Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Pirmajam - mans viedoklis par ekovati:
Ja to vati ir radījuši franču indženierģēniji - tad pērc tik nost.
Ja radījuši vācieši - tad gan nepērc, viņa nebūs tās cenas vērta.
tā vate pēc būtības 80% sastāv no sasmalcinātām avīzēm
Tā kā avīžu papīru lielos apjomos ražo skandināvi, tad varbūt tā vate nemaz nav tik slikta.....
Daudz sūdīgāk būtu, ja viņu ražotu no veciem vīna pudeļu korķiem.

Pirmajam - mans viedoklis par ekovati:
Ja to vati ir radījuši franču indženierģēniji - tad pērc tik nost.
Ja radījuši vācieši - tad gan nepērc, viņa nebūs tās cenas vērta.

Sviesta mājā ir vienīgais augstais purvs Latvijā - 12. stāvā.
Dekstera augstais purvs iesūkā.
Ejiet uz poda kopā ar vāciešiem.
Uij, viss kedā!
Gan rezultāts, gan zviedrs bortā lai nelecās....
smuki.

Sviestnesis rakstīja: gribu saabu!!!!
SAABs nav dirst, var paciest.
Sākam gatavoties hokejam.
Ņemam pillu vēderu lai sareipst baškons un uznāk miegs, tad ejam gulēt un rīt no rīta pamostoties ar čībām kājās un sāpošu galvu , internetā apskatamies ar kādu rezultātu mūsējie zaudēja.
Lai nesāpētu galva, čības jāpērk 2 nummurus lielākas.
Ô mai dārling
Klementain....
Īsā nedēļa.
Kas gan var būt vēl labāks?

Juglas Sviests Tetrapakās.
Ideots rakstīja: bet Talbota troses, kas tas tāds ?
Neprasi.....tikai nopērc no Sviesta.

Ideots rakstīja: Sviestc, gribi buču ?
Sviests vairāk par buču grib Tev pārdot Talbota rocenes trosi.
Slowmo rakstīja: tāpēc meklēju, vai kaut kur ir iespējams dabūt jaunu stupicu -
Un kāpēc tieši jaunu?
Paņem šrotā AUDI pakaļējo stupicu ar asi, to var pieskrūvēt pie plakanas virsmas, ieliec jaunus gultņus un iekļausies 20 latos ar visu šašļiku un konstrukcijas apmazgāšanas šķidrumu.
Kāda vēl garantija 2007. gada mersim
Tas takš nav asins, fubla tobiš, Gecs kam piecu vai septiņu gadu garantija, ....bet tomātu sula vai kečups vai cits kas no tās saplēstās burkas.....
Iešu uz mājām iedzert vakara boli.

Sorrī.... Mersedesiem rieteņi tāpat kā Belarusiem...šitā izklausās nesalīdzināmi labāk.

Ideots rakstīja:
Pirmais rakstīja: tas ir 6.125
nevarētu teikt, ka tā būtu kāda izcila aizmugure
nesapratu, ja godīgi
Elementāri....Pirmais gribēja pateikt, ka arī Belarusiem ir tāpat kā tavam bencelim - pakaļējie riteņi platāki par priekšējiem.

Ozz rakstīja:
kolēģis kuukas bij sanesis,
bet vispār var just, ka medicīnu skārusi Krīze.

Ideots rakstīja:
Ozz rakstīja: dabiski ka iekodu ekleerim ne tajaa galaa
tas ir kā, ne tajā galā ?
Nu tak BRŪNAJĀ galā iekoda...

Zigim - manam golpam disku platums 7,5J jeb tās pašas collas.
Bavārietis drukā grāmatiņā, ka vasarā jāliek 225, ziemā 205. Uz tiem pašiem diskiem. Ja neskaita gumijas sastāvu un protektora zīmējumu, ar ko ziemene vēl būtiski atšķiras no vasarenes, lai nevarētu arī vasareni likt 205
Mierīgi. Nebraukšu es pa bāni uz 230, braukšu tepat pa Šlesera autodromiem uz 100.
Izglāb Šleseru - iebalso viņu par Rīgas mēru!
Ideots rakstīja: Centi...
visas rises ir pokuj
Diski ar plauktiņiem...
Cik collu platums tiem diskiem - tas būtu svarīgāk nekā plauktiņi.
