Pirmais rakstīja:
kautkas jau ir jāzina par to īpašumu lai noteiktu kam tas pieder....
bet ne stirnas ne līdakas nav līvānene
Tak ar kadastra numuru pietiek, lai atrastu īpašnieku! Vārdu, Uzvārdu un adresi...jebšu tu neesi pietiekoši samaksājis par publiski pieejamo informāciju?

Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmais rakstīja: da to pat deksters zina, ka zemesgrāmatas ir publiska datu bāze, tātad pieeja tai ir pilnīgi visiem
Tavs viedoklis ir tavs, mans ir mans.....tad jau laikam mūsu IT deksteri to nezin, jo no visas nodaļas tikai 1 darbiniekam ir atvēlēts piekļūt tai datu bāzei.
tāpēc, ka tas ir maksas pakalpojums un lai nelūrētu par valsts naudu visādi praideri, tad ir tikai viena seja no kā paprasīt politisko atbildību
a ja runā par to vai es varu paskatīties, es uzzināšu vārdu uzvārdu, bet ko tas man dos....
mans jautājums tev bija vai tu gadījumā nepazīsti tos čiekuriņus, kam pieder tās mājiņas
Un ko tev dos, ja es teikšu ka pazīstu tos čiekuriņus
Pirmais rakstīja: da to pat deksters zina, ka zemesgrāmatas ir publiska datu bāze, tātad pieeja tai ir pilnīgi visiem
Tavs viedoklis ir tavs, mans ir mans.....tad jau laikam mūsu IT deksteri to nezin, jo no visas nodaļas tikai 1 darbiniekam ir atvēlēts piekļūt tai datu bāzei.
Sretsked rakstīja: Pirmais droši vien Stirnās ierīkos viesu namus.
Laba vieta biznesam laukos. Klusa.
Vieta tiešām ir laba. Kādreiz tur bija nabagmāja, pēc tam RAFa atpūtas bāze.
repo rakstīja: Varbūt kādam ir bijusi līdzīga problēma... Pabraucot pa Eiropas kalniem/sepentīniem parādījās problēmas ar motoru - katru reizi nobraucot ap 200 km (bez apstājas) motors braucot noslāpst. Pastāvot 30 minūtes tas pieļaižas un brauc tā itkā nekas nebūtu bijis. Neviena brīdinājuma lampiņa neiedegas un tempertūras rādītāji arī normā. Auto tika pieslēgts pie datora un nekādas kļūdas netika atrastas.
300M, 1999, 2.7 motors, 300 000 nobraukums, visas eļļas un filtri tiek mainīti laicīgi.
Vai viņam zem haubes nav tāds dačiks, kas reaģē uz pārāk augstu temperatūru motortelpā?
Pirmais rakstīja: eu centi, kam pieder tās tukšās līvānenes stirnās?
Neticu ka tādam IT monstram kā tev nav piekļuve zemesgrāmatas datu bāzei.

Yetti rakstīja:
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Un aiznākamo piekdien atbrauks Rīgas mākslenieki rādīt teātri.
atbrauks miķelsons, daugulis, kurgs, meļko un bariss?
nē, Pirmais, Deksters un Ozzs... un kā karsējmeitene Kaksis...
+1
Tie stūlbie Rīgas iegātņi takš nezin kas ir māksla. Mēs, īstie pāķi - mēs to zinām.

Un aiznākamo piekdien atbrauks Rīgas mākslenieki rādīt teātri.
A man rāda neatbildētos zvanus.
Uz redzēšanos!
Sī jū tullamorow!

Sviestnesis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
TDIOTS rakstīja: un nebeidz viņš mani izbrīnīt un nebeidz mani izbrīnīt arī viņa fani -ķipa pirmais
nebrīnies.
Es esmu 3 gadus viņā nokratījies, un jūtu ka pamazām arī kļūstu par renaulta fanu. Jo izkratītas smadzenes vairs nespēj objektīvi apstrādāt informāciju.
tad rekā rodas tie Renault fani
Ar renaultiem viss ir skaidrs - pārbaudīta uz paša pauri.
Bet kā rodas Sābu fani - tas pat man ir milzīgs noslēpums, tas nav izprotams un tam nav cita izskaidrojuma kā vēl smagāka smadzeņu trīce nekā renaulta faniem.

TDIOTS rakstīja: un nebeidz viņš mani izbrīnīt un nebeidz mani izbrīnīt arī viņa fani -ķipa pirmais
nebrīnies.
Es esmu 3 gadus viņā nokratījies, un jūtu ka pamazām arī kļūstu par renaulta fanu. Jo izkratītas smadzenes vairs nespēj objektīvi apstrādāt informāciju.

Aizbrauc uz Muzeju un iedod Skārdniekam kurvīti!
www.iauto.lv/...
Cienītie, vai īpatnis Skārdnieks nebūtu pelnījis, ka NSNF jeb vismaz tie kas sevi par tādiem uzskata ierastos šajā pasākumā?
Un piesmietu Muzeju, Muzeja Direktoru, Fordam pārdotos Volvo un visu zviedru Karalisti?
Nav dikti tālu jābrauc, turpat kur Cinis Villā.....
a?
TDIOTS rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Nobeidzās.....
atvaļinājums!
priecājies būtu, ka nobeidzās tikai atvaļinajums ,nevis darps kā tāc
Tas ir nākošais dienas kārtībā.
Šaize..

Yetti rakstīja:
Sviestnesis rakstīja: Vai tā ir taisnība ka Yetti patiesībā ir Ansis Straujā Bute ceturtais?
nau tā taisnība...
Kas tev bija?
Nodevu 143 tukšas pudeles. Man ir nauda. Pirmais, vai tu kakāšanai gada abonimentus pārdod?
ursis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Es ED.
eju dzert?
kādā mērogā tavs jaunais motocikla modelītis?
[c]Sretsked rakstīja: par bitēm[c] Sveiciens tavai sircpuķitei!
Tev kā leišmales aborigēnam tas zināms vislabāk.
Troksni labi slāpē tankista ķivere.