Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 ... 602 >

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Bet kā tu vari noteikt cilvēka veselumu pēc sertifikāta? Tas nav tests, tas ir sertifikāts. Jā, potētie teorētiski kovidu izplata mazāk - bet tā kā viņiem ir iedotas nepamatotas priekšrocības [ja pieņem ka nepotētajiem uzliktie ierobežojumi ir pamatoti] un pārliecība ka viņiem ir iedota nemirstības pote, tad tas to lieliski atsver. Tas ir fakts, un to uzskatāmi pierāda statistika, salīdzinot ar laiku kad potes nebija pieejamas - tavs apgalvojums ka statistika pierāda pretējo gan diemžēl ir meli. Uzrakstām gūglī "[valsts nosaukums] covid infection rate" un apskatāmies līknīti kas apakšā parādās - ko mēs redzam - Apvienotajā karalistē - ir kādu strēķīti mazāk kā pirms gada, jā. Francijā arī. Beļģijā šobrīd tikpat kā pirms gada, un nav teikts ka ir sasniegts pīķis. Dānijā šobrīd ir mēreni vairāk kā pirms gada [pagājušā gada pīķis virs 3k, šobrīd ir virs 4k] un nav teikts ka ir sasniegta virsotne - valstī kur 95% nopotēti [!]. Austrijā ir bēdīgi, +50% nekā pirms gada, un nav teikts ka ir sasniegts pīķis - skaidrs kāpēc viņi tur lohdauņojas. Vācijā ir PIZĢEC, pagājušā gada rekords bija ap ziemassvētkiem 36k - šobrīd ir gandrīz 80k un līkne ir viena kalna nogāze - laikam viņi tur cilvēkiem potē to vīrusu iekšā... :D Polijai grafikā redzami trīs kalni, visi trīs apmēram vienāds - vienam pīķis pirms gada, otram šogad marta beigās, trešais notiek tagad. Nīderlande - PIZĢEC, pagājušās ziemas rekords bija 13k, šobrīd ir 23k. Itāļiem ir veiksmes stāsts, nu vismaz pagaidām. San Marīno [prikola pēc apskatījos] ir īpatnējs grafiks mazā cilvēku skaita dēļ :D - šiem vēl pagaidām ir labāk nekā pirms gada, bet nav tālu - bet nu vienas ielejas apjomā daudz kas var ātri mainīties. Čehija šobrīd lauž savus pagājušās ziemas rekordus, pagaidām cipari ir gandrīz x2 pret pagājušās ziemas pīķi un līkne ir kāpjoša. Slovāki dara to pašu, tikai lēnāk. Ungāri, būdami draugos ar poļiem, izdomājuši slimot tādos pat periodos kā poļi un diezgan līdzīgi - šobrīd viņi ir sasnieguši marta beigu, kur šiem bija līdz šim lielākais pīķis, līmeni, bet izskatās ka varētu arī stabilizēties. Norvēģi dara kaut ko interesantu - ja visiem citiem šogad bija divi vai trīs kalni, tad viņiem mazāki, bet pieci - un šobrīd viņi atrodas paša lielākā, tādā kurš pārsitis rekordus par vismaz 3 reizēm, virsotnē. Zviedri izskatās kā tavā pošu sapņu pasaulē, kur pēdejie pīķi bijuši pirms gada - bet neaizmirsīsim ka viņiem ir viduvējs nopotētības līmenis. Somi slimo tāpat kā norvēģi, vairāki mazi kalni - tikko viņi sasniedza jaunu rekordu, gan tikai nedaudz pārsitot iepriekšējo, no 15 augusta [!]. Leiši tikko, oktobra beigās, mazliet pārsita savu pagājušās ziemas rekordu. Igauņi izdarīja tieši to pašu. Bet mums, mūsu pīķis rekordu pārsita par 3 reizēm. Kaut kā tā - man apnika. Jebkurā gadījumā - kā jau redzi - no potēšanas jēga maza - ja arī pote samazina iespējamību saslimt, tad vīrusu niknākās mutācijas un atslābināti ierobežojumi to kompensē ar atliektiem galiem - savādāk mums tagad ar vismaz 50% nopotēto nebūtu bijis 3x vairāk saslimušo kā pirms gada ar 0% nopotēto. Un kas vēl būtu ja pirmās šķiras pilsoņus testētu tāpat kā otrās šķiras, gan jau rekords būtu vēl stipri lielāks Cik cilvēki nomira no potes? Necik - no potes nomirt nevar, jo tas nedrīkst būt - tā vietā nomirst no kaut kādām citām problēmām, tik sagadīšanās pēc drīz pēc potes, vai, biežāk - atraujas kādas smagas veselības problēmas drīz pēc potes. Izdomāji gan ciparu ko paprasīt... Un, atkal - valsts cilvēkus piespiedu kārtā nedzen ne bišu dravā ne rudzupuķu laukā.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nozagt? Kāpēc nozagt? Man pietiek ar to ka ar to infu pietiek lai noteiktu kur es esmu bijis Protams ka es nevienam [nu gandrīz nevienam] neesmu interesants - tas kas no manis ir interesants ir mana uzvedība - reklāmas giganti to grib zināt lai mani barotu ar attiecīgām reklāmām - un totalitāras, tādas kā ĶTR, valsts gadījumā vara to var gribēt zināt lai rūpētos lai es nedarītu to, ko viņi nevēlas. Es varu tikai pabrīnīties par jums, "sūda rubītājiem" kam liekas pilnīgi normāli šitā dalīt savu informāciju apkārt - vai tu atskaitītos visu laiku savai mammai ko tu dari un cik daudz un kādu šmigu tu esi veikalā nopircis lai to vakarā izlaktu? Tad kāpēc tev liekas normāli atskaitīties organizācijām kurām par tevi un tavu labklājību ir pohuj?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kovida testu? Kurā valstī tu dzīvo? Jā, ja cilvēkam ir tuberkuloze, tad ir objektīvs iemesls samazināt viņa apriti līdz viņš izārstējas. Bet ja cilvēks ir vesels, tad nav nekāda pamatojuma viņu ierobežot. Un paldies ka tu tik ļoti eleganti noformulēji atšķirību starp pirmās un otras šķiras pilsoņiem - pirmās šķiras pilsonis, tas ar kvadrātkodu, drīkst iet "zaļajās zonās" izplatīt savu kovidu, bet otrās šķiras - nedrīkst. Kāpēc šāda diskriminācija? Jā, un arī tāds likums ka tiem kas sajauc galvas bērniem un tos dabū nopotēt un tie atmet pedāļus, tad lai tos jaucējus arī sēdinātu, a to tāds vienvirziena pasākums sanāk... P.N. Krievu valodu protu draņķīgas sarunvalodas līmenī un ienīstu burtot kirilicu.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Aspirīnam un zemenēm ir zināmas atšķirības pret kovida poti - to nelietošana tevi nepadara par otrās šķiras pilsoni. Un aspīrinu pērkot tev nav jāparaksta veidlapa ka tu uzņemies atbildību par visām blakusparādībām kas tevi var piemeklēt. Un neviens no televizora tev neskalo smadzenes ka aspirīns ir vienīgais risinājums tām problēmām, kurām tu to lieto [nezinu kam to lieto].

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Interesanti - vai tu tos brīnumus izdomāji pats vai salasījies kāda cita kuram ir tikpat vāja sajēga kā tev, tekstus? Es tevi ļoti apbēdināšu - jau tie manuskripti pēc kuriem Johans Gūtenbergs drukāja pirmās drukātās Bībeles bija vecāki par tevis nosaukto gadu diapazonu - un galvenās kļūdas kuras ieviesās agrākos laikos bija tulkošanas kļūdas dēļ tā ka starp oriģinālu un gala grāmatu mēdza notikt 2-3 tulkošanas. Bet nebaidies - Bībeli ļoti daudz pēta - tāpēc arī, piemēram, pirms mazāk kā desmit gadiem latviski iznāca jauns Bībeles tulkojums - jauns jo tas tika tulkots no dažādiem veciem manuskriptiem, grieķu un kādām tur vēl valodām, lai būtu precīzāks. Pēdējo simts gadu laikā ir atrasti arī dažādi seni manuskripti - teiksim, tur pie Nāves jūras tie ruļļi kas tika sarakstīti Jēzus laikos, ir arī bijuši vēl citi atradumi - tie visi pierāda ka Bībele līdz mūsu dienām ir nonākusi precīzi, varbūt daži vārdi ir pamainījuši nozīmi. Tāpēc - domā vēl. Kaut gan pareizi, es sapratu - tu būsi salasījies par islamu - tur bija tādi prikoli kur aita apēd manuskriptu ar pravieša muhameda atklāsmi... :D Nē, jūdaismā un kristietībā tādi atgadījumi nebija.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ja tu gribi atrast kādu tupu cilvēku, tad aizej uz vannasistabu un paskaties spogulī. Es vispār sāku sliekties ka tu esi kaut kāds ahūns trollis, jo es nevaru iedomāties nevienu cilvēku kurš būtu tik stulbs lai VIENMĒR, jebkurā diskusijā nesaprastu diskusijas tēmu bet tajā līstu iekšā ar kaut kādu pilnīgu oftopika sūdu... Jā, man ir ļoti laba nojausma par kvadrātkoda informācijas ietilpību - es vēlāk pastudēšu cik tad precīzi tur ir - bet šajā gadījumā - tas ir ļoti daudz, un daudz par daudz. Iedomājies tikai - uz tava A4 ir divas vienādas metāla plāksnītes, kur uz balta atstarojoša fona ir divi burti un četri cipari - un tiem diviem burtiem un četriem cipariem pilnīgi pietiek lai noskaidrotu kas tu esi un kur tu dzīvo. Un protams, tā ir tikai sazvērestības teorija ka pēc bildēm kurās redzamas šīs plāksnītes tevi izseko un tevi soda par nepareizu uzvedību

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Putņiku konkrēti tev vajadzētu dirsā iedurt. Bet pirmspēdējajai rindkopai es pilnīgi piekrītu - komplektā ar visa pārējā kovidšova atcelšanu. Nezinu kas tie ir par gudrajiem cilvēkiem kam patīk sirdsdarbības problēmas vai citas tamlīdzīgas problēmas - es jau nu viņus sauktu nevis par "gudriem", bet par čakliem televizora lietotājiem. Es personīgi dodu priekšroku mēģināt nomest 5-10 kilo svara un nevis riskēt atrauties kādu infarktu, insultu vai citu tamlīdzīgu herņu - bet nu gaumes jautājums.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nē - pamuļķi ir tie kas domā ka sapotēsies un kovids beigsies, par spīti tam ka labi redzams ka tā tas nebūs.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu re - uzkatāms piemērs kā kaut kādu absurdu piedomāšana klāt padara vidējo iedzīvotāju neticīgu, lai arī lielākā daļa aizdomīgo lietu ir īstas

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Uzskaite ir daļa no kontroles paketes - tagad ir ieviesta uzskaite, tik nevainīgiem mērķiem ka noderigie idioti, kā tu, ar putām uz lūpām oponē tiem ka nav labi ka tāda ir - vēl atliek tikai bik vairāk kameru uz ielām salikt, seju atpazīšanas algoritmus un ierubīt dažādu pakalpojumu pieejamību atkarība no tā ko tu un tev pazīstamie dara - nu kā Ķīnā ar sociālo kredītu sistēmu. Un tad paskatīsimies kā tu darīsi kaut ko varai nevēlamu, ja no tā būs atkarīgas tavu bērnu spējas iestāties augstskolā vai pat tavas spējas izbraukt no pilsētas.

Tēma: Kā Brisele var nogalināt motociklu

Nu un tie pieci litri - tas ir neadekvāti daudz priekš verķa kam ir divas sēdvietas un ierobežots bagāžas tilpums. Aerodinamika daudziem ir vēl diezgan normāla; es pieņemu ka liela daļa no šīs problēmas ir tas ka tie motori ir nokonfigurēti zāģēšanai un tāpēc apakšās attieīgi ir ar zemu lietderības koeficientu. Kādu tur ekonomiju var gribēt no motora kurš mierīgi braucot atļautajā ātrumā griežas uz 4-5k un kam praktiski nepastāv tāda lieta kā ieplūdes kolektors...

Tēma: Kā Brisele var nogalināt motociklu

Dīvaini gan, kā tas tā nākas ka mans tēvs pa vasaru nopirka sev moci, un tieši garo gabalu braukāšanai, laikam nesaprata ka ar mašīnu ērtāk...

Tēma: Peugeot Partner nesilst. Termostats strādā!

"Nianse vēl ir tāda, ka maucot pilnā ātrumā pa šoseju temperatūra arī nekrītas, kā tas parasti novērojams pie bojāta termostata." Bojājumi jau var būt dažādi. Man savulaik golfam pēc motora maiņas, ieliekot no donora pilnā komplektā 2.0 motoru, nākamajā ziemā pie -10 grādiem motoram uz šosejas lai uzsiltu līdz 90 vajadzēja kādus 15 kilometrus - kad mainīju termostatu, atklājās kas iepriekšējajam kāds gudrinieks bija izurbis caurumu papildus plūsmai, ja pareizi atceros, ar kaut kādu 3 vai 4 milimetru urbīti - ar to pietika

Tēma: Peugeot Partner nesilst. Termostats strādā!

Tev veiksmīgi ka vispār kaut kas bija. Es savam audī savulaik paprovēju britu ventilatoru - nevienā polaritātē nebija adekvāta gaisa plūsma.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Elementārie fizikas likumi, tie par gaisa blīvumu. Auksts motors var būt kripatu jaudīgāks, bet to aukstu motoru labāk nemocīt Cita lieta ka dažādiem motoriem tā atšķirība ir dažādi manāma, dažādu īpatnību dēļ - teiksim, mana golfa iepriekšējajam motoram, 2.0 8v atpakaļplūsmas motoram bija diezgan izteikti ka motors uzsilstot paliek gurdenāks - esošajam caurplūdniekam to starpību just nevar.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kā redzi, daudz efektīvāks veids ir to darīt diezgan atklāti, tikai vēl kaut ko piepušķot klāt, lai to var padarīt par "sazvērestības teoriju" un pūlis tam neticētu līdz brīdim kad tas, kas ir bijis zināms jau sen, kļūst par realitāti. Metode ir veca, ja kas, vienīgi mūsdienās bik izmainīta lai pieskaņotu soctīklu realitātei - man, piemēram, patika tas apraksts kā šito izspēlēja brāļi Raiti laikā kad viņi izstrādāja savas lidmašīnas - laikā kad publikas interese par aviāciju bija sakāpināta un visādu aviatoru mēģinājumos pacelties gaisā noskatījās pūļi un reportieru bari, šie nodemonstrēja savas pilsētas reportieriem kaut kādus neveiksmīgus mēģinājumus un tie pazaudēja interesi par viņiem tiktāl ka tiem tā atgriezās tad, kad par viņiem sāka rakstīt eiropas prese, laikā kad šie lietojamu lidmašīnu demonstrēja eiropas valdībām un karaļiem...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jā? Nu tad tam visam pieliec vēl klāt politisku režīmu, tādu kā ĶTR, kurš grib un spēj ieviest katram cilvēkam novērtējumu, izrietošu no tā ko viņš un viņa paziņas dara, un no kura ir atkarīgas viņa iespējas - un tad tas viss sāks izskatīties mazliet savādāk ;)

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jā, vai arī izslēgt, pašu telefonu vai vismaz radio traktu...

Tēma: Kā Brisele var nogalināt motociklu

Jānokāpj ir, jā - bet lai atpūtinātu kājas, nevis lai izkustētos.

Tēma: Kā Brisele var nogalināt motociklu

Ja tev nav ko rakstīt tad labāk neraksti neko.

Tēma: Peugeot Partner nesilst. Termostats strādā!

Tiem termostatiem kaut kas nepietrūkst? Man gadījās golfā ielikt lietotu oriģinālo termostatu, bet tam pietrūka vienas blīvgumijas kā rezultātā palika sprauga - ar to pietika lai pie temperatūras bik zem nulles nevarētu dabūt vairāk par 60 grādiem :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

eidis rakstīja: Pagaidām čipu nevar iepotēt. Bet zobārsti saka, ka viņi to sekmīgi ievieto zobu plombēs jau gadiem ilgi. Esot izcila tehnoloģija - gan vietas daudz, gan smadzenēm tuvu

Pagaidām nevar? Nu, veikli izlocījies, tā kā velk uz zinātnes noliegšanu, bet īsti piedēvēt nevar Bet vispār - var, un jau pasen, tikai tā tehnoloģija, acīmredzot, vēl nav masās palaista. Man kaut kad pavasarī gadījās noskatīties vienu gaismas tīmekļa [laikam] vigiku par jauno pasaules kārtību; viens cilvēks to bija iemetis purnagramatā tirdzniecības grupā - noskatījos, un tā kā izklausījās ļoti pārliecinoši [nevis kā Vecrīgas dalbajobiem, pamatā vai nu "tā ir tāpēc ka tā ir", vai arī "tie kas būs miruši ziemassvētkus nesvinēs"] bet es tajā viģikā teiktajam ļoti nevēlējos ticēt, ņēmos pētīt atsauces, jo atšķirībā no visādiem rečekistiem, tie čaļi ar atsaucēm neskopojas. Par čipiem bija ļoti ticama atsauce - pāris trīs gadus veca prezentācija no vienas lielās ASV universitātes [neatceros kura], esoša uz viņu web servera, par sasniegumiem un nākotnes mērķiem šajā jautājumā. Vairs jau nianses neatceros, bet doma bija vienkārša - iespējams tas bija jau pirms dažiem gadiem, protams, tikai laboratoriskā līmenī, bet nu zinātne un tehnoloģijas uz vietas nestāv. Par šito tēmu aizdomājos jo vakar gadījās lasīt Satori rakstu kur Zanders apskata "tos kas netic zinātnei", par piemēru bija izmantots ka tic čipiem potēs - man jau liekas ka tie kas netic ka čipi varētu būt potēs [dajebkurās, ne tikai kovida] ir tie kas netic zinātnei... :D

Tēma: Kā Brisele var nogalināt motociklu

Tāpēc ka akumulators sver un aizņem vietu, un ietilpīgāks akumulators sver vairāk un aizņem vairāk vietas. Paskaties cik sver tesla ar saviem 500 kilometriem - un paskaties cik sver normāls mocis - vēl jautājumi? Par nobraucamajiem attālumiem - ļoti dīvaini - cilvēki mēdz ar velosipēdiem braukt garus gabalus, a tur jāminas un jāsēž vēl neērtākā pozā...

Tēma: msh un viņa šroti + salieķis

Es nesaprotu to prikolu - tie divi riteņi panāk ka tas ričuks uz vietas nekrīt apkārt?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

NĒ?! Palasi dažus gadus vecus rakstus visādos tvnetos no kaut kādiem decembriem, janvāriem - izlasīsi pazīstamus tekstus "slimnīcas pārslogotas, personāls izdedzis" - vienīgi tā mazā problēmiņa ka ar gripu nevar nopelnīt, tāpēc arī ārprāta stāvokli un ierobežojumus un piespiedu potēšanu neieviesa...

< 1 ... 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 ... 602 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti