Pozjka - durak.
pasaki labāk tirliņ kāpēc mans golps pēc siģenes ielikšanas mēdz šad tad noslāpt.
Pozjka - durak.
pasaki labāk tirliņ kāpēc mans golps pēc siģenes ielikšanas mēdz šad tad noslāpt.
pozitiivais rakstīja: Centi...man vajag kabeli...pa kuru 380 plūst.....kādus 50-100m...dārza frēzei.......no vecā kabeļa jau bik bail paliek....saki....kurā posmā tādu var dabūt?
Tādu, kurā plūst nekur nevar dabūt.
Nopērc tādu kurā neplūst, pieskrūvē štepseli un iespraud.
Un tad plūdīs.
Vai jūs lūdzu nevarētu izteikties īsāk un precīzāk?
pozitiivais rakstīja: ā...isdomāju...man tak Golps 6l uz 100 km ēd...atdošu Golpam...lai tas testē
neģirs.
Mans golps dzer 9 litrus uz sotaka, neģirs....
![]()
pozitiivais rakstīja: Dace: www.manaslecas.lv/...
Artis Grīnvalds un Mārtiņš Kossovičs, produkta virzīšana tirgū.
"Internets ir aizraujošs. Tajā var ne tikai izklaidēties, izmanot to mācībām vai darbam, bet pelnīt arī naudu.
![]()
![]()
Produkta virzīšana tirgū......izklausās gandrīz kā kakas virzīšana/stumdīšana...var ne tikai izklaidēties.....macīties arī var.....un ja vēl kāds par to samaksā, tad arī nopelnīt var
Dekster, tu gribēji Pirmajam sameklēt to geju mauku![]()
![]()
![]()
pozitiivais rakstīja: muļči
nelecies, sīkais!
Kompresorus piedāvā kaudzēm - Ramirent un tamlīdzīgie.
Pistoles piedāvā nopirkt. Nomās laikam neejoša manta. Meklē kādā servisā', varbūt var sarunāt.
Tas ir labi.
Žigulim, cik atceros, infodispleja pikseļi bija mūžīgi, neviens nepazuda. Pārliecinoša fiata kvalitāte.
![]()
Labrīt.
Vakar nemaz nevarēju redzēt hokeju
Vai kāds var pateikt, kāpēc Deksters izskatās pēc Andželas Dēvisas mazmeitas![]()
Jāpalūdz, lai Karsums viņu iestumj bortā.
Jūs visi esat neārstējami.
Nekas tur jums nesanāks.
Tēma: Logs
Un tagad tikpat smuki uzraksti ko nozīmē 1,2 Oms "uz spēka vadiem" - starp abiem vadiem vai starp vadu un masu.![]()
Sviestnesis rakstīja: Pirmais esot Lielais Pists-taps,
![]()
Laabs..![]()
![]()
Tēma: Logs
ttt rakstīja: mērot spriegumu uz spēka vadiem .
Spēka spriegumu vajag mērīt starp vienu spēka vadu un spēka masu jeb korpusu automašīnas.
Nevis starp diviem spēka vadiem, kuros abos ir pluss, tikai vienā kad spēks laiž logu lejā, otrā kad spēcīgi ceļ logu uz augšu.
Zoo rakstīja: Kūdras podiņos,precizēšu.
Tev sausais nužņiks?
Zoo rakstīja: Gurķi ir podiņos
Vai tu rij nesakošļātus![]()
![]()
![]()
Un iziet cauri tāpat kā gailenes![]()
![]()
![]()
![]()
Sveiciens Raimondam M. un arī Raimondam P. vārda dienā!
Tēma: Zemes frēzes.
WALA rakstīja: Hidrauliskais uz vismaz 5 tonnām vēļ varbūt varētu, bet tam atkal gājiens parasti pamazs.
Un kādu gājienu tad tev vajag? Biezumus un serdes tak nespiedīsi cauri maisam , ne tā?