Sretsked rakstīja: Tiem, kuri no Auces un neko neredz
www.iauto.lv/...
Es tak saku - zaporožec.....
p.s. kā auto priekš plezīra - ja man būtu nauda plezīram, es arī šito paņemtu.
Vispār jau Auce ir pazemā vietā, varbūt labi parokot varētu kūdr...tfu...naudu izrakt.
gonzalless rakstīja: Mani vairaak uztrauc tas, ka tiltam uzsilstot var gadities, ka gaisam var nebuut kur noplust (ja ``izeja`` ir gadijumaa aizsmeereeta). Un kas tad var notikt? Ne, jau tilts ``uzspraags``
Protams ka neuzsprāgs. Izspiedīs eļļu gar blīvslēgiem.
labrīt!
Priecīgu vīkendu!
Zaporožec ņe mašina
Černobiļec ņe mužčina.
manvairs pat inboxa bildes neļauj apskatīties, tā kā sorry....nezinu par ko jūs runājat.

gonzalless rakstīja: Vai tad varsts ar trubu standarta Chirikam iet liidz griidai? Kaapeec tad razhotaajs liek maniit elju difaa, jaa tilts zem udens pabijis?
Domā, ka ventilācijas caurums ir vienīgā vieta pa kuru var tiltā iesmelt ūdeni?
Un blondīne lai atstrādā skādi uz stroikas......trīskāršā apmērā! ko grāpstās gar baranku ja nejēdz stūrēt!

Pirmais rakstīja: zigi, eu zigi! kur tu katru nedēļu pārkrāso savu mersedesu? moš viņi māk arī renaultus krāsot?
ja tas būtu mans renaults (bet tas nav iespējams...
), tad es viņu krāsotu ar mahlovicu vai labākajā gadījumā nopūstu ar aerozolu.

Eirovīzija, Praids, Maratons, Muzeju nakc....ļoti piesātināta nedēļas nogale bijusi. Kā redzams, Sviests vēl joprojām nav atjēdzies.

zoommax rakstīja: Cik m3 kovedējam ir kravā
Dots: miets, striķis, kaza.
Jāaprēķina: cik litrus piena dienā jāizslauc, lai siers nesapelē līdz jāņiem.
gonzalless rakstīja: P.S. Varbuut kaadam ir pieredze ar stiklashiedras shpakteli, varbuut taa var rusu pievaareet?
Špaktele rūsu nevar pievārēt. Rūsu var tikai ķirurģiski izgriezt - līdz tīram bleķim. Ja uz tādas labi sagatavotas virsmas uzvelk stiklašķiedras špakteli, tad apmēram 3 gadus turas.
Ideots rakstīja: centim grudaks, šitādus tekstus agrā pirmdienā, ni i nu ....
Kas i
neesi pārliecināts vai līdz wīkendam izvilksi

Labrīt.
Pirdiena akal klāt.
Priecīgu wīkendu wisiem!
Ja viņu piekrautu ar cementa maisiem līdz griestiem tā kā piekrāvu ar sausu malku, tas renaults būtu sadalījies derīgajos izrakteņos.

Renaults ir labs..........
........malkas vešanai nelielos attālumos.
pārbaudīts. Funicē.

Sretsked rakstīja: Bremžu spēku regulē ar kāju, jefiņ,
khmm...niks Modena beidzas ar a....sieviešu dzimtē tātad.
Tad jau nav jefiņš, un tad arī saprotams kāpēc tādas idejas.

saule lec.
Deksters lec.
Bembis vēl gatavojas.
Bremžu klučiem ir jādilst. Ja viņi nedilst, tad viņi arī nebremzē. Bremzēšanas spēku var nomērīt uz stenda, ko neviens no šeit rakstīto padomu izsniedzējiem visticamāk nekad nav darījis.
Un pie kājas vai tur kaut kas čikst vai nečīkst.
Pret čīkstēšanu ir starplikas un varu saturoša pasta uz vadīklām.
Sviestnesis rakstīja: Ah jā,varat mani apsveikt,no šodienas es esmu ne tikai saabists bet arī audists.
izmeti naudu par neatbilstošu kvalitāti? Un vēl gribi lai tevi apsveic?
Dunnduks.....

Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sviestc rakstīja: Viszolīdakās ēstuves ir tās, kur maltītes laikā pa labi stāv kiriks smokingā un spēlē vijoli, a pa kreisi viesmīlis tur šķivi kura iespļaut un izšņaugt degunu, nu ja sagribās......
un vispār, MCDonalds arī skaitas restorāns, it īpaši draivā, caur lodziņu...
Nelec nost no texta! es teicu - tiekamies pie Švarca, nevis pie Donalda. Tu maksā.
Ierašanās laiku es vēl precizēšu, tagad apzinu cik radinieki un draugi var tikt man līdz, tad zināšu kādu transporta līdzekli pasūtināt - autobusu vai specvilcienu.
Parole - Sviestc maksā!
Tak es nekur nelecu...
Sapucējies, sakāp ar radiem autobusā un brauc uz Švarcu...
ejat iekšā un sakat zāles pārzinim, ko jums tur gribas ēst un dzert, un piebilstiet, ka pēcāk, nedaudz nolaižot, piebrauks Sviestc un sapiķos pa visu......
OK, tā arī darīsim.
p.s. Sviestc, tu tokš esi viens prīmā čoms!

Dižķibeles labā ziņa:
Sviestcam ir nauda!!!!!!!

Nu, es jau nedomāju ka kautko var panākt no tā tirgoņa. Tikai izlādēt emocijas, citu jau neko.

Sviestc rakstīja: Viszolīdakās ēstuves ir tās, kur maltītes laikā pa labi stāv kiriks smokingā un spēlē vijoli, a pa kreisi viesmīlis tur šķivi kura iespļaut un izšņaugt degunu, nu ja sagribās......
un vispār, MCDonalds arī skaitas restorāns, it īpaši draivā, caur lodziņu...
Nelec nost no texta! es teicu - tiekamies pie Švarca, nevis pie Donalda. Tu maksā.
Ierašanās laiku es vēl precizēšu, tagad apzinu cik radinieki un draugi var tikt man līdz, tad zināšu kādu transporta līdzekli pasūtināt - autobusu vai specvilcienu.
Parole - Sviestc maksā!
Ronalds_ rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Jautājums Ronaldam - vai gadījumā pēc nopirkšanas nemainīji eļļu?
Mainīju gan. To taču rekomendē darīt. Ielēju kā ražotājs rekomendē pussintētiku 5w30.
Apgalvot nevaru, bet domāju ka pārdevējs zināja, ko pārdod. Bija pielieta kaut kāda xado tipa pretklabēšanas piedeva, kuru tu mainot eļļu izlēji laukā.
Vari pamēģināt tam tirgonim ierīvēt degunu.
Sviestc rakstīja: Paēd ar mani!!!
PAĒD!!!!!
Labprāt.
Tiekamies pie Švarca, maksā Tu. (arī par to ko apēdīšu Es).