Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Pirmais rakstīja:

kautkas jau ir jāzina par to īpašumu lai noteiktu kam tas pieder....

bet ne stirnas ne līdakas nav līvānene

Tak ar kadastra numuru pietiek, lai atrastu īpašnieku! Vārdu, Uzvārdu un adresi...jebšu tu neesi pietiekoši samaksājis par publiski pieejamo informāciju?

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: da to pat deksters zina, ka zemesgrāmatas ir publiska datu bāze, tātad pieeja tai ir pilnīgi visiem

Tavs viedoklis ir tavs, mans ir mans.....tad jau laikam mūsu IT deksteri to nezin, jo no visas nodaļas tikai 1 darbiniekam ir atvēlēts piekļūt tai datu bāzei.

tāpēc, ka tas ir maksas pakalpojums un lai nelūrētu par valsts naudu visādi praideri, tad ir tikai viena seja no kā paprasīt politisko atbildību

a ja runā par to vai es varu paskatīties, es uzzināšu vārdu uzvārdu, bet ko tas man dos....

mans jautājums tev bija vai tu gadījumā nepazīsti tos čiekuriņus, kam pieder tās mājiņas

Un ko tev dos, ja es teikšu ka pazīstu tos čiekuriņus

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Pirmais rakstīja: da to pat deksters zina, ka zemesgrāmatas ir publiska datu bāze, tātad pieeja tai ir pilnīgi visiem

Tavs viedoklis ir tavs, mans ir mans.....tad jau laikam mūsu IT deksteri to nezin, jo no visas nodaļas tikai 1 darbiniekam ir atvēlēts piekļūt tai datu bāzei.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Sretsked rakstīja: Pirmais droši vien Stirnās ierīkos viesu namus.

Laba vieta biznesam laukos. Klusa.

Vieta tiešām ir laba. Kādreiz tur bija nabagmāja, pēc tam RAFa atpūtas bāze.

Tēma: Chrysler 300m motora kapitālais remonts.

repo rakstīja: Varbūt kādam ir bijusi līdzīga problēma... Pabraucot pa Eiropas kalniem/sepentīniem parādījās problēmas ar motoru - katru reizi nobraucot ap 200 km (bez apstājas) motors braucot noslāpst. Pastāvot 30 minūtes tas pieļaižas un brauc tā itkā nekas nebūtu bijis. Neviena brīdinājuma lampiņa neiedegas un tempertūras rādītāji arī normā. Auto tika pieslēgts pie datora un nekādas kļūdas netika atrastas.

300M, 1999, 2.7 motors, 300 000 nobraukums, visas eļļas un filtri tiek mainīti laicīgi.

Vai viņam zem haubes nav tāds dačiks, kas reaģē uz pārāk augstu temperatūru motortelpā?

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Pirmais rakstīja: eu centi, kam pieder tās tukšās līvānenes stirnās?

Neticu ka tādam IT monstram kā tev nav piekļuve zemesgrāmatas datu bāzei.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Un aiznākamo piekdien atbrauks Rīgas mākslenieki rādīt teātri.

atbrauks miķelsons, daugulis, kurgs, meļko un bariss?

nē, Pirmais, Deksters un Ozzs... un kā karsējmeitene Kaksis...

+1

Tie stūlbie Rīgas iegātņi takš nezin kas ir māksla. Mēs, īstie pāķi - mēs to zinām.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Un aiznākamo piekdien atbrauks Rīgas mākslenieki rādīt teātri.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

A man rāda neatbildētos zvanus.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Labe rīte pļūtekles!

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Uz redzēšanos!

Sī jū tullamorow!

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Sviestnesis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

TDIOTS rakstīja: un nebeidz viņš mani izbrīnīt un nebeidz mani izbrīnīt arī viņa fani -ķipa pirmais

nebrīnies.

Es esmu 3 gadus viņā nokratījies, un jūtu ka pamazām arī kļūstu par renaulta fanu. Jo izkratītas smadzenes vairs nespēj objektīvi apstrādāt informāciju.

tad rekā rodas tie Renault fani

Ar renaultiem viss ir skaidrs - pārbaudīta uz paša pauri.

Bet kā rodas Sābu fani - tas pat man ir milzīgs noslēpums, tas nav izprotams un tam nav cita izskaidrojuma kā vēl smagāka smadzeņu trīce nekā renaulta faniem.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

TDIOTS rakstīja: un nebeidz viņš mani izbrīnīt un nebeidz mani izbrīnīt arī viņa fani -ķipa pirmais

nebrīnies.

Es esmu 3 gadus viņā nokratījies, un jūtu ka pamazām arī kļūstu par renaulta fanu. Jo izkratītas smadzenes vairs nespēj objektīvi apstrādāt informāciju.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Aizbrauc uz Muzeju un iedod Skārdniekam kurvīti!

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

www.iauto.lv/...

Cienītie, vai īpatnis Skārdnieks nebūtu pelnījis, ka NSNF jeb vismaz tie kas sevi par tādiem uzskata ierastos šajā pasākumā?

Un piesmietu Muzeju, Muzeja Direktoru, Fordam pārdotos Volvo un visu zviedru Karalisti?

Nav dikti tālu jābrauc, turpat kur Cinis Villā.....

a?

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

TDIOTS rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Nobeidzās.....

atvaļinājums!

priecājies būtu, ka nobeidzās tikai atvaļinajums ,nevis darps kā tāc

Tas ir nākošais dienas kārtībā.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Nobeidzās.....

atvaļinājums!

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Šaize..

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Yetti rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: Vai tā ir taisnība ka Yetti patiesībā ir Ansis Straujā Bute ceturtais?

nau tā taisnība...

Kas tev bija?

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Nodevu 143 tukšas pudeles. Man ir nauda. Pirmais, vai tu kakāšanai gada abonimentus pārdod?

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

ursis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Es ED.

eju dzert?

kādā mērogā tavs jaunais motocikla modelītis?

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Es ED.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

[c]Sretsked rakstīja: par bitēm[c] Sveiciens tavai sircpuķitei!

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Tev kā leišmales aborigēnam tas zināms vislabāk.

Tēma: NSNF 177tais veltīts īpaši bezjumtiem

Troksni labi slāpē tankista ķivere.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti