Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Kādu mašīnu uzvēlēties?

fh1 rakstīja:

Nez kur jūs tās sapuvušās mašīnas atrodat?No forda,tik granada tā neko bija sapuvusi.Siera ar nepuva,man gan bija un ir chia modifikācija.Protams fiestas un escorti puva uz nebēdu,sierras ar redzētas drausmīgas,tad laikam man bija veicies.Toyota un mazda gan nežēlīgi puva.Ja tā paskatās,tad man kaimiņos ar stāv mazda(kura pirms m6 bija)sapuvusi ar caurumiem spārnā un pie antenas un B4 ar puvušām arkām,3bmw,tas kurš aiz huļigankas tam ar burbuļi starp pak. buferi un bamperi.Ja nosit krāsu,tad visi dzelži pūst.

Cinkotiem vēl vajag noberzt to cinku nost, savādak no rūsas nekas nesanāk.

Seene rakstīja:

Es pat teiktu, ka lietota Premium klase attaisno relativi augstās uzturēšanas izmaksas ar to, ka pēdējā laikā ir sastopama tikai ar nerūsējošām virsbūvēm. Var jau būt, ka bremžu uzlikas SAABam izmaksā daºgāk un eļļas līmeni rūpīgāk jāpieskata, bet no rūsas nav ne miņas ne sievas ('99) ne savam ('01) auto.

Tā tik vēl trūka, lai būtu, ja pirmajos desmit gados mašīna sāk rūsēt, tā nav mašīna

Tēma: Kādu mašīnu uzvēlēties?

Seene rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

168Ps un 350Nm no V6 diesel jau nu nav nekas izcils Busam 3L R4 160Ps un 400Nm ...

bet par to nebaudaamiibu- tas laikam attiecaas uz tiem G-punkts pie redlaina dziivo ar to jau diesel ir baudams- nm juura jau pie zemiem apgriezieniem...

Priekš V6 dīzeļa tas tiešām nav nekas izcils - vienkārši lielākā daļa fano par mazlitrāžas šujmašīnām, kas darba tilpuma trūkumu kompensē ar apgriezieniem. Bet "G-punkts pie redlaina" ir kaut kas nedzirdēts un labs - vajadzēs iegaumēt

Mazlitrāžas ķīseļiem, ja neesi pamanījis, to kompensē ar pūtienu - no tā paša 1.9 TDI priekš ielas var arī izvīlēt 200 lopus un 450 nm

Tēma: Kādu mašīnu uzvēlēties?

Kindzulis rakstīja: + sertifikaacija pa jaunam... uttt

nja... info trukums javnijs

piemirsa Valdish Hummeru, Fiat Ducato BMW nu jau laikam visi iznjemot 7er un 6er,...dacia logan( VAZ gan jamos cepj augshaa kaa Renault) un veel padsmit markas ko krievi pashi izkjer ...

Hreno logans ir redzēts dzīvē, braucu pa ceļu, skatos, dacīte, tikai bļemba tāda neriktīga Piebraucu tuvāk, krievu numuri un reņa četrstūris.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

pozitiivais rakstīja: Daciā tāpat kā Ferāri rādžiņs nav paredzēts...nah vajag ja ir tik skainīga motora rēkoņa

Fiats tas pats ferrāris vien ir.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Pirkstus apcirst līkrocīgiem windas atkarīgajiem Win ir kā niķīga mašīna, kura, bik neprecīzi braukta, paliek ceļa vidū un tad ir jāmāk to salabot vai jāsauc evakuators [jānes pie meistara]

Iemesls, kāpēc lāmeriem bez šādas atkarības instalēju linuksi [un root paroli nedodu ] - tas linuksis tur griezīsies līdz reinstallam vai kamēr kastei cietucis nenosprāgs

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Par tiem meršiem - englishrussia.com/...

Mošk vecs, hvz. Bet nu man patīk - MB special for SZ by leiši

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Bet tevī alkohols

Tēma: Kādu mašīnu uzvēlēties?

Nu tu pareizi arī uzrakstīji Par "nevar atrast kur nopirkt daļas" un par "baigi rūsē" - kaut kādam piecpadsmitgadīgam mazdulim sapuva bāka, tuvākā atradās leišos, to arī atveda. Es nezinu, vai pa rīgas šrotiem meklēja, droši vien.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Piedod, tas nesapratējs esi tu

Ak jā, piedod, atvaino, paretam tas gļuks uzpeld gan, bet daudz retāk kā agrāk. Un no pāris atlikušajiem gļukiem viens ir tāds, ka reizēm kompis mēdz aukstu motoriņu uzgriezt uz 1800 - kā jūzeris "lasītājs" minēja, aukstam gaisa masas mērītāju neskatās, droši vien kādas nobīdes temp datčika darbībā, teiksim, kompis sadomā, ka motora temp ir -20, nevis +10.

Tavs audistaila komentārs tiešām izskatās pēc smadzeņu slimā - citi brīnās, wtf, ko tas ursis tur muld Es jau arī varēju uzrakstīt turpat, tikai slinkums

P.S. " tev taadu motoru pat peec tava kap.remonta neredzeet kaads ir man bez remonta" - kas tur ko neredzēt, identisks motors ar mazliet savādāku vadību, tikai stipri vieglākā bundžā un vēl pagaidām nav ar parazītiem apkrāmēts Ar C4 2.0 toč nav ko lepoties, tas liecina par problēmu galvā

P.P.S. Tā kā pamanīts, ka ursis ir kaut kāds elektriķītis, atliek pabrīnīties, kāpēc vēl nemotoriņa vietā nav ielikts dažu kw dīzeļģenerators un motors un visa elektrība nav uz 220 uzlikta - tur nebūtu nekāds gaisa masas mērītājs un pārējās urša probas

Tēma: Rīga-Liepāja

Alu braucot

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Audistailā novēroti mr durša nekompetentie komentāri

Dārgais dursi, pirms kapitalkas man arī bija tas "silta starta" gļuks, pēc kapitalkas tas un vēl daži darbības gļuki vienkārši pazuda Kapitalkas laikā tika saliktas jaunas blīves - kas nelaiž garām ne gaisu, ne eļļu, kā arī noslīpēti vārsti - visas virsmas, un arī pieslīpēti vārsti pie galvas, kā rezultātā gan uzlabojusies plūsma, gan tas, kā vārsti noslēdz degkameru Ak jā, vienīgais, kas tika izmainīts špricei - uzlikta cita sprausla mīzošas vietā, un pati filtra kaste bija izņemta Atliek nosecināt, ka jamam diršas motors ciet [nu tā gluži neteiksim, bet vispiemērotākais vārds ], bet jams, protams, vainu meklē citur

Varēju gan paklusēt, lai jau nabags tur pišas savā nezināšanā un pērk ~500 ls dārgu detaļu

Tēma: Kādu mašīnu uzvēlēties?

Medella rakstīja: BMW atkrīt, jo dārgas detaļas.Man reāli katru dienu jābrauc pa šoseju 120 km, tāpēc meklēju ekonomisku auto.Patreiz braucu ar vecu Audi un baigi pārmaksāju degvielā.Varbūt ņemt kādu japāni(mb colt) vai toyotu?Varbūt golfu?Vai fiatu?Vai Nissanu?

Kas tad tā par šoseju un kas par audi, ka sanāk kaut ko pārmaksāt? Normālā stāvoklī esošam ar zupu darbināmam audim normāli braucot uz šosejas strebiens 6-7l, ar ķīseli darbināmam 5-6. Jaunie kaut ko diži labāku piedāvā, ja neskaita dažas uz sevišķu ekonomiju orientētas mazmašīnītes?

Tēma: Transit Euroline, Multivan, Vivaro, Vito

Sandis_UR rakstīja:

msh rakstīja:

Sandis_UR rakstīja: Kāds man nepateiks, vai eļļu T4 2.5TDI mtoram var nomainīt mājas apstākļos?

Kuras vieglās automašīnas kādam motoram nevar?

Dažiem autiņiem eļlas viltrs novietots taads, ka ar rokaam bez speciaalas atsleegas nenomainisi.

Tad uztaisi to atvilcēju - gabals drošības jostas un seškantains 17mm bleķis, lai var ar atslēgu griezt

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Paskaties labāk uz sevi, slapjais piecu cilindru fan

Tēma: SAAB 9-3 ekspluatācijas izmaksas

Ozz rakstīja: un ko noziimee vispaar "oriģinaalais"

pirkts šrotaa ar visu audī bļambu , lietots

vai bez bļambas, bet pie Dīlera jauns

ne jau audī tos suuknjus razho

Oriģinālais nozīmē OEM ražotas detaļas. Protams, bez kastītes ar četriem riņķiem vai mēļainu pūķi, vai rūsas zibeni, vai vienalga ko - jo tāda kastīte dārgi maksā par sevi Kaut vai sev parastā veikalā nopērkot Sachs sajūga komplektu vai Victor Reinz blīves, vai Pierburg sūkni, es nopērku oriģinālas detaļas

Tēma: Paardodu Opel Corsa 95.gads

Ronalds_ rakstīja: Esmu dzirdējis teoriju, ka veca mašīna neatkarīgi no gada, markas un daļēji arī tehniskā stāvokļa, ja vien ir braukšanas kārtībā un ar tehnisko skati maksā 300 - 400 ls.

Dažs labs dara tā - nopērk pa 300ls auto, kamēr skate brauc, pēc gada nodod lūžņos vai šrotā pa 100ls. 200/12 = 17 ls/mēnesī par auto (neskaitot degvielu) - nu ļoti lēti. Vienīgi riskis uz ceļa kaut kur palikt un braukšana ar šrotu... Bet ja pa laukiem jāgāž kur tāpat dubļi, netīrība, bedres...

Tēma: Transit Euroline, Multivan, Vivaro, Vito

Sandis_UR rakstīja: Kāds man nepateiks, vai eļļu T4 2.5TDI mtoram var nomainīt mājas apstākļos?

Kuras vieglās automašīnas kādam motoram nevar?

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

sviestdienis rakstīja: nezini Nīcā neviens taadu MSH nezina,ne pie Peetera,ne pie AUDAS,ne citur neviens taadu pajolinju nezina !

aizdomas ka msh taads puskoka leeceejs,pasaku teels vien ir.

Ko tu tur murgo?

P.S. Kāds zili dūmojošs bīdelis?

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Mļe, izrādās, liepājas menti arī sākuši pelnīt

No rīta iebraucu liepājā, pie robežas menti stāv, nu labi, kui s ņim. Tagad steidzos, a liepāja pilna ar mašīnām, visādi sēnes jākož nost bariem, izbraucu uz šosejas, nokožu kaut kādu nemašīnu, pie robežas ments tik pamāj "kāpēc mēs apdzenam pāri nepārtrauktajai līnijai?" Izmaksās man tas prieks 40 ls, tā jau nebūtu nekas, tik vien, ka 30 dienu laikā - jauns izdomājums Tik vien, ka labi, ka jams tur tikai lūrēja ar acīm, nevis ar fēnu, savādāk vēl kādi pārdesmit lati būtu klāt...

Tēma: Teorētisks jautājums praktiķiem

Kura tad ir tā mazā slodze - visa mašīna pie zemiem abarotiem ar piekto, un lielā, tas pats ar trešo pie augstākiem, apgriezieniem nemainoties? Paņem 18 robu "kalnu" velosipēdu, tu esi "metāls", 18. robs ir viena otra iecienītais piektais, priekšā pirmais un pakaļā sestais būtu trešais, pie kādas kombinācijas "metāls" ātrāk sabrūk un vai tiešām slodze ir mazāka? Labi, salīzinājums smieklīgs, bet enīvei, izskaidrojiet, kā tas ta nākas, ka gadījies dzirdēt par ne vienu vien šādu braucēju, kam izlīdis kāds klanis - paslīdējusi kāja uz gāzes pedāļa?

Agrāk braucu ar augstākiem robiem - ar ceturto pie 60 kmph, jo virs 2k rpm motorā sāka uzdarboties "dzenis", bet nu tas gods godam ir izdzīts no motora ,jāsāk pierast robus slēgāt normāli

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Kaspersky rakstīja: Pirmo ielika bērnu slimnīcā uz profilaksi? Kaut kāds uzvilkts baigi. Laikam nav mēģinājis pie tēvoča Volodjas ar pateicību azotē teciņus aizskriet

Pirmais, kā izskatās, jūtas kā tas radījums jamam avatarā

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

pozitiivais rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

pozitiivais rakstīja: Tu laikam rados ar Ursi...raksti un pats nesaproti ko raksti

Neaiztiec, viņš ir no Liepājas

es pats esmu no Liepājas Tā ka netirs

Rakstīts "Rīga", kurš tad te tirš?

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Piedod, man ar ursi ir pārak daudz atšķirību. Tas nekas, ka viņš, "piecu cilindru fans", ripinās ar tādu pašu motoriņu kā manējais

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Pareizi, paliec pie būmera, jo iekāpjot būmerī, vienalga beigās paliksi pie būmera - izkrītīsi laukā

Tēma: SAAB 9-3 ekspluatācijas izmaksas

Protams, oriģināls vācietis man būtu 90. Par vietu arī piekrītu - liepājā, nevis klaipēdā, mošk būtu visi 120

Lasītākie raksti

Jaunie raksti