Kārtot: Augošā secībā

Tēma: 5W40 vai 10W40 ???

Yetti rakstīja:

viestursp rakstīja: protams, ka tādu ciparu maksāt ir neprāts, lej 5W40, jebkurā normālā servisā, kaut vai esso uz valmieras un bruņinieku stūra pie piena kombināta, esmu tur savlaik mainījis-serviss ok, cenas ok, par 10W40 šim auto vispār nevajadzētu domāt, jo nav jau vairs 80 to gadu tehnoloģijas 2000 gadu motoros. Es braucu ar opel vectra 2003, 2,0 dti un leju 5W40 Carlube - maiņa (darbs/filtrs/eļļa) izmaksāja 45 Ls.

jap, pļē... prosto ļej,,,

Atkal nenāk miegs?

Tēma: Audi A6,98.g, 2.5 D - nevelk!

phenom rakstīja:

gd4388 rakstīja: Auto ir 2.5 d, V6 automāts, bet ar kārbu viss ir kārtībā

Izsaku līdzjutību

Nav jau vēl teikts, ka tur sadalenes pie vainas. Ja ir, tad gan - arī izsaku līdzjūtību

Tēma: Audi A6,98.g, 2.5 D - nevelk!

phenom rakstīja:

msh rakstīja:

phenom rakstīja:

msh rakstīja:

Bazhix rakstīja:

demo rakstīja:

gd4388 rakstīja: Braucot ar auto pedālis gridā, bet mašīna ieskrienas pakāpeniski ( ar aizturi), kādam nav kādas informācijas kas par vainu?

..gaisa meeriitaaja datchiks.. uz 1,9td-70ls

Un gaisa meeriitaaja datchiks 2,3litru benziina sirsninjai?

Tak šrotos pameklē Diez vai dārgāk par kādiem 40-50 ls Es tik zinu, ka man 2.0E filtra kasti ar visu, kas virsū, atdeva pa 100 ls

mašīnas vērtībā..........

Es tev, mūžīgajam vērtību fantastam, varētu pastāstīt, pa kādām naudām es vēl pirku visu pārējo, kas nepieciešams, lai manā šrotā funkcionētu 2.0E motoriņš

Kur palika 1.8 karb?

Stāv no mana šrota kādu 5 m attālumā, iekrauts ķerrā

Tēma: Audi A6,98.g, 2.5 D - nevelk!

phenom rakstīja:

msh rakstīja:

Bazhix rakstīja:

demo rakstīja:

gd4388 rakstīja: Braucot ar auto pedālis gridā, bet mašīna ieskrienas pakāpeniski ( ar aizturi), kādam nav kādas informācijas kas par vainu?

..gaisa meeriitaaja datchiks.. uz 1,9td-70ls

Un gaisa meeriitaaja datchiks 2,3litru benziina sirsninjai?

Tak šrotos pameklē Diez vai dārgāk par kādiem 40-50 ls Es tik zinu, ka man 2.0E filtra kasti ar visu, kas virsū, atdeva pa 100 ls

mašīnas vērtībā..........

Es tev, mūžīgajam vērtību fantastam, varētu pastāstīt, pa kādām naudām es vēl pirku visu pārējo, kas nepieciešams, lai manā šrotā funkcionētu 2.0E motoriņš

Tēma: Audi A6,98.g, 2.5 D - nevelk!

Bazhix rakstīja:

demo rakstīja:

gd4388 rakstīja: Braucot ar auto pedālis gridā, bet mašīna ieskrienas pakāpeniski ( ar aizturi), kādam nav kādas informācijas kas par vainu?

..gaisa meeriitaaja datchiks.. uz 1,9td-70ls

Un gaisa meeriitaaja datchiks 2,3litru benziina sirsninjai?

Tak šrotos pameklē Diez vai dārgāk par kādiem 40-50 ls Es tik zinu, ka man 2.0E filtra kasti ar visu, kas virsū, atdeva pa 100 ls

Tēma: RX-7 club

Būs būs - es ceru, ka tu būsi sataisījis labi - jo kad sāksi braukt, gan jau ka būs kārtīgi ar rūsu jācīnās - paveca mazda tomēr

Tēma: Miglinieku lietošana

Btw centim šodien vārda diena

Tēma: MEGANE aizmugurējais jumta spoilers

Vispār tieši otrādi - tu uz to neskatīsies, bet Pirmais gan varbūt

Tēma: Audi A6,98.g, 2.5 D - nevelk!

pinguin rakstīja: taisos zīlēt un šamaņot, kā arī durstīt ar adatām mazu drēbes voodoo motorīti...

Tēma: Audi A6,98.g, 2.5 D - nevelk!

Kāda tad starpība? Tu vēl taisies vizināties, skatoties parametrus darbībā vai kaut ko jaukt un lūrēt iekšā?

Tēma: Audi A6,98.g, 2.5 D - nevelk!

Galvenais, ka vesels cēneris Viens otrs no A|S to izdarītu par pāris aliem, bet tu laikam gribi pierīties

Tēma: MEGANE aizmugurējais jumta spoilers

Tagad jā, tu tur kaut ko izlaboji vai arī jūsu spameru klubiņa lapa gļuko

Tēma: Audi A6,98.g, 2.5 D - nevelk!

ursis rakstīja: 2.5D gan jau no vecaa ielika,bet tad ir 2.4D jo jaunais motors nokauts

it kaa vaidzetu buut 2.5TD ar superiigajaam galvaam,un neizdilushaam sadaleneem

TDI ar dažādām burtu krāsām

Tēma: HCT uzcenojums?

Magistrs rakstīja:

msh rakstīja: Cik minūtes džekijs to aparātu kurbulēja?

Ātrāk nekā tu ar parasto atslēgu vienu skrūvi.

Nu jā, ja tevi filmētu + tev būtu pieejami specefekti, tu pēc kaut kādiem mēģinājumiem vienu reizi arī tā izdarītu Rēķini pats - ja jau tur ir reduktora mehānisms + garš rokturis, cik tu ātri izskrūvēsi tās skrūves Labākajā gadījumā laiks būtu tāds kā izskrūvēt kādas divas...

Tu btw taisies kļūt par ļitaku zagli, ka tev tādas intereses? Kaut kāds specdomkrats tajā filmā nebija, ar kuru pacelt visu mašīnu vienlaicīgi?

Tēma: Audi A6,98.g, 2.5 D - nevelk!

Kas tas - 2.5D?

Dajebkas tur var būt... Ķīseli strebj kā parasti?

Tēma: Miglinieku lietošana

Nu un tas bija labi? Labāk pasaki - pateicības tolaik ņēma arī?

Tēma: Miglinieku lietošana

Magistrs rakstīja: vai - valsts auto inspekcija

Mums vairs nav tā valsts, kurā bija auto inspekcija

Tēma: HCT uzcenojums?

Cik minūtes džekijs to aparātu kurbulēja?

Tēma: Miglinieku lietošana

Valodnieki, pļē

Tēma: MEGANE aizmugurējais jumta spoilers

Bet ko tu gribēji no spameru klubiņa dalībnieka?

Un reņi arī nav modē, lai ko apgalvotu tirgotāji

Tēma: MEGANE aizmugurējais jumta spoilers

Otrais links aizved uz jūsu spameru klubiņa lapu un viss

Tēma: Ko varat piedāvāt nopirkšanai!

Magistrs rakstīja:

mx_black rakstīja: ZENIT objektiivi kaadam neaiznjem vietu maajaas?

Kautkur mētājās zenīts ar spoguļkameru. Kautkādi objektīvi arī bija.

Mantu ir jālieto, nevis jāmarinē

Tēma: RX-7 club

edzulis rakstīja: RX7, klau, nav sajūta, ka labāk nemaz nevajadzēja sākt to visu?

Tu labāk padomā, kāda sajūta jamam būs, kad tā būšana rūks

Izlasīju topiku no sākuma - akujeķ

Tēma: Ko varat piedāvāt nopirkšanai!

TDIOTS rakstīja:

msh rakstīja: Audiofīls

Ja jau tu esi tāds audiofīls, tu varbūt lieto DVDA un SACD?

bet protams , deelinj , pie kam 1,8karb., un zinu visu par visu

Kāds 1.8 karbulis, kur?

Tēma: Ko varat piedāvāt nopirkšanai!

Audiofīls

Ja jau tu esi tāds audiofīls, tu varbūt lieto DVDA un SACD?

Lasītākie raksti

Jaunie raksti