Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

ursis rakstīja: parunasim par lampaam.

juss kaa to darat?

Es uz mīkstā krēla paklāju avīzi, kurpes nost nevelku. Tad pakāpjos un tās lampas nomainu.

Man nav tik augsti griesti, ka jāstutē uz galda 2 taburetes un LPE visi 12 sējumi.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Ozz rakstīja: eu, davaj- apvainojumus studijaa! tauta grib lasiit!

Negrib lasīt....jau tāpat no rīta bērnudārzam visi logi drebēja no klaigāšanas....

Man patiesībā vienalga, ja jau čomiem patīk mazgāt zeķēs lielas auditorijas priekšā....kas ta man.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Sviestnesis rakstīja: un kā vēll var par ko tādu naudu prasīt

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Apsolūti Bambāļi.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Nu, ....

vispirms čomi, pēc tam - civillikums....

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Sretsked

05.08.2009 10:23

Pirmais, es jau tev divreiz jautāju-cik esmu parādā.

Tu atbildēji,ka neko, jo nav par ko.

Pirmais

05.08.2009 10:26

civillikums neparedz, ka tādu parādu var atprasīt, ja pats neatceries, tad neko...

čomi, bleeee..

Štepselis un Tarapuņka.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Dēls, ja tu sadomā dzert, tad vajag zināt cik dzert. Bet tas vēl nav tas svarīgākais. Vēl vajag zināt kur dzert. Bet vissvarīgākais - jāzin ar ko kopā dzert.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Ozz rakstīja: nee, Ozis meeģina aizsargaat savu pakaļu.

Varu tev aizlienēt pārnesamo zemējumu. Pakaļai jābūt sazemētai.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Diez kur tas Ozis šorīt

Būs devies tukšot pudeles

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Piestiķēji kapeiku - nedzer par rubli!

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

ritīgi rēcīgs spams

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Pirmais rakstīja: www.militaryfactory.com/...

Pieeja Liegta (policy_denied)

Jūsu pieprasītais resurss tika kategorizēts kā (Violence/Hate/Racism/Occult).

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Sretsked rakstīja: Centsi prot atšķirt stirnu buku no piena galdiņa ?

Man šodien slikta dūša, nevelk uz jokiem.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

SuperZigis rakstīja: šaubu nav, Renault braucējiem TAS ir visgarākais.

Es arī spiestā kārtā esmu renault braucējs......

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Ozz rakstīja: labi...

bet cik man ir jaaizdzer, lai atmaksaatos braukt uz Auci

Dzert nav veselīgi.

Ved nodot tās pudeles, ko izdzēruši citi bet tu esi salasījis.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Līvānenes džungļos pērk demontēšanai.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Sretsked rakstīja: Pirmai, eu, Pirmais, kad tev būs jumts ?? Tad,kad kārtīgi pielīs sienas?

Tās pamestās būdas Stirnās no sprieguma atslēgtas pagājušajā gadsimtā. droši vien ēkas ļoti labā stāvoklī, nemaz nav piepelējušas.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Ozz rakstīja: a vot tarņiks, taa ir Sveeta Lieta...

pa cik Aucee pieņem

es graavii pa 2 santiimi gabalaa nodevu, un juutos apšmaukts

3 saņi.

Tu esi smagi apčakarēts.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: ne katrā auces ielā ir tik daudz

ir arī iela ar 1 objektu.

Bet tā ir IELA, no tā objekta 63 metru attālumā atrodas 4 veikali, 2 frizētavas, pasta nodaļa un tukšās taras pieņemšanas punkts.

Kādas civilizācijas pazīmes ir vērojamas Bālo ķiršu republikā?

p.n. Tās ielas nosaukums vislabāk piestāvētu tavējai - Pļavas iela.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Pirmais rakstīja: ne katrā auces ielā ir tik daudz

ir arī iela ar 1 objektu.

Bet tā ir IELA, no tā objekta 63 metru attālumā atrodas 4 veikali, 2 frizētavas, pasta nodaļa un tukšās taras pieņemšanas punkts.

Kādas civilizācijas pazīmes ir vērojamas Bālo ķiršu republikā?

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

TDIOTS rakstīja: Ai'm e nais gej

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Balto Pelīšu iela piestāvētu labāk.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Bet lepni skan - Balto Ķiršu iela....kādā pālī jābūt, lai rādītos balti ķirši

Un kādā pālī jābūt, lai taku pļavā nosauktu par ielu?

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Pirmais rakstīja: bet nu labi, tu pazīsti saimniekus? moš zini cik viņi grib?

Kāda kaktusa pēc man būtu jāpazīst visus pamestu būdu īpašniekus

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Pirmais rakstīja: bet ne stirnas ne līdakas nav līvānene

Kalniņi

Madaras

Selēni

Pakalni.

Ej uz bodi pēc 4 polšiem.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti