ursis rakstīja: parunasim par lampaam.
juss kaa to darat?
Es uz mīkstā krēla paklāju avīzi, kurpes nost nevelku. Tad pakāpjos un tās lampas nomainu.
Man nav tik augsti griesti, ka jāstutē uz galda 2 taburetes un LPE visi 12 sējumi.
![]()
ursis rakstīja: parunasim par lampaam.
juss kaa to darat?
Es uz mīkstā krēla paklāju avīzi, kurpes nost nevelku. Tad pakāpjos un tās lampas nomainu.
Man nav tik augsti griesti, ka jāstutē uz galda 2 taburetes un LPE visi 12 sējumi.
![]()
Ozz rakstīja: eu, davaj- apvainojumus studijaa! tauta grib lasiit!
Negrib lasīt....jau tāpat no rīta bērnudārzam visi logi drebēja no klaigāšanas....
Man patiesībā vienalga, ja jau čomiem patīk mazgāt zeķēs lielas auditorijas priekšā....kas ta man.
![]()
Sviestnesis rakstīja: un kā vēll var par ko tādu naudu prasīt
![]()
![]()
![]()
Nu, ....![]()
vispirms čomi, pēc tam - civillikums....
![]()
![]()
Sretsked
05.08.2009 10:23
Pirmais, es jau tev divreiz jautāju-cik esmu parādā.
Tu atbildēji,ka neko, jo nav par ko.
Pirmais
05.08.2009 10:26
civillikums neparedz, ka tādu parādu var atprasīt, ja pats neatceries, tad neko...
čomi, bleeee..![]()
![]()
![]()
Štepselis un Tarapuņka.
![]()
Dēls, ja tu sadomā dzert, tad vajag zināt cik dzert. Bet tas vēl nav tas svarīgākais. Vēl vajag zināt kur dzert. Bet vissvarīgākais - jāzin ar ko kopā dzert.
![]()
![]()
Ozz rakstīja: nee, Ozis meeģina aizsargaat savu pakaļu.
Varu tev aizlienēt pārnesamo zemējumu. Pakaļai jābūt sazemētai.
![]()
Diez kur tas Ozis šorīt
Būs devies tukšot pudeles
![]()
Pirmais rakstīja: www.militaryfactory.com/...
Pieeja Liegta (policy_denied)
Jūsu pieprasītais resurss tika kategorizēts kā (Violence/Hate/Racism/Occult).
![]()
Sretsked rakstīja: Centsi prot atšķirt stirnu buku no piena galdiņa ?
Man šodien slikta dūša, nevelk uz jokiem.
SuperZigis rakstīja: šaubu nav, Renault braucējiem TAS ir visgarākais.
Es arī spiestā kārtā esmu renault braucējs......
Ozz rakstīja: labi...
bet cik man ir jaaizdzer, lai atmaksaatos braukt uz Auci
Dzert nav veselīgi.
Ved nodot tās pudeles, ko izdzēruši citi bet tu esi salasījis.
![]()
Sretsked rakstīja: Pirmai, eu, Pirmais, kad tev būs jumts ?? Tad,kad kārtīgi pielīs sienas?
Tās pamestās būdas Stirnās no sprieguma atslēgtas pagājušajā gadsimtā. droši vien ēkas ļoti labā stāvoklī, nemaz nav piepelējušas.
![]()
Ozz rakstīja: a vot tarņiks, taa ir Sveeta Lieta...
pa cik Aucee pieņem
es graavii pa 2 santiimi gabalaa nodevu, un juutos apšmaukts
3 saņi.
Tu esi smagi apčakarēts.
Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmais rakstīja: ne katrā auces ielā ir tik daudz
ir arī iela ar 1 objektu.
Bet tā ir IELA, no tā objekta 63 metru attālumā atrodas 4 veikali, 2 frizētavas, pasta nodaļa un tukšās taras pieņemšanas punkts.
Kādas civilizācijas pazīmes ir vērojamas Bālo ķiršu republikā?
p.n. Tās ielas nosaukums vislabāk piestāvētu tavējai - Pļavas iela.
![]()
Pirmais rakstīja: ne katrā auces ielā ir tik daudz
ir arī iela ar 1 objektu.
Bet tā ir IELA, no tā objekta 63 metru attālumā atrodas 4 veikali, 2 frizētavas, pasta nodaļa un tukšās taras pieņemšanas punkts.
Kādas civilizācijas pazīmes ir vērojamas Bālo ķiršu republikā?
![]()
Bet lepni skan - Balto Ķiršu iela....kādā pālī jābūt, lai rādītos balti ķirši![]()
![]()
![]()
Un kādā pālī jābūt, lai taku pļavā nosauktu par ielu?
![]()
Pirmais rakstīja: bet nu labi, tu pazīsti saimniekus? moš zini cik viņi grib?
Kāda kaktusa pēc man būtu jāpazīst visus pamestu būdu īpašniekus![]()
Pirmais rakstīja: bet ne stirnas ne līdakas nav līvānene
Kalniņi
Madaras
Selēni
Pakalni.
Ej uz bodi pēc 4 polšiem.