Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Aha, viens jau atsaucās!!!

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Nāc uz mana iesma sildīties!

Tēma: stāvēšana bez maksas Rīgas lidostā

Ideots rakstīja:

Hamburgā -2 EUR stunda.

Tikpat cik Rīgā - 2 vietējās naudiņas.

Tēma: stāvēšana bez maksas Rīgas lidostā

Vācijā ir tā - ja stāv, tad iet uz Rēperbāni.

Un tur nekas nav par velti.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Sretsked rakstīja:

Bucefals rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: Izrādās ka ne tikai Pirmajam veicas auto loterijās, arī Ace esot loterijā vinnējis auto

foto.inbox.lv/...

Man tā loterija tikai aizdeva to auto, nofotogrāfēja un paņēma atpakaļ!

P.S. Ja jūs zinātu, ko nozīme nobraukt ar to auto pustūkstoti km...

Ar Volgu ?? Ir pabūts ar tādu Krimā. Un tepat uz vietas ir braukts, auto, kuram 1. reizi sēdēju viens pie stūres.

Ar moskviču-kabluku 1200 km vienā diennaktī (ieskaitot darīšanas, tāpēc tik mazs nobraukums)

Pēc tam gan ieņēmu kārtīgu sotaku, lai arī miegā nebūtu jābrauc.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Ja to izstrādājumu, ko Ursis pārspīlētā lepnībā dēvē par moci, ieved Jūrmalā eļektričkas tamburā, tad caurlaidi nav jāpērk.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Sevi cienošs suns sausu neēd.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

TDIOTS rakstīja:

Radam DETos ira renõ ar kardānu dir sā - kango4x4 ,

Mēs esam radi

nezināju, nemaz nezināju.....

p.n. pārējiem.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Nu jā, Ņivai nav torsioni ne priekšā , ne pakaļā.

Nav ko baudīt.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Sretsked rakstīja: Centim vispār ir jābrauc ar Ņivu. .

Ja nepārtraukti jābrauc pa dubļiem, grāvjiem, celmiem - tad Ņiva ir vislabākais aparāts. Kaut vai tāpēc, ka lēts. Ja netiek vairs no purva ārā, atstāj to ķerru lai pūst un nopēºk vietā citu.

bet braukšanai pa šoseju - nē, paldies. Ka nav mašīnas, ta nav. Tad jau labāk ar renaultu.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Pakaļā ir kardāns.

Tā ir pareizi, un tā tam jābūt.

Tēma: Pērku metināšanas verķi

AGA Mix ir labāks par CO2.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

TDIOTS rakstīja: ne baudāmie torsioni ,

Fordam torsioni jābauda priekšgalā nevis pakaļā. Ir torsioni, ir.....

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Pie kam Fôrds tāpat kā renôô bija kabluks.......Ranger markas kabluks.....

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Fôrds saliek renoltam vienos vārtos.

Tēma: Pērku metināšanas verķi

Sretsked rakstīja: Tagad vajak ogļskābās gāzes balonu

Atvērsi šampūnieša ražotni

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

TDIOTS rakstīja: paspamosim lābāk pae renõõõ rulzīgumu

Ble...

šodien braucu ar fôrdu. Pisam cic auto, nekā tas franču tireklis-klabeklis-krateklis-strebeklis-smadzeņu pislis.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Māja tāpat kā Rīga nekad nebūs gatava, tāpēc var un vajag runāt par mājām un par mājām.

Pirmais, kas tev ar to projektu? Architekts bija greizi sarēķinājis materiālus jebšu tu to māju uztaisīji mazāku nekā projektā?

Nu, es par tiem pārpalikušajiem blokiem un ķieģeļiem, ko tu gribi notirgot blakus topikā....

?????

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

a nafig vajag tik superizolējošas stikla paketes, ja nav jumta

Varēji aiznaglot logus ar plēvi.

Tēma: izīrēju plostu

Pirmais rakstīja: tās 4 plosta daļas brīvi salien busā un teorētiski es viņas varu pievest klāt kautvai lai tu varētu plostot savā piemājas baseinā ap strūklaku

Busi vēl neesi pārdevis?

Tēma: kur kameras no smago riepaam dabuut?

Viņš grib lai par velti un vēl pieved mājās klāt.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Kabrioletiem arī nav jumts, bet sigas ir.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Sretsked rakstīja: Ko jūs saprotat ar jēdzienu 'divpusējās tapošanas iekārta' ??

Kad Pirmais tapo Deksteru, bet Deksters tapo Pirmo.

Tēma: kur kameras no smago riepaam dabuut?

Tak šitie agroapgādes tirdzniecības punkti ir gandrīz katrā bijušajā lauķenē.

Tēma: izīrēju plostu

Vajadzēja rīkot loteriju uz plostu.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti