Yetti rakstīja:
Tengizss rakstīja:...
Manam tētim septiņdesmitajos gados bija JAWA, esot bijis labs mocīts.
netirs, tas nebija tētis...
Fans nav vēl sīkos aizdzinis gulēt, a šie sadomāja iauto patirst ![]()
Tēma: Nissan Qashqai
Yetti rakstīja:
Tengizss rakstīja:...
Manam tētim septiņdesmitajos gados bija JAWA, esot bijis labs mocīts.
netirs, tas nebija tētis...
Fans nav vēl sīkos aizdzinis gulēt, a šie sadomāja iauto patirst ![]()
Tēma: jāskatās divreiz?????
Baisulis rakstīja:
msh rakstīja: Pļe, kad mocists satiekas ar mocistu, kuram vairāk cilindru, tas krutāks
Dek$ter, nopērc šitādu upload.wikimedia.org/... - tad tava krāna garumu neviens neapšaubīs
??? tam tak tikai 750 cm2, a manam 1000cm3. Un vakar izlasīju atziņu,ka tieši mans Aprilia RSV 1000R esot ātrākais sērijveida mocis klasē.
Tā kā, man garš gana.
A tu padomā, kas par pāāāāāāgarinājumu būtu no 6 cilindriem...
![]()
Tēma: Nissan Qashqai
Tengizss rakstīja:
msh rakstīja: Tu kaut ko nejauc? Latvijas apstākļiem tādas jaudas motoriņš ir pietiekams, ja tas atrodas mk1 golfmašīnā
Un kas vainas tam 2.0 ar 150 lopiem?
Vainas jau nav nekādas, tomēr Qashqai gadījumā lētākais 1,5 dCi maksā štuku mazāk nekā lētākais 2,0 dCi. Turklāt 1,5 dCi ir ekonomiskāks:
www.norde.lv/...
Not faund
MerivasFans spēj tikai līkus linkus iedot
Ka ekonomiskāks, es ticu. Tikai ekonomija noteikti tāda pati kā tava šujmašīna vs Seenes saabs - starpība niecīga, bet viņam vismaz ir mašīna, bet tev šujmašīna ![]()
Tēma: jāskatās divreiz?????
Pļe, kad mocists satiekas ar mocistu, kuram vairāk cilindru, tas krutāks
Dek$ter, nopērc šitādu upload.wikimedia.org/...
- tad tava krāna garumu neviens neapšaubīs
![]()
Tēma: jāskatās divreiz?????
Baisulis rakstīja:
Seene rakstīja:
Baisulis rakstīja:
shearer rakstīja:
Baisulis rakstīja: Kasperski, taisam atkal dragreisu? www.iauto.lv/...
nelielies te ar savu italju divcilindru grabosho kaku.
Bet patīkami, ka tāds starp kājām grab
Nu jaaa... Laikam jau tiem, kam kaut kas starp kājām ir no dabas dots, nesaprast jūsu ilgas pec grabuļa kajstarpē.
OK, tad nu palielies ar saviem izmēriem,ja reiz tā gudri runā
Viņam ir seši cilindri un četri riteņi ![]()
Tēma: Nissan Qashqai
Tu kaut ko nejauc?
Latvijas apstākļiem tādas jaudas motoriņš ir pietiekams, ja tas atrodas mk1 golfmašīnā
Un kas vainas tam 2.0 ar 150 lopiem? ![]()
Tēma: jāskatās divreiz?????
shearer rakstīja:
msh rakstīja:
shearer rakstīja:
DeaDMoroZZZ rakstīja:
shearer rakstīja: Kas ir, idinjiem kuriem nav pautu ar moci braukt vel nav miera? te dazhiem ir tik lieli kompleksi un tik liekuliga nostaja ka man njirgu rauj neatejot no kases.
tak ietes vienreiz betonvedējam ar savu tukšo pauri, rupeklis tāds
parasti betonvedejos nesanak ietest, jo ar betonvedejiem brauc pieredzejushi shoferishi. esmu ietesis opelii kuru vadiija vecene. kaut vinai ruusa to opeli saeestu!
Ak tad redz kāpēc tu tāds esi - rūsa smadzeni saēdusi
neko daudz neteiksu: ej tu d.i.r.s.t uringalva
Tu neesi sajaucis moni ar spoguli?
Kasperski, nu ja, reiz tā mēle pie 200 kmph dēļ noguruma izkritīs no mutes un sapīsies šīra prieksējajā ritenī, kam sekos kūleņi
![]()
Tēma: jāskatās divreiz?????
shearer rakstīja:
DeaDMoroZZZ rakstīja:
shearer rakstīja: Kas ir, idinjiem kuriem nav pautu ar moci braukt vel nav miera? te dazhiem ir tik lieli kompleksi un tik liekuliga nostaja ka man njirgu rauj neatejot no kases.
tak ietes vienreiz betonvedējam ar savu tukšo pauri, rupeklis tāds
parasti betonvedejos nesanak ietest, jo ar betonvedejiem brauc pieredzejushi shoferishi. esmu ietesis opelii kuru vadiija vecene. kaut vinai ruusa to opeli saeestu!
Ak tad redz kāpēc tu tāds esi - rūsa smadzeni saēdusi
![]()
Tēma: jāskatās divreiz?????
DeaDMoroZZZ rakstīja:
shearer rakstīja: Kas ir, idinjiem kuriem nav pautu ar moci braukt vel nav miera? te dazhiem ir tik lieli kompleksi un tik liekuliga nostaja ka man njirgu rauj neatejot no kases.
tak ietes vienreiz betonvedējam ar savu tukšo pauri, rupeklis tāds
Ko tas dos? ![]()
Tēma: Nissan Qashqai
Tengizss rakstīja: Vai kāds zin, kad tirdzniecībā parādīsies lieliskais Qashqai + 2, kurš ir nedaudz garāks un piedāvā septiņas vietas?
www.norde.lv/...
Ja šim auto ar 1,5 litru dīzeļmotoru cena sāksies no 15-16 tūkstošiem latu, tad tas būs nikns konkurents Mazdai-5 un Volkswagen-Touranam:
www.autoreview.ru/...
Nikns konkurents attiecīgajām mašīnām kapeikžmiedzēju aprindās
Kur šitādi rodas?
Citi pērk 1.8-2.0 ķīseļus lai spitu saņķiku un tajā pašā laikā brauktu, bet te viens baudītajs par motoru parodijām fano ![]()
Baisulis rakstīja: A kas ir ļurbas? vwfana māsīcas?
Nejauc vwfanu ar wvfanu
Ļurba ir tāda lieta, ko tu savā mūžā neieraudzīsi - jo pontijakiem tādas nav
![]()
Cik?
Fanam līdzīgie brauks ielieties lai iesiptu kādu latu? ![]()
Tēma: SEAT ALTEA
Cik var cepties - rādītājs ir tad, ja pēc 300k nobraukuma nav jāaizraujas ar biežiem un dārgiem remontiem ![]()
Tēma: Qashqai Gada auto 2007
Iedod varbūt normāla formāta datus, nevis kaut kādu xujemel?
P.S. Pasaki tādiem kā Kliks, ka tas ir "apvidus auto" ![]()
Tēma: SEAT ALTEA
Tengizss rakstīja: Ja jau runa aizgājusi par Opel-Merivu, tad es nedrīkstu noklusēt savu vienīgo iebildumu pret manējo 2006.gada Merivu, kurai ir 1,3 litru 75 zirgspēku dīzeļmotors. Lieta tāda, ka tas ir aprīkots ar kvēpu filtru, kurš, kā man skaidroja iekš Adam-Auto, aiztur kaut kādus sārņus, bet ik pa laikam pats automātiski attīrās. Man nepatīk, ka tā attīrīšanās notiek pārāk bieži - ik pēc 500-1000 nobrauktiem kilometriem. Tajās reizēs, ja braukšana gadās pilsētas režīmā, tā kļūst nepatīkama, jo ir paaugstināti tukšgaitas apgriezieni (ap 900-1000) un otrajā, trešajā pārnesumā pie maazākiem apgriezieniem nedaudz nestabila, nevienmērīga dzinēja darbība paaugstināta trokšņa pavadījumā. Kad izvēlējos savam auto 1,3 litru dīzeļmotoru, tad par šo lietu nezināju.
Kaut kā no ķīselistiem ir dzirdēts, ka ja ar ķīseli sēņo, tad kartīgi sakrājas kvēpi un tad arī probas iziet TA, jo TA gāzējot tie kvēpi nāk laukā
Bet lai dabūtu no "baudāmās merivas" tik baudāmu patēriņu, gāzes pedālis laikam lietots netiek
Tā ka jāizvēlas - reizi pa 500-1000 km pazust "baudījumam" vai vnk samazināt santīmsipšanas baudījumu, lietojot gāzes pedāli ![]()
wvfans rakstīja:
msh rakstīja:
Dzirdēju ka "msh" arī savos laukos mazgājot gaisafiltrus ... papīra gan šim nēesot ko pamazgāt - atslaucoties ar bērza tāsi ..
Es atkal dzirdēju, ka viens "fans" savā pilsētā jāj saņķiku, fēna vietā izmantojot savas vecās ļurbas ![]()
Tēma: Automašīnas eļļa
Bams rakstīja:
juha rakstīja: Lej dajebkādu 5W40 - kvalitātē atšķirības nav, skanīgākajiem zīmoliem piemaksāsi vien par nosaukumu. Un galvenais netici tiem austrumu gudrajiem, kuri apgalvo, ka ar dārgāko eļļu varēsi bez bēdu cukāt 25-30 kkm.
Man te viena sieviešu kārtas paziņa savam vācu 3-burtu auto bija ielējusi Castrol sintētiku- satiku šo pēc gada, prasu kā auto un tā, ši saka ka viss ir labi, bet kad tad tā eļļa atkal būs? Es saku, nu reizi 10000km tā kā būtu jāmaina, ši saka, bet es jau gadu braucu un man nekād uzraksti neparādās un nekādas lampiņas arī nedegot........... būs jau 24000km...
Bet neko, aizdzinām uz sevi, motoram viss kārtībniekā. Par laimi.
Priekš kam tad jālej sintētika, kas manāmi dārgāka par pussintētiku - lai biežāk mainītu?
Ja normālam motoram pussintētikai ir 15k, un ar sintētiku vairāk, cik tad bieži tam bembim pussintētiku jāmaina? ![]()
Tēma: rokasgraamata...
vectra2001 rakstīja:
Neweixminiex rakstīja: kaads zin kur war nowilkt opel astra rokasgramatu (2002 gada) ???
Es pasūtiju zeberliņ gramatnīca,bet tas bija vectrai.
Varēji nemaz neteikt - to tāpat var redzēt
Bet par to manuāli - tak normālās grāmatnīcās jābūt
Pameklē...