrumu... NEVIENU reizi neesmu maksaajis par aatruma paarkaapsjanu, lai gan ir bijis ~100 km/h
Tas tāpēc, ka tev tas 100 kmph ir tikai uz SPJIDOMETRA ![]()
Seene rakstīja:
Jaunībā ir gadījies. Tagad trubā nepušu principā - t.i. labprāt iepūtīšu tad, kad satikšu mentu, kurš to piedāvās atbilstoši likumam, nevis kā pašam ērtāk. Tādus neesmu saticis, bet uz ekspertīzi vest ir tikai draudējuši, draudus rezlizēt nevienam nav pieticis drosmes.
Kā tad ir pēc likuma?
Vispirms krīt tev ceļos un ļoti lūdzas, kamēr Sēnes kungam labpatīkas iepūst? ![]()
Ja nav, tad neatbilst reflektori. Tādus arī var atsevišķi nopirkt, Ozz? ![]()
Tēma: S60 vs S80
Cēlonis - Volvo Personvagnar AB
Tāpat kā Audi AG vēlējās, lai es ticu, ka braucu pa 5 km ātrāk ![]()
Pirmdienis rakstīja:
smaidiigais rakstīja: vācijā ir vienkārši, pie mums - nav?
tieši tā, no fotokameras par 30 K sagaidu, ka tā var nofotografēt arī Mūli.
Virs +30 km/h lai dod arī punktus un lai būtu Mūļa noteikšana.
Nez ko tu teiktu, ja tavu mūli noteiktu pie +100... ![]()
Tēma: S60 vs S80
Cik ok ir braucot pa tādiem ceļiem, kas sastāv tikai no ielāpiem, neprasās pēc četrām zapaskām?
Un cik ok pēc tam ir servisā, zinot, ka vismaz B5 priekšējā piekare izmaksā vismaz 2x dārgāk kā B3/B4?
vmartini spidometra kļūdu uztaisa ražotājs
Jautājums, kādu, un cik lielu.
Tēma: NAFTA 100 !!! IR !!
Seene rakstīja:
P.S. Minējums, bet tevis neskaitītā elektrība varētu pat sastādīt lielāko izmaksu daļu.
Jamiem tie automāti ir kaut kādi baigi sūdīgi?
Man 1,5kw tējkanna litru ūdens uzsilda kādās piecās minūtēs, tātad bik mazāk kā santīms. Pieņemsim, ka jamiem tās kastes apēd 2x vai 3x vairāk elektrības - vienalga kosmoss ![]()
Tēma: S60 vs S80
druknais1 rakstīja: R17, R18 bendē ritošo? Vizuāli skatās labāk nekā R15.
Nu bet protams. Ne jau par velti pokemoniem.lv domubiedros diskusijās regulāri kāds prasa, kur lētāk nosēdināt, kur lētāk nopirkt super duper izmēru ļitakus ar mizām... Jo skaisti izskatās... Man arī patīk spēlēs vai filmās zemas mašīnas ar baisiem ļitakiem, bet dzīvi no spēles vai filmas vēl spēju atšķirt ![]()
Tēma: NAFTA 100 !!! IR !!
Seene rakstīja:
STALINS rakstīja: uz kafju
Ā, forši... Kad aizvedīsi ekskursijā uz Statoil kafijas plantācijam? Bet nu pat tad, ja nav iepirkuma cenas, tomēr ir līdzvērtīgs rādītājs - ražošanas pašizmaksa.
Cik maksā viena tā staķika sūda kafija - nebija tuvu latam?
Un cik maksā tas trauķelis + pāris karotītes kafijas + ūdens [elektrību, lai to ūdeni uzsildīt, neskaitīsim]? ![]()
Ozz rakstīja:
msh rakstīja: Nu tieši tā, tas ir vulvo, ar kuru ******* Lanžeri tātad jāmetina? Pats teici, ka labi iet un ka derētu ar katafalka virsbūvi un piedevām esot viegli stūri pārlikt Uz priekšu
to nevajag...
nojaats liidz skabargaam...
dzineejs it kaa labs....paareejais fubļa....
pamegjini atrodi universaali sakariigaa kondiicijaa...vinju nav...
Un tu tās "skabargas" savam liksi... ![]()
Ai, ble, atcerējos, ka q un bezpiedziņai savādākas bākas
Man tāds čujs, ka, kamēr grabažnieka abšivka, kuru vēl ne reizes sev neesmu uzlicis, mētājās darbā, kāds tai nav kādu gabalu nocirpis
Tāpēc gribu apskatīt tāda grabažnieka bildi vai abšivku, tikai, paskats, ka liepājas šrotos, protams, tādas nav...
Sretsked rakstīja:
msh rakstīja: Eu deksi, tev bija A90q vai B4q?
Protams, ka A90Q...nu kas par idiotiskiem jautājumiem?
Plastmasas vai metāla bāka? ![]()
Nu tieši tā, tas ir vulvo, ar kuru pisties
Lanžeri tātad jāmetina?
Pats teici, ka labi iet un ka derētu ar katafalka virsbūvi un piedevām esot viegli stūri pārlikt
Uz priekšu ![]()