Pretēji tev es būtu ļoti laimīgs, ja varētu pirkt tikai to elektrību, kas ražota hesā...lielajā hesā....par nepilnu santīmu / kWh.
![]()
Pretēji tev es būtu ļoti laimīgs, ja varētu pirkt tikai to elektrību, kas ražota hesā...lielajā hesā....par nepilnu santīmu / kWh.
![]()
Mierīgi.
Tu drīksti vispār nepirkt elektrību.(skat pats savu iepriekšējo postu)![]()
zeltaroka rakstīja: aizdomas par paaugstinātu kartera spiedienu, caur kartera ventilācijas sistēmu dzen eļļu uz ieplūdes kolektoru, rezultātā viss, gaisa mērītājs, savienojošā caurule, ieplūdes kolektors, droseles stāvokļa datčiks pilns ar eļļu
ar to ķimiju neko zaudēt vairs nevari....ja tas būs dēļ gredzenu iekoksēšanās, tad palīdzēs. Ja dēļ izdiluma, nekāda ķīmija tevi neglābs.
Nu bet tad nestāsti, ka tikai 300kkm, pareizini ar koeficientu 3.
Pēc drošības noteikumiem uz visiem kloķiem, pogām un citiem orgāniem jābūt nobloķētiem un izkārtiem aizlieguma plakātiem. Distances vadības orgāniem jābūt atvienotam primārajam spriegumam utt. Ja nu tas bija remonts uz pusstundu, tad varbūt kāds atļaujas noriskēt.
Bet šaubos....60 veči tomēr baigais bars lai ieskrietu - izskrietu un brauktu mājās.
Vispirms pavelc ar pirkstu pa vārstu vāka iekšpusi (caur eļļas ieliešanas caurumu), ja tur nav darvas kārta, tad uz virzuļiem nebūs netik.
Bet ja par lietošanas pieredzi - kādreiz tādu šķīdumu esmu taisījis pats no acetona, petrolejas un eļļas. Bez komplikācijām. Krievu autombīļiem nokoda pat krāsu no gaisa filtra vāka apakšas.
Tēma: AUDI 80 dūmo
msh rakstīja:
Gachs rakstīja:
Ir maģiska un burvīga, un arī samērā loģiska iespēja pirms pirkšanas to motoru arī pārbaudīt.
Kā tu pārbaudīsi jau izrautu motoru?
Ar maģijas palīdzību.
TDIOTS rakstīja: N.B. par renõ rulzīgumu
vakar činiju starteri , autoss 9gadi 240kkm .
ievilcēja relejs bij pasācis čikāties
Mana ķerra atteicās sķilties jau pie 75 kkm, strateris bija ieklemmējis. Tieši tad, kad laiks izskaitļots uz minūti.
Tā ir gadījies kādas 3 reizes, pēc tam atkal iet.
Renô baigi rulzē.
ursis rakstīja: Lietuvos ES(mazuta stacija),turbiinas laapstinja kas nedeelju jau klusu klakskeeja(vibraaciju nebija),katapulteejoties sagraava tvaika turbiinu un izlidoja aaraa pasaulee,labi ka ne pa horizontaali un labi ka nebija cilvju upuru.
es ne par ko nebriinos ...
tvaika turbīnas apgriezieni un ūdens turbīnas apgriezieni.....![]()
zeltaroka rakstīja: cik bīstami vai ieteicami ir lietot virzuļu piedeguma šķīdinātāju/noņēmēju? mašīna veca, 300K km, gadu nostāvējusi bez rūkšanas un kustināšanas.
Vispirms - kāpēc tu gribi to lietot? Ja mašīna stāv bez rūkšanas, nekāds piedegums neveidojas, tikai rūsa tur var rasties.
Slikta kompresija? Ēd eļļu/ dūmo?
jeb tāpat vien, jo kaimiņš teica ka vajag?
Pirmais rakstīja: a par sibīrijas atgadījumu, es sapratu, ka esot izjukuši 2 no 10 ūdensvadiem uz turbīnu
bildēs un video nevienam no udensvadiem ārēji bojājumi nav redzami, kur jamais varētu būt bojāts?
Bojājumi ir uz iekšu, uz telpām, kuras applūda.
Ja saka, ka turbīnas bojājuma rezultātā, tad vienīgais kas var būt - turbīna izputēja kā pīles sūds un savā pēdējā lidojumā izsita caurumus trubās. paskaties griezumu, tās telpas turpat blakus turbīnai un ūdens trubai vien ir.
Centis_Nuudele rakstīja: tērpsa,
![]()
Tārps!!!!!![]()
:
ble kas šodien i ka pirsti mežģierējas...![]()
Pirmais rakstīja: tur gan viena turbīna ir spēcīgāka par rīgas hesu kopā....
Nu un tad? Gribi teikt, ka turbīna tā griezās tā griezās ka norāvās no vārpstas un izlidoja cauri sienai?
A kuļi tad viņa griezās, ja tur 60 veči kaut ko remontēja?
Uz špickiem tak viņa nebija uzstutēta, žeļezobeton biezā slānī, nevis kā tavā pirtī....gāzbetons.
Davaj, Pirmais, nelokies kā nužņika tērpsa, davaj argumentētu un detalizētu raskladu!
p.s. tu taču visu zini! arī to, ka rīgas dambī ir vājā vieta...![]()
Centis_Nuudele rakstīja: Tēmēja degunā, trāpīja papēdī
otrādi jābūt!
![]()
ursis rakstīja: tas pats krievu gadiijums. ja taads spraadziens
Nu? Tātad sprādziens nevis hidrauliskais trieciens? Kaut kas krieviem nogājis greizi ar militāro tehniku? Tēmēja degunā, trāpīja papēdī
Neesmu specālists, bet kaut kā nevaru iedomāties kā tādu pasākumu var iniciēt vienas turbīnas avārija, kā stāsta oficiālā propaganda.
![]()
Ursi, beidz slienāties.
Davaj tiec skaidrībā ar to čukčenskas hesa avāriju un pārbaudi rīgas hesa dambi, citādi man dikti bail bez gumijas zābakiem braukt uz boulinga turnieri.
Tēma: AUDI 80 dūmo
Pirmais rakstīja:
Gachs rakstīja: pabaksti savus večus, lai kārtīgi pārbauda matoru, bet nu lētāk imo būs iepirkt lietotu motoru
jā
otru tādu pašu
Kad man nosprāga 2,3 motors, par 80 latiem nopirku ļoti labu. Remonts maksātu vismaz 5x dārgāk.
Protams, var paveikties ,var nepaveikties.
Ideots rakstīja: Kur ir Pozy ?
Frēzē kokaklēcas.
A kā sauc to spēli kur ar 0,7 kg smagu bumbu met pa lampu![]()
![]()
Daži cilvēki par cūkām kļūst, pirms tam nemaz nebūdami sivēni.
Tēma: BMW vo tas ir autiņš!!!
turbopiile rakstīja: vot izspiedu..
tad tāpēc sābam brūns salons.....
![]()
pozitiivais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Pie mums ir kāds atnācis?
klau, nācēj...Tu man labāk to kāābeli frēzei sagādā....citādi nāksies kā loham veikalā pirkt ar veco bailes frēzēt...visur vadi da pliki vadi
Ko tu frēzēsi? Kontaktlēcām malas
![]()
pozitiivais rakstīja: paldies...es pret TO esmu imūns...mani nedrīkst...esmu vecloceklis...mani kardānot ņepoloženo po reglamentu
Kardāns nav vējbakas, pret kuru paliek imūns pēc vienas injekcijas.
![]()
![]()