Labrīt.
Lūdzu nejaukt kailus vadus ar kailām sievietēm.
Gar kailiem vadiem es negrāpstos.................ka nedabo pa nagiem!
![]()
Labrīt.
Lūdzu nejaukt kailus vadus ar kailām sievietēm.
Gar kailiem vadiem es negrāpstos.................ka nedabo pa nagiem!
![]()
Sretsked rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sretsked rakstīja: Centi, bet ja nevienā no fāzēm nav slodzes, nekas nekur nav pieslēgts, ir atvienots pienākošais drošinātājs, mērījumi tiek izdarīti pienākošajā vadā.
.
Jūs esat vienīgie patērētāji uz tā trafa?
Ne, neesam gan.
PS. Līnija jauna. Novērš to šaisi 1-2 h laikā, šī ir 3. reize.
Raksti pretenziju. Tas točna izskatās pēc sarkanā vadiņa pakustināšanas.
Sretsked rakstīja: Centi, bet ja nevienā no fāzēm nav slodzes, nekas nekur nav pieslēgts, ir atvienots pienākošais drošinātājs, mērījumi tiek izdarīti pienākošajā vadā.
.
Jūs esat vienīgie patērētāji uz tā trafa?
Pirmais, vēl viens jautājums.
Vai ar rokas pulksteņu remontu tu nenodarbojies?
Man vajadzētu nomainīt ādas siksniņu pret metāla brasletu. Bet tie stienīši ir iekniedēti, nevis ar atsperītēm kā parasti. Wot.....
Pirmais rakstīja: ooo jā.... mani apmeklēja iedvesma..... spamojiet ātrāk, man jābrauc projām
Brauc dirst!
Sretsked rakstīja: pastāsti...kāds sakars 3 fāžu sistēmā vājai nullei ar to, ka katrā no fāzēm ir dažādi volti.
Pie satikšanās es tev pastāstīšu. Vieglāk ir uzzīmēt, nekā izstāstīt. Bet sakars ir.
Pirmais rakstīja: 1) atrodi fizisi to kastīti
2) sameklē seriālo nummuru tam sūdam (virsū rakstīts)
3) paņem visu to pieraksti uz lapiņas
4) svītro nost ciparus no sākuma līdz paliek 4 pēdējie
5) tas arī ir tavs meklētais passkods
runā VÔSOLS
p.n.
pie tikšanās uzsauksi alu
Ja tu būsi uzminējis pareizi - dabūsi alu.
Ja būsi mani piedirsis - dabūsi ar kardānu pie pirmās un pie visām pārējām tikšanās reizēm.
![]()
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Pirmais, bet ja tu teiksi ka jāved pie daktera, tad man pie kājas tās brīvās rokas.
es nezinu kāds tev tas memberass ira
pameklē sava bemberasa rādžiņā caur meni uzrakstu "BT", un tad nospied sērča pogu
MENĪ.>.FONE.>.BēTē.>.SEARCH
nezinu kāds tev ir telefons, bet tur vajadzētu izvēlēties kautko līdzīgu blūetoos.>.ad devais.>.sērč.
tad aperātā vajadzēs ievadīt keju un bemberasā akceptēt
kautkā tā.
Kaut kā tā man nevajag. Man vajag precīzi. Brīvroka ir CARK 112.
Viņam ir passwords. Passwordu fricis noplēsis un iebāzis (man liekas, ka to jau es vienreiz stāstīju). Izraujot mikrofona štekeri viņš noresetojas, resp. atšujas no iepriekš piesaistītā telefona. Lai piesaistītu nākošo, vajag passvordu.
Kā tu prasiji atkārtošu divreiz marka un modelis CARK 112.
CARK 112.
Bet ja tu nezini kā uzlauzt passwordu, tad ej turpat kur vācietis.
Davaj, pameklē wikipēdijā.
juha rakstīja:
Pirmais rakstīja: interesanti....kas izaug no ābolu tārpiem?
Ābolos visbiežāk ir sastopami ābolu tinēja, kas ir tauriņš, kāpuri, tie tad izaug par ābolu tinējiem.
Man domāt, Pirmais gribēja zināt kas izaugs no viņa, kad būs saēdies tārpainos ābolus.
Pirmais, bet ja tu teiksi ka jāved pie daktera, tad man pie kājas tās brīvās rokas.
![]()
Pirmais rakstīja: marka un modelis
Pacieties.....ielūkošos garāžā, tad pavēstīšu.
Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmais rakstīja: man ir aizdomas, ka Yettijs mēģināja pamāt ar mietu, ka tie pakaļas amīši ir jāmaina reizimēnesī
Nu, bet ja tai ķerrai ir 2 pakaļējie amīši, kas traucē viņus mainīt kaut vai trīsreiz dienā Vienu pret otru un otrādi.....
Viens Zviedru tēls Karlsons tā mainīja zeķes.....
![]()
Pirmais rakstīja: man ir aizdomas, ka Yettijs mēģināja pamāt ar mietu, ka tie pakaļas amīši ir jāmaina reizimēnesī
Nu, bet ja tai ķerrai ir 2 pakaļējie amīši, kas traucē viņus mainīt kaut vai trīsreiz dienā![]()
Vienu pret otru un otrādi.....
Pirmais rakstīja: varu tev īsumā izstāstīt telefona darbības principus
Neinteresē.
Labāk izstāsti man kā caur zilo zobu piesaistīt telefonu brīvroku sistēmai, ja stūlbais vācietis noplēsis un iebāzis dupsī sistēmas passwordu.
Jeb varbūt tikai 8 sveces![]()
![]()
Piedod, ja kļudījos.
![]()
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Yetti rakstīja: un cik maksā viens pakaļējais amortizators?
5 Ls. (ja paveiksies loterijā).
vai tad amortizatoram arī tiek rīkota loterija?
pajoliņ, par piecīti tu vari vinnēt divus mazlietotus pakaļējos amortizatorus, divus priekšējos, 12 aizdedzes sveces ar visiem vadiem un vienu priekšā uzspraužamu šternu.
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sretsked rakstīja: foto.inbox.lv/...
Pieeja Liegta (policy_denied)
www.lmt.lv/...
Man mājās (dzīvoklī) ir tieša redzamība uz 2 LMT torņiem. Vai nu viņi savstarpēji cīnās par klientu vai kā, bet ļoti bieži pazūd zona.
![]()
Nē, nu tas deksters no otra gala tak ir slimnieks....
vai nu Pirmā dibendraugi viņam vai pornobildes, tiklīdz kādam kāda problēma.
Nu nelūru es pornobildes internetā, man policijs denīdis citu kolēģu rīcības rezultātā. wot....viens nopiržas, bet smaka jāosta visiem. Tāda tā problēma.
![]()
Yetti rakstīja: un cik maksā viens pakaļējais amortizators?
5 Ls. (ja paveiksies loterijā).
![]()
Savukārt lietuvieši laikam jau bēgot no ministu ierašanās vakar biezā slānī vārtījās Lapmežciema smiltīs.
![]()