Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 ... 377 >

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

vai, netīšām.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Priekš francūžiem un tiem līdzīgi domājošiem reno ir labs.

sami ģoņim, sami pjom.

Es dodu priekšroku alum vai degvīnam...ja galīgi nekā cita nav, tad varu iedzert arī kādu vīnu.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

edgars80 rakstīja: pilnpiedziņas hrenaults..., tas i kaut kas labs

šos jēdzienus tādā jautāuma formā nedrīkst apvienot.

Tāpēc, ka pilnpiedziņa ir laba lieta, bet hrenaults nav laba lieta.

Ja tu tos saliec kopā, tad jāatceras veco triku ar darvas karoti medus mucā.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Sretsked rakstīja: Pirmais gan var nebraukt uz izsoli, tur viņa sapņu kruzaks nav pieejams

Vienam vajadzēja būt...

kolēģis pirms 2 nedēļām dzina uz Ķegumu.

Tiešām kāds savējais būtu to mēzlu nopircis:

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Nu? Nosolīji Druvu?

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Nja, seriņkij mužičok.....

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

siamriP rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

siamriP rakstīja:

Pirmais rakstīja: duša

www.iauto.lv/...

Nassing spešel......

Ziepju ta nav!

tur ar fotošopu ir aizkrāsots gan deksters, gan ziepes pēc kurām jamais liecās

Tik vai tā - nassing spešel.

Tēma: Kompensācija par nobrauktiem km

Sretsked rakstīja: Un ar kurām riepām var nobraukt 90 000 km ??

Man ir viena riepa, kura nobraukusi 350 000 km.

Vācietis zapasku ne reizi nav izņēmis no bagāžnieka.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

kā īsti ir?

jāmaksā 10 lati par piedalīšanos vispār vai 10 lati par vienu mašīnu, uz ko piesakies solīt?

10 par katru vienību. Protams, ka visīstākais idiotisms.

Tā ir samaksa par Šovu.

Dīdžeji, Rīgas aktieri, grupa Autobuss Debesīs....tas viss tak maksā naudu!

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

siamriP rakstīja:

Pirmais rakstīja: duša

www.iauto.lv/...

Nassing spešel......

Ziepju ta nav!

Tēma: Kompensācija par nobrauktiem km

VWfans rakstīja: Kā zelta vidusceļu var izvēlēties Opel-Meriva par nepilniem 7 tūkstošiem latu:

Pirkt tik dārgu auto darbam

par 150, max.200 latiem ejošu ķerru ar TA uz gadu, ja jau darba devējs nav spējīgs nopirkt darbiniekam pārvietošanās līdzekli.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Laikam tuvojas ziema.

No rītiem man degunā sakrājušies puņņņķi.

Tēma: Dzesēšanas skalošana..

msh rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

uupis rakstīja: Tas ka moskābelim motoru bloka novietojums un pirmssākumi meklējami no Vācijas kā kontribūciju izvestās BMW

te tu kļūdies, pie bavārijas rūpnīcām krievi klāt netika.

Tas bija opelis, nevis bmw, ko izveda.

Savukārt 412. moskviča motors tapa sadarbī'ba ar talbotu...kā šeit kādreiz ir teicis misters Crankshaft.

Iesaku pamācīties vēsturi Zini kas bija EMW? Eisenach Motorenwerk. Būmera automašīnu fabrika, kas atradās eisenahā, kas bija krievu okupācijas zonā. Man būt domāt ka tā pat nebija vienīgā būmera rūpnīca, kas palika austrumvācijā...

Tas ir tas pats kombināts, kurā pēc kara vācieši ražoja divtaktu vartburgus?

nekādas līdzības ar moskviču.....

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Ozz rakstīja:

edgars80 rakstīja: es pavasarī ap 50 nestandarta ( ne eiro) sazāģēju malkā..., gaidu, kad vēl piegādās..., labi deg!

mums pa 20 ls pieved klaat kravu... piša nedaudz ir lai sazāģētu, bet taa OK

lai sazāģētu, nekāda lielā fiša nesanāk. Lielāka fiša ir ķeksēt naglas ārā no ārdiem.

Tēma: Dzesēšanas skalošana..

uupis rakstīja:

Dzeses šķidrumam jāeļļo sistēma un nav jāvārās pie 110 grādiem, To ūdens nevar.

Jā, esi ieciklējies ar to eļļošanu....pie noteikta spiediena ūdens nevārās arī pie augstākas temp., nekā 110 grādi.

Es ar ūdeni braucu ne tāpēc, ka garlaicīga dzīve bija, bet tāpēc ka antifrīzs bija deficīts.

Tēma: Dzesēšanas skalošana..

uupis rakstīja: Tas ka moskābelim motoru bloka novietojums un pirmssākumi meklējami no Vācijas kā kontribūciju izvestās BMW

te tu kļūdies, pie bavārijas rūpnīcām krievi klāt netika.

Tas bija opelis, nevis bmw, ko izveda.

Savukārt 412. moskviča motors tapa sadarbī'ba ar talbotu...kā šeit kādreiz ir teicis misters Crankshaft.

Tēma: Dzesēšanas skalošana..

uupis rakstīja:

HVZ kas sagrauza un kādu zampu kēksis bija lietojis,

Nu re, ar to arī vajadzēja sākt.....

es esmu trīsreiz trīs gadus nobraucis moskviču ar ūdeni, tam ne tikai galva bet arī bloks ir no aluminija. Ziemās katru vakaru laidu ārā, no rīta lēju svaigu, ar skābekli bagātinātu ūdeni, lai tev labāk patiktu.

Tēma: Dzesēšanas skalošana..

Ūpi, tu tak esi pieaudzis cilvēks....ķīmiju skolā mācījies

Lai nu kas tavu motora galvu sagrauza, tak ne jau ūdens.

savukārt i-edgaram ūdens ir pietrūcis...podā viņš ir iekāpis, kloķi norāvis, bet aizskalojies vēl nav.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

edgars80 rakstīja: tāpēc laikam Pirmais interesējās par līvānietēm Auces krajā,

Pirmais cer, ka tās līvānietes nav izkomplektētas - ka viņās ir dušas.

Citās lauku būdās dušas ir liels retums.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Ozz rakstīja: nesaprotu, kas tiem maarupiešiem tik salds liekas tajaa pusee ne tur veeraa ņemami ezeri, ne juura ne kas...

ganiibas.

Losis esi, ka nesaproti

Tak Auce no Mārupes tuvāk nekā no Sauriešiem!

Tēma: Dzesēšanas skalošana..

uupis rakstīja:

Trīs gadus dzinēja darbināšana izmantojot H2O priekš dzeses vienu motoru noveda līdz sabrukumam – respektīvi oksidējās alumīnija cilindru bloka galva,

Nja.....brīnos, kā alumīnija karotes kalpo vēl kopš kara laika.....

Tēma: Ko TAUTA domā par Mazda Xedos-9 ?

Shiirs rakstīja:

Bezmiegs rakstīja: Tikko tādam pašam motoriņam mainīju visas siksnas un visus ruļļus plus sūkni kopejais cipars Ls 360,- ar darbu. Tas ir ieskaitot zobenes hidraulisko spriegotaju( Ls 90-), da viņam divi parazītrullīsi katrs ls 60.- vien maksāja....

Dārgi vai lēti - pēc maciņa biezuma.

Bet nu atkal mierīgs prāts uz krietnu laiku...

praatinj mnaac maajaas tas auto tak viss kopaa ne daargaak par 500 latiem maksaa.

Nav svarīgi, cik tā mazda maksā.

Svarīgi - cilvēks par nieka 360 latiem ir nopircis sirdsmieru uz ilgāku laiku. Citi maksā daudz vairāk, lai varētu mierīgi dzīvot.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

edgars80 rakstīja: Labriit, Idinji!

Nemeklē kašķi!

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

PN, MJK.

Tēma: Dzesēšanas skalošana..

msh rakstīja:

i_edgars rakstīja: Tas ka sūkņa blīvslēgiem ir vajadzīga eļļojoša viela, kas ir visos antifrīzos Jūs laikam neesat dzirdējuši!

Esam dzirdējuši, nebaidies, esam. Vienīgi pirmo reizi gadās dzirdēt tekstu ka viena saskarsme ar ūdeni tiem blīvslēgiem nozīmē kirdiku

Ja palasa autobūves vēsturi, tad vispirms bija dzesēšanas sūknis, un tikai pēc tam antifrīzs. Tie iepriekšējie desmitiem gadus nebija jāeļļo, bet tie tagadējie jāeļļo katru dienu.

p.s. martena kurinātājs rullē.

< 1 ... 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 ... 377 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti