Ksneps rakstīja:
Šeit mazliet cita situācija - man to moci vajag dabūt uz Edinburgu priekš drauga.
THX par idejām.
Pārdod to moci.
pārskaiti draugam naudu.
Lai draugs Edinburgā nopērk analogu moci.
naudas pārskaitījums pāri jūrai būs vislētākais variants.

Centis_Nuudele rakstīja: Nea.....es vakar nopirku jaunu mašīnu, .
Ar zilo vali braucu tikai svētdienās, vakar nopirku mašīnu ar ko darbdienās braukt uz darbu un mājās. Pilnīgi jaunu nopirku, no salona, nomaksāju uzreiz visu summu bez līzinga, varat mani apsveikt. Ar 18 collu riteņiem un 3 ātrumu steptronik pārnesumu kārbu. Ar 2 rokas bremzēm. ir ietilpīgs bagāžnieks - groziņš. Ķēdes pārvads - nav jāčakarējas ar zobsiksnu mainīšanu.....gaisa dzesēšana - nav jākreņķējas par tosolu, ūdens sūkni un termostatu....
Forša mašīna.
Sviestc rakstīja: nopērc pa fiksam Saabu vai Zazu un pievienojies!
www.saabclub.lv/...
Nea.....es vakar nopirku jaunu mašīnu, katru dienu nevaru atļauties tādus izdevumus.
Labrīt.
Sveiciens vārda dienā kalendārā un pilsoņu reģistrā neierakstītajiem - Deksteram un Kindzulim.
Latviski to sauc STIEPLE.
Drāti atstājiet Ideotam.

jaceks rakstīja: pricom tur vaks ja prasu bamperi
Varbūt kādam citam sakārojas to vāku.....
man viņš virsū neskrien, tāpēc katru sestdienu cerībās viņu notirgot uz Rumbulu nebraukšu.

Varu piedāvāt K3500 kravas kastes aizmugurējo vāku tumši zilā krāsā ar uzrakstu CHEVROLET.
Nemaini zeķes, apmaini plati!

Dzejnieks saostījies savas zeķes.....


Sviestc rakstīja: Laikam jānomaina zeķes....
Tā iet, kad darbā nav normālaas toiletes.
Ideotam brūnums iesmērējas apenēs, un visiem citiem normālo toilešu apmeklētājiem tāpat. Un tad apenes nomaina.
bet tev nez kāpēc vajag mainīt zeķes.....

Labrīt.
Piedodiet par nelielo nokavēšanos.
p.s. Brīvību Juglai!
Krāsainās bildes jādrukā uz krāsaina papīra!
Lūdzu izdrukā bildes uz bieža papīra un atsūti man pa pastu!
Sretsked rakstīja: Te labi var redzēt mirkli, pēc kura abi šie personāži- Ideots un Centis rādīja viens otram savu 'kabeli' un 'kapli'
foto.inbox.lv/...
Tavs foto inbox protams iesūkā......

WALA rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Nu re, audi tev nekad nav piederējis, bet viedoklis ir neapgāžams.
....
Tas ko tu tur pļurkšķi par tiem saviem Audi .
ej takš kakāt.
Pļurkšķi tu. Neko citu kā trīs radinieku mašīnas un savu toijotu neesi redzējis.
noskrūvē (ja vari to izdarīt nenolaužot skrūves) savam avensim buferus un apskaties, no ka tas auto ir taisīts.

Centis_Nuudele rakstīja: Ideotam starp kājām ir KAPLIS.
bez kāta.

Kaksis rakstīja: Toties franču auto nerūsē vispār. Jo tur nav kam rūsēt, viena plastmasa.
Rūsē.
Renaultam pat plastmasa rūsē.....ja tajā PET pudelē pirms pārkausēšanas ir bijis iepildīts vanaga alus - nu kā lai nerūsētu

Ozz rakstīja: emmm...
audī taas bundžas turaas, pateicoties cinkam vai fosfaatam un Kvalitaatei...
vw- nu hvz, passat B2 B3 B4 ruusee taa ka naktiis guleet neļauj,
Kaut arī abiem viena mamma, VW nav audi....un otrādi.
Tas attiecas ne tikai uz rūsēšanu.
anonimikis rakstīja: 11 gadus veca tojota.
mazgāta praktiski netiek
rūsa ir 3 vietās.
1) kapots. tas nav oriģinālais. gar priekšu un pie špricētājiem.
2) pirms 3 gadiem 2 vietās krāsa nosista. tagad ir aprūsējis. tikai aprūsējis.
3)
apakšā un arkās nav nekādu rūsas pazīmju. nekas tur nav speciāli apstrādāts pēdējos 4 gadus, kopš auto manā īpašumā.
un cinkots tas auto 100 punkti nav.
Ja nav bliezta, tad tā ir.
Neliela diskusija mums bija par blieztiem audi un japāņiem.....
Ideotam starp kājām ir KAPLIS.
Sorry, aimirsu pavaicāt...
varbūt Pozijs nav hokejists bet gan daiļslidotājs
bet nu enīvei - slidas paliek slidas.

Nākošgad Eirovīzijas vietā būs Pozijvīzija - dziedošs hokejists ar slidām.......mutē.

tās slidas mutē.....
