P.S. Tas nav kārtējais leišu makrofleksa meistardarbs?
![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
P.S. Tas nav kārtējais leišu makrofleksa meistardarbs?
![]()
Fartuks rakstīja: Un šitas vispābā ir kosmoss.
www.plus.lv/...
![]()
Ozz rakstīja:
msh rakstīja:
Ozz rakstīja: kaut gan- man domaat ka ar normaalu 70 pietiek lai opeli šitaa sakropljotu
Vulvo jūzerim liekas, ka visas pārējās mašīnas tādas sērkociņu kastītes vien ir
aizej paskaties vei es nestaavu pie tavaam durviim ar beizboleni
Laukā neviens vulvo nestāv, tātad arī neviena ozza aiz durēm nav ![]()
Ozz rakstīja: kaut gan- man domaat ka ar normaalu 70 pietiek lai opeli šitaa sakropljotu
Vulvo jūzerim liekas, ka visas pārējās mašīnas tādas sērkociņu kastītes vien ir
![]()
Tēma: Meklēju Skaļruņus.
TDI rakstīja: RRR ira tas saprātīgākais price/perfomance gājiens . Analogu raksturojumu 'axūnu brendu' akustika maksā nreizes dārgak
Lai nu kas bet akustiskās sistēmas no RRR ira godam
Taxshto Sviesct , saņem sevi rokās , un aizbrauc līdz Imantai
P.S.Arcusā skaļruņi nava tas labakais produkts
Padomju ražojuma varbūt, bet ne LR laikā projektētie mēsli. Nu varbūt tām kinozālēm ir bik labāks izpildījums, nezinu, mani tādas neinteresē, šauri specializētas tumbas.
Tēma: padomi par E46
bummerr rakstīja:
elektro rakstīja: vo vo vo sākās, tagad 136 hp ir biežāk nekā 150 hp, značit cits ecu vai turbo... pēc kāda engine code un kur tie rodami, jeb kā viņi atšķiras na glazo?
bla bla bla...
shitadu sviestu lasu pirmo reizi, pirmkart, visi sitie "gudrie" bmw dzineju paletes pazineji- ZB! skaidri bija teikts 2002.g. un uz augshu...
www.catalog.auto.ru/...
lasiet, lohi, un skolojieties!
autor- too much bullshit un ,skiet, bmw vispar nevajag, noperc golpu un pievienojies ganampulkam... neesi vel uz bmw e46 nobriedis
Uz būmeri vai tad ir jānobriest?
Man jau liekas, ka jānobriest ir uz nebūmeri, ilgi sev jāiestāsta "man nevajag mašīnu, ar kuru var svilināt vienu pakaļējo riepu un ar kuru slidenos līkumos var apsisties" kaut vai lai to pašu golfu nopirktu
P.S. Tā neprecīzā lapele catalog.auto.ru tiešām ir priekš lohiem, mošk visām markām tur nav tik neprecīzi, bet tomēr ![]()
P.S. Normāls štoperis, priekšējie lukturi izlidojuši ![]()
Kindzulis rakstīja: foto.delfi.lv/...
Tu savu citronu vai kas tev tur ir, arī gribi tāda paskatā? ![]()
RX-7 rakstīja: Ja, kas - man dzīvoklī ir 25kW/40A 3-fāzu ievads Un Latvenergo pieslēgšanas maksa bija tikai 9 Ls ar kapeikām (plus mani izdevumi atbilstoša kabeļa atvilkšanai no 40 m attālā TP)
Priekš kam tev dzīvoklī tāds? ![]()
Kanibaals rakstīja: Ko autors ar to "hibrīdu" domāja nevienam nekļuva skaidrs, hibrīds savas baterijas pielādē pilnas pats un cenšas tās pilnas arī turēt, 220v tur nemaz nav vajadzīgi. Vēl palasot par to Tesla sanāk, ka tam vajag 370v spriegumu, nav saprotams kapēc tik lielu. Troļukiem vados arī ir ~600v, bet šaubos vai motoram tik daudz vajag, tas tīri dēļ zudumiem tīklā.
Nav saprotams? Fiziku neesi mācījies?
Tam motoriņam ir 185kw jauda
Pie 370 voltiem tas nozīmē 500A strāvu - dīzeļa startera patērējamā strāva
Kas notiktu, ja tur būtu 12v?
- 15416A strāva, minot grīdā - cik resnus vadus vajadzētu, ar tauvas diametra vadiem pietiktu? ![]()
To jau var tā viegli pateikt - sasildi salonu un izslēdz
Paņem pie -15c ziemas laikā izslēdz motoru, redzēsi, cik ātri salons atdzisīs
Par to satuntuļošanos, kā kurai mašīnai uztaisīts.
Pļē, nu mana opera beidzot ņem iauto
Bija slinkums fisties, nu tas ir atkritis, tikai jānobloķē jaunās reklāmas ![]()
Sretsked rakstīja:
msh rakstīja: Bija viens kolēģis, kurš jūtīgas ādas dēļ audzēja bārdu, vai kaut kādos īpašos gadījumos ar matu mašīnu to bārdu nodzina Pašam slinkums biežāk kā reizi pa pāris nedēļām nodzīt - mošk jāsāk audzēt bārda
Eu Ozz, vakar bija cepšanās par cilindru čaulām - content7-foto.inbox.lv/... sameklē kādu
Tev jau vēl nekas tur neaug, tik dīgst.
Atbrauc apsties ![]()
uupis rakstīja:
Ozz rakstīja: atomzemuudenes darbiibas princips buutiibaa arii ir auhjenna vienkaarshs...
Aha un iedomājies reaktorus vieglajos un kas notiks pēc smagas sadurmes??? Viss vienkāršais reaktors izkūpēs gaisā ar paliekošām sekām...
Iztēlojies skatu - būmeris ar kādiem 150 kmph ieteš stabā un noslauka tuvākos kilometrus
![]()
Bija viens kolēģis, kurš jūtīgas ādas dēļ audzēja bārdu, vai kaut kādos īpašos gadījumos ar matu mašīnu to bārdu nodzina
Pašam slinkums biežāk kā reizi pa pāris nedēļām nodzīt - mošk jāsāk audzēt bārda
Eu Ozz, vakar bija cepšanās par cilindru čaulām - content7-foto.inbox.lv/...
sameklē kādu ![]()
Seene rakstīja:
Ozz rakstīja:
Seene rakstīja:
uupis rakstīja: Principā ja kādam izdotos iemānīt elektromotori degvielas dzinēja vietā ar visām atlikušās induktivitātes savākšanas un citām enerģijas uzkrāšanas fīčām, tad mans domāt ka iekšdedzes dzinēji paliks tā teikt mazliet iepakaļ...
www.treehugger.com/...
Re kur ir peraizā pieeja, kas ļauj izmest ārā ātrumkārbu un visus citus sarežģītos degvielas tērētājus. Degvielas dzinējs paliek tikai kā rezerves energījas avots.
kuģos un lokomotiives izmanto jau no 30mitajiem gadiem...
Tas tikai pierāda idejas pareizumu. Vienīgi auto gadījumā ar 30mito gatu tehnoloģijām riepas bija par švaku un motori par smagu. Nedrikst aizmirst, ka pie šāda risinājuma motors ir bez papildus amortizācijas piestiprināts pie riteņa diska.
Ui... Palielināts neatsperotais svars...
zhuks rakstīja: www.tvnet.lv/...
Skaisti, bet pie esošajām cenām un iespējām - dārgi. Vismaz to aparātu dzīt uz priekšu un pēc tam parastā rozetē pie esošajiem tarifiem uzlādēt ceņņiks nebūtu diži lētāks kā zupai...
zhuks rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
zhuks rakstīja: Ja telefona lādētājs ~8v apēd,
Kurā klasē tu mācies?
Cik tad tērē tava mobīlā telefona lādētājs,ko?
Spriegumu neviena elektroierīce netērē ![]()
TDI pateiks, ka šodien jātaisa vislatvijas gondu diena, pēc būmerlaifa vislatvijas būmerdienas principiem
![]()
Tēma: Auto MP3
anonimikis rakstīja: viss ir sūds, to jau mēs zinām. mp3 sūds, divx sūds, maxima sūds, tikai nez kāpēc tajā kompānijā vecs audi ir labs
CDDA ir vēl vecāks par "vecu audi" un DVD video arī tikai mazāk kā desmit gadus jaunāks
P.S. Nevajag salīdzināt fimpi ar pirkstu ![]()
Kāds tur brīnums? Hibrīds ir domāts priekš korķiem, nevis priekš šosejām
Uz šosejas jebkurš normāls ķīselis saliks benzīna hibrīdu, jo uz šosejas hibrīds pārvēršas par mazmotoru, kuram piedevām ir papildus krava - elektromotors un aķi - jāved ![]()
zhuks rakstīja: Jaunie hibrīdauto ir kruta lieta- ekoloģiskāki, jaunas tehniliģijas un mazāk tērē salīdzinot ar parasto iekšdedzes motoru. Arī tagad jaunais audi A3 ar patēriņu 3,9l. Bet kāpēc nekur neraksta, ka ir jāmaksā arī par 220v izmantošanu attiecīgā auto uzlādei? Tas tač ar maksā!
Un jautājums- cik tad kwh viņš tērē uzlādes brīdī? Ja telefona lādētājs ~8v apēd, tad cik auto batereja? 1kwh? 2kwh?
Kādas vēl pāris kilovatstundas, jocīgs esi? ![]()
TDI rakstīja: PNmorgens tirliānas tautai
Nabaga Sviescts sevi galīgi nodzen , 6.00 ceļās un urbj līdz pusnaktij - sadeg darbā un sadzīvē
Paliksiet vēl bez lēto ķīniešu detaļu piegādātāja
![]()
Tēma: padomi par E46
LyNx8 rakstīja:
Cilvēk, dodies, ka nu uz www.bmwlife.lv un tur meklē pēc atbildes. Tur šī tēma ir apzelēta no A līdz Z. Lai veicas.
(Ja godīgi, 318 benzīna Tourings būs diezgan pašvaks aparāts... Man ir E36 320 Touring (starp citu pārdodu) - ar to tad vispār puslīdz var sākties bmw, jo 6 cilindri.)
Galvenais, ka uz laifu, nevis poweri ![]()