Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Motocikla nosūtīšana uz Edinburgu

Ksneps rakstīja:

Šeit mazliet cita situācija - man to moci vajag dabūt uz Edinburgu priekš drauga.

THX par idejām.

Pārdod to moci.

pārskaiti draugam naudu.

Lai draugs Edinburgā nopērk analogu moci.

naudas pārskaitījums pāri jūrai būs vislētākais variants.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Centis_Nuudele rakstīja: Nea.....es vakar nopirku jaunu mašīnu, .

Ar zilo vali braucu tikai svētdienās, vakar nopirku mašīnu ar ko darbdienās braukt uz darbu un mājās. Pilnīgi jaunu nopirku, no salona, nomaksāju uzreiz visu summu bez līzinga, varat mani apsveikt. Ar 18 collu riteņiem un 3 ātrumu steptronik pārnesumu kārbu. Ar 2 rokas bremzēm. ir ietilpīgs bagāžnieks - groziņš. Ķēdes pārvads - nav jāčakarējas ar zobsiksnu mainīšanu.....gaisa dzesēšana - nav jākreņķējas par tosolu, ūdens sūkni un termostatu....

Forša mašīna.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Sviestc rakstīja: nopērc pa fiksam Saabu vai Zazu un pievienojies!

www.saabclub.lv/...

Nea.....es vakar nopirku jaunu mašīnu, katru dienu nevaru atļauties tādus izdevumus.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Labrīt.

Sveiciens vārda dienā kalendārā un pilsoņu reģistrā neierakstītajiem - Deksteram un Kindzulim.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Pušečnij snarjad.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Latviski to sauc STIEPLE.

Drāti atstājiet Ideotam.

Tēma: bampers cervolet tahoe aizmugurejais

jaceks rakstīja: pricom tur vaks ja prasu bamperi

Varbūt kādam citam sakārojas to vāku.....

man viņš virsū neskrien, tāpēc katru sestdienu cerībās viņu notirgot uz Rumbulu nebraukšu.

Tēma: bampers cervolet tahoe aizmugurejais

Varu piedāvāt K3500 kravas kastes aizmugurējo vāku tumši zilā krāsā ar uzrakstu CHEVROLET.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Nemaini zeķes, apmaini plati!

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Dzejnieks saostījies savas zeķes.....

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Sviestc rakstīja: Laikam jānomaina zeķes....

Tā iet, kad darbā nav normālaas toiletes.

Ideotam brūnums iesmērējas apenēs, un visiem citiem normālo toilešu apmeklētājiem tāpat. Un tad apenes nomaina.

bet tev nez kāpēc vajag mainīt zeķes.....

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Apsolūti bambāļi.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Labrīt.

Piedodiet par nelielo nokavēšanos.

p.s. Brīvību Juglai!

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Krāsainās bildes jādrukā uz krāsaina papīra!

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Lūdzu izdrukā bildes uz bieža papīra un atsūti man pa pastu!

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Sretsked rakstīja: Te labi var redzēt mirkli, pēc kura abi šie personāži- Ideots un Centis rādīja viens otram savu 'kabeli' un 'kapli'

foto.inbox.lv/...

Tavs foto inbox protams iesūkā......

Tēma: Kur un par cik var novērst rūsu arkās?

WALA rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Nu re, audi tev nekad nav piederējis, bet viedoklis ir neapgāžams.

....

Tas ko tu tur pļurkšķi par tiem saviem Audi .

ej takš kakāt.

Pļurkšķi tu. Neko citu kā trīs radinieku mašīnas un savu toijotu neesi redzējis.

noskrūvē (ja vari to izdarīt nenolaužot skrūves) savam avensim buferus un apskaties, no ka tas auto ir taisīts.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Centis_Nuudele rakstīja: Ideotam starp kājām ir KAPLIS.

bez kāta.

Tēma: Kur un par cik var novērst rūsu arkās?

Kaksis rakstīja: Toties franču auto nerūsē vispār. Jo tur nav kam rūsēt, viena plastmasa.

Rūsē.

Renaultam pat plastmasa rūsē.....ja tajā PET pudelē pirms pārkausēšanas ir bijis iepildīts vanaga alus - nu kā lai nerūsētu

Tēma: Kur un par cik var novērst rūsu arkās?

Ozz rakstīja: emmm...

audī taas bundžas turaas, pateicoties cinkam vai fosfaatam un Kvalitaatei...

vw- nu hvz, passat B2 B3 B4 ruusee taa ka naktiis guleet neļauj,

Kaut arī abiem viena mamma, VW nav audi....un otrādi.

Tas attiecas ne tikai uz rūsēšanu.

Tēma: Kur un par cik var novērst rūsu arkās?

anonimikis rakstīja: 11 gadus veca tojota.

mazgāta praktiski netiek

rūsa ir 3 vietās.

1) kapots. tas nav oriģinālais. gar priekšu un pie špricētājiem.

2) pirms 3 gadiem 2 vietās krāsa nosista. tagad ir aprūsējis. tikai aprūsējis.

3)

apakšā un arkās nav nekādu rūsas pazīmju. nekas tur nav speciāli apstrādāts pēdējos 4 gadus, kopš auto manā īpašumā.

un cinkots tas auto 100 punkti nav.

Ja nav bliezta, tad tā ir.

Neliela diskusija mums bija par blieztiem audi un japāņiem.....

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ideotam starp kājām ir KAPLIS.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Sorry, aimirsu pavaicāt...

varbūt Pozijs nav hokejists bet gan daiļslidotājs

bet nu enīvei - slidas paliek slidas.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Nākošgad Eirovīzijas vietā būs Pozijvīzija - dziedošs hokejists ar slidām.......mutē.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

tās slidas mutē.....

Lasītākie raksti

Jaunie raksti