Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

māja māja māja māja

žogs žogs žogs žogs

koks koks koks koks

stabs stabs stabs stabs

polš polš polš polš

štīme štīme štīme štīme

āzis āzis āzis āzis

pohas pohas pohas pohas

......

oij......kas ar mani, kas ar mani....oij....

Sokrāts ar tevi.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: es iesaku pamērīt starp fāzēm.... nullvadu neaiztiekot....

Tev kā fizikas lietpratējam vajadzētu zināt, kas notiek trīsfāzu tīklā nesimetriskas slodzes gadījumā, ja ir slikts nulles pievienojuma kontakts.

tautas valodā runājot - nulle sāk sist pa pirkstiem....

Pirmais!!!! Kas ar tevi

Tak būtu kaut internetā fiksi palasījis.....

Slogotajā fāzē spriegums krīt, neslogotajā - pieaug. Tā ir, ja sūdīga nulle.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Pirmais rakstīja: 1)

tu kā sertificēts elektriķis vari pateikt pie kādas spriegumu starpības fāzēs parasti nodeg trīsfāzu elektromotors? nu bez aizsardzības...

p.n.

2)par pārspriegumu aizsardzību mājai.... uz tavu jautājumu atbilde ir - divu

nu tu jau sapratīsi šitādu informāciju - 2 pakāpju instalācijas un elektroiekārtu aizsardzības sistēma pret atmosfēriskiem un komutācijas pārspriegumiem ar firmas "DEHN" DEHNvantil TNS 255 4P tipa B+C klases hibrīdiem pārsprieguma ierobežotājiem

3)vispār siltumsūknī arī ir iebūvēta kautkāda aizsardzība.... tur laikam teorētiski sanāks trīslīmeņu

Atbildu:

1)Nevaru pateikt,atkarīgs no slodzes, parasti daļēji slogots motors spēj nenodegt pat ja viena fāze izkrīt. Palaist bez fāzes gan nevarēsi.

2)A nafig tā tērējies, ja pie mājas pienāk kabelis nevis gaisvads

3)Lai trīspakāpju aizsardzība normāli funkcionētu, starp 1. un 2. bloku jābūt distancei, metros mērāmai. Vēlams arī starp 2. un 3. pakāpi. Ja tev tur viss sabāzts 1 skapītī, tad tu pareizi saki - teorētiski.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Pirmais rakstīja: es iesaku pamērīt starp fāzēm.... nullvadu neaiztiekot....

Tev kā fizikas lietpratējam vajadzētu zināt, kas notiek trīsfāzu tīklā nesimetriskas slodzes gadījumā, ja ir slikts nulles pievienojuma kontakts.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Yetti rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: ... Tikai pirms tam šajā topikā pavaicās Ko Jūs Darāt Ar Lampām.

vai Tu vari nedaudz smalkāk?

Lūdzu: (augšējais, īpaši smalkais Fa)......EJ DIRST!!!!!!!!!!

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Pirmais rakstīja: centi, vai tev mājās ir kāds trīsfāzu motorītis? piemēram malkas zāģēšanai?

Man ir pilna māja ar trīsfāzu motoriem. Un mašīnai man ir 2x trīs fāzu motors, jo viņam ir 6 sveces.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Pirmais rakstīja: es tikai tagad gribētu precizēt - kas to aizsardzību uzliek?

tā ir jāliek klientam vai to atnāk uzliek latvenergo lai nodrošinātos pret to, ka jāmaksā par nodegušiem motoriem?

Protams, ka latvenergo tev īpaši visu uzliks. Un kad tev izdegs spuldzīte atejā, tu tikai piezvani uz bezmaksas numuriņu. Tūlīt atbrauks Ursis un spuldzīti nomainīs. Tikai pirms tam šajā topikā pavaicās Ko Jūs Darāt Ar Lampām.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Bišku līki sacitējos, bet ideja tak skaidra....

LE apmaksā skādi par sadegušām ierīcēm, ja vari piestādīt sertificēta remontētāja izziņu. Tajā pašā laikā aizsardzība pret pārspriegumu abonenta iekārtā ir paša abonenta lauciņš.

Pirmais, cik pakāpju pārsprieguma aizsardzība būs tavā jaunajā mājā?

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Pirmais rakstīja: Normāliem motoriem uzliek aizsardzību un šādos gadījumos tas atslēdzas.

Pirmais, tu joprojām visu zini, vai ne ?

pateikšu tev priekšā, ka nevienam padomju motoram nekādas iebūvētas aizsardzības nav...

bet nu tu jau kā vienmēr visu zini labāk

p.n.

labāk parunāsim par Sokrātu [/c]

Starp Uzliek aizsardzību un Iebūvētu aizsardzību vajadzētu būt kādai atšķirībai.

ko par to teica Sokrāts?

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Kad pirms dažiem gadiem es rekomendēju sevišķi nomaļu lauku apvidu iemītniekiem parūpēties par ģeneratoru, mani galvā neņēma.....

Būs vēl sliktāk, ticiet man.

aha, un Pozijs mani vispaar par mamutu saukaaja...

Tu to jau sen biji pelnījis!

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Ar elektrību nejoko!

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Kad pirms dažiem gadiem es rekomendēju sevišķi nomaļu lauku apvidu iemītniekiem parūpēties par ģeneratoru, mani galvā neņēma.....

Būs vēl sliktāk, ticiet man.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Sretsked rakstīja: Vienu dienu atkal mums bija pa fāzēm 238 212 18

Par to pēdējo visiem bij jautrība.

pārbaudi nullvada pievienojumu stāvokli.

Tēma: automāts

Slinkais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Gutenmorgens rakstīja: jo velkot kārba nedzesējas, lūk arī ieberziens.

Ja motors nerūc, kārbas sūknis eļļu nepumpē un tur nav ko dzesēt, jo viņa nekarst.

Vilkšanas ierobežojumi ir tāpēc, ka neeļļojas gultņi.

Gūte Naht!

kadi murgi

Esi redzējis kādu manuālo kārbu ar piespiedu eļļas dzesēšanu? Un tās var vilkt kaut līdz berlīnei....

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Labrīt!

Es ar gribu diskutēt!

Es gribu zināt, kāpēc aizvakar man bija sūdīga dūša, bet šorīt - dūšīgs sūds.

Tēma: automāts

Gutenmorgens rakstīja: jo velkot kārba nedzesējas, lūk arī ieberziens.

Ja motors nerūc, kārbas sūknis eļļu nepumpē un tur nav ko dzesēt, jo viņa nekarst.

Vilkšanas ierobežojumi ir tāpēc, ka neeļļojas gultņi.

Gūte Naht!

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Nē, tas vēl nav viss......visu izsaka slāpes, tfu plē, Instetūts!!!! gribēju teikt.

Jugla + Instetūts = pasaules gals.

Tēma: automāts

msh rakstīja: Nesāksim uzreiz jaukt krānu ar pirkstu

Tu pats sevi uzmundrini?

Tēma: automāts

Šol, upal, očnulsa - gips.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Yetti rakstīja: un no kā kaitējumu piedzīs?

bet ja nopietni - baigi....

Vakar viņus aizveda uz slimnīcu, nevis uz morgu. Tad jau redzēs, zaudējumu piedziņa nav mana problēma.

CP ekipāža stāvēja uz ceļa un gribējuši šo apturēt. Vīrelis piebremzējis, smuki lēnām apbraucis poličus un tad pedāli grīdā.

Tēma: barošanas sistēmas

Yetti rakstīja: ieteikums - uzreiz meklē cetāna paaugstinātāju...

Naftalīna tabletes?

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Labrīt.

Godīgi iereibis pilsonis ar auto brauc smuki pa ceļu, te pēkšņi viņu sabaida ceļu policijas ekipāža un pilsonis nolemj piespiest gāzi......bet līkumā zaaraza elektrības stabs, un mums darbs līdz pusnaktij.

Autombīlis pēc bremzējošā trieciena pret stabu spēj nolidot vēl 50 metrus. Labs autombīlis bija. Braucēji arī bija, varbūt šorīt vēl ir.......

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Sretsked rakstīja: Man ir nektarīna kauliņš.

Līdzīgs kafijas pupiņai kas caur civetkaķa zarnu traktu izgājuse?

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Aim going sraking houm.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

robotbarbers rakstīja: Manējais sit pa kārbu un zūd miglā.

Gou sraking!

Lasītākie raksti

Jaunie raksti