ValdisM rakstīja:
Seene rakstīja:
smaidiigais rakstīja:
Seene rakstīja:
batka rakstīja:
msh rakstīja: Kāda šķirba starp "mazumtirdzniecības" un "profesionālajām"? Pirmās tirgo kanniņās, bet otrās mucās?
Nosaukumi atšķiras un viss
Ne tikai - tajā pašā Magnatec sērijā profesionālās ir 5w-30 un 10w-30, bet "amatieru" 5w-40 un 10w-40. Kas ar to ir gribēts pateikt - prasiet ražotājam - bet fakts ir acīmredzams.
ar to ir gribēts tev sasipt prātu, lai tu savu ēlļu pirktu par lielākiem $$
Nepiekritīšu - servisā litrs profesionālās eļļas maksā mazāk nekā veikalā litrs "amatieru", kā rezultātā es pērku par mazāku $$
nu bet tad vnk pie eļlas maiņas palūdz lai tev iepilda Mangaļu pudelī kādu lieko litru pieliešanai ar to pašu elļas, nevajadzēs uz katru pieliešanu dzīt uz servi un tērēt savu laiku kura laikā var pelnīt $$$
Nē, vajag saremontēt motoru, lai nevajag pieliet
Parasti tak starp min un max ir litrs 
Sviestmaiznieki 
Centis_Nuudele rakstīja:
msh rakstīja: remontēju pečku - sāka celties
Kā zinātniski sauc šito perversiju, kad sāk celties skatoties uz metāllūžņiem
Rūsofīlija
Kā zinātniski sauc tādu slimību, kad plastmasu sauc par metāllūžņiem?

P.S. Man patika tā B4 īpašnieka paradumi - pepeļņica piebērta ar sīceni, vismaz 5 ls kapeikās, bet bardakā ielikts škaļiks 
Kindzulis rakstīja: Max.Ātrums : 310khm,
0-100 : 3.5 sekundēs,
Motora jauda : 473 zs
da joptaju... kuram veel auto (jaunam) by default ir shaadi raadiitaaji??? un vik sapratu ar elementaaru manipulaaciju paliidziibu shie raadiijumi ir paraujami augshaa krietni vien... ~600Ps un 3s-100km...
dalju veel ... teiksim zs var dabuut... max aatrumu arii... paatrinaajumu taapat(lotusa mazie briinumi) bet... tam visam klaat 4x4 + pilns komforts salonaa...(iet runa par standarta auto)
par gaumi protams nestriidaas... bet par uinju sho auto var nosaukt tikai pilniigs losis...
Kuiņa nav, bet tu jau te esi pārkaifojies
Domāju, tiešām būs kaut kādi graujuši cipari - jauda 600 bhp un uz augšu
A kuj, kindzulis nosauca ciparus, kas pēc idejas ir "nekas īpašs", tb, salīdzinot ar "pelēko masu", īpašs, bet lielākā daļa ražotāju kaut ko līdzīgu jau piedāvā
Izmet laukā nevajadzīgo aprīkojumu no M3 vai RS4
un būs tev kaut kas līdzīgs 
Kaspersky rakstīja: Skatījos šeit:
catalog.auto.ru/...
patin uz leju līdz S-klasse Coupe (C126). To 220kW versiju ražoja līdz 1989. gadam, šis gan ir '92.
Ja vari, iemet linku ar precīziem datiem.
Tā lapa ir diezgan sūkājoša
Dažiem gan no iauto to patīk lietot 
Ideots rakstīja:
msh rakstīja:
Tu arī biji viens no lukšeriem?
tak es organizēju ibio
Kā tādus pasākumus sauc vācieši?
Ideots rakstīja: www.youtube.com/...
Tu arī biji viens no lukšeriem? 
Kontaktlēcas ir čakars, bet operācija nav visiem pa kabatai un visi varbūt arī negrib tikt operēti 
Uggga rakstīja:
msh rakstīja: Fan, beidz smīdināt tautu
Šinī gadījumā, kad runa iet par arī manu naudu (nodokļiem), tas nemaz nav smieklīgi un būtu tikai atbalstāma tādu mašīnu izvēle vēlēto personu pakaļas pārvietošanai.
Es, protams, neatbalstu visādu būmeru iks trīs pirkšanu pa valsts/pašvaldību līdzekļiem, bet nu fana piedāvājumi arī ir tādi mazliet prikolīgi 
Nevienam eiropas modelim +/- līdzīgs maģis nav?
Piemēram, pēdējajam kontinentālam uz maģa ir rakstīts ford, attiecīgi paplašīnās modeļu loks, uz ko skatīties 
Ideots rakstīja: rakstīts, čai, čornij, s Azerbaidžana...a ko- to nevar
Nu jā - tas laikam ir vienīgais, ko var pīpēt mersī un no kā nenolobās visa priekšējā paneļa krāsa...
Bet vienalga nežēlīgi stipra... 
Te uz, te blakus... Ideot, ko tu pīpē? 
Sretsked rakstīja: Jāiekustina Aprilia pirms ziemas miega. 1000cm3 rulz
Litrs ļergas?

tipo rakstīja: Es arī esmu par Fiatiem, šis man jau ir otrais pirmais bija Uno1.7ds tagad Tipo1,4ie. Fiatiem irļoti izturīga ritošā, stabilizatori ir gan priekšējiem gan pakaļējiem riteņiem kas visu uzņem uz sevi.
Man patīk šis teksts
Zinot to, ka šī teksta autors tagad brauc ar 1987. gada 2.2 cigāru 
Fan, beidz smīdināt tautu

Mašīna un radio modelis...
Visdrīzāk ielikt citu maģi 
3A is up and running - B3 is back on tha' road - stronger than ever

...tāpat kā man ar visām manām detaļām 
msh rakstīja: Kas te - kaut kādi dekši un kašpirovski nomodā?
Pirmīt viens korišs ap kādiem desmitiem mani aizsauca pie viena sava paziņas, jams ar kompi netiekot galā. Tā nu lēnā garā knibinājos, pļāpāju ar kompja īpašnieku par dzīvi un visādām tehniskām lietām...
P.S. Tā cilvēka maizes darbs ir visādu motoru pārtīšana. Papļāpājām par to, ka latvijā ārpus ūdensgalvas nekā nav, jams piekrita un teica, ka kaut kad grib sameklēt "galus" klaipēdā, kur pirkt savas stieples - pagaidām vienkārši esot slinkums vienu darbadienu tam ziedot. Tā jau loģisks gājiens - daudz tuvāk un varbūt pat lētāk.