Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Sretsked rakstīja: Tiem, kuri no Auces un neko neredz

www.iauto.lv/...

Es tak saku - zaporožec.....

p.s. kā auto priekš plezīra - ja man būtu nauda plezīram, es arī šito paņemtu.

Vispār jau Auce ir pazemā vietā, varbūt labi parokot varētu kūdr...tfu...naudu izrakt.

Tēma: ``Nopikoju`` Chirika tiltu

gonzalless rakstīja: Mani vairaak uztrauc tas, ka tiltam uzsilstot var gadities, ka gaisam var nebuut kur noplust (ja ``izeja`` ir gadijumaa aizsmeereeta). Un kas tad var notikt? Ne, jau tilts ``uzspraags``

Protams ka neuzsprāgs. Izspiedīs eļļu gar blīvslēgiem.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

labrīt!

Priecīgu vīkendu!

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Zaporožec ņe mašina

Černobiļec ņe mužčina.

manvairs pat inboxa bildes neļauj apskatīties, tā kā sorry....nezinu par ko jūs runājat.

Tēma: ``Nopikoju`` Chirika tiltu

gonzalless rakstīja: Vai tad varsts ar trubu standarta Chirikam iet liidz griidai? Kaapeec tad razhotaajs liek maniit elju difaa, jaa tilts zem udens pabijis?

Domā, ka ventilācijas caurums ir vienīgā vieta pa kuru var tiltā iesmelt ūdeni?

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Un blondīne lai atstrādā skādi uz stroikas......trīskāršā apmērā! ko grāpstās gar baranku ja nejēdz stūrēt!

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Pirmais rakstīja: zigi, eu zigi! kur tu katru nedēļu pārkrāso savu mersedesu? moš viņi māk arī renaultus krāsot?

ja tas būtu mans renaults (bet tas nav iespējams...), tad es viņu krāsotu ar mahlovicu vai labākajā gadījumā nopūstu ar aerozolu.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Eirovīzija, Praids, Maratons, Muzeju nakc....ļoti piesātināta nedēļas nogale bijusi. Kā redzams, Sviests vēl joprojām nav atjēdzies.

Tēma: Kokvedēja kravas izmēri

zoommax rakstīja: Cik m3 kovedējam ir kravā

Dots: miets, striķis, kaza.

Jāaprēķina: cik litrus piena dienā jāizslauc, lai siers nesapelē līdz jāņiem.

Tēma: Kur un par cik var novērst rūsu arkās?

gonzalless rakstīja: P.S. Varbuut kaadam ir pieredze ar stiklashiedras shpakteli, varbuut taa var rusu pievaareet?

Špaktele rūsu nevar pievārēt. Rūsu var tikai ķirurģiski izgriezt - līdz tīram bleķim. Ja uz tādas labi sagatavotas virsmas uzvelk stiklašķiedras špakteli, tad apmēram 3 gadus turas.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ideots rakstīja: centim grudaks, šitādus tekstus agrā pirmdienā, ni i nu ....

Kas i

neesi pārliecināts vai līdz wīkendam izvilksi

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Labrīt.

Pirdiena akal klāt.

Priecīgu wīkendu wisiem!

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ja viņu piekrautu ar cementa maisiem līdz griestiem tā kā piekrāvu ar sausu malku, tas renaults būtu sadalījies derīgajos izrakteņos.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Renaults ir labs..........

........malkas vešanai nelielos attālumos.

pārbaudīts. Funicē.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Aizlecam uz Munameģi!

Tēma: VOLVO V70 BREMŽU DISKU UN KLUČU NOMAIŅA

Sretsked rakstīja: Bremžu spēku regulē ar kāju, jefiņ,

khmm...niks Modena beidzas ar a....sieviešu dzimtē tātad.

Tad jau nav jefiņš, un tad arī saprotams kāpēc tādas idejas.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

saule lec.

Deksters lec.

Bembis vēl gatavojas.

Tēma: VOLVO V70 BREMŽU DISKU UN KLUČU NOMAIŅA

Bremžu klučiem ir jādilst. Ja viņi nedilst, tad viņi arī nebremzē. Bremzēšanas spēku var nomērīt uz stenda, ko neviens no šeit rakstīto padomu izsniedzējiem visticamāk nekad nav darījis. Un pie kājas vai tur kaut kas čikst vai nečīkst.

Pret čīkstēšanu ir starplikas un varu saturoša pasta uz vadīklām.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Sviestnesis rakstīja: Ah jā,varat mani apsveikt,no šodienas es esmu ne tikai saabists bet arī audists.

izmeti naudu par neatbilstošu kvalitāti? Un vēl gribi lai tevi apsveic?

Dunnduks.....

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sviestc rakstīja: Viszolīdakās ēstuves ir tās, kur maltītes laikā pa labi stāv kiriks smokingā un spēlē vijoli, a pa kreisi viesmīlis tur šķivi kura iespļaut un izšņaugt degunu, nu ja sagribās......

un vispār, MCDonalds arī skaitas restorāns, it īpaši draivā, caur lodziņu...

Nelec nost no texta! es teicu - tiekamies pie Švarca, nevis pie Donalda. Tu maksā.

Ierašanās laiku es vēl precizēšu, tagad apzinu cik radinieki un draugi var tikt man līdz, tad zināšu kādu transporta līdzekli pasūtināt - autobusu vai specvilcienu.

Parole - Sviestc maksā!

Tak es nekur nelecu...

Sapucējies, sakāp ar radiem autobusā un brauc uz Švarcu...

ejat iekšā un sakat zāles pārzinim, ko jums tur gribas ēst un dzert, un piebilstiet, ka pēcāk, nedaudz nolaižot, piebrauks Sviestc un sapiķos pa visu......

OK, tā arī darīsim.

p.s. Sviestc, tu tokš esi viens prīmā čoms!

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Dižķibeles labā ziņa:

Sviestcam ir nauda!!!!!!!

Tēma: Chrysler 300m motora kapitālais remonts.

Nu, es jau nedomāju ka kautko var panākt no tā tirgoņa. Tikai izlādēt emocijas, citu jau neko.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Sviestc rakstīja: Viszolīdakās ēstuves ir tās, kur maltītes laikā pa labi stāv kiriks smokingā un spēlē vijoli, a pa kreisi viesmīlis tur šķivi kura iespļaut un izšņaugt degunu, nu ja sagribās......

un vispār, MCDonalds arī skaitas restorāns, it īpaši draivā, caur lodziņu...

Nelec nost no texta! es teicu - tiekamies pie Švarca, nevis pie Donalda. Tu maksā.

Ierašanās laiku es vēl precizēšu, tagad apzinu cik radinieki un draugi var tikt man līdz, tad zināšu kādu transporta līdzekli pasūtināt - autobusu vai specvilcienu.

Parole - Sviestc maksā!

Tēma: Chrysler 300m motora kapitālais remonts.

Ronalds_ rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Jautājums Ronaldam - vai gadījumā pēc nopirkšanas nemainīji eļļu?

Mainīju gan. To taču rekomendē darīt. Ielēju kā ražotājs rekomendē pussintētiku 5w30.

Apgalvot nevaru, bet domāju ka pārdevējs zināja, ko pārdod. Bija pielieta kaut kāda xado tipa pretklabēšanas piedeva, kuru tu mainot eļļu izlēji laukā.

Vari pamēģināt tam tirgonim ierīvēt degunu.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Sviestc rakstīja: Paēd ar mani!!!

PAĒD!!!!!

Labprāt.

Tiekamies pie Švarca, maksā Tu. (arī par to ko apēdīšu Es).

Lasītākie raksti

Jaunie raksti