phenom rakstīja:
gd4388 rakstīja: Auto ir 2.5 d, V6 automāts, bet ar kārbu viss ir kārtībā
Izsaku līdzjutību
Nav jau vēl teikts, ka tur sadalenes pie vainas. Ja ir, tad gan - arī izsaku līdzjūtību 
phenom rakstīja:
msh rakstīja:
phenom rakstīja:
msh rakstīja:
Bazhix rakstīja:
demo rakstīja:
gd4388 rakstīja: Braucot ar auto pedālis gridā, bet mašīna ieskrienas pakāpeniski ( ar aizturi), kādam nav kādas informācijas kas par vainu?
..gaisa meeriitaaja datchiks.. uz 1,9td-70ls
Un gaisa meeriitaaja datchiks 2,3litru benziina sirsninjai?
Tak šrotos pameklē Diez vai dārgāk par kādiem 40-50 ls Es tik zinu, ka man 2.0E filtra kasti ar visu, kas virsū, atdeva pa 100 ls
mašīnas vērtībā..........
Es tev, mūžīgajam vērtību fantastam, varētu pastāstīt, pa kādām naudām es vēl pirku visu pārējo, kas nepieciešams, lai manā šrotā funkcionētu 2.0E motoriņš
Kur palika 1.8 karb?
Stāv no mana šrota kādu 5 m attālumā, iekrauts ķerrā 
phenom rakstīja:
msh rakstīja:
Bazhix rakstīja:
demo rakstīja:
gd4388 rakstīja: Braucot ar auto pedālis gridā, bet mašīna ieskrienas pakāpeniski ( ar aizturi), kādam nav kādas informācijas kas par vainu?
..gaisa meeriitaaja datchiks.. uz 1,9td-70ls
Un gaisa meeriitaaja datchiks 2,3litru benziina sirsninjai?
Tak šrotos pameklē Diez vai dārgāk par kādiem 40-50 ls Es tik zinu, ka man 2.0E filtra kasti ar visu, kas virsū, atdeva pa 100 ls
mašīnas vērtībā..........
Es tev, mūžīgajam vērtību fantastam, varētu pastāstīt, pa kādām naudām es vēl pirku visu pārējo, kas nepieciešams, lai manā šrotā funkcionētu 2.0E motoriņš

Bazhix rakstīja:
demo rakstīja:
gd4388 rakstīja: Braucot ar auto pedālis gridā, bet mašīna ieskrienas pakāpeniski ( ar aizturi), kādam nav kādas informācijas kas par vainu?
..gaisa meeriitaaja datchiks.. uz 1,9td-70ls
Un gaisa meeriitaaja datchiks 2,3litru benziina sirsninjai?
Tak šrotos pameklē
Diez vai dārgāk par kādiem 40-50 ls
Es tik zinu, ka man 2.0E filtra kasti ar visu, kas virsū, atdeva pa 100 ls 
Būs būs - es ceru, ka tu būsi sataisījis labi - jo kad sāksi braukt, gan jau ka būs kārtīgi ar rūsu jācīnās - paveca mazda tomēr

Vispār tieši otrādi - tu uz to neskatīsies, bet Pirmais gan varbūt 
pinguin rakstīja: taisos zīlēt un šamaņot, kā arī durstīt ar adatām mazu drēbes voodoo motorīti...

Kāda tad starpība?
Tu vēl taisies vizināties, skatoties parametrus darbībā vai kaut ko jaukt un lūrēt iekšā? 
Tagad jā, tu tur kaut ko izlaboji vai arī jūsu spameru klubiņa lapa gļuko 
ursis rakstīja: 2.5D gan jau no vecaa ielika,bet tad ir 2.4D jo jaunais motors nokauts
it kaa vaidzetu buut 2.5TD ar superiigajaam galvaam,un neizdilushaam sadaleneem
TDI ar dažādām burtu krāsām 
Magistrs rakstīja:
msh rakstīja: Cik minūtes džekijs to aparātu kurbulēja?
Ātrāk nekā tu ar parasto atslēgu vienu skrūvi.
Nu jā, ja tevi filmētu + tev būtu pieejami specefekti, tu pēc kaut kādiem mēģinājumiem vienu reizi arī tā izdarītu
Rēķini pats - ja jau tur ir reduktora mehānisms + garš rokturis, cik tu ātri izskrūvēsi tās skrūves
Labākajā gadījumā laiks būtu tāds kā izskrūvēt kādas divas...
Tu btw taisies kļūt par ļitaku zagli, ka tev tādas intereses?
Kaut kāds specdomkrats tajā filmā nebija, ar kuru pacelt visu mašīnu vienlaicīgi? 
Kas tas - 2.5D?
Dajebkas tur var būt... Ķīseli strebj kā parasti? 
Nu un tas bija labi?
Labāk pasaki - pateicības tolaik ņēma arī? 
Magistrs rakstīja: vai - valsts auto inspekcija
Mums vairs nav tā valsts, kurā bija auto inspekcija 
Cik minūtes džekijs to aparātu kurbulēja? 
Valodnieki, pļē

Bet ko tu gribēji no spameru klubiņa dalībnieka?
Un reņi arī nav modē, lai ko apgalvotu tirgotāji

Otrais links aizved uz jūsu spameru klubiņa lapu un viss 
Magistrs rakstīja:
mx_black rakstīja: ZENIT objektiivi kaadam neaiznjem vietu maajaas?
Kautkur mētājās zenīts ar spoguļkameru. Kautkādi objektīvi arī bija.
Mantu ir jālieto, nevis jāmarinē 
edzulis rakstīja: RX7, klau, nav sajūta, ka labāk nemaz nevajadzēja sākt to visu?
Tu labāk padomā, kāda sajūta jamam būs, kad tā būšana rūks
Izlasīju topiku no sākuma - akujeķ

TDIOTS rakstīja:
msh rakstīja: Audiofīls
Ja jau tu esi tāds audiofīls, tu varbūt lieto DVDA un SACD?
bet protams , deelinj , pie kam 1,8karb., un zinu visu par visu
Kāds 1.8 karbulis, kur? 
Audiofīls
Ja jau tu esi tāds audiofīls, tu varbūt lieto DVDA un SACD? 