Tad beidz te rakstīt ar savām franču/itāļu/spāņu zīmēm ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
recluse rakstīja: Manuprāt viss korekti, nu ******* jāpērk tie sīkie sūdi, tur pat nevajag frontālo triecienu, lai paliktu par dārzeni uz atlikušo mūžu. Ieliekot smagajā (kautvai piekabē) daudz lielākas iespējas pilnvērtīgi turpināt dzīvi ir nebraucot ar mazauto.
Ja vadītājs ir lohs, tas nositīsies kaut vai pie tanka stūres
Nu kaut vai tas gadījums pirms kāda gada, kad ģimenīte ar range rover apsitās
P.S. Vecais labais joks ar svaru/dinamiku/degvielas patēriņu ![]()
Tad met to sav aizvēsturisko kluciju laukā, ja nevelk
Vai arī "upgreido" uz kkādu vecu, bet latvisku versiju ![]()
Tātad - sist visus šitos grēgerus, kuri pērk savas goves lai varētu atslābināti un pohujistiski sist apkārtējos satiksmes dalībniekus ![]()
Pļē, aiznes tak kādam mobju kantorim lai dzelziski upgreido, nafig "serveri"? Izskatās, ka lv tev arī nav ![]()
Zoo rakstīja:
msh rakstīja: Ozzij, nopērc tak normālāku mobi
es ar saku-simbijànis sùkà!
labrìt,kaku maisi!
Labāk atzīsties, kas tev tas par tādu mēslu, kuram pat latviešu zīmes nav
Es savulaik laikam pat Siemens M35i biju uzlicis paču, lai ir
Jeb vai varbūt tas bija M55, neatceros. Lai vai kā, esošajam S65 tādas problēmas nav ![]()
Tēma: ???? Par C klases MB
batka rakstīja:
msh rakstīja: Pareizi, salons noteikti kā deviņdesmito gadu pirmās puses japānim, tikai plastmasas biezākas un viss lielāks, bet savādāk noteikti tikpat tizls un apaļš
Nespēju saprast cilvēkus, kam patīk jeņķu kastu dizains. Kaut gan jopelim tagad tas pats pretīgais "nekāds" dizains sāk nākt virsū, iemeslu nav tālu jāmeklē.
Butu dizains ka tavai mucai tad gan the rulzz ne???
Tā kā grēgeris runā par gadsimtu mijas hamburgeru rīmu megarullziem, tad man atliek vien norādīt uz C5 A6 vai B5 A4
![]()
Nu savādāk ta savādāk. Ķipa - čipšķūnings + varenāks katalizators?
Nāk atmiņā kaut vai fakts, ka jeņķu urkai bija kādi 35 lopi mazāk nekā vācu ![]()
Viens mans čoms paņēma tādu pašu variantu, tikai cita krāsa un B5 passāts
Interesanti, ir tur 150 lopi, un ja ir, tad kā iegūti - man liekas, ka vw tak mūsdienās vairs nav "49 statu mašīnas" un "50 štatu mašīnas" kā astoņdesmitajos? ![]()
Gan jau tāpat kā visām markām, jeņķiem tiek kaut kādi brīnummotori un baisas komplektācijas ![]()
Kindzulis naktssargs?
Pļe kad varēs nahaļavu avataru mainīt? :E
Apnicis šitas jau sen ![]()
Tēma: Familie wagen
VWfans rakstīja:
msh rakstīja: Fans tak pie ekstrām bija piemetis vadītāja ķebļa augstuma regulāciju, kādas laikam nav tikai žiguļiem
Fan, kāpēc 1.7, nevis 1.3, esi savā jau vīlies?
Man pietiek ar 1,3 CDTI, bet ir nojauta, ka tautas vairākumam ar 75 zirgspēkiem par maz.
ZirgspēkuFans
Ņūtonmetri nemaz neeksistē, vai ne? ![]()
Protams, labs karburatornieks smuki griežas - kad mainīju savam motoru, pabraukāju ar vienu caurumainu B2 A80, kura motoriņš bezmaz ideālā stāvoklī bija
Pēc filtru maiņas zem 3k braucot pulkstenis nemaz netika laists
Bet nu vienalga - ar programmējamu šprici neviens karbulis sacensties nevar ![]()
Zoo rakstīja: Nu un ko tu savai $indermucai esi tà motorà uzlabojis?salicis uz buj-duj standarta detaljas?malacis!esi panàcis ka vinja iet labàk kà jauna?neticu.uzbùvè to dzinèju ar pierburg2e2 vai pat 4 horizontàlajiem weberiem,un tad parunàsim
Naskuj man tie mēsli vajadzīgi?
Man ir divdesmitgadīga muca, nevis divdesmitgadīgs volvo - tāpēc man ir astoņdesmito gadu otrajai pusei salīdzinoši modernais KE-Motroniks
Un man ir vajadzīga mašīna, ar kuru brauc, nevis kurai var tik gāzt zupu un viss
Par buj-duj arī vari runāt tikai tu, mani ir kas pamāca, cilvēki ar ilgu skrūvēšanas pieredzi
Un, btw - ir divdesmit pirmais gadsimts, kādi vēl karbuļi?
Ja man tas motoriņš būtu baigi skaistā stāvoklī un vēl pareizā piedziņa [bezpiedziņa pie lielākas jaudas nerullz], vajag VEMSu, 9A [2.0 DOHC] galvu, kolektorus, un ļurbu
Šķirba starp Ozz karbuļiem un tādu kombināciju būs tāda, ka Ozz ar saviem karbuļiem tikai pietirsīs dzimto latviju un viss
![]()
Tēma: Familie wagen
Fans tak pie ekstrām bija piemetis vadītāja ķebļa augstuma regulāciju, kādas laikam nav tikai žiguļiem
Fan, kāpēc 1.7, nevis 1.3, esi savā jau vīlies? ![]()
Turbīna ir kompresors - turbokompresors, nevis parastais, siksnas
Spārneļi vai tad parasti nelidoja ārā pa izpūtēju? ![]()
Ozz rakstīja: 2 Yonas....
bet ir divas dazaadas lietas-
viena mohabiča kabluks otra tiinis ar savu sapnju mucu, kurai vins peec savas saprasanas ir piemunstureejis hvz kaadas kalodkas...
var viskautko darit, ja rokas aug no iistaas vietas utt, bet paziistot Sviestcu (nav par MM cenaam jaapeerk) neatmaksaajas fisties ar visaadiem atkritumiem...
Pļēē, lēnā aizdedze
Vienreiz kindzulim jau izskaidroju, atkārtojos vēlreiz - man ir dziļi pajāt, kādā stāvoklī ir mana konstruktora bremzes, man no tām vajag tikai to, lai tās bremzētu
Mehānismos, kas tāpat būs jāmaina, netaisos investēt, toties to, kas ir uz palikšanu, esmu ar mieru kaut vai jaunu oriģinālu pirkt [ja lietotu pirkt neatmaksājas]
Par hāvēzē kādām kalotkām - tās man atdeva kolēģis ar 40 gadu pieredzi, teikdams, ka man der. Kāpēc viens pāris nederēja, hvz, galvenais, ka biezākas par esošajām
Par pišanos - nu ārstiem ir tā sūdīgi sevi ārstēt, sevišķi kkādiem ķirurgiem, bet tas nenozīmē, ka visām profesijām tā ir
Labāk skrūvēt savu šrotu, nekā sēdēt ![]()
Tēma: ???? Par C klases MB
Pareizi, salons noteikti kā deviņdesmito gadu pirmās puses japānim, tikai plastmasas biezākas un viss lielāks, bet savādāk noteikti tikpat tizls un apaļš
Nespēju saprast cilvēkus, kam patīk jeņķu kastu dizains. Kaut gan jopelim tagad tas pats pretīgais "nekāds" dizains sāk nākt virsū, iemeslu nav tālu jāmeklē.
It kā es cenas nezinātu
Par pietikšanu - protams, ka pietiek. Mans 1.6-1.8 komplekts kož labāk nekā kaimiņa mucas 1.9-2.0 komplekts ar ventilējamiem priekšā un parastiem diskiem pakaļā
Bet vienalga - krutāks variants bija, tātad par to jādomā
Bez tam - neies tak trumuļus mainīt ![]()