pozitiivais rakstīja: aizmirsu novilkt slidas...kā tagad dzīvot tālāk? :hvz:
ņem mutē uz dziedi līdz!
pozitiivais rakstīja: aizmirsu novilkt slidas...kā tagad dzīvot tālāk? :hvz:
ņem mutē uz dziedi līdz!
Nu re, audi tev nekad nav piederējis, bet viedoklis ir neapgāžams.
Audi visus modeļus bez izņēmuma pilnā augumā sāka cinkot 88. gadā, neviens cits ražotājs tajā laikā to nedarīja, un daži nedara vēl šodien.
Ja tev patīk to saukt par audi/VW māniju - tava darīšana.
Ja tos automobīļus nenoripina no Ararata virsotnes, tieši virsbūves dēļ viņi ir nenobraucami. Tāpēc arī tāda ''mānija'''.
Bet to jau nesaprast tiem, kam patīk ar makrofleksu, vecām avīzēm un aerosola baloniņiem darboties gar spārniem, sliekšņiem un arkām.
![]()
WALA rakstīja: Un tas Audi cinkojums sasitiem auto - nedod absolūti neko - tieši tas pats kas sists japānis, ja ne vēl sūdīgāk !!!
Tev ir bijis sasists audi?
blablabla......
man bija tāds kuram tikai 1 detaļa nebija klapēta - jumta lūka.
nekas tur nerūsēja, pat tās vietas kuras nebija nokrāsotas - nerūsēja.
Pirms nedēļas redzēju vienu mazdu, kurai priekšējā balka sadalījusies plēksnēs. Tā mazda bija 10 gadus jaunāka par to sisto audi.
Elektroproblēmu novēršana audim maksā lētāk nekā virsbūves remonts japānim.
Piekrītu - dēļ sarūsējuša spārna neviens nav palicis uz ceļa. Toties dēļ sarūsējušas virsbūves auto nonāk šrotā, bet ar nestrādājošu elektrisko loga pacēlāju brauc un brauc.
Alumīnija kabeļi ir štrunts, ja runājam par klopi.
Kapara kabeļi jau ir labāki.
Visefektīvākie ir kabeļi ar dzelzs bruņu.
![]()
Mēs kautiņos rokas nesmērējam.
Izmantojam kabeļu atgriezumus.
![]()
Vispopulārākais zviedru vārds ir ABBA, seko VOLVO.
Vai arī varbūt otrādi.
Populārākais leišu un aºi latviešu vārds ir Centis.
Neseko nekas.
...stūlbeņi.....
![]()
Neko jūs nesaprotat, stūlbeņi.
Iztaisiet atspiedienus balstā guļus vispirms un siltu klizmu pēc tam.
Atskaitīsieties rīt. Tagad eju mājās.
Sretsked rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Es pats labāk zināšu ko man vajag un ko nevajag lūrēt.
Sviests joprojām var iet līdz gaiteņa galam.
p.s.nafikk tādu ofisu kā Sviestam kur līdz atejai 50 metri jāsoļo.
man ir tieši pretīm kabineta durīm. pilnīgs komforts un ļoti baudāmi darba apstākļi.
Kas tev tur ir pretī kabinetam?
Atbilde- pisuārs, jo kabinets ir aiz durvīm, kur kakuārs.
Mums jau bija optimizācija. Tāpēc pisuārs ir noņemts, un mēs visi draudzīgi pisuārējam kakuārā.
Es pats labāk zināšu ko man vajag un ko nevajag lūrēt.
Sviests joprojām var iet līdz gaiteņa galam.
p.s.nafikk tādu ofisu kā Sviestam kur līdz atejai 50 metri jāsoļo.
man ir tieši pretīm kabineta durīm. pilnīgs komforts un ļoti baudāmi darba apstākļi.
![]()
Sviestc rakstīja: Labrītt!
Kā jums iet
Mums iet labi!
Un vakar man bija tikšanās ar Brāli
foto.inbox.lv/...
foto.inbox.lv/...
eh... labas gan ir tās Barum riepas!!!
Aizej līdz gaiteņa galam pa kreisi un iebāz to savu fotoinbox tirsā!
![]()
Tēma: panelī deg lampiņa S60
nauva rakstīja: Paldies! Vaina atradās - nebiju aiztaisījusi bagāžnieku,
![]()
![]()
![]()
dienas aņuks......![]()
![]()
Sretsked rakstīja:
foto.inbox.lv/...
Pieeja Liegta (policy_denied)
Ņemot vērā drošības pārkāpumus, kas saistīti ar koncerna ierobežotas pieejamības un konfidenciālas informācijas nosūtīšanu, izmantojot ārējo pakalpojumu sniedzēju e-pastu (piemēram, inbox.lv, delfi.lv, gmail.com) ITT drošības analīzes funkcija informē, ka no š.g. 17.aprīļa šāda veida resursi tiek bloķēti.
Tēma: panelī deg lampiņa S60
nauva rakstīja: grāmatiņā jau ir rakstīts, bet vācu valodā, tā ka saprast neko nevaru.
Tildes vārdnīca.
Ksneps rakstīja:
gonzalless rakstīja: Par kravaam esi tieshaam noskaidrojis Jau kaadi cetri agenti man jautaaja par sho moci
Centi - kā Tu domā kā lai vilcienā to moci ieliek?!
Bagāžas vagonā.
Savulaik čomi no Gomeļas vai Bobruiskas ar vilcienu pārveda 2 čezetas......domā ka franču vilcieniem nav tik lieli vagoni
da labi.... ja jau esi ar mieru prāmēties līdz Lībekai, tad kāpēc neuzlikt to moci uz vieglā auto treiļa vai mazā busiņā, no Lībekas aizbraukt līdz Hamburgai vai kādai NL ostai no kuras prāmji uz Anglija iet biezā slānī?
Ksneps rakstīja: paliek atklāts jautājums - vai no Lībekas ar prāmi var nokļūt uz tās salas - Lielbritānijas!
No Lībekas var aizbraukt ar vilcienu uz Parīzi, no Parīzes iet vilciens uz Londonu pa Lamanša apakšdaļu, no Londonas Edinburga - rukoj podaķ.
![]()
Paprasi Pirmajam, vai neesi atstājis viņa renī.
Bet pižiks galvā enīvei tev nenāktu par ļaunu.
![]()
Sretsked rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sretsked rakstīja: Ja, zaporožecs, bet KĀDS
Pat ar biksenoniem un klimu un toņmaiņas gaismu salonā Un vēl vesela kaudze visādu fikusu.
Bet tagad tev braucot tajā zaporožecā vajag galvā pižiku likt, lai ausis pret ceļgaliem nenotrinas plānas plānas.
Tur ir vairāk vietas kā 3. sērijas bembī.
3. sērijas bembis točna nav nekāds auto. Tas domāts tādiem sīkpiržiem kā Pozjka.
![]()
Yetti rakstīja: bļe, nu divi, kam jā*******ās... Rhino un Dorisa...
PN
OK, par tēmu.
Ja autors krāsojot tiltu nav pamanījis sapunu, tad laikam jāpaskaidro ka tas parasti ir tāds štrunts, pēc formas un izmēra līdzīgs uzpirkstenim. Tas pat nav nekāds "ventīlis", bet vienkārša micīte uz nipeļa. Un tai micītei jābūt kustīgai - vaļīgai, lai gaiss zem viņas var brīvi pārvietoties abos virzienos.
tagad palien vēlreiz zem mašīnas, atrod to piņģerotu reduktora augstākajā vietā uz ar pirkstiem pagrozi viņu. Ja kustās - tilts neuzsprāgs.
Ja daudz brauc pa putekļainiem ceļiem, šito procedūru nav kaitīgi atkārtot regulāri.
Sretsked rakstīja: Ja, zaporožecs, bet KĀDS
Pat ar biksenoniem un klimu un toņmaiņas gaismu salonā Un vēl vesela kaudze visādu fikusu.
Bet tagad tev braucot tajā zaporožecā vajag galvā pižiku likt, lai ausis pret ceļgaliem nenotrinas plānas plānas.
RHINO rakstīja: Ventilis atrodas reduktora pašā āugstākajā punktā.
to Centis Nūdele: Un prieku tev sagādā iekakāt pa vidam savu gudrību, ja konkrētajā brīdi tā apsolūti nav nepieciešama?
Ā, tu esi agresīvais....sorry.
Citus par klauniem saukt proti, bet pašam nepatīk.
Ej dirst.
Rhino, pats varbūt arī esi cirkā strādājis?
Cik es saprotu no tiltiem, tad blīvslēgi ir vismaz trīs......
p.s. nassing personal....
![]()