Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Labrīt.

Vai firma 'Sviests, Paniņas & Sūkalas' var piedāvāt ziemas riepas uz 28' diskiem?

Pateicos par atbildi.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Sretsked rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Atceries dēls - bez piepūles rokā dodas tikai tas, kas peld pa virsu......

Tu tā kā ņemies pa dibenu visu laiku ?

Jā.

Varbūt ne gluži pašā dirsas viducī, bet nu ļoti tuvu tam.

Viduci sasniegšu reizē ar jauno gadu.

Tēma: AUDI 80 dūmo

Gachs rakstīja: Ļoti žēl, ka tu esi bijis tikai tādos šrotos, kur motoriem ir izlaista eļļa . Tu laikam nezini, kas ir vārstu vāks un ko ieraugām to noņemot - www.miata.net/...

Tālāk mēs varam apskatīties šīs detaļas nodefektēt

Ir maģiska un burvīga iespēja pirms pirkšanas to motoru arī pārbaudīt.

Tātad tavā izpratnē labs (nu tāds, kurā nav žēl iegriezties) šrots ir tas, kurš pircējam reizē ar motoru pārdod arī savus ražošanas atkritumus (otrabotku). Tava darīšana.

nu, un ko tu nodefektēsi apskatoties kas atrodas zem noņemta vārstu vāka? Varbūt kompensatorus vai vārstu blīvslēgus? Varbūt galvas blīvi?

Jeb tad sāksies tava maģija un burvības?

nē, nu meistars tu protams esi kārtīgs....gandrīz burvis.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Atceries dēls - bez piepūles rokā dodas tikai tas, kas peld pa virsu......

Tēma: AUDI 80 dūmo

Gachs rakstīja: Tu laikam nezini, kas ir vārstu vāks un ko ieraugām to noņemot - www.miata.net/...

Tālāk mēs varam apskatīties šīs detaļas nodefektēt

Tas ir audi 1,6 l motors?

Davaj, atslābsti, meistar......

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Ideots rakstīja:

jadabuj Bizenajs guļus stāvoklī.

Khm......paklusēšu.....vispār....

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

bizenajs rakstīja: labriit!

kālab

Tēma: AUDI 80 dūmo

msh rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

blablabla

Kruti tie tavi šroti ka var laist laukā daudz eļļas Liepājā šrotā nopērk motoru ar eļļu

To tak visi zin, ka Liepāja ir liela miskaste, ar to nevajag lielīties.

Tēma: Ko TAUTA domā par Mazda Xedos-9 ?

DimanC rakstīja: p.s. atzīšos - par tādu "pasīvo" piestūrējošo nemaz nezināju... pēc kāda principa darbojas?

For the 850, Volvo created what it called "Delta-link semi-independent rear suspension". Volvo held a U.S. patent for rear axle bushings that compress under load, giving the Volvo 850 passive rear steering.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: kā pareizi taisīt klizmu?

ar ziepēm!

vai pietiek, ja ziepes ir pienaglotas dušā uz grīdas?

Pietiek, pilnīgi pietiek.(ja tu pats esi ar mieru riskēt, ievadot ānusā ziepes kopā ar naglām).

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Pirmais rakstīja: kā pareizi taisīt klizmu?

ar ziepēm!

Tēma: Ko TAUTA domā par Mazda Xedos-9 ?

DimanC rakstīja:

ja nemaldos, bija arī "piestūrējošā pakaļa"

"piestūrējošā pakaļa" - pasīvā - ir daudziem autombīļiem, nassing spešel.

Mazdai atsevišķiem eksemplāriem vai tik nebija aktīvā? tā teikt -"stūrējošā pakaļa"? saistīta ar stūres iekārtu

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Dubulc neplīst!

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Man domāt, ka tagad ir īstais laiks aiziet pačurāt un tad iedzert kafeju un tad ķerties pie dara.

Rādās, ka lietus nebūs. Sretskedi, marš pie šķipeles!

Pirmais - marš pie šķindeļiem!

Ursi - ......nekas.....vienkārši ....ej dirst!

Tēma: AUDI 80 dūmo

Gachs rakstīja: Nē ar maģiju nevar,bet tu vari mēģināt.

1)Bet ar www.nationsautoelectric.com/... var motoru iegriezt un nomērīt kompresiju, 2)noņemt vārstu vāku apskatīties vai sadales mehānisms strādā, pat ja dzinējs ir izņemts ārā

1)tu esi griezis apmēram gadu šrotā nostāvējušu motoru, kam eļļa izlaista, ar starteri un mērījis kompresiju?

Es esmu griezis ar benzīnmotora urbjmašīnu tieši kloķeni, ar ņiprākiem apgriezieniem nekā starteris to dara.. Vienīgais, ko tādam nostāvējušam motoram var secināt - vai kompresijas atliekas visos stobros ir daudzmaz vienādas, nevis nomērīt kompresiju kā tādu.

2)šis padoms vienkārši iespārda..... tev nav ienācis prātā ka vieglāk ir noņemt zobsiksnas vāku ?

Tēma: Ko TAUTA domā par Mazda Xedos-9 ?

Tauta ir morāli pagrimusi.

(Valdis).

Tēma: Volvo remonti un tehniskaas lietas

Gachs rakstīja: Tieši tam ir domāts kompresija mēramais

Lūdzu piedošanu. Es nezināju, ka tāds instruments eksistē.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Es domāju, ka 7 metri ir pārspīlēts. Tik resns nevienam nav.

Aksiālo šaibu pirms slīpēšanas varbūt vajag arī norūdīt un normalizēt? Citādi viņa ātri sadils.....

Labrīt.

kas jauns čukčugesā?

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Es tevi varu noslānīt ar koaksiālā kabeļa galu.

Tēma: Volvo remonti un tehniskaas lietas

Gachs rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Vispirms pavelc ar pirkstu pa vārstu vāka iekšpusi (caur eļļas ieliešanas caurumu), ja tur nav darvas kārta, tad uz virzuļiem nebūs netik.

interesanti gan - tas nav rādītājs, ka uz virzuļiem ir uzdegums.Paskaidro - kā tas norāda uz uzdegumu ?!

Tāpēc, ka normālā kondīcijā esošam motoram ja savlaicīgi mainītas eļļas blablabla nav nekāds uzdegums. Ja eļļa vairs neveic savas skalošanas funkcijas, tad arī uz vārstu vāka uzaug darvas kārta.

bet viņa gadījumā tur viss būs melns, ja jau velk iekšā ieplūdes kolektorā.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Sretsked rakstīja: Ej takš dirst ar visu to kleitu.

Kleitu var pacelt uz augšu.

Tēma: ar auto uz Angliju-šauruma šķērsošanu

Man liekas, ka viņš kakina tos, kas uzķeras.

Tēma: ar auto uz Angliju-šauruma šķērsošanu

mgo rakstīja: Tiešām tas VWfans ir īsts daunis

Varbūt ir, bet varbūt nav......vajadzētu redzēt viņa acis kad viņš raksta šitos tekstus par savu brūti merivu.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Rādās, ka būs lietus.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Pirmais rakstīja: moš pārlasi vēlreiz

Pārlasīju.

Citreiz izsakies vienkāršāk, lai var uztvert domu jau pirmajā lasījumā.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti