Pirmais rakstīja:
Maija_Eskuella rakstīja: Redz kā tās lietas notiek: www.apollo.lv/...
SIA "Ronis" vienīgais īpašnieks ir Saeimas deputāts no "Jaunā laika" Artis Kampars... Pagājušā gada pēdējā Tukuma pilsētas domes sēdē deputāti nobalsoja, ka ar A. Kampara firmu jānoslēdz ilgtermiņa līgums par 1185 kvadrātmetru nomu, nomas maksai mēnesī nepārsniedzot 5,81 latu par kvadrātmetru. Noapaļojot gadā iznāk 80 000 latu. Tukumā daži ekonomisti rēķina, ka ar desmit gadu šādas nomas naudas(ap 800 000 latu) pietiek, lai uzceltu jaunu – vienkāršu, bet labu bibliotēku, nemaz nerunājot, ka jau esošās bibliotēkas modernizācijai, viņuprāt, pietiktu ar daudz mazāku naudu. Turklāt, tā kā reģionālās reformas rezultātā pilsētas padome pārvāksies uz rajona padomes ēku, tad atbrīvosies pašreizējā pilsētas padomes ēka, kuru tad varētu piedāvāt prokuratūrai. Un bibliotēkai tad paliktu visa trīsstāvu ēka, kuru modernizēt. Taču šis priekšlikums nopietni neesot izskatīts.
Konkursa nebija
Vēl nebija notikusi domes deputātu balsošana, kad jau tika strādāts pie jaunā pārcelšanas projekta uz A. Kampara ēku. Kāpēc ēkas izvēlei netika rīkots konkurss?
Raksts Latvijas Avīzē: www2.la.lv/...
nevar būt
kāds atkal cenšas nomelnot Vadoņa Korišu
Atkārtošos - JL zēni neprot izshēmot tā, lai gali ūdenī. Jeb vismaz lai gali uzpeld pēc n gadiem, kā Kikas vējdzirnavas. Pārāk tieši un prasti, kā Džokondu ar mahlovicu gleznot.

turbopiile rakstīja: .. uz 140 pa Daugavpileni braucu..
iesaku tev labprātīgi pieteikties policijā. Labprātīga atzīšanās ir vainu mīkstinošš faktors.
pozitiivais rakstīja: ja vien tā dāma nav tik pat dāmīga kā Dexters
Bet, ja vien tu vēlies, tu vari dabūt kardānu ..... starp īkšķiem.
Es savu kardānu dāmām nedodu.
pozitīvais ir vagonu parka vārtu dežurants.
Maija_Eskuella rakstīja: Interesanti, ka SIA "Ronis" ēku Šēseles ielā 3 vēl nebija uzcēlis, dome neko nebija lēmusi, taču celtnieki jau zināja, ka tur būs pilsētas bibliotēka!"
Nu šitais gan ir apzolūts izdomājums, nomelnojums un slima bebru tēva fantāzijas.
neviena fakta, tikai tukša muldēšana.

Centis_Nuudele rakstīja:
viktors1961 rakstīja: Pats PN. A kā varēji rocenes trosi stoikā saklausīt - ņepoņimaju...
Tu kaut reizi mūžā esi paskatījies uz to ķerru no apakšas?
Skaņa pa metālu izplatās dažreiz neizprotamos virzienos, to es tev gribu iestāstīt.
Oij, nu kārtējā žurnaļugu pīle......tie tak baltu var pataisīt par melnu neatejot no kases.

viktors1961 rakstīja: Pats PN. A kā varēji rocenes trosi stoikā saklausīt - ņepoņimaju...
Tu kaut reizi mūžā esi paskatījies uz to ķerru no apakšas?
Idiņ, mehānisms ir stoikā!
PN.
ja nepatīk skaņa, iebāz banānus ausīs.
Kā teicis klasiķis - kas mīlējas, tas ķīvējas.

jaaanis rakstīja: Pastāstiet kā panākt, lai caur mobilo telefonu ejot i-netā nerādītos šīs "jaukās" reklāmas. Citādi tā jau lēni veras vaļā lapas, bet vēl vispirms atverās reklāma.
Nezinu, kāpēc tev tāda specapkalpošana..
cik esmu lietojis Opera mini, nav bijusi neviena reklāma.
Un no galda Exploreris reklāmu izmet vienreiz dienā pirmajā ienākšanas reizē, ja IE netiek aizvērts.
A jā, vienreiz man gadījās prikols ar šitā C4 priekšteci - domāju ka grab drošības jostas mehānisms, bet izrādījās ka rocenes trose vaļīga atbalsta kronšteinā.
tā ir normāla parādība, ka ņemot nost kāds plastmasas klipsis salūzt, sevišķi jau tik vecai mašīnai.
Tad ieliek jaunu detaļu, vai pieskrūvē ar skrūvēm, vai atstāj kā ir - uz puņķiem.

Cepu desu pannā,
Leju alu kannā.
Priekā!
Bucefals rakstīja: Ev, strīdēties vajagot konstruktīvi!
Ev, neuzprasies!
Es tev uzkonstruēšu TĀDU strīdu.....
ar kardānu....


Tāpat kā jebkuru detaļu, kura turās uz klipšiem.
viktors1961 rakstīja: Varbūt kāds var pateikt priekšā, kā līdz tam mehānismam neko nesalaužot tikt var un vai tur ko līdzēt var?
Noņem vidējās stoikas apšuvumu un tiksi klāt.
Es arī gribu sūdzēties.
ēst arī gribu, un dzert.
Abet strādāt nemaz negribu.
Kam lai par to pasūdzās
Foley rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: translate.google.lv/...
Šis instalē angļu tekstu par velti.
Paldies, to arī biju izmantojis, bet pie 100% skaidrības netiku.
Katrā gadījumā tā ir kārtējā apkope un jau veicu aptauju, ko kurš serviss piedāvā!!
Paldies par atsaucību.
Pie reizes pavaicā, vai tas serviss pēc apkopes izveikšanas māk nodzēst to paziņojumu.
EDZS rakstīja: ....par kompresiju un pārējo ok...pabakstīšu večus...
Kas tas par servisu, kurā dara tikai to ko klients pabaksta?
Pašiem galvas uz pleciem nav?
translate.google.lv/...
Šis instalē angļu tekstu par velti.
Rakt vajag.
Vajag tikai rakt.
Sliekas.
Bet HESi rukā pusslodzē, jo patēriņš ir krities, bet vējš pūš. Un ja vējš pūš, tad Kikai no Grobiņas propelleriem jāsaņem naudiņu par pilnu kvotu. Un Pirmajam jāmaksā par elektrību tik, lai pietiktu Kikas paaugstinātajam tarifam, nevis tik cik maksā lētā HESu enerģija.
Pirmais, tu takš to visu zināji, kuļi izliecies par losi

msh rakstīja: Kad pēdējo reizi mainīti vārstu blīvslēgi?
Dūmo caur blīvslēgiem?
Tikai tad, ja to blīvslēgu nav vispār.