Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Pirmajam - mans viedoklis par ekovati:

Ja to vati ir radījuši franču indženierģēniji - tad pērc tik nost.

Ja radījuši vācieši - tad gan nepērc, viņa nebūs tās cenas vērta.

tā vate pēc būtības 80% sastāv no sasmalcinātām avīzēm

Tā kā avīžu papīru lielos apjomos ražo skandināvi, tad varbūt tā vate nemaz nav tik slikta.....

Daudz sūdīgāk būtu, ja viņu ražotu no veciem vīna pudeļu korķiem.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Kategoriskis labrīt!

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Pirmajam - mans viedoklis par ekovati:

Ja to vati ir radījuši franču indženierģēniji - tad pērc tik nost.

Ja radījuši vācieši - tad gan nepērc, viņa nebūs tās cenas vērta.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ple, Sviestnesi....

Viss ofiss spārdās....

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Sviesta mājā ir vienīgais augstais purvs Latvijā - 12. stāvā.

Dekstera augstais purvs iesūkā.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ejiet uz poda kopā ar vāciešiem.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Uij, viss kedā!

Gan rezultāts, gan zviedrs bortā lai nelecās....

smuki.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Sviestnesis rakstīja: gribu saabu!!!!

SAABs nav dirst, var paciest.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Sākam gatavoties hokejam.

Ņemam pillu vēderu lai sareipst baškons un uznāk miegs, tad ejam gulēt un rīt no rīta pamostoties ar čībām kājās un sāpošu galvu , internetā apskatamies ar kādu rezultātu mūsējie zaudēja.

Lai nesāpētu galva, čības jāpērk 2 nummurus lielākas.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ô mai dārling

Klementain....

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Īsā nedēļa.

Kas gan var būt vēl labāks?

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Labrīt, bezdelnieki.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Juglas Sviests Tetrapakās.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ideots rakstīja: bet Talbota troses, kas tas tāds ?

Neprasi.....tikai nopērc no Sviesta.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ideots rakstīja: Sviestc, gribi buču ?

Sviests vairāk par buču grib Tev pārdot Talbota rocenes trosi.

Tēma: Lēta stupica un bremžu diski

Slowmo rakstīja: tāpēc meklēju, vai kaut kur ir iespējams dabūt jaunu stupicu -

Un kāpēc tieši jaunu?

Paņem šrotā AUDI pakaļējo stupicu ar asi, to var pieskrūvēt pie plakanas virsmas, ieliec jaunus gultņus un iekļausies 20 latos ar visu šašļiku un konstrukcijas apmazgāšanas šķidrumu.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Pfuij.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Kāda vēl garantija 2007. gada mersim

Tas takš nav asins, fubla tobiš, Gecs kam piecu vai septiņu gadu garantija, ....bet tomātu sula vai kečups vai cits kas no tās saplēstās burkas.....

Iešu uz mājām iedzert vakara boli.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Sorrī.... Mersedesiem rieteņi tāpat kā Belarusiem...šitā izklausās nesalīdzināmi labāk.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ideots rakstīja:

Pirmais rakstīja: tas ir 6.125

nevarētu teikt, ka tā būtu kāda izcila aizmugure

nesapratu, ja godīgi

Elementāri....Pirmais gribēja pateikt, ka arī Belarusiem ir tāpat kā tavam bencelim - pakaļējie riteņi platāki par priekšējiem.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ozz rakstīja:

kolēģis kuukas bij sanesis,

bet vispār var just, ka medicīnu skārusi Krīze.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ideots rakstīja:

Ozz rakstīja: dabiski ka iekodu ekleerim ne tajaa galaa

tas ir kā, ne tajā galā ?

Nu tak BRŪNAJĀ galā iekoda...

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Zigim - manam golpam disku platums 7,5J jeb tās pašas collas.

Bavārietis drukā grāmatiņā, ka vasarā jāliek 225, ziemā 205. Uz tiem pašiem diskiem. Ja neskaita gumijas sastāvu un protektora zīmējumu, ar ko ziemene vēl būtiski atšķiras no vasarenes, lai nevarētu arī vasareni likt 205 Mierīgi. Nebraukšu es pa bāni uz 230, braukšu tepat pa Šlesera autodromiem uz 100.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Izglāb Šleseru - iebalso viņu par Rīgas mēru!

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ideots rakstīja: Centi...

visas rises ir pokuj

Diski ar plauktiņiem...

Cik collu platums tiem diskiem - tas būtu svarīgāk nekā plauktiņi.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti