Aha, viens jau atsaucās!!!
![]()
![]()
Ideots rakstīja:
Hamburgā -2 EUR stunda.
Tikpat cik Rīgā - 2 vietējās naudiņas.
![]()
Vācijā ir tā - ja stāv, tad iet uz Rēperbāni.
Un tur nekas nav par velti.
![]()
Sretsked rakstīja:
Bucefals rakstīja:
Sviestnesis rakstīja: Izrādās ka ne tikai Pirmajam veicas auto loterijās, arī Ace esot loterijā vinnējis auto
foto.inbox.lv/...
Man tā loterija tikai aizdeva to auto, nofotogrāfēja un paņēma atpakaļ!
P.S. Ja jūs zinātu, ko nozīme nobraukt ar to auto pustūkstoti km...
Ar Volgu ?? Ir pabūts ar tādu Krimā. Un tepat uz vietas ir braukts, auto, kuram 1. reizi sēdēju viens pie stūres.
Ar moskviču-kabluku 1200 km vienā diennaktī (ieskaitot darīšanas, tāpēc tik mazs nobraukums
)
Pēc tam gan ieņēmu kārtīgu sotaku, lai arī miegā nebūtu jābrauc.
Ja to izstrādājumu, ko Ursis pārspīlētā lepnībā dēvē par moci, ieved Jūrmalā eļektričkas tamburā, tad caurlaidi nav jāpērk.
TDIOTS rakstīja:
Radam DETos ira renõ ar kardānu dir sā - kango4x4 ,
![]()
Mēs esam radi![]()
![]()
nezināju, nemaz nezināju.....![]()
p.n. pārējiem.
Nu jā, Ņivai nav torsioni ne priekšā , ne pakaļā.
Nav ko baudīt.
![]()
Sretsked rakstīja: Centim vispār ir jābrauc ar Ņivu. .
Ja nepārtraukti jābrauc pa dubļiem, grāvjiem, celmiem - tad Ņiva ir vislabākais aparāts. Kaut vai tāpēc, ka lēts. Ja netiek vairs no purva ārā, atstāj to ķerru lai pūst un nopēºk vietā citu.
bet braukšanai pa šoseju - nē, paldies. Ka nav mašīnas, ta nav. Tad jau labāk ar renaultu.
![]()
Pakaļā ir kardāns.
Tā ir pareizi, un tā tam jābūt.
![]()
TDIOTS rakstīja: ne baudāmie torsioni ,
Fordam torsioni jābauda priekšgalā nevis pakaļā. Ir torsioni, ir.....
![]()
Pie kam Fôrds tāpat kā renôô bija kabluks.......Ranger markas kabluks.....
![]()
Tēma: Pērku metināšanas verķi
Sretsked rakstīja: Tagad vajak ogļskābās gāzes balonu
Atvērsi šampūnieša ražotni![]()
TDIOTS rakstīja: paspamosim lābāk pae renõõõ rulzīgumu
Ble...
šodien braucu ar fôrdu. Pisam cic auto, nekā tas franču tireklis-klabeklis-krateklis-strebeklis-smadzeņu pislis.
![]()
Māja tāpat kā Rīga nekad nebūs gatava, tāpēc var un vajag runāt par mājām un par mājām.
Pirmais, kas tev ar to projektu? Architekts bija greizi sarēķinājis materiālus jebšu tu to māju uztaisīji mazāku nekā projektā?
Nu, es par tiem pārpalikušajiem blokiem un ķieģeļiem, ko tu gribi notirgot blakus topikā....
?????
a nafig vajag tik superizolējošas stikla paketes, ja nav jumta![]()
![]()
![]()
![]()
Varēji aiznaglot logus ar plēvi.
Tēma: izīrēju plostu
Pirmais rakstīja: tās 4 plosta daļas brīvi salien busā un teorētiski es viņas varu pievest klāt kautvai lai tu varētu plostot savā piemājas baseinā ap strūklaku
Busi vēl neesi pārdevis?
Viņš grib lai par velti un vēl pieved mājās klāt.
Sretsked rakstīja: Ko jūs saprotat ar jēdzienu 'divpusējās tapošanas iekārta' ??
Kad Pirmais tapo Deksteru, bet Deksters tapo Pirmo.
Tak šitie agroapgādes tirdzniecības punkti ir gandrīz katrā bijušajā lauķenē.