Pa skaisto.
![]()
Pirmais rakstīja: au āzi, govi jau izdrāzi?
kuļi tevi jejbot mans jaumts? a?
Kuļi tu atsaucies uz kļičku Priduroks![]()
![]()
![]()
Sviestnesis rakstīja: Pieprasu
Kaķa lāsti debesīs nekāpj!
Ozz rakstīja: tak Timrots zebras žiksim arii taa bija uztaisiijis un lika braukt pa figuuraam
Nu laikam tā vakar arī bija zebra. Es tikai noķēru fragmentu.
![]()
Sretsked rakstīja: Centis varētu izskūt paduses un tad rokas saliktu pareizi, varētu izbraukt pa apli, nevis kā tagad, tikai taisni vien.
Vakar to prikolu pa TV redzēji, kur džeki brauca ar kartingiem kam stūre otrādi? Ķipa - stūre pa labi, riteņi pa kreisi?
Wot, šitādu es ar gribētu paprovēt.
p.s. vienreiz kolhozā vinam tratoristam-diršļākam veči pa nakti samainīja vietām stūres cilindru šlangas (T-150K)....šis no rīta izgāza darbnīcu vārtus.
![]()
Sretsked rakstīja: Davai, beidziet dirsties,braucam padriftēt pa apli.
Man nav tik daudz naudas lai tik ātri brauktu.
Ozz rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Ozis izgājis pie jūras - barotājas noķert kādu reņģi vakariņām.
nee, Ozis netaalu straadaa ...
No kā netālu?
No jūras, reņģēm vai vakariņām![]()
![]()
Ozis izgājis pie jūras - barotājas noķert kādu reņģi vakariņām.
![]()
Centis_Nuudele rakstīja: Sviest!!!!!Aūūūu!!!!!
Vai tavā veikalā vecas kameras netirgo?
Nu tak riepu kameras, ne jau kinokameras.
![]()
Sviest!!!!!Aūūūu!!!!!
Vai tavā veikalā vecas kameras netirgo?
draco rakstīja: vnk vecas smago kameras dereetu ( vajadziiga apm taada veida un biezuma gumija.
.
Iesaku Tev vispirms tikt skaidrībā ko tev vajag - kameras vai gumiju.
Pie satikšanās Pirmais TO, ko lieto, varēs noskalot ar alu.
Esmu parādā.
Tik nezinu, kas viņam labāk garšotu - aldara bezalkoholiskais vai kāda leišu susla.
![]()
Pirmais rakstīja: nupat atkal aizskaitīju 195 latus
p.n.
es vinnēšu to mersi!
Tu esi uzmests, jo es jau pirmdien izpirku visu tirāžu.
Bazhix rakstīja: Cik maksaa spice?
Nu ne lielveikals, bet tas, kas uudeni dod.. Man vajag viena metra cenu
Spice ir sūc, taisi urbumu.
Ozz rakstīja: taadu moduleni vareetu meeģinaat pat uz buuvvaldi neiet ķipa- izauga iz zemes viss nesen uzmeeriits, diez vai tuvaakos 10 gadus tur kaads naaks peetiit
Es tev saku - netaisi pamatus. Uzber smilšu spilvenu un noliec riepas. Nopietni, pie Liepājas viens džeks tā dzīvo jau ilgus gadus.
Un tad tev tā būs pagaidu būve, jo pamatu tak nav.....citādi arī telti dārzā būtu jāsaskaņo ar būvvaldi.
![]()
Ozz rakstīja: nu tas ir viens no variantiem. kas pie taam moduļu maajaam piesaista- atved jau praktiski gatavas, par nelielu cenu (principaa dziivokļa cenu vai pat leetaak)
nu ja viņa gadus 40 var nostaaveet nesabruukot, tad par paarejo ph...
Viņai pat pamatus nevajag.
Uzliec uz vecām riepām un stāv. Tikai stūros ieroc pa enkuram, lai vējš neaizpūš.
![]()
Ozz rakstīja: ev, kaads ir kaut vai pa gabalu redzeejis Grāmatu kas saucas "moduļu mājas"
Kāds noteikti ir redzējis.
Es nē.
![]()
Ja es pareizi izprotu topikā rakstīto, tad tas ir veltīts Gustava Lukstiņa 2400 gadu jubilejai.
Nu tad pacelsim glāzes!
Pirmais rakstīja:
a ko, Ôme nav mājās?
A kas tev par daļu?
Ôme nav zēns, nav tavs lauciņš!
![]()